• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
gabka.d:Achojky děkuju :grinning: :grinning: :grinning: Teda děkujeme :sweat_smile: :grinning:
No a já jsem chtěla holčičku (Natálku) a manžíkovi to bylo jedno ... hlavně,aby to bylo zdravé ... no a pak mi na UTZ pan Dr.(na odběru plodovky) řekl,že ta pupeční šňůra vůbec nejni pupeční šňůra ale něco ouplně jinýho ... :grinning: :grinning: :grinning: A gratulujeme k holčičce :slight_smile:
23. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz
díky, nám to taky bylo úplně jedno, čekaly jsme 3 roky, tak proto...
:wink:
23. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz
gabka.d:tak to my jsme čekly rok ... už jsem chtěla jít ke gyndr.,aby nám napsal nějaký ty papíry (vyšetřený jsem byly po 6měcících - spermio a moje krev a vše bylo v pořádku) no ale nějak mi začalo být blbě, s ms jsem počítala ale nějak nedocházela ... měla jsem rozházenej cyklus a měkdy i 47DC (s vyvolávačkou) tak mi to ani nepořišlo ... :slight_smile: Akorát jsem byla unavená - to jsem přikládala tomu,že jsem dělala 16-tky a pak jen noční ... no a chtěla jsem si jít pro vyvolávačku a řekla jsem si,že si udělám testík no a měla jsem tam dálnice ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nechápala jsem ... :grinning:
23. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz
tak to já jsem byla u Dr. pečená vařená, pořád do mě valil hormony a injekce.. i na laparoskopii jsem byla, přítel na spermio...dělaly jsme možné i nemožné, a vyplatilo se. :slight_smile:
23. čer 2008 ve 13:29  • Odpověz
gabka.d: Tak to my jsme nechodily teda nikam ... já jen pro vyvolávačky a každý nebo ob den jsme se s manžílkem snažinkovaly ... a taky se vyplatilo ... teď ani nevím kdy jsem prcka počala ... ale asi to bude 8.3. :grinning: :grinning: :grinning: (podle BT) :slight_smile:
23. čer 2008 v 15:39  • Odpověz
tak jsem tu, venku je vedro k zbláznění :wink:
holky, tak hlavně, že se nakonec zadařilo, že
23. čer 2008 v 15:48  • Odpověz
ilči já jsem ven ani nešla, půjdu na chvilku až zapadne slunko, vytáhnu přítele trochu na vzduch, ten bude rád :sweat_smile:
23. čer 2008 v 17:10  • Odpověz
ahojky :wink: ja jsem pred chvili vybehla s pesanem na rychle venceni, no mame tu 31 ve stinu :confused: je to sila,moc dobre mi to nedela :frowning2:
23. čer 2008 v 17:16  • Odpověz
no, tešila jsem se na tu studenou vlnu :grinning:
měla jsem poradnu, takže jsem ven musela
23. čer 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
ahoj holky tak já teď vylezla z bazénu bylo to bájo ale chtělo by to tam bejt naložená pořád u mě je hrozná cesta autem v tomhle vedru ještě nemáme naplněnou klimatizaci tak se pěkně peču fakt dojedu domů těch 20 min. a normálně je mi z toho až blbě ale teď k večeru to jde když to sluníčko trochu zaleze
23. čer 2008 v 19:25  • Odpověz
lucko, takže si dokážeš představit moji cestu z práce přes hodinu v nacpaném vlaku :wink:
ale rozhodně ti to nezávidím
ovšem závidím ti bazén :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 v 19:29  • Odpověz
jóóó bazén děvčata, ten by bral teď každý,dneska mi teploměr doma(na hodinách) ukazoval taky 31, tak jak teda bylo venku??? Doufám že zítra fakt bude chladněji, když to říkaly, prý má být u nás kolem 25,to by docela šlo.... jedu do toho havířova a mám tam rande s mamkou, chcem jít obkouknout obchody..snad se neupečeme.tak dobrou a žhavou noc :grinning: :grinning:
23. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz
gabko, žhavou noc jo? :grinning: :grinning:
u nás byla v noci pěkná bouřka a zatím je příjemně
tak dobře nakupte
24. čer 2008 v 07:24  • Odpověz
Achooojky holčiny ... :slight_smile: U nás byla taky pěkná bouřka ale pořád dusnu ... ani jsem z toho nemohla spát ... a manža taky ne-e :confused: Tak chtěl mít "žhavou noc" ale já ani prcek jí nechtěl ... :grinning: :sweat_smile:
24. čer 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
no holky tak jsem dneska byla poprvé na plavání pro těhotné, cvičení byl záhul ne na fizičku ale na mozek byl tam vzduch 30 stupňů a aspoň ta voda byla super, ale jsem úplně unavená a hotová teď už se těším jen do postele že se konečně pořádně vyspím, nedá se teď vůbec spát jak je vedro. no a co jinak jak se máte? gabko tak něco pěkného kupte, já si udělala radost a koupila jsem si tílko :slight_smile:
24. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz
mno, já si dneska konečně koupila novou podprdu
nějak se furt zvětšuju, nebo co :grinning:
24. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz
Achooojky těhulinky přeji krásné ráno ... no včera teda bylo příšerně - jsem ráda,že jsem to vůbec přežila.Odpoledne s kámoškou těhulkou po obchodech a večer jsem chtěla jít na těhu tělocvik ale pani mi tam řekla,že se budou dělat nové kurzy až září - říjen ... tak jsme jí řekla,že je to asi pro mě bezpřebmětné ... tak se jen zasmála a prej asi jo-o ,,, :grinning: :frowning2: A to jsem to měla 10minut od baráku ... (teda když půjdsu pomalu jinak je to za 5.minut)
A jak se máte vy???? :slight_smile:
25. čer 2008 v 07:19  • Odpověz
u nás bylo včera fajn, sice svítilo sluníčko, ale příjemně pofukovalo, takže se dalo chodit v pohodě po městě
ovšem dneska už je hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2008 v 08:28  • Odpověz
ilci:ahojky no u nás byl sice slejvák jako hrom a i bouřka ale dusno bylo pořád ... a dneska to nevypadá o nic líp ...
Jo a dneska je asi nějakej divnej tlak protože mě bolí hlava a strašně se mi motá ... a ještě mi je nějak divně ... jako kdybych měla každou chvilku zkolabovat ... :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2:
25. čer 2008 v 08:52  • Odpověz
jo, to se mi taky stává, hlavně v těchhle vedrech
já si teď udělala slabé kafčo, taky mi není nejlíp
25. čer 2008 v 08:58  • Odpověz
ilčo to je dobrej nápad ... ale bohužel kafe nepiju :grinning: A paňáka neci :sweat_smile: Ale skusím si udělat 3V1 to mi vždy zvedne náladu ... :grinning: A jak jinak se máš???A co prcek???? :slight_smile:
25. čer 2008 v 09:01  • Odpověz
co je to 3v1?
já jsem byla kafař děsnej, mívala jsem nízký tlak, teď jsem to samo omezila na jedno slaboučké denně

prcek od rána kope jak divej, furt tu musím pobíhat, ani to kafe mě nechce nechat vypít v sedě :grinning:
25. čer 2008 v 09:18  • Odpověz
čauec holky, tak včera byl úžasný den, malá se rozhodla ukázat co všechno už umí... :grinning:
chvylkama měla paní doktorka co dělat aby ji vůbec natočila, pořád utíkala za záběru, ale video máme hezké, teď ještě k tomu dát nějakou hudbu a trochu to sestříhat, ale to bude dělat přítel, já na to jaksi nemám nervy, moc to neumím a když se mi nedaří, tak mi to zkazí náladu...
Jinak nakoupily jsme toho hodně a vyhlídly kočárek, takže všechno proběhlo jak mělo.
Ráno jak jsem jela z Ostravy, tak svítilo slunko, tak já si vzala tílko, krátké gatě a žabky, přijela sem do Havířova a tam se zatáhlo a rozpršelo a vypadalo to jako by mělo 14dní pršet, zima mi byla jak psovi.Čekala jsem chvilku na mamku a pak jsme šli koupit deštník, a když jsme vylezly z toho obchoďáku, tak svítilo slunko jak blázen :sweat_smile: :sweat_smile: . Asi jsme tam chvilku ztvrdly, no :grinning: .
Jinak 3v1 je taky kafe,ale s cukrem a smetanou už namíchané v pytlíčku..
25. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem byla včera nan tom plavání bylo to super ten bazín, ale ten vzduch fuj 31 a já myslela že po chvilce padnu ale voda byla báječná, prcek kopal jak o život ve vodě ale pak se zklidnil asi se mu moc nelíbilo jak jsem tam cvičila ale jinak má vodu rádo, tak uvdíme jeslti bude po mamince, nebo po tatínkovi, který se musí do kupání v bazénu nutit

jiank tady je šílené vedro, teď jsem přijela z práce a pujdu si asi na chvilku lehnout tak se zatím mějte papa
25. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky všechny vás zdravíme :slight_smile:
Včera jsme byly s Terinkou na kontrole a taky na ozvech. Musím říct, že budeme mít pěknou divošku. Všechny testíky nám dopadly dobře a už jen čekáme na náš velký den D. Příští týden nás už pan doktor předá do poradny do porodnice a půjdeme se podívat na porodní sál. Jinak mám stále častěji ,, poslíčky,, ale není to nic dramatického - zatím :unamused:
Dneska jsem přidala do alba nějaké fotečky, tak se můžete mrknout. :slight_smile: :slight_smile: Už se na naší holčičku moc těšíme :dizzy_face:
Tak se mějte moc krásně a příjemné těhulkování.
25. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz
autor
ahoj numerenko tak hodně štěstí a pevné nervičky v tomhle vedru budu na tebe myslet a pak se ozvi :slight_smile:
25. čer 2008 ve 14:54  • Odpověz
Ilčo:Přesně jak píše gabka ... je to kafe,smetana a cukr ... :slight_smile: Ale já si to s vodou nedělám (to mi nechutná - je to jako normální kafe) ale místo vody si dám mléko ... je to lepší a krémovější ... :grinning: :grinning: :grinning:

Gabka:Achooojky jjj to znám taky ... když přijdu někam do obchodu tak jsem tam min. 30minut a třeba si ani nic nekoupím ... hlavně,že tam jsem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:

numerenka:achooojky máte mooocinky klásnej pokojíček pro tu vaší berušku ... :grinning: Nechám se inspirovat tou žlutou (sice jí manža chtěla ale já moc ne-e :sweat_smile: ) A taky máš klááásnej pupíček ... Tak pak dej vědět taky na tebe budeme s Honzíkem myslet!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2008 v 15:40  • Odpověz
petule - tož takový bílý kafe :wink:

numerenko - máte to hezky nachytané, Terezka se už určitě těší :wink:

v Tescu měli slevu na vybrané oděvy až 70%, tak jsem opět prckovi něco pořídila
dejte těhuli peníze do ruky a ona je hned rozfrcá :grinning: :grinning:
25. čer 2008 v 17:15  • Odpověz
Ilčo:no asi tak něco ... a je tam i majinko kofeinu na zvednutí toho tlaku ... :grinning: No a to mi něco připomíná ... já jak teď dostanu peníze do ruky tak hned utíkám do obchodů a nakupuju pro toho našeho prcíka ... :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2008 v 17:56  • Odpověz
ahoj,
já jsem právě z obchodu přišla :grinning: :sweat_smile: .Mám zase nějaké bezva úlovky, přítel už tam rostl..
Jdu si dát sprchu a pak koukat na TV a dodělám u toho ten svetřík, koupila jsem si další klubíčka, tak chci začít něco nového..
Numerenko, taky na vás myslíme... :wink:
Tak se mějte, zase sem na vás mrknu,, pa
25. čer 2008 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.