• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
jinak anto jaký to bylo ten porod a kde jsi rodila? všechno mi napiš a taky co jsi využila v porodnici než jste šli domů jako co jsi měla sbalené v tešce
28. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz
No je to pěknej ďáblík, zrovna ho čaply prďany, tak jsem z něj vyrostlá do dvou metrů :grinning: Jinak mě praskla voda 26.6. (čtvrtek) ve čtvrt na čtyři ráno, tak jsme museli jet do porodnice. No a pak nic nic a druhý den v pátek mi v šest hodin píchli vyvolávandu a ve 13,20 hodin byl malej na světě. Rodila jsem tedy přes 7 hodin, měla jsem křížové bolesti, takže nic moc. Rodila jsem v Kladně. Nic extra jsem v porodnici nevyužila. Nedali mi ani utišovačku, musela jsem to všechno prožít od A do Ž. Byla to docela síla. Manžel byl se mnou u porodu. Pak se mi podařilo chytnout nadstandardní pokoj, tak jsem si ho pěkně užívala v klidu.
28. črc 2008 ve 14:18  • Odpověz
Já nevím, jak to chodí ve Vaší porodnici, co se týče těch věcí, které si tam máš donést, bylo by dobré se tam optat, protože já jsem třeba z těch věcí, co jsem si přinesla (pleny, kosmetika na malého, poporodní vložky) nepotřebovala ani jednu, všechno tam měli k dispozici, takže jsem si nesla plnou tašku, ale vlastně zbytečně. Věci na díťátko ze začátku taky potřebovat nebudeš, protože tam mají erární, mně Honzíka navlékli do bílé košilky a měl jejich modrou zavinovačku. Manžel ti je pak může donést. My zůstávaly v porodnici 4 dny.
28. črc 2008 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky,
pardon, že vám sem lezu, ale nechtěla byste některá věci k porodu? (olej na masáž hráze od Weledy, Rosalgin, Yal, poprodní gaťata a vložky ) - já šla plánovaně na císaře a všechno mi zůstalo doma. Taky prodávám těhu oblečení, nový koš na miminko, ke kterému dám zdarma kojící polštář. Máte-li některá zájem, písněte mi do IP nebo na mejlík AMartina@seznam.cz
Ahoj a hezké těhulkování
28. črc 2008 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky, tak možná už ve středu půjdu domů. Jsem zvědavá jestli s trubkou z břicha tak to bude k prdu protože bych se nepostarala ani o sebe natož o malou. Teď si stěží dojdu na záchod a hodně komplikovaně si sednu k jídlu. Tak jsem zvědavá. Bez trubky by to šlo, to bych se neměla za co rýpat
28. črc 2008 v 15:17  • Odpověz
autor
anto nám řekli že máme mít plíny pro dítě a vlhčené ubrousky tak uvidím oblečení nám tam snad taky pujčí už se fakt strašně těším akorát to pak hrozně rychle utíká a ty děti rychle rostou co? :slight_smile:
28. črc 2008 v 15:38  • Odpověz
To mě povídej, tomu našemu už je měsíc, těš se na to, až ho poprvé budeš mít v náručí, nezapomenutelný okamžik je to, opravdu, to si moc užívej a teď pohlaď bříško, budeš mít na co vzpomínat! :wink:
28. črc 2008 v 16:10  • Odpověz
autor
to věřím že je to zážitek ale takhle se to nedá to si opravdu musí každý prožít sám aby ten veděl jaký je to pocit :slight_smile:
28. črc 2008 v 18:24  • Odpověz
Opravdu zítra v 9 hodin jdu domů
29. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz
E.k.t tak gratuluju, konečně budeš v klidu.
Mě zase přítel odjel na služebku do polska tak jsem u našich, asi až do pátku :frowning2:
29. črc 2008 ve 13:58  • Odpověz
No klid s malou Joli a každý den na čištění a převaz rány. No ale hlavně že bude líp
29. črc 2008 v 18:18  • Odpověz
autor
ekt tak to je super
gabko neboj on se ti brzy vrátí, ale znám to jaký to je když ti odjede na delší dobu :slight_smile:
30. črc 2008 v 09:55  • Odpověz
tak co, dámy, co vedra?
já je teda snáším dost blbě, ale zatahuje se, tak mám lepší náladu :wink:

ekt, tak užívej tepla domácího krbu
už to spěje ke zdárnému konci
30. črc 2008 v 16:17  • Odpověz
ahojky, hlásím se z domu.

převazy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsem doma. prý se hojím hodně dobře tak by to mělo být ok dřív než za 3 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
ekt to je dobrá zpráva jen vydržet

ilci taky ty vedra nemám ráda už jsem musela sundat všechny prstýnky protože mi otekly prsty hrůza taky mi otékají nohy tak je dávám do lavoru s vodou :slight_smile: ale večír je zase pěkně to je už chládek tak to jde ale jinak nevlézám z domu :grinning:
31. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
no tak dnes tak nadšený nebyl, prý tam bylo jezero výpotku a atb by byly k nicu když tam nejde krev, prý pořád čistit a desinfikovat
1. srp 2008 v 18:10  • Odpověz
autor
tak co holky jak se máte? je to hrůza pořád žehlím a ne a ne konec děs. navíc bych pořád spala co vy? :slight_smile:
2. srp 2008 v 15:59  • Odpověz
no to je počasím, Joli taky podezřele chrní
2. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
to asi jo dneska jsem se probudila a šíleně mě bolela hlava a jedna strana těla, ale už jsem dožehlila , jenže už mám zase další prádlo, ale naštěstí je to už velký pro mimíšo už mám všechno vyprané a vyžehlené koenčně
2. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zase všichni pohromadě :slight_smile: :slight_smile:
Teplo je děs..a to jsem nevymyslela nic lepšího než dělat kompoty a marmelády..ale naštěstí u našich, takže mi s tím píchla mamka. Jinak, otekla jsem úplně celá, asi jsou mi malé i náušnice :sweat_smile: a nemám vůbec chuť k jídlu, to taky není moc dobrý, aspoň ovoce dosebe soukám, teď zrovna nektarinku :grinning:
No jinak pohoda, kuztálím se do třetího trimestru a za chvilku máme miláčka u sebe, už se tak těším...
2. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz
autor
jj gabko já už pomalu budu stříhat metr jak to rychle utíká to vedro je fakt síla já už mám sundané všechny prstýnky a nohy mám jak slon, ale aspoň je chladím v lavoru, sice bych se mohla jít vykoupat, ale je všechno hrozně daleko že se mi tam v tom vedru ani nechce
2. srp 2008 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj, no mě by se možná aji chtělo, ale když moc chodím, tak mě strašně píchá v podbříšku na pravé straně..a večer už se nemůžu v postely ani pohnout jak mě bolí kyčel, takže spíš se flákám a stará se přítel..je to zvláštní, byla jsem zvyklá všechno si dělat sama..ale zase si říkám ať se taky zapojí, ono mu to neuškodí :grinning:
Lavor je dobrý nápad, asi to taky zavedu, ale to ho musíme napřed koupit :sweat_smile: . Máme jen kýble.
3. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
u nás včera odpoledne pršelo, i v noci, teď je pod mrakem, takže paráda :grinning:
3. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
u nás taky pršelo i v noci, taky je pod mrakem, ale vůbec mi to nepomáhá... máme kolem 30°C a pro mě víc než 25 je prostě sahara... takže se těším na Září, až bude babí léto, to je moje období..
3. srp 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
jj holky v září to už snad budeme mít zasebou, ale taky se těším až nebudou taková vedra teď je tady pod mrakem a fouká vítr tak to jde
3. srp 2008 v 18:14  • Odpověz
Ahoj, kde jste kdo??
Doufám, že máte všichni střechy a tak, viděla jsem ve zprávách tu kalamitu, nás to naštěstí obešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
ahoj my máme všechno a taky jsme ještě pohromadě :slight_smile: tedy já jsem ještě 2 v1 :grinning: jinak dneska jsem byla v poradně všechno je ok od 7 srpna nastupuju na mateřskou ještě si musím k doktorce ukončit neschopenku a jak se máte vy holky?
4. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz
ahoj,
tak já byla včera na velkém utz, prcek má 1,5kg a všechno je prý OK
5. srp 2008 v 07:43  • Odpověz
gabi: tady v Holicích moc nefučelo, takže jsme beze ztrát

luci: to to letí, za chvíli už budeš mít to vaše štěstíčko v náručí

ilci: gratuluji k super zprávě, i hmotnost je pěkná

u nás dobrý, bojujeme jak se dá, ale stojí to za to
5. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
ahoj ekt ty jsi z holic? já jsem z kostelce nad orlicí :slight_smile: v holicích bydlí jeden můj kamarád
ilči tak to máte tak akorát taky jsme měli tak nějak v 31 týdnu zajímalo by mě kolik máme teď :slight_smile:
5. srp 2008 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.