• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
ilci: to ještě není takové horko, ale už to není ono
12. črc 2008 ve 22:36  • Odpověz
autor
ahoj holky tak já si jdu pro neschopenku v pondělí tak jsem zvědavá jak mi napíše vycházky musím se s ní domluvit
e.k.t. ať ti to dobře dopadne věřím že je to na palici ale neztrácej naději malá za to stojí
ilči hodně pij abys měla dostatek tekutin a vždycky si sebou vem nějakou lahvičku já to tak už taky dělám, mám v kabelce půlitrovku s pitím a když se mi udělá nevolno tak se hned napiju a kup si hroznový cukr v lékárně prej je taky dobrý
13. črc 2008 v 10:55  • Odpověz
berunko, vycházky máš napsané na neschopence :wink:
pítí sebou nosím i Bebe, ale stejně mi to nepomáhá
teď je u nás bouřka, tak snad to bude lepší, zas bylo vedro
13. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz
ilci jenze ja prave na neschopence nic vyplnene nemam,to bych jinak vedela kdy je mam :wink:
13. črc 2008 ve 20:26  • Odpověz
aha, tak je asi nemáš :grinning: :grinning:
já byla na PN i ze začátku těhu a kontrola přišla, asi 10 minut před vycházkou
jsme velký barák, možná nás bylo víc nemocných, takže to asi vzali všechno najednou
13. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky.
Mě volný vycházky doktor napsat nechce, ale prý by měl. Nevíte, jak na něj??
13. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz
ilci mozna jsu neomezeny kdyz tam nejsou napsany :wink:
13. črc 2008 ve 20:34  • Odpověz
tož já když nemám nic napsaný (třeba při angíně), tak žádný nemám :grinning:
holky mají třeba napsané dle potřeby a tak
ale to by ti měl přece říct dr., ne?
mě to teda říkal, když mi vypisoval PN :wink:
13. črc 2008 ve 20:45  • Odpověz
me nic nerekl,to bych to tady neresila. psal mi ji doktor na pohotovosti a ja normalne chodim k jine doktorce.
13. črc 2008 ve 20:47  • Odpověz
aha, tak to nevím :slight_smile:
já se řídím, podle toho, co mi řekl dr. (teda dneska jsem to o půl hoďky přešvihla :grinning: )
mě těch 6hodin na chození stačí, jen na návštěvy k našim nebo tak bych brala delší

jinak na neomezené jsem se ho neptala, já jsem ráda, že mi dal aspoň těch 6hodin :wink:
13. črc 2008 ve 20:50  • Odpověz
me zatim za ty skoro 2 mesice neprisla kontrola ani jednou.tak se zkusim doktorky na kontrole zeptat,jak to tedy s vychazkama mam.ale znama co dela u Apolinare sestricku mi rikala at to neresim,ze se na tehulky zas tak nezameruji a kdyby mi prisla a nebyla jsem doma tak ze to spolu nejak vyresime.
13. črc 2008 ve 20:54  • Odpověz
jako když si vemu, že jsem teď každý rok na jaře doma s průduškama, před tím asi 6týdnů kvuli zánětu oka a jaktěživ nikdo nedošel, tak si myslím, že je malá pravděpodobnost :wink:
13. črc 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
ahoj holky taky se musím domluvit s dr na vycházkách ono je to přeci jenom lepší když jsou co nejdéle nikdy nevíte kdy je budete potřebovat a často jezdím k příbuzným se koupat když je hezky- ael má to jednu výhodu ten příbuzný je gynekolog tak by to nejspíš okecal :grinning:
13. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz
jo, tak to se tak někdo má, Lucko :wink:
13. črc 2008 ve 21:18  • Odpověz
autor
to jo :grinning:
13. črc 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
tak jak holky dneska já jsem úplně hotová přijela mi kamarádka se třema dětma a byl to docela záhul
14. črc 2008 v 19:51  • Odpověz
ahoj holky, já jsem se vrátila z cest, říkala jsem že už jezdit nebubu a mám za sebou zase 600km v autě...:sweat_smile:
ale už mě čeká jen Brno a pak už fakt nikam.

Jinak když na neschopence nic není, znamená to že ani vycházky nejsou..
Já jsem doma od nějakého 11tt a nikdo na mě ještě nepřišel a vidíte jak to flákám, mám vycházky od 14-17hod a pořád jezdím kam se mi zachce..vůbec to neřeším, jenže je fakt, že mě nemocenskou platí zaměstnavatel a jsem si jistá že by mi to platil i kdyby na mě přišly protože on zaměstnává lidi na nemocenské, i mě tak párkrát vytáhl do práce...
14. črc 2008 ve 20:17  • Odpověz
gabko a kam furt trajdáš :wink:
14. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz
Ilči, moje mamka vyrábí smaltované šperky, a jezdí je prodávat momo obchodů i na různé akce.. např. hrady, folklórní festivaly, historické akce s šermíři , výročí měst a obcí a tak.. ale teď už většinou na slovensko.
A do Brna jedu k rodině.
14. črc 2008 ve 21:18  • Odpověz
ahojky, jsem doma, kyrtetáž se naštěstí nekonala, byl tam skvělý doktor, který mi řekl, že bude lepší nechat tělu čas že si myslí že to zvládne samo
15. črc 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
e.k.t. tak to je dobře uvidíš že se s tím vypořádáš tak to jsi určitě šťastná jak blecha že už jsi u malé viď?

gabko ty jsi teda turistka tak to vaše dítko bude mít určitě po tobě :slight_smile:
15. črc 2008 v 08:46  • Odpověz
luci to si piš, úplně jsem spokojená, teda ještě budu chodit na kontroly kvůli teplotě, kloubům, žílám a to pitomý crp, ale to už je jen ambulantně, tak to je pohoda
15. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz
e.k.t, tak jste to už skoro zvládly.... ťuk ťuk... už to bude jen lepší uvidíš.

Jó turistka, už to máme naplánované jak to s Barborkou budeme dělat, a jak bude krásná v historickém kostýmu :grinning: , to si holka užije....
15. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz
ekt, tak ať si tělíčko co nejdřív samo poradí a ty jsi fit

gabko, tak to máš dobrý :wink:
Barborka v kostýmu bude kočena
15. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz
Děkuji, konečně jsem spokojená
15. črc 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
gabko tak nám ji pak musíš vyfotit až bude na světě, u nás se zase plánuje skautský kroj :grinning: tak jsem zvědavá a co ty ilči jak se máš?
15. črc 2008 v 19:51  • Odpověz
tož jde to, teď koukám na Shreka :grinning:
15. črc 2008 ve 20:19  • Odpověz
taky jsme koukaly na Shreka, Barborku to moc nebavilo, ani se nepohla a jak to skončilo začala řádit :sweat_smile:
Kostýmek pro malou už je vyhlídnutý, jen se čeká na velikost, bude to fajn, v sezóně bude mít kolem půl roku...
15. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz
kamarádka porodila o 5týdnů dřív,12,7, no snad jsou v pořádku, co myslíte??
15. črc 2008 ve 22:16  • Odpověz
gabko, teoreticky je mimi za vodou, kritický pro vývoj plic je 34 týden, ale 35 už je o trošku lepší, ale komplikace můžou být i u donošeného mimča. Hlavní je moc se nestresovat
16. črc 2008 ve 02:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.