• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
ilci v zimě využiješ do kočárku fusak a mimísek rukavičky a bačkůrky a čepici. Jinak jak sis všimla tak Joli toho moc nepotřebuje, to množství je z praxe. Něco navíc mám, protože návštěvy občas něco koupí
21. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
tak to jsi mě e.k.t. uklidnila měla jsem pocit že toho bude málo, když vidím jak mají všichni na fotkách napráskaný skříně, no ale musím nejdřív koupit namo prej je to něco na namáčení abych to dala namočit před praním oni některé věcičky jsou zaprané a mamka říkala že by to mohlo pustit tak uvidíme ale jinak mám na praní koupený prášek speciálně pro dětské prádlo a aviváž taky v čem to pereš ty
21. črc 2008 v 09:22  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem dala do alba první fotečky naší Terezky :slight_smile: :slight_smile: Jinak je to moc hodná holčička, teď nás sice trochu trápí prdíky,ale to nějak zvládneme :wink:
Moc děkujeme za gratulace.. :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
ahoj numerenko je opravdu moc nádherná povedla se vám ještě jednou moc gratuluji :slight_smile:
21. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz
numerenko, je fakt krásná, má pěkně hladkou kůžičku, nevypadá jak hned po porodu

ad praní - lovela je prý dobrá na méně špinavé věci
já mám teda skoro všechno nové, není po kom dědit, tak snad to bude na začátek stačit
taky občas koukám do albíček, co kdo pořizuje a jedna maminka tam před porodem prala 15 praček oblečení pro mimčo
docela mě to šoklo
21. črc 2008 v 15:29  • Odpověz
luci, já vyprala v palmexu a bylo bílé hned, no a potom už jen na málo v Lovele a pohoda.

no když je to moc tak dám předepírku a přidám vanish a na hlavní dám lovelu a dětskou aviváž a pohoda
21. črc 2008 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky,
Numerenko moc gratuluji, holčička je nádherná...

S praním si hlavu nedělám.. peru v lanze a máchám v dětské aviváži, to co bylo poděděné a moc zažloutlé nebo zaprané, jsem hodila do hrnce na sporák a vyvařila.. a je to jako nové.
Věciček máme habaděj, ale to je tím, že jsem začala kupovat i větší velikosti..

Jinak v Brně u příbuzných paráda, ale teď už nikam nejedu, bylo toho na mě moc, jsem úplně grogy...
Už budeme malovat a natírat postýlku a špekulovat co ještě chybí a co ještě dopletu a došiju... je toho dost i bez ježdění..
21. črc 2008 v 16:26  • Odpověz
Tak toto je šok, asi to není normální
před těhotenstvím 106 kg/163 macek co?
říjen 8tt 104
květěn den porodu104
při propuštění 1t 94
po 6nedělí 90
9t po porodu 86
21. črc 2008 v 16:59  • Odpověz
ekt, tak to máš i z těch nervů a lítání po nemocnicích
21. črc 2008 v 17:11  • Odpověz
no asi ano, moc nadšená nejsem, kromě jedněch krátkých kalhot nemám co na sebe, ale ještě čekám až se stráví ten hematom z břicha, protože to může udělat dost cm.

Do šatů se zatím nevejdu přes prsa, ale to se časem taky srovná
21. črc 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
ahoj holky přeji všem dobré ráno to já doufám, že po porodu taky zhubnu manžel říkal že rpej si mě vycvičí :angry: jako bych byla najaký pes nebo tak něco taky jsem mu to hned řekla :slight_smile:
22. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
Luci, to neřeš, když tě mímo nenechá spát a bude hladovec otesánek, tak to půjde samo ani nebudešvědět jak.
Snažila jsem se zhubnout spouastu let a nic a teď hubnu a nevím jak, až mám strach abych nepadla vyčerpáním. Manžel z nevyspání shodil 5 kilo
22. črc 2008 v 10:02  • Odpověz
já taky doufám, že to pak shodím a radši bych víc, před těhu jsem měla pák kilo navíc :wink:
22. črc 2008 v 10:46  • Odpověz
ilci: říkala jsem si na začátku těhotenství aby mi zůstalo max 5 kg a vidíš jak jsem nakonec dopadla
22. črc 2008 v 10:49  • Odpověz
tož já bych zase hubnutí brala, ale teda ne za takovou cenu, jako máš ty :wink:
koukám, že Jolanka měla včera dvouměsíční výročí :slight_smile:
22. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
No to měla, však to letí jako vítr. K výročí dostala klokanku a jak si ji panečku libuje a já taky. můžu se aspoň trochu najíst, minulý týden jsem sehnala kolotoč taky špica, ještě jsem aktivovala chůvičky a paráda. po 20 ji dám do ložnice asi 2 hodiny chodím pouštět kolotoč a dávat dudlíka, ale je konec hrozného neutišitelného řevu :grinning:
22. črc 2008 v 17:06  • Odpověz
22. črc 2008 ve 22:08  • Odpověz
no, kolotoč taky zatím asi kupovat nebudu, kdyžtak to mimís dostane později :wink:
ať mají co babičky kupovat k vánocům :grinning:
23. črc 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
ahoj holky tak to já jsem si kolotoč objednala přes net a už jen čekám až přijde, a chůvičky ty už mám vybrané ale počkám jestli se někdo zeptá co bychom chtěli
23. črc 2008 v 11:07  • Odpověz
lucko, tak nám rodiče řekli, že dají peníze, že už neví, co se dneska pořizuje
a ať si to vyberem radši podle sebe :wink:
takže já uvidím po narození mimča, co je ještě potřeba a udělám jim pak seznam na vánoce :grinning:
23. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
dopis ježíškovi? hmmmm to by se mi taky líbilo, ale není komu. Ale je to jedno, stejně si poradíme
23. črc 2008 v 16:08  • Odpověz
autor
no taky jsem říkala že by byly lepší peníze protože si za ně koupíte to co potřebujete ale ono to nějak dopadne :wink:
23. črc 2008 v 19:07  • Odpověz
no u nás je to taky jednoduché, tchýně by nám něco koupila leda že bysme jí na to půjčily, nebo ještě lépe daly :sweat_smile: , a naši se zeptaly co chceme a koupí nám to..
23. črc 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
no takhle je to asi nejlepší když se tě někdo zeptá řekneš a je to
23. črc 2008 ve 20:53  • Odpověz
naši říkali, že přispějou na kočár a tchánovci nevím, ale taky budou peníze
ono je to jednodušší i pro ně, nemusí nic shánět :wink:
a já si vyberu, co chci
23. črc 2008 ve 22:33  • Odpověz
ilci to pak vyhovuje oběma stranám a je to pohoda.

luci to je pravda, ale někdy je těžké říct co bys ráda, když ti neřeknou do kolika peněz aby to bylo
24. črc 2008 v 07:49  • Odpověz
autor
no to máš pravdu já když si něco řeknu tak mám strach aby se pak netvářili nebo enbyly naštvaní že je to moc drahé a tak, třeba mám vybrané chůvičky které přesně chci a věřím že když řeknu chůvičky tak mi vyberou nějaké levné ale ne takové jaké potřebuju, tak uvidíme buď jim řeknu přesně typ a když to bude moc drahé tak jim řeknu něco jiného no ještě uvidím
24. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
tak u nás taková domluva nehrozí.. tchýně se raději ani neptá, viz víše.. a s mamkou se domluvím jak člověk a taky vím co si může dovolit a co už ne.. a taky je ráda že může něco shánět, vždycky lítáme spolu, někdy vemem i přítele co by nosiče :grinning: :grinning: my totiž nemáme ani jedna řidičák, a vždycky se ten nálup nějak rozmnoží nebo co.. :sweat_smile:
24. črc 2008 v 11:35  • Odpověz
na první vánoce jsme chtěli žehličku, tak (tehdy budoucí) tchýně říkala, že nám přispějou
nekupovala jsem nic extra, ale ani žádný šunt
už si teda přesně nepamatuju, kolik stála, ale tchán měl kecy, že se určitě prodávají i levnější, proč kupujem tak drahou
naštěstí jsem u toho nebyla, manža jim to nesl jako pod stromek, ale asi bych mu něco řekla
tchýně nám pak dala do obálky pod stromeček peníze na celou žehličku, což jsem ani nečekala :wink:
24. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
no vidíš ilči to je dobré nejhorší je že člověk se snaží taky ušetřit ale zase nechce nějaký šunt že a stejně za to slyší že je to drahé a že se to dá pořídit levněji a tak no je to hrozný :slight_smile:
24. črc 2008 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.