• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak z magnetické rezonance jsem se vrátila po deváté. Od 10 kdy jsem ještě doma měla povoleno sníst polévku jsem jedla až před chvílí, s pitím stejné a od půlnoci zase bez jídla a nasucho a nevím proč.
29. čer 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
ahoj holky tak to je zase můj sen podívat se do paříže snad se tam jednou podíváme i s prckem

pipinko tak co testík dneska dělala jsi si? určitě to sílí viď? :slight_smile:
30. čer 2008 v 08:01  • Odpověz
ahoj holky

tak Paříž je krásná, ale taky jsem slyšela, že na bydlení to až taková sláva není, ovšem co člověk, to názor :wink:
30. čer 2008 v 09:08  • Odpověz
Tak hlady a žízní jsem byla do 16 hodin to mi sestra nadala proč jsem nejedla, tak jsem jí řekla že mi řekli že mám nejist a nepit tak proč se diví. Za chvíli se vrátila že se mám normálně najíst. Jo asi toho oběda co mi už 4,5 hodiny stál na stole..... Tak jsem aspoň pila a počkala si na večeři. Neměla ani chuť ani vůni. A bylo mi po ní blbě. Takže v neděli skoro celý den hlady dnes taky a jentak
30. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz
ekt, tak to ti teda nezávidím :angry:
1. črc 2008 v 07:40  • Odpověz
ahoj holky, ilči střih přišel, dneska se na to vrhnu.. :grinning:
Zdeni, my jsme tu postýlku kupovaly našim, u nás by akorát překážela... a jsem z Mar. hor(zatím :sweat_smile: )
pipi, tak co testík??držím palečky
Ekt, jak dlouho tě tam ještě chcou držet??přeju hodně sil a trpělivosti, musí to být těžké, bez malé.

Jinak na slovensku bylo krásně.. jen ta cesta byla docela náročná.. 5hod v autě, ale jeli jsme brzo ráno, takže v 8,00 jsme byly na místě, horší to bylo zpátky, to jsme jely odpoledne a bylo vedro a provoz jak blázen..
Říkala jsem že to byla poslední cesta, teď už nikam nepojedeu, aspoň né tak daleko..

No a moje slavná tchýně mi dává pěkné kapky, už to asi nezvládám..brzo ji pošlu do prd...jinak to nevidím.

No nic, jdu uklidit a uvařit, během dne se přijdu podívat..
1. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
gabko, tak to je fajn, že jsi cestu ve zdraví přežila :wink:
a s tchýní se nepárej, klidně ji někam pošli :grinning: :grinning:
1. črc 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
ahoj gabko hlavně že si sto tam užila a cestu jsi přežila :slight_smile: s tchýní držím pěstičky
1. črc 2008 v 15:53  • Odpověz
díky holky, ale s mojí tchýní to je na dlouho, pořád z nás tahá peníze a dost nás využívá...těžko se to vysvětluje, musela bych napsat román a myslím, že moje problémy vás nezajímají..

jinak, Ilči, střih už mám na papíře, jen dneska se k šití nedostanu, škoda..nějak nemám na nic náladu..jdu do vany, snad to pomůže.
1. črc 2008 v 16:33  • Odpověz
Ahojte holky,

Gabko, ty jo, mi uplne zatrnulo ze jsem te potkala vcera u jedny porodni baby :grinning: Byla tam pani, ze prej cekala hrozne dlouho na vysledky amnio, ze prej to bylo strasny a tak. No este ze vim, ze nejsi francouzska :grinning:

A tchyni ti rozhodne nezavidim. Neni o co stat. Muj bejvalej mel podobnyho tatu a byl to des :pensive:
1. črc 2008 v 16:47  • Odpověz
Teda Gábi tchýni ti nezávidím ale věřím že ji pošleš někam a ona se urazí a dá ti pokoj.
1. črc 2008 v 18:31  • Odpověz
gabčo, tak to jsem ráda, že ses s tím střihem poprala :wink:
já jsem se zpotila jen při tom scanování :wink:
1. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz
holky, nemám k tomu daleko poslat ji někam.. ale jsem vychovaná, no možná spíš blbá, že? :sweat_smile:

ten střih byl v pohodě, už se těším až to ušiju, pak to vyfotím a přidám do alba. :wink:
Francouzka opravdu nejsem
:grinning:
1. črc 2008 ve 20:48  • Odpověz
no, možná by nebylo od věci stanovit určité meze a jak je překročí, dát jí to tvrdě najevo
jinak to bude jen horší
1. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz
ahoj vespolek,
tak jsem zpět z cukrového testu :grinning:
voda s glokozou ušla, donesla jsem si šťávu z vymačkaného citronu, tak to chutnalo jak sladká citronáda a jen to ve mě zahučelo, jsem měla pěknou žízeň
sestra se až divila
pak nás kupodivu pustili ven, což bylo fajn, bylo tam děsné dusno
výsledky pošlou dr., v pondělí mám poradnu, tak se je dozvím
2. črc 2008 v 10:25  • Odpověz
ahoj,holky já se trochu vykecám, nevadí vám to?? musím to ze sebe dostat...

ty meze by měl udělat můj přítel, ale to jde asi těžko když je to jeho matka...
vycucla nás pěkně, už má přes 20tisíc!!! a to ještě chce aby si přítel vzal kvůli ní půjčku.jak tohle dopadne to teda nevím..čekáme na ten byt, jenže ten je zadlužený a my na něho teď momentálně kvůli ní nemáme, a kdy budeme mít to je ve hvězdách, půjčka se teprve vyřizuje a ona nám to chce vrátit až z toho.. tak je to začarovaný kruh, a jestli tu půjčku vůbec neschválí, tak to už je na provaz. Ona má asi 6 půjček, z toho i nějaké providenty, tak si dovedete představit jak na tom asi je.. v pondělí sme jí zase půjčily 6 500 na nájem..
Už z toho mám nervy jak blázen, a mám za sebou další probrečenou noc..Ještě aby se kvůli ní stalo něco Barborce, to bych nepřežila.
Já neříkám, pomoct jak pomoct, ale tohle už je trochu moc. Vůbec se nedívá co tím svým vysáváním kolem sebe dělá za bordel, že jsem těhotná a že potřebuju klid a ne čekat jestli zavolají, že pro nás mají byt a my jim budeme muset říct, že ho nechceme, a znovu čekat za jak dlouho nám zase nějaký nabídnou... V to pondělí jsme navíc byly v karviné u našich to je asi 40km od Ostravy a ona zavolala že potřbuje půjčit, tak přítek jí řekl že teda jo že asi do hodiny tam budem, a jak sme přijely, tak ještě pyskovala že jedeme pozdě!!!Já bych byla potichu jak pěna a byla ráda, že je ještě vůbec někdo ochotný mi pomoct.
2. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz
gabko, jen se vykecej, nám to neublíží
situaci nezávidím, ale pokud to s přítelem nevyřešíte .... chápu, že je to jeho máma, ale takhle to nejde do nekonečna
máte teď s přítelem vlastní rodinu a ta by měla být na 1.místě
2. črc 2008 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj Gabi,

tak to je strasny!
Budte trosku sobecky krutibrk! Kdovi estli ty penize jeste nekdy uvidite. Pak vas bude vydirat, ze preci vlastni mame by mohl dluh odpustit, kdyz je v takovym srabu a bla bla... No uz to slysim :confounded: Takovyhle lidi jsou nepoucitelny!!! :pensive:

Gabi, promluv si o tom s manzelem, rekni mu v klidu, ze takle to nejde. Pac jinak jednoho dne na ni vylitnes jak certik z krabicky a nebo se rozhadate s pritelem mocinky moc a to prece nema cenu!

Jak rikas, mela bys byt v klidu a ne se nervovat. Takze klido se tu vykecej, aspon se ti trosku ulevi. Situaci to teda nevyresi, ale ulevi se ti a mozna najdes jak na to :wink: Obcas je dobry hodit nazory na papir i pro samu sebe.

Drzim pesticky at se pritel probere a najdou jine reseni nez si pujcovat kde koho tchyne vidi :confounded:
2. črc 2008 v 18:21  • Odpověz
Jo jinak me cekaj testy na cukrovku za 14 dni zhruba. Fuj se netesim. Prej berou krev 3x za ten pulden :confused: to neustojim :confounded:
2. črc 2008 v 18:22  • Odpověz
mě sestra minule říkala, že už mi taky dají tu žádanku na cukrovku, jdu k Dr. v pátek, pak se musím objednat sama, tak sem zvědavá kdy mě to čeká... já budu samá modřina, jestli do mě píchnou 3x, mám modřinu pokaždé...

no stou tchýní, to je fakt mazec, i přítel říkal, že už toho má dost, tak jsem zvědavá kdy ''sekne do živého''...
2. črc 2008 v 19:31  • Odpověz
Gabi, ja jsem taky desna cita. Modrinu mam pokazdy kdyz mi nevytahnou jehlu super rychle a nebo kdyz netisknu straaasne moc na tu vaticku. Tak zkus tisknout co to da. Me to pak boli celej tejden a nemuzu nic delat s tema rukama :confounded: kdyz mam mona.
A pak prej taky musis curat na pozadani, to taky nevim estli dokazu :grinning:

Drzim palce at se pritel rozhoupe co nejdriv. To takle nejde, navic ji tim zadnou sluzbu nedela, ze ji pujcujete jak jen piskne :unamused: Preju pevny nerv.
2. črc 2008 v 19:48  • Odpověz
holky díky za vaše názory... docela to pomohlo, že je to ze mě venku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

o čúrání jsem nic neslyšela, jen ta krev...no jsem zvědavá co mě čeká.a hlavně kdy :confounded: , máme v plánu jet k babičce do brna.. :wink:
2. črc 2008 v 19:54  • Odpověz
holky, ráno donesete moč, vemou vám krev
pak vypijete tu vodu s glukozou a my měli přijít cca za 2,5 hodiny, opět dali moč a krev
potřebují zkontrolovat, jak jsme schopni tu glukozu "vstřebat"

já mám modřiny jen občas, pokud mi to fakt někdo blbě píchne nebo si to blbě držím
včera naštěstí v pohodě, nic tam nemám
3. črc 2008 v 07:44  • Odpověz
Ahojky těhulky,
vidím, že se máte dobře a užíváte si léta :slight_smile:
My jsme byly v úterý na srdečních ozvech a nedopadlo to dobře, málem si nás nechali v nemocnici. :frowning2: Měla jsem o miminko velký strach. S panem doktorem jsme šli na ultrazvuk a tam bylo vše o.k., pak ještě jednou na ozvy a už dopadly lépe.
Pan doktor říkal, že máme moc divokou holčičku a už se začíná tlačit na svět :slight_smile: :slight_smile:

Jinak Paříž bych si taky nechala líbit :wink:
3. črc 2008 v 08:26  • Odpověz
numerenko, tak to je fajn, že to nakonec dobře dopadlo
malou už to asi v bříšku nebaví :wink:
3. črc 2008 v 08:31  • Odpověz
Ahojky Ilci, já jen doufám, že vše proběhne dobře. Včera zase byla nějak podezřele klidná,ale asi jsou to jen zbytečné obavy. Manžel říká, že je asi taky utahaná z toho tepla.Navíc jsem dostala dnes ráno velký průjem, četla jsem, že se čistím před porodem - tak nevím :unamused:
Připadá mi, že vůbec nejsem pánem svého těla. Dokonce mi už z bradavek kape průhledná až bílá tekutina, včera jsem si dokonce musela vzít i kojeneckou vložku. :wink:
Mám z toho strach, i když mám vše načteno, tak stejně nevím do čeho lezu :unamused:
3. črc 2008 v 08:41  • Odpověz
numerenko, buď v klidu, určitě to zvládneš :wink:
je fakt, že v takovém vedru se mimčo asi míň hýbe, taky už tam nemá tolik místa, že
3. črc 2008 v 08:51  • Odpověz
dobré ránko děvčata,

num, nám taky říkaly že máme divošku, a někdy to i pěkně cítím no a někdy zas necítím vůbec nic :unamused: a ikdyž vím že je to normální,tak mám taky obavy jestli je vše OK..
o tom průjmu jsem taky četla, je to jako z nevolnostmi, někdo má a někdo ne..
A to průhledné z bradavek už mi taky kape! no ale zatím jen málo, tak když někam jdu na déle dám si do podprsenky odličovací tampon :wink: .

Už bych to chtěla mít za sebou, každý píše jak si těhotenství užívá a mě to nějak utíká mezi prsty...
3. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
Ahojte holciny,

Numerenko neboj, to zvladnete. Mala uz nema misto, aby se toliko hybala a ty ozvy... me je pred dvema dny chtela doktorka poslouchat a mimi ji utikalo co to dalo :grinning: Nakonec je chytla, ale jezdila mi po brise jak vztekla :grinning: Ono to ma i sve meze ta technika. Tak drzim pesticky. A ze ti tece uz skoromilicko? To je dobra zprava :slight_smile: Uz je vsecko pripraveny.

Jinak prujem? To ja znam! A do porodu daleko... snad :sweat_smile:

Takze se s Gabkou pridavame do klubu zivych miminek. Nekdy je to az sila, jak ho citim boulet a koulet a kopat a plavat a tancovat a co ja vim co vsecko. A nekdy vubec nic.. ma jeste mista jejda!
3. črc 2008 v 15:10  • Odpověz
tak já když chvíli sedím, tak mimčo taky dost kope
když chodím a houpám, stačí se točit na židli, je klid
tak doufám, že s ním nebudu muset po narození celý den houpat :grinning: :grinning:
3. črc 2008 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.