• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
gabko nosič - dobrý a rozmnožení? taky mám ten pocit :grinning: :grinning:

ilci někdy je to těžké, ale hlavní je to udejchat a vybuchnout raději později :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
Holky, udělala jsem pěknou blbost. Podívala jsem se do diskuze ¨nechtěné těhotenství¨. Vždycky mě to sebere když někdo vede úvahy jak se zbavit dítěte..
No dneska jsem vytáhla všechny věci co máme pro malou a že jich teda je :confused: , pěkně jsem to přetřídila (už asi po páté), a podívala se co ještě chybí, no moc toho reda není, asi jenom tyčinky do uší a vanička :grinning: :sweat_smile:
24. črc 2008 v 19:13  • Odpověz
tyčinky jsem dneska koupila :grinning: ale chybí mi toho teda ještě dost :wink:
24. črc 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
no holky mě chybí ještě deka, peřinky, chránič matrace a myslím, že ještě na něco přijdu hlavně taky kosmetika, to musím zajít do lékárny a něco koupit, hlavně rybovku nebo tak nějak se té amstičce říká je prej nejlepší něco jako bepanten, ale už si začínám pomalu balit tašku do porodky pořád si říkám co kdyby tak aby manža jen vzal tašku a přijel :slight_smile:
24. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz
luci už 33tt to letí, s kosmetikou bych moc nepospíchala a stačí něco do koupele na olejové bázi a hydratační krém. Jinak na opruzeniny Rybilka na bříško Pupík a na bradavky bepanten, stačí 30g. Víc toho ani nepoužívám, jo a když jsem měla pocit že Joli začíná červenat tak jsem koupila zásyp. a na masáž po koupeli používám aviril dětský olej, a ostatní alpa batole a je to levná česká supr kosmětika. na tu olejovoukoupel malé chodím :grinning:
25. črc 2008 ve 03:13  • Odpověz
autor
no já jsem si taky koupila aviril olejíček, a jeden johsons baby tělové mýdlo jinak nic protože mi taky říkali že se toho moc nepotřebuje a tak kupuješ alpu a ta je dobrá? já si stejně říkám, že to vyzkouším a uvidím co našemu drobečkovi bude vyhovovat, jinak ty ještě nespíš ve čtvrt na čtyři? nebo jste vstávali na krmení? ael musím říct že já dneska taky nemohla vůbec spát, vstávala jsem teď v pět a tvrdla na záchodě pořád bublám a nevim jak se toho mám zbavit, teď nic nadýmavého jsem nejedla ale je to hrozný, prcek sebou pořád mele asi ho to tam utlačuje, provozuji břišní dýchání hejbám nohama na rozproudění peristaltiky, ale nějak nic pořád jsem jak vzducholoď
25. črc 2008 v 05:33  • Odpověz
tak z kosmetiky ještě nemám nic
chci taky něco do koupele, po koupeli nějaký olejíček a čím se mimčo umývá? jako nechci ho drhnout každý den, ale třeba nějaké to tělové mýdlo jak píše lucka?
25. črc 2008 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky, no vidím, že si budu muset sednout a pořádně popřemýšlet, třeba na chránič matrace jsem úplně zapoměla :confounded: , kosmetiku mám vymyšlenou, jen to nechci kupovat moc brzo, ikdyž něco už máme,ale na to chodím já, takže asi nevydrží :sweat_smile:
Jinak dneska jsem se dozvěděla výsledky cukrovky, je to v pořádku, uff. Já totiž ani nevím co by bylo, kdyby bylo... :unamused: tak sem vůbec nevěděla jestli se mám bát málo nebo moc..
25. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
tak konečně svítí sluníčko tak jsem mohla dát bílé věcičky ven na šńůru tak doufám, že se to ještě aspoň trochu vybělí
25. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz
u nás právě začala bouřka, jinak od rána je dusno a sem tam i sluníčko, ta bouřka se docela hodí, už jsem myslela že to se mnou sekne...
25. črc 2008 ve 14:26  • Odpověz
tak u nás už je taky skoro hodinu bouřka
bylo taky pěkné dusno
25. črc 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
holky a odkaď jste u nás se to tu začíná mračit až teď takže v noci asi bude pěkná mela zase ale musím říct že to prádýlko se fakt krásně vybělilo na tom sluníčku
25. črc 2008 v 18:45  • Odpověz
gabka Ostrava, já Přerov :wink:
a prší pořád ....
25. črc 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
hm tka to je od nás daleko tak nevim tady je to pořád zamračené, ale neprší ale je hrozné dusno já jsem z Kostelce nad Orlicí u Hradce Králové
25. črc 2008 ve 20:41  • Odpověz
jo jo, tady pršelo ještě před hodinou, už je fajn a ten vzdoušek...ale byla to pořádná bouřka i stromy padaly :confounded:
25. črc 2008 ve 21:37  • Odpověz
Luci v ty 3 ráno jsem odstříkávala. Ta alpa batole je úplně super a mám ji ráda i já.
26. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem od včera v nemocnici. Tentokrát na chirurgii. Nakonec ten hematom nebyl hematom ale obrovský hnisový ložisko. Takže večer na sál, vyčistit. Mám otevřené břicho asi 10 cm a v té díře mám nacpanou gázu a drén. Tak asi přišli na chirurgii na to z čeho mám problémy. Tak uvidím kdy se vyčistím a budu moct domů.
26. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
E.k.t držím pěsti ať ti to dobře dopadne...snad už konečně přišly na to jak ti pomoct a ty si budeš moct užívat...
26. črc 2008 v 18:49  • Odpověz
Věřím tomu že už brzo bude klid. Ale nechci se radovat předčasně
26. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
ahoj e.k.t. to bude určitě už v pohdoě když už na to doktoři přišli, hlavně že na to přišli teď už jen pevné nervy a trpělivost a ono to bude vše dobré a pak už budeš jen šťastná s maličkou tak držím pěstičky :slight_smile:
26. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz
Dnes na vizitě dr říkal že to nevypadá špatně. Tak snad.
27. črc 2008 v 07:47  • Odpověz
ekt, tak snad už bude brzo konec trápení a budeš si užívat v klidu malou
27. črc 2008 v 09:34  • Odpověz
Už aby to bylo. Snad se budu rychle čistit a potom i hojit
27. črc 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
e.k.t. určitě neboj držím ti pěstičky ono to dobře dopadne nejdůležitější je, že už přišli na to co to je a že tě na to můžou léčit
27. črc 2008 v 17:52  • Odpověz
Hurá prý do konce týdne nejdýl a pak už jen ambulantně
27. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz
ekt, tak bezva, už se ti to trápení blíží ke konci :wink:
28. črc 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
ekt, no vidíš tak už budeš mít konečně klid :slight_smile:
28. črc 2008 v 08:57  • Odpověz
Jo už aby to bylo. Ale jídlo je zatím dobré. Nemám žádnou diétu tak to jde.
28. črc 2008 v 10:44  • Odpověz
Ahoj Lucko, koukám, že se ti to pěkně krátí, my už to máme měsíc za sebou, tak můžeš juknout do albíčka, co se nám to vlastně narodilo :wink: Dáte si říci, co budete mít?
28. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz
autor
ahoj anto koukala jsem do albíčka chlapeček je moc krásný já už se na tho našeho prcínka strašně moc těším, teď sjem se byla podívat na holčičku u známé, které jsou 4 týdny a je fakt moc krásná a když jsem si ji chovala tak jsem si říkala že už aby to bylo i u nás a jak se vám vede?
28. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.