• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
jasnačka, jenže víš jak to je... :wink:
7. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz
tak jsem zpět z poradny, testy na cukr vyšly v normě, tak bezva
tata má totiž hraniční hodnoty a je hlídanej, taxem se bála, aby to nebylo dědičné
7. črc 2008 v 15:15  • Odpověz
autor
ahoj holky tka já jsem to teda nepřeměřovala mám všechno od kamarádky, ale chceme začít prát tak se na to stejně budu muset vrhnout tak to taky asi přěměřím, jinak my máme Dorjan spring Cool a je bezvadnej má velký kola je docela prostorný a dlouhý a je krásný
7. črc 2008 v 16:09  • Odpověz
Ahojky těhulky,
tak my jsme dneska byly v poradně a pan doktor říká, že je vše v pořádku. Hlavička nám sestoupla úplně dolů, ale jsem stále uzavřená. JInak pohyby jsou intenzivní a myslím si, že se malá už připravuje na svět. :slight_smile:
Nemůžu se už dočkat, tak jí každý večer přemlouvám ať už vyleze, že na ní čeká postýlka a pokojíček :grinning:
Termín máme na 21.7. a to má manžel narozeniny a bude mu 30. :slight_smile: :slight_smile: Tak naše holčička bude takový dáreček :slight_smile:
Jinak my máme kočárek od firmy Patron - trojkombinaci - chtěla jsem něco malého a skladného, abych se vešla do výtahu. Až budete vybírat kočárek, tak si napište seznam věcí, které musí ten kočárek splňovat. Je vždy lepší vědět co chcete. :wink:
7. črc 2008 v 17:22  • Odpověz
numerenko, tak to by byla bomba, kdyby to klaplo na manžovo kulaté výročí :wink: :grinning:
já vím, co od kočáru chci, ale nebaví mě to vybírat :grinning:
7. črc 2008 v 18:05  • Odpověz
autor
jo holky to já pokud budu týden přenášet tak by to mohla klapnout na narozeniny mého taťky takže by slavili s dědečkem narozeniny taky v jeden den ale uvidíme jiank já na kočárky koukala ještě před těhu a když jsem otěhotněla tak už mě to normálně nebavilo, ale nakonec jsme si vybrali a všem se moc líbí
7. črc 2008 v 18:29  • Odpověz
lucko, já když našim oznámila, že jsem těhu, tak mého tátu první zajímalo, jakej bude kočár :grinning:
to jediný ho zajímá dodnes
7. črc 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
to máš dobrý můj taťka řekl, že by se to mohlo narodit na jeho narozeniny a mluví o tom taky pořád :slight_smile:
7. črc 2008 v 19:37  • Odpověz
koukám že jste řešily kočárky, já mám tento a je fakt super, má délku spaní 100cm a to se moc nevidí, výborne se s ním manipuluje, i když jsem po komplikovaném císaři s obrovským bolestivým břrišním hemetomem

http://www.trend-line.cz/pic.php?f=rider-sedo-oranz.jpg
7. črc 2008 ve 22:41  • Odpověz
ekt, najdu tam nekde ceník?
7. črc 2008 ve 22:50  • Odpověz
ahoj :wink:
ekt, dlouhá korbička je fajn, nám prorokují dlouhé dítko, tak ať se nám tam přes zimu vejde i s fusakem
8. črc 2008 v 08:33  • Odpověz
gabko dej si do vyhledavače "rider trnd line" a najdeš tam i prodejny u kterých jsou ceny, je to kolem 7 tisíc a je opravdu super
8. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
samozřejmě tam mělo být trend
8. črc 2008 v 09:10  • Odpověz
8. črc 2008 v 09:52  • Odpověz
tak jsem zase dneska lítala po kočárech a docela se mi líbí Patron :wink:
až já si nějakej vyberu, to bude zázrak !!
8. črc 2008 v 19:36  • Odpověz
ilči my jdeme lítat ve čtvrtek, přítel už bude mít dovču tak na to bude klid...
8. črc 2008 ve 20:05  • Odpověz
jo a jinak, kapitola tchýně je uzavřena.... půjčka už je schválená, takže peníze už nám vrátila, ale teď ještě aby platila ty splátky... :unamused: no ale říkala že dá trvalý příkaz, tak snad se to zvládne, je to na rok, myslím že vlastního syna s rofinou by nepodělala, doufám :sweat_smile:
8. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz
no, s rodinou, ne s rofinou :grinning:
8. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz
autor
ahoj holky gabi tak to je dobře uvidíte že to bude v pohodě jinak já byla dneska plavat a jsem úplně grogy ale zase jsem si odpočala, a představte si že jsem si koupila plíny pampersky 108 ks za 399kč což je úplně super cena za takové množství a co vy? už nakupujete plínky?
8. črc 2008 ve 20:16  • Odpověz
Gabi super zprava :slight_smile:
8. črc 2008 ve 20:16  • Odpověz
Achooojky tak jsem dneska byla v poradně a vše O.K. ... a výsledky z plodovky taky O.K. ... :grinning: Tak je Honzík zdarvej jako řípa :grinning:

Jééé koukám,že se tady řeší maminky ... Tak maminka toho mojeho je na zabití!!!!Pořád nemá peníze a my jí je musíme dávat a neuvědomuje si,že mi potřebujeme víc než ona!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Třeba za min.měsíc to bylo přes 3.000kč A když jsem manžovi teď řekla,že už ode mě neuvidí ani kornunu tak se naštval ... no prostě maminky - jen samá radost co????Aloe to už nebudeme řešit ne??? :slight_smile:
8. črc 2008 ve 20:28  • Odpověz
gabko, tak bezva :wink:
my naštěstí takové problémy nemáme

lucko, já chci jít do látkovek, takže jednorázovky jen do porodky a na první dny, ale zatím jen koukám a nekupuju
8. črc 2008 ve 20:45  • Odpověz
Čauky, Peťulo tak gratuluji, ještě si živě pamatuju jak jsem čekala na výsledky plodovky...brr.

Holky já už taky nějaké plíny mám, byly taky za super cenu.. z látkovek by mi asi hráblo.. kdo by to pral a žehlil?? Vím jak pořád mamka říká jak to bylo děsné a unavné a vůbec... takže u nás vyhrály na plné čáře jednorázovky..a ikdyž s malou někam pojedem, tak se plíny řešit nemusí, koupí se na místě, už se vidím na dovolené jak peru plíny :sweat_smile:
Ale pár látkovek přece jen mám, ale tak ty budou na ''nehody'', koupila jsem jich rovnou celý balík 10ks za 190kč. No a samozřejmě i nějaké dražší s medvídkama :grinning:
9. črc 2008 v 08:43  • Odpověz
A maminky jsou v pohodě, ale tchýně nééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mám svoji tchýni ráda dokuď nevolá, nebo neklepe na dveře :unamused:

No ale to už je jedno, jen mi pořád vrtá hlavou proč mi slibovala půlku na kočár když je v takovém srabu.. nejde mi o ty peníze, ty ať si nechá, stejně bych si je nevzala když vím že by jí chyběly... ale proč to vůbec řekla??
9. črc 2008 v 08:48  • Odpověz
gabko, já nemyslela látkovky jako před 30 lety :wink:
teď to nacpeš do pračky a žehlit nemusíš
já to chci kvůli tomu, že v jednorázovkách máš to sací jádro samá chemie atd., taky jsou to tuny odpadu
ale po porodu chci ty jednorázovky, než se s mimčem trochu sžijem
9. črc 2008 v 09:11  • Odpověz
9. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
jako budu mít i pár klasických plen, jak říkáš na nehody :wink:

jinak - možná ti to slibovala, ať se "ukáže"
takové lidi mám taky v rodině a už od nich nic nečekám
9. črc 2008 v 09:17  • Odpověz
no asi tak nějak, už to nebudu řešit, zakázala jsem si to, ale moc se mi to nedaří :sweat_smile:

A stěma plínama, to já jsem asi zamrzla někde před 30lety... nevím jaké jiné látkovky existujou..
9. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
kdyby sis o tom chtěla něco přečíst :
http://www.latkovepleny.cz/

ale já to taky ještě nemám detailně prostudované, jen do toho chci jít, to vím určitě
9. črc 2008 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.