• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
chapu,ze te to trapi. zvlast kdyz je to v rodine a jeste tchyne. ja bych asi zurila uplne stejne jako ty.ale verim tomu,ze u nas by to bylo presne jak u tebe,manzel by mamu taky nenechal ve stichu a udelal by to pro ni :frowning2:
myslim, ze bude dobre az se to ten pritel dozvi.je od ni docela sprosty,ze jde za synem a ne za svym pritelem.
ale ty se snaz byt v klidu,je to sice tezke,ale hlavne je dulezite mimi :wink:
20. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz
ja si ušiju mantynely a nebesa, zajdu si na nákup, dám si něco dobrého a bude to fajn, začínám být apatická co se tchýně týče, jen mě štve, jestli nám zavolají že máme byt a my řekneme óóó pardon, nám chybí 10tisíc...
20. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: to je mrzuty, budu drzet palce aby byt vysel co nejdrive. a na nakupu se hezky odmen za ty nervy co byly s vysledky :wink:
20. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz
beru ono to nějak dopadne, snad dobře no...tak teď nevím co mám dělat dřív, jestli šít, nebo hupsnout do vany a na nákup, to je dilema :grinning: :grinning: asi si dám nanuka a došiju to a pak vytáhnu ještě na jednu zmrzku i přítele.. :sweat_smile:
20. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz
20. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz
gabka - velká gratulace :wink:

jinak my máme 3+1, ale jen 65 m a už teď chci po MD do většího bytu :grinning:
jinak my jsme ne ve víru stěhování, ale rekonstrukce, zateplují nám barák, nová okna, lodžie, od rána tu vrtají a mám hlavu jak střep :frowning2:
ale mělo by se to stihnout do září, tak snad jo a my ještě stihnem zamalovat :wink:
20. čer 2008 v 15:37  • Odpověz
díky ilči :wink:
teď jsme dorazily domů, jsem utahaná jak kotě, nákupy se vyvedly, jen z té zmrzliny bylo nakonec rizoto :sweat_smile:
20. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz
gabko, dobrá změna :grinning:

já teď koukám na ta různá lehátka pro mimčo, docela se mi líbí to do 18kg, které je pak i pro batolata
21. čer 2008 v 09:14  • Odpověz
ahojík, já jsem taky na ta lehátka koukala, ale líbilo se mi spíš sedátko, jenže to je pro dítko které už sedí, tak uvažuju jestli nekoupit taky lehátko, a sedátko třeba potom, to by se vidělo..
Jinak, dneska ukllízíme na půdě, (máme místo sklepa půdu, protože máme podkrovní byt), a to je docela mazec co všechno člověk schová...je mi vedro jak hrom,potím se úplně celá :sweat_smile:
no ale už to skoro máme, ještě teď řešíme kam s PC, protože jsme ho chtěly dát do kuchyně, a tam se mrška nevleze, tak ještě budeme muset přeházet kuchyň, ale to až asi za měsíc, teď na to nebude nějak čas...

Jejda to jsem se rozkecala, potřebuju to ze sebe dostat, je toho teď na mě nějak moc :unamused: :unamused: a ještě ta tchýně do toho :confounded:
21. čer 2008 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky jsem 22 t a dnes jsem mela hnedavy vytok tak jsem jela na pohotovost a tam mi rekla, ze je vse OK, jen ze je mimco niz nez by melo byt. Ale chtela jsem se zeptat jeslti nektera nevite. Do zpravy mi napsala EBW 511g, myslíte, že je to celé i placenta s mimcem? Asi jo. Jen me to zajima. A jestli jste nemela nektera taky takovy divny tlak na mocak. Kdyz se postavim, tak mi prijde, ze se mi chce porad curat.
Diky moc Misa
21. čer 2008 ve 13:26  • Odpověz
autor
ahoj holky gabi je to super ty výsledky vidíš já ti to říkala že to bude ok. a tchyni ber jednim uchem tam a druhym ven ono to nějak dopadne neboj i když tě chápu že tě to štve ěm by to štvalo taky.

jinak holky představte si že dneska jsem si byla pro diplom a oni mi tam napsali šptaný cizí jazyk místo němčiny angličtinu a tím ten diplom neplatí tak jsem ho tam musela nechat a musí mi to přepsat tak jsem byla naštvaná, že jsem si ho neodvezla hrůza
21. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz
gabko, moc to nepřeháněj
když jsem teď vyklízela balkony, bylo mi pak pořádně blbě

molicova, moc neporadím, ten tlak na močák mívám taky
mám pocit, že už to nevydržím, jdu na WC a ono se mi čůrat nechce, jen mimčo tlačí :wink:

lucko, je to jen papír :wink:
hlavní je, že to máš za sebou
22. čer 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
ahoj ilci to máš pravdu ale stejně to naštve kdyby se mě ta učitelka ještě předtím neptala nic neřeknu ale ona se me šla přímo zeptat jakej že to mám jazyk

no a co jinak holky já se teď konečně chystám vymalovat obrázek co chci dát na zeď nad postýlku s veverkou a sloníkem, má to pak dělat 3d efekt tak jsem zvědavá

jinak holky máte už někdo koupené elektronické chůvičky? napište mi jaký máte já teď po nich koukám, ale nevím kterou si vybrat zaítm se mi nejvíce líbí tento typ SENCOR SBM 8816
22. čer 2008 v 09:14  • Odpověz
o chůvičce neuvažuju, máme malý byt, ale spíš ten monitor dechu

jaká je to technika, že dělá 3D efekt? to je zajímavé
22. čer 2008 v 09:18  • Odpověz
autor
no je to obrázek na papíru a některé jeho části jsou vícekrát a ty se vybarví a pak nalepí přesně na sebe ještě jsem to právě nezkoušela tak uvidíme co z toho vznikne pak dám obrázek do albumu až to budu mít hotové

no jo ten monitor dechu taky o něm přemýšlím
22. čer 2008 v 10:02  • Odpověz
čaute holky,
úklidy nepřeháním, ale udělat se to musí... :unamused:

Ten obrázek by mě taky zajímal, já jsem takový výtvarný tip, skusím něco, dobrý nápad.
Ale nevím, jak to všechno stihnu, mám rozdělaných 10 prací naráz :grinning: .

Ten diplom by mě taky štval, člověk se těší až to bude mít v ruce..., asi jako ty moje výsledky :wink: .

Chůvičky se mi taky líbí Sencor, ale přesný tip neznám. Monitor dechu? Neřeším, ale asi začnu...
22. čer 2008 ve 12:09  • Odpověz
ten monitor může vyburcovat dítě, když přestane dýchat
taky je prý na to dobrá kokosová matrace, jako ne, že by burcovala, ale snad je prý menší riziko

lucko, tak šup na obrázek, ať to omrknem :wink:
já chci mrňousovi ještě uplést nějaký svetřík na zimu, tak snad to stihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem poslední dobou furt jakási unavená a nestíhám :angry:
22. čer 2008 v 17:13  • Odpověz
ilci, na svetřík jsem se taky vrhla, ale ještě mi chybí rukávy. Šití jsem úspěšně zvládla, no vlastně ještě nebesa, ale na ty jdu v úterý teprve koupit látku.. mám toho nějak moc..
Taky jsem unavená a děsně mě bolí záda, už se to nedá snést, a říkám to nerada, ale na masáž je přítel kopyto... :sweat_smile:
No a to vedro dneska, taky nic moc, a bude h§ůř, jak se na to zvyká??? :unamused:
22. čer 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
ahoj holky obrázek bude brzy hotový a snad to bude vypadat i dobře jinak máte rpavdu to vedro je šílený dneska jsem byla s manžou u švagrové se vykoupat a bylo to bájo, akorát synovec jak mě tam zmerčil tak chtěl taky no a začal skákat a cákat prostě šílený tka jsem tam otaď hodně rychle utekla a zítra zase do práce hrůza vůbec se mi enchce jak je to vedro nejradši byh se válela u bazénu
22. čer 2008 v 19:10  • Odpověz
lucko, já právě kvůli dojíždění 90km do práce a vedru jsem od minulého týdne na PN, už jsem to fakt blbě snášela
a omdlít někde v přecpané tramvaji plné našich spoluobčanů..... to pěkně děkuju

gabko, tak já doufám, že mi pletení půjde od ruky, když to bude pidi svetřík :wink:
22. čer 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
ty jo holky vy jste dobrý já a pletení to by to dopadlo a šití taky i když jsem dostala šicí stroj k vánocům, ale ještě potřebuju nějaký kurz je to hrůza ale co nouze jistě naučí že? :slight_smile:
22. čer 2008 v 19:51  • Odpověz
tak já pletu cca od svých 12let a teď jsem ocenila, že jsem si dřív napletla dlouhý svetry
jak se teď trochu ochladilo, do mých novějších věcí se nevejdu a ty svetry fakt bodly :grinning:
ovšem dneska by spíš bodla nějaká osobní klimatizace :grinning: :grinning:
22. čer 2008 v 19:54  • Odpověz
já taky pletu asi od 12, a to šitímě teda baví víc, mám to po mamce, našila nám celé skříně když jsme byly děti.
Doufám, že přijde to ochlazení co slíbily...klidně může i pršet.
Větrák jede na plno a nějak to nepomáhá..
V úterý jdu na 3D UTZ, moc se těším, jsem zvědavá co uvidím.
No dneska už končím a jdu spát, zase ty záda, bože už nemůžu.. :angry:
22. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
no holky já jsem zjistila dneska že mě začli natékat kotníky vlastěn už žádné nemám i když ještě to není tak hrozný do bot se zaítm vejdu ale uvidíme jak to bude pokračovat ale chtělo by to trochu ochlazení, taky jdu spát mám ranní tak musím vstávat závidím vám holky tu neschopenku ale já ještě tři týdny a pujdu už taky na neschopenku tak se zatím mějte a dobrou noc papa
22. čer 2008 ve 22:23  • Odpověz
no, u nás je teď nadějně pod mrakem :grinning:
tak uvidíme, co den přinese

gabko, já byla na 3D před týdnem, mimčo se moc nechtělo ukazovat, házelo si nohy za hlavu a podobné kousky :wink:
ale bylo fajn ho zase vidět
23. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
tady je taky pod mrakem, ale teplo je pořád, že by z toho byla bouřka??
Tak nohy za hlavou, taky dobrá vzpomínka :grinning:
23. čer 2008 v 09:37  • Odpověz
tak spadlo pár kapek a už leze oskar, takže zas nic, bude horko jak blázen.. :confounded:
23. čer 2008 v 10:30  • Odpověz
tu už taky leze oskar :wink:
23. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
achojky těhulinky ... taky čekámes manžílek 1.miminko ... tak jsem se na vás přišla juknout ... :slight_smile:
23. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahoj Peťulo, tak gratuluji.. :wink:
Taky máme taťku Honzíka, ale čekáme holčičku :slight_smile:
23. čer 2008 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.