• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
berunka: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
26. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
Ahoj kočky, ještě pořád jsem v nemocnici 3 týden. Na nic nepřišli. Ale už jsem to nevydržela a vlezla na net v mobilu. Je to sice drahé ale už mi to tu lezlo na mozek. Je tu hrozná nuda když nesmím moc z postele.
26. čer 2008 v 10:22  • Odpověz
e.k.t je v nemocnici :frowning2: ?? to mi nějak uteklo, tak přeju brzké uzdravení :wink:
26. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
Gábi díky. Nástup jsem měla 11.6 doma jsem po porodu byla necelé 2 týdny. Měla jsem horečky okolo 40 a v krvi crp to je indikátor zánětu přes 200. Teď mám kolem 37 a to crp ještě pořád kolem 90
26. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jak se dneska máte? to je hrozný vy tu jste když tu zrovna nejsem já :wink: a když tu jsem zase já tak tu nejni nikdo jinej já doufám, že mě uplete něco moje mamka protože já a pletení to nejde dohromady nemám na to trpělivost ale záviímk vám, že vám to jde
26. čer 2008 ve 14:09  • Odpověz
ahoooj, tak akorát kafuju za řevu zbíječek :grinning:
gabko, už jsem koupila vlnu, že něco spáchám, jen si nejsem jistá barvou :grinning:
paní, co stála za mnou, se divila, že se ještě dneska plete :grinning: :grinning:

e.k.t - ať jsi brzo v pořádku, musí to být pro tebe těžké, hlavně když je doma malé miminko
26. čer 2008 ve 14:15  • Odpověz
autor
e.k.t. taky jsem nevěděla že jsi v nemocnici tak ať to brzy přejde a jdeš domů budu an tebe myslet
26. čer 2008 v 15:04  • Odpověz
ilci a jakou barvičku si vybrala???já mám zatím vše žluté, protože jsem nakupovala dávno, ale zítra se vrhnu do galanterie :grinning: :grinning: ,
26. čer 2008 v 15:08  • Odpověz
Berunko, to je super! Tak vas setri jo?

Holky me to tak mrzi, ze mi to babrdle asi vyhodila nebo nekomu dala. To se prece nedela hrabat druhymu v pokoji a jeste mu odnaset takle dobry veci. Byl to popis na opravdicky dupajdy, ty s ksandama a co pokryvaj cely nozicky, tj. co nejsou kalhotovity, co maj ty "backurky" rovnou na sobe :frowning2: Chjo

E.k.t. ty jo, asi jsem nejak zaspala, procpak jsi v nemocnici? Ja myslela ze uz je vsecko v poradku? Tak se drz! Aha, tak ted ctu copato. To je sila. No snad si ted ty problemy uz vyberes a pak uz bude jen zdravicko a stastny mimi :slight_smile:

Jo nekdo se ptal na to, jakou vlnu pouzivame. Ja teda miluju Batole. Drzi tvar, je jemna i po spouste vyprani a krasne se z ni plete (na 4). Jsem si z ni udelala i par hogo fogo tricek na zimu. Ja mam tady nasyslino bilou samozrejme a pak pistaciovou (miluju zelenou pro deti) no ale pak i kralovsky modrou (tu tmavou peknou co nosi kralovna Elizabeta anglicka nebo kdo). Z techle dvou (bila - modra) jsem kdysi udelala kamosce svetrik pro mimi s norskym vzorem. Ten byl tak krasnej! Tak si ho asi zopakuju i jestli mame holcicku. :grinning:
26. čer 2008 v 15:47  • Odpověz
u nás je ten výběr trochu omezenější, nakoupila jsem až v druhém obchodě, v tom první si prodavačka vykecávala s kámoškou a nelíbili se mi moc odstíny
gabko, vrhnu se na pruhy :grinning: mám bílou, zelenou, žlutou a oranžovou
tou oranžovou si nejsem moc jistá, je hodně výrazná, no přinejhorším to vyměním za jinou, spíš do cihlova, ještě se rozmyslím, ale svrbí mě ruce na to pletení :grinning:
na zimu mám béžovou bundičku, dupajdy zatím jen jedny (a ty se barevně nehodí - ale mámzas jiné mikinky), marně sháním béžové nebo zelené, všechno je modré nebo růžové nebo větší velikost

plánujete do porodky nějakou extra výbavičku? jako koupený komplet?
26. čer 2008 v 16:40  • Odpověz
Kočky díky, jinak naše Joli nosí i modré věci a jak jí sluší panečku. Ale taky jsem jí něco pořídila v mimiaukci. Spíš růžové věci, aby měla něco jako princezna a moc jí to sluší. Právě je u mě na návštěvě, taťka si jel nakoupit. Ta je sladká. A na to že byla už v porodnici na lahvčce se tento týden naučila přísát. A dnes se dokonce úplně najedla přímo z prsu. Pak už dala jen 10 ml z lahvičky.
26. čer 2008 v 16:44  • Odpověz
já vezmu do porodky ten overal co mám v albu, mám k tomu dupajdy a mamka upletla i čepku, botičky a rukavičky..

Kuličko, strpení, já jedu na víkend pryč,ale pak k tomu sednu a něco ti pošlu :wink:
26. čer 2008 v 16:45  • Odpověz
e.k.t., tak to je bezva :slight_smile:
to je právě binec, že holky můžou chodit v modrém, ale kluk v růžovém - no nevím, to mi moc nesedne
26. čer 2008 v 16:46  • Odpověz
gabko, tak pokud máš návod na dupajdy, pošli i mě :wink:
až se teda zrekreuješ a zase vybalíš, co jsi dnes pracně nabalila
26. čer 2008 v 16:47  • Odpověz
Jinak dr dnes prohlásil že kdyby byl dr house v česku že ho na mne pozve, protože jsem exemplární případ. Oni si se mnou nevědí rady. To crp mi pořád stoupá. Vymýšlejí už i nemožnosti ale je to k ničemu. S takovou tu budu do vánoc. Raději ne! Kdo by platil ty potroublý poplatky? Těhotenství a porod staly 5000. Teď jsem taky zvědavá
26. čer 2008 v 16:49  • Odpověz
e.k.t tak to je mazec !
ať tě rychle vyléčí
místo aby sis užívala rozrostlé rodinky, máš takové komplikace :unamused:
26. čer 2008 v 16:56  • Odpověz
Věřím že se vše v dobré obrátí. Joli se pěkně napapala přímo ode mne a z lahvičky dala jen 10 ml a teď už 2 hodiny spinká. Ještě by měla stihnout jedno kojení než pojede domů.
26. čer 2008 v 17:28  • Odpověz
dobré ráno, u nás hlásím pod mrakem :wink:

pro ty, co chtějí někam cestovat, ideální počasí
27. čer 2008 v 07:15  • Odpověz
dobré ranko..

taky máme pod mrakem :wink:, ale stejně se potím jak dveře od chlíva, máme dusno, a vypadá to, že bude pršet.
27. čer 2008 v 09:03  • Odpověz
ahojky
u nas je zatim 20 stupnu a celkem prijemne,chvili je pod mrakem pak zas modra obloha,ale myslim,ze bude zase parak :astonished:
27. čer 2008 v 09:32  • Odpověz
dusno bylo včera, taky jsem se dost potila
dneska je mi zatím fajn
27. čer 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahojte holky

tak predne E.k.t. SUPER! Vidis vidis, chce to trpelivost, mely jste ji obe a ted uz Joli umi papat pekne z prsa :dizzy_face: To je uzasny :slight_smile:
No preju at se to rychle spravi krutibrk...

Gabi, ja nespecham, mam jeste pul tehu pred sebou, na pleteni casu dost :grinning:

jinac ten strih na kojici polstar jsem ti poslala ve 2 provedenich, tak jedno musi fungovat :angry:
27. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky holky ... včera jsem tu moc nebyla ale dneska jsem vám přišla ukázat moje nový bžííííško ... i když za celou dobu těhulkování jsem zatím v mínusu (-5kg) tak se má Honzík dobře a bžíško taky roste ... :grinning:
27. čer 2008 v 15:44  • Odpověz
petula - bříško pěkný :wink:
27. čer 2008 v 16:45  • Odpověz
Petul, tak to me uklidnujes :slight_smile: Ja jsem podle doktorky pribrala jen pul kila, podle my vahy 3 a ted jsem dokonce ty 3 asi zas zhubla nebo co. A pritom se cpu... :unamused:
27. čer 2008 v 17:05  • Odpověz
holky já se taky cpu, a mám pořád -2kg :wink: , ale vypadám jako bych aspoň 10nabrala, břicho mám neuvěřitelné...
27. čer 2008 v 17:13  • Odpověz
holky, mimís vás asi vysává :wink:
27. čer 2008 v 18:46  • Odpověz
Jen at berou :slight_smile:
27. čer 2008 v 19:50  • Odpověz
Ahojky,zrovna jsem natrefila na tohle téma a moc se mi líbí,jestli by Vám to nevadilo ráda bych se přidala,sice na netu nejsem moc často,s malým nestíhám. :slight_smile:
27. čer 2008 v 19:56  • Odpověz
zdenko, klidně se přidej, aspoň nám, nezkušeným, poradíš :wink:
27. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.