• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
no tak jsem si něco málo početla a můj názor se nemění... papírovky za každou cenu...
pak si napíšem dojmy :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 10:19  • Odpověz
tož dobrej článek :wink:
9. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já už plínky mám nakoupeny a řešila jsem jednorázovky. Jsme hodně akční rodina a pořád jezdíme někam na výlety a do přírody. Tak nevím jak bych to dělala s těmi na vyprání. Ale pár jsem si pořídila na ty ,,nehody,, jak říkáte :slight_smile:
9. črc 2008 v 10:55  • Odpověz
no asi tak nějak num, taky pořád někam jezdíme...

tak co ještě pořešíme??ilči pořád se nějak nemůžu dokopat k tomu šití.. :frowning2: , zrovna jsem objevila nádherné klubíčka, tak teď pletu, no jsem sice na nemocenské, ale nějak nestíhám.. :angry: čím to je sakriš?
chtěla bych toho asi dělat moc najednou :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2008 v 11:29  • Odpověz
gabko, taky nestíhám :grinning:
jsem si myslela, kolik toho stihnu, jsem měsíc na PN a nic!!!

ad plínky - my taky furt někde cestujem :grinning:
tak jo, za pár měsíců si vyměníme zkušenosti
9. črc 2008 v 18:32  • Odpověz
autor
ahoj holky já 100% do jednorázovek, ale už jsem si dneska objednala přes net 10 ks normálních a 5 ks s potiskem a 2 ks těch tetra osušek, stejně potřebujete pod hlavičku do kočárku do sedačky k doktorovi a tak takže nějakým látkovým plenám se určitě nevyhneme :slight_smile: jinak já od pátku nastupuju na pn a už se strašně moc těším už odpočítávám dny nebo spíš hodiny tak jsem zvědavá co všechno stihnu na té neschopence :grinning:
9. črc 2008 v 18:45  • Odpověz
holky a máte nějaké dobré www na objednávání?
v kamenném obchodě je to mnohdy dražší
9. črc 2008 v 19:20  • Odpověz
9. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz
Bergmann, 5. 7. 2008, 14:42

Taky jsem pro Davídka (nyní 4 měsíce) chtěla vyzkoušet ty prý úžasné látkové pleny, co se nežehlí, vypadají jako jednorázovky, dá se do nich vložka a je to. Tak jsem koupila (naštěstí jen 1 kus) na zkoušku. Stála 370 kč! Protéká a je to děs. Používáme tedy klasické čtvercové pleny a přes ně obyč.kalhotky za 70kč na suchý zip. Když někam jedem nebo na noc máme jednorázové. Ty drahé zázračné se nám FAKT neosvědčily!!! Naví aby se daly používat jen ty, muselo by se jich nakoupit cca za 10 000, což není úspora. Látkové přes den máme i proto, že v papírovkách má opruzeniny,v látkových ne.
9. črc 2008 ve 20:51  • Odpověz
tak jsem se konečně na chvilku dostala. Joli má 3880 g, byly jsme pochválené jakto zvládáme, kojení odstříkávání a umělé vě všech možných kombinacích,

zítra jdu na kontrolu do nemocnice, tak doufám že budu v pohodě
9. črc 2008 ve 21:27  • Odpověz
ekt,
tak to je bezva, že malá přibírá :wink:

gabko,
je mi jasné, že ne každý může být s látkovkama spokojen, to samé jako s kyblíkem na koupání/vaničkou
ale já znám ve svém okolí dost holek, kdy právě díky jednorázovkám měli jejich děti opruzeniny, jedna holčička dokonce zánět
díky látkovkám to pak bylo v pohodě

jinak díky za www, mrknu na ně a porovnám ceny
už fakt musím něco pořídit, III.trimestr klepe na dveře a kdyby náhodou něco, ať to máme v cajku
10. črc 2008 v 07:41  • Odpověz
Ahojky holky, jakpak se dneska máte??
Mě už je to doma dlouhé a už se pořádně nudím :unamused: Mám pocit, že ty dny vůbec neutíkají a naši malé se furt nechce ven.
Ekt jsem moc ráda, že už se dáváte dohromady,snad vás obě čeká už jen to dobré.Držím pěstíky :slight_smile:
10. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
numerenko, užívej klidu, dokud to jde
ale chápu, že se na malou těšíš

opět jsem lítala po kočárech :grinning:
já si asi nevyberu
10. črc 2008 ve 14:22  • Odpověz
ahoj tak ko dopadly špatně, v neděli nástup a v pondělí druhá kyretáž. už jsem na zhroucení, nevím kde na to máme brát sílu i peníze
10. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz
ekt, tak to je mazec, to je mi moc líto
držím palce, ať to všichni zvládnete
10. črc 2008 ve 14:26  • Odpověz
no já už opravdu melu z posledního, je to strašné, Joli bude mít v úterý 8 týdnů a já s ní směla být jen tři, už fakt nemůžu. oni mne chtějí zabít a nevědí jak do toho
10. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz
hele, určitě je to náročný, ale zdraví máš jen jedno
dcerce to vynahradíš později, ještě si ji užiješ, hlavní, když budeš v pořádku
vím, že tě to mrzí, protože teď určitě roste před očima a chceš být s ní
ale nedá se nic dělat, je to pech
10. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz
oni stejně nezjistí co mi je, tak aby zase vykázali činnost, prostě děloha se mi zcela nevyprázdní tak jako hned po porodu, protože se mi po císaři nestahuje děloha, mám strach že za měsíc přijdou s tím že další revize, jak dlouho to bude trvat? kdybych aspoň mohla mít pocit že mne léčí, ale to nemám. k jídlu mi nosí blivajz že se nedá jíst dia stravu ale že mne teda nemají nechávat hlady? nezájem, svačiny a druhé večeře? nezájem hlavně že nezapomenou na poplatky
10. črc 2008 v 15:35  • Odpověz
ekt, to je fakt síla, držím pěstičky ať to zvládnete a hlavně co nejdřív!!!

Ilči my jsme dneska lítaly po těch nákupech a koupily jsme i kočárek, mám ho u mamky..a jak viděla kolik jsem zase nakoupila věcí, tak mi dala zákaz, že nebude mít co kupovat ona :sweat_smile: :sweat_smile: , když já nikdy neodolám.. :grinning: .jsem nadšená, kočárek je krásný a za super cenu, byl v akci.
A s těma plínama, máš pravdu, abych taky nakonec nezkončila u latkovek, ale myslím že než ty drahé ''zázraky'' tak bych raději byla u klasiky jako před 30lety :unamused: , ikdyž, kdo ví, to si asi říkám teď, no uvidíme jak to bude, ale první skusíme papírovky.
10. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz
gabko a jakou teda máte značku kočárku?
nám dají rodiče peníze, že neví, co by se nám hodilo, přispějou na kočár a tak, takže já se můžu v klidu vyžívat v nakupování :wink:
10. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz
tak moje mamka se těší až budem lítat spolu, ale ona chce platit...dneska koupila tričko a rifle, ono je to všechno tak krásné když je to malinké.kočárek máme Emjot-Freelauder, fotečky mám,ale ve foťáku, pak je hodím do alba.mě to nakupování moc baví, ale začala jsem moc brzo, tak teď si musím dát pauzu, ať nemáme to nejdůležitější už doma, přece jen je fakt brzo.. už my chybí jen věci kolem krmení a hygieny, a to tak y jenom půlka :sweat_smile:
10. črc 2008 ve 20:48  • Odpověz
Gabko je dobře, že jsi začala nakupovat brzy. Já jsem si ve 20tt napsala seznam věcí, které budeme potřebovat od kočárku až po mastičky a začala pomalu s nákupama - každý měsíc něco. :slight_smile: A teď jsem moc ráda, protže lítání po obchodech s bříškem není zrovna moc příjemné. Ve 34tt jsem měla už vše nakoupeno, jen občas, když něco hezkého vidím, tak neodolám :slight_smile:
11. črc 2008 v 15:11  • Odpověz
numerenko koukám jak se ti to krátí, držím pěsti ať máš štěstí a nemáš komplikace jako já a můžeš si užívat
11. črc 2008 v 17:28  • Odpověz
tak na seznam se taky chystám, teď spíš koukám třeba v obchodě na ceny, po internetu a tak
11. črc 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
ahoj holky tak já ještě nemám všechno nakoupeno ale taky si musím napsat seznam a vyrazit do lékárny abych to stihla ono se to už docela blíží a utíká to strašně rychle je to hrůza ale strašně se těším, jinak já jsem od ptáku na PN tak si konečně odpočinu vyspím a budu relaxovat a připravovat věcičky, kosmetiu postýlku a tak všechno a jak se dneska máte? e.k.t. a co ty jak to zvládáš
12. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
ahoj luci, koukám jak to letí, je to jako nedávno co jsme s tebou prožívaly plánování a starost jestli se mimčo chytne a udrží a ty už máš 31 týden.

Já bojuju, zítra mám zase nástup do nemocnice na druhou kyretáž, a upřímě, už jsem úplně v p.... s nervama, ale malá mi stojí za to to zvládnout
12. črc 2008 v 10:47  • Odpověz
ekt, tak ať to konečně dobře dopadne a můžeš si v klidu užívat malou

jinak má byla dnes nakoupit a málem jsem sebou v obchodě sekla, je mi fakt divně, na omdlení, radši už nebudu vylízat ven
12. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz
ilci raději chodit ven po ránu, protože toteplo nedělá dobře asi nikomu.
12. črc 2008 v 16:18  • Odpověz
já mám vycházky až od 10hodin a dr. mě důsledně upozorňoval, ať je dodržuju :unamused:
12. črc 2008 v 16:58  • Odpověz
ja ani nevim jak vychazky mam,ale jsem doma od 20.kvetna a jeste mi kontrola neprisla.sama znama sestricka mi rikala,ze se nemusim moc bat,ze kontrola si hleda jine "obeti" :grinning:
12. črc 2008 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.