• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
ilci,moc díky.Tak já tápu pořád,ale je pravda že něco málo už vím.
27. čer 2008 ve 20:23  • Odpověz
vítám novou tvář :slight_smile:, ahoj zdeni
dneska jsme koupily cestovní postýlku, byla slevněná z 1 500 na krásných 750kč, no neberto za ty prachy :grinning:
kuličko, střih už mám vytištěný, vypadá to, že to půjde, vrhnu se na to jak se vrátím, dnes jsem na to koupila látku, a Ilči koupila jsem i na ty šatičky :wink:

holky dobrou noc, ráno vyrážíme...
27. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
gabko, střih pošlu, snad během víkendu :wink:
27. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz
Zdeni, tak určité zkušenosti už máš :wink:
27. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz
my jsme cestovní postýlku nekupovali,kupovali si ji moji rodiče a když ji budem potřebovat tak si ji pujčíme a za 750 ,to je super cena. :slight_smile: Gabko odkud z Ostravy jsi?Já jsem od Bělského Lesa :slight_smile:
27. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz
A co dovolená holky kam se chystáte.My k moři tentokrát nejedem,nechci malého nikam daleko tahat ,takže jedem na Plumlovskou přehradu,objednali jsme si tam celou chatu tak se už těším :slight_smile:
27. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz
my jsme po dovolené začátkem června, takže už asi nikam
na Plumlově je pěkně, ať vám vyjde počasí :wink:
27. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
no taky doufám,je to naše první dovvolená v čechách tak už ted mám hrůzu z toho počasí.A kde jste byli na dovče?
27. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz
byli jsme Vídeň, Slovensko kolem Trenčína a Valachy - turistika :wink:
27. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz
zdeni, tak jsem ti okoukla albuma a Petřík je kouzelnej
27. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz
moc díky,sice se z něho stává velký vztekloun ale jinak je moc hodný.Tak já na turistiku moc nejsem mám ráda památky a hlavně lážo plážo,jsem takový dovolenkový povaleč :grinning: Ale Víden je krásná :grinning:
27. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz
Tak to já bych ještě vrátila čas a ještě jednou byla těhu a pořádně si to užila,ale strašně to letí
27. čer 2008 ve 21:45  • Odpověz
tak já se loučím,jdu se věnovat manžovi :grinning: dobrou noc :slight_smile:
27. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz
dobré ráno :wink:

zdeni, my tak turistiku a hrady, zámky k tomu :wink:
u vody nás to baví tak 2hodinky a pak zas musíme něco podnikat
Vídeň je bezva (ale kam se hrabe na Prahu), jen už se chystalo EURO a některé parky, sochy atd. byli zatarasené
28. čer 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahojky všem,tak malý konečně nachvíli usnul,tak jsem aspon uklidila a vařím oběd.Víden je krásná,je pravda že na Prahu nemá ani náhodou,ale má svoje kouzlo.Ale nejkrásnější je Paříž,tu miluju.Jezdíme tam každé jaro,tentokrát i s prckem,seznámila jsem se tam s manželem a bydlí tam moje sestra.No nic jdu ještě vyžehlit a po obědě jedeme do Zoo.Tak už se těším :slight_smile:
28. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz
Tak jem dostala propustku zítra v poledne mám být zpět, to se mi sice moc nelíbí ale aspoň chvíli doma :slight_smile:
28. čer 2008 v 17:07  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jak se máte? koukám, že tu řešítě turistiku taky mám hrozně ráda návštěvy hradů a zámků, už se těším až to začnu rozvíjet taky u našeho drobečka

akorát jsme teď sami doma manžílek odjel na tábor s dětma tak je nám smutno, ale nějak to přečkáme

tak se zatím mějte a já jedu k vodě je tu teplo k padnutí :slight_smile:
29. čer 2008 v 08:51  • Odpověz
ahoj holky, chci se vás jen zeptat. Nevím, jestli jsem těhu. Na testu mám sice 2 čárky, ale ta druhá je hodně slaboučká. Chci se vás zeptat, zda Vás na začátku těhotenství píchalo v oblasti dělohy či podbřišku. Děkuji všem za odpovědi
29. čer 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
ahoj pipinko jestli tam máš dvě čárečky tak si myslím, že jsi těhotná já jsem měla také hodně slabé čárky ze začátku to nebylo skoro vůbec vidět a břicho mě bolelo jako bych to měla dostat udělej si určitě ještě nějaké i jiné testíky a pak zajdi k doktorovi jinak přeju hodně štěstí a držím pěstičky :slight_smile:
29. čer 2008 v 09:21  • Odpověz
děkuji moc. já byla ve středu u doktora, on mi udělal UTZ ale podle ně ho odflákl :angry: . Pak druhý den jsem si udělala testík a bylay tam dvě, jedna je teda hodně hodně slabá, tak nevím
29. čer 2008 v 09:23  • Odpověz
autor
tak to jsi určitě těhotná neboj já když jsem byla poprvé na utz tak tam nebylo nic vidět jen gestační váček a tak mě pozvali ještě za 2 týdny a tm už jsem viděla našeho drobečka jen taková tečka to byla :slight_smile: no a ty testíky na začátku jsou opravdu hodně slabé ono to bude postupně sílit uvidíš
29. čer 2008 v 09:32  • Odpověz
děkuji, byli by jsme s přítelem moc rádi,přejeme si miminko strašně moc
29. čer 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
to věřím, my jsme si ho taky moc přáli no a teď už jen tři měsíce a budu rodit, hůrza jak to letí jak dlouho jste se snažili?
29. čer 2008 v 09:36  • Odpověz
skoro 3 let. Teď jsem začala brát gynex tak nevím zda-li se zadařilo.Já měla poprvé rodit 12.9.2008.- přesně na přítelovi narozeniny, jemonže mimiko nerostlo :cry: No ale už jsem se z toho oklepala, koupili jsme si byteček větší, zaměřili se na něco jiného a zdá se, že to vyšlo, no ale nic nechci zakřiknout.... a jak dloho vy?
29. čer 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
tak to je mi líto ale teď už to určitě dopadne uvidíš no my se snažili jenom tři měsíce takže krátko, skoro rok a půl jsem nebrala prášky abych se vyčistila no a pak když už přišel ten správný čas tak jsem to zkusili a vyšlo to ted jsme moc šťastný a těšíme se šíleně no já mám termín 18.9.2008 tak uvidíme, ale můj taťka pořád mimíškovi domlouvá, aby vydrželo do 28 to má on narozeniny tak že by s děděčkem slavili v jeden den tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
29. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
třeba to tak dopadne.nikdy nevíš. :slight_smile: Kamarádka ta přenášela obě děti týden a jaký jsou krásný. přitom Terezce jsou 2 dny :slight_smile: Nakoupila jsem si pár věcí do kouta a už se moc těším až budu kupovat na našeho prcka :slight_smile:
29. čer 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
jj já teď spíš šílím co všechno ještě nemám a co musím koupit, ale to hlavní máme kočárek, postýlku vaničku tak snad to všechno stihnu no nic jedu na chatu tak se měj a držím pěstičky
29. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
Tak jsem po propustce opět v nemocnici. Ale psychicky mi ten pobyt doma udělal moc dobře. Bylo to skvělé. Hodně jsem se válela s Joli na kanapi a bylo nám dobře. A zvládly jsme i krátkou procházku. Je pravda že večer jsem zase měla 37,8 jako v nemocnici, ale ráno doma a teď v nemocnici taky normální teplota. Tak uvidím večer. Teď čekám kdy a jestli vůbec zavolají z magnetické rezonance že mám jít.
29. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz
ekt, to je fajn, ze sis mohla odfouknout od zdravotnickyho zarizeni a zase si chvilu uzila maly. Drzim pesticky at uz jsi v poradku.

Pipi drzim pesticky at jsi tehu a at je vsecko ok

Zdeni, vitej :slight_smile: Ja teda do Parize nemusim :grinning: ale to je jinci historie. Jako tourista jo jo, pekny mesto, ale bydlet tam.. e e! :sweat_smile: 3 mesice mi stacily
29. čer 2008 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky,tak až ted mám chvíly čas ,malému lezou vrchní zuby,takže děs běs a ktomu začal chodit kolem nábytku tak ho pořád jistím.No mě kdyby tady nic nedrželo tak už jsem tam dávno,ségra tam žije osmý rok s celou rodinou a jsou spokojený,ale co člověk to názor.Manžovi přišel kamarád na fotbal a já jdu ke kamarádce na víno,manža bude hlídat.Tak zatím papa a hezký večer
29. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.