• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ranko :sweat_smile: ,
Já jdu k Dr. 15,8 a chci se ho taky zeptat jak na tom jsme, už 2x se podíval ''jen'' jestli bije srdíčko a během 10minut-i s vyšetřením- jsem byla z ordinace venku :angry: .
5. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
gabko, mě dr. kontroluje jen čípek
ale včera to byl velký utz, takže ti ho bude dělat taky :wink:
5. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
To doufám :wink:

No pěkně tady zuřím, jsem dneska nějaká unavená a do toho se ucpal odpad od pračky myslela jsem že mi na to bude stačit trochu louhu, tak jsem začala vesele prát, ale nestačilo...a tak to teklo, místo do odpadu, do dřezu, máme pračku v kuchyni, takže máme vytopenou kuchyň, se z toho picnu.. už to teda mám vytřeno, ale musí se oddělat pračka a vytřít i pod ní..a to sasma neudělám, doufám, že jsme nevytopily sousedy, hlavně že jsem včera říkala že je ucpaný odpad...achjo ti chlapy...
5. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
jo gabko to znám na všechno mají moře času a nakonec si to stejně musíš udělat sama :slight_smile:

ilči a jak dopadl utz?
5. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz
luci koupili jsme si tu byt asi před 2 lety

gábi to by se z toho jeden osypal, to znám, tak si říkám, ještě že jsme v přízemí
5. srp 2008 ve 14:28  • Odpověz
no už jsem skoro osypaná, protože potřebuju prát... a teď můžu akorát tak čekat až přijde přítel a dá to dohromady...venku je tak hezky, prádlo by pěkně schlo.ale mám na něho šibalskou pomstu :grinning: , řeknu mu že musí počkat na oběd, protože jsem místo vaření uklízela kuchyň, sice bych to dávno měla, ale proč??nemusí vědět, že stihnu všechno...ne?
5. srp 2008 v 15:20  • Odpověz
Ahojky holky,
jakpak se vám vede? Nám se daří moc dobře :slight_smile: Jen mám pocit, že stále kojím a kojím, ale tento týden jsem už začala jezdit na in-linech s kočárkem a je to super relaxace :wink:
Jinak po porodu už se cítím dobře, jen jsem občas trochu více unavená,ale to je asi normální po tom výkonu. Už jsme taky byly u paní doktorky a Terezka krásně přibírá(do alba jsem přidala zase nějaké fotečky). Taky se musím pochválit už jsem zhodila 16kg :grinning:
5. srp 2008 v 15:43  • Odpověz
numerenko to jsi opravdu šikulka, a hlavně Terinka že krásně přibírá :slight_smile:
5. srp 2008 v 16:32  • Odpověz
gabko, o pračce mi vyprávěj, včera začala stávkovat, pere 2x déle, než by měla a na konci mi neodstřeďuje :angry: :angry:

numerenko, tak to je bezva, že vám to tak pěkně jde :wink:
5. srp 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
ahoj numerenko to se je super že se máte dobře taky plánuju ježdění s kočárkem na konci září to třeba ještě pujde ne?
5. srp 2008 v 18:02  • Odpověz
luci ono to půjde i v říjnu, to bývá ještě hezky
5. srp 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
no uvidíme když tak se nastrojíme a vyjedeme že? ale strašně mi už chybí jízda na kole manžel jel včera a úplně jsem mu záviděla, hele holky co si myslíte o těch vozejčkách za kolo koupili byjste si to nebo ne
6. srp 2008 v 09:10  • Odpověz
Čaute ženy,
mě se ten vozíček za kolo zdá jako príma vynález, ale taky jak kam, třeba po městě- super, ale viděla jsem blázny nahorách :confused: , vozíček se celý třepal, k tomu jeli po serpentýnách... tak jsem si říkala jak asi staré dítě v tom mají.. no prostě můj názor je, že všude se s tím nedá.
6. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
ahoj gabko já právě taky si myslím že je to jenom na upravené stezky pro cyklisty že se s tím taky všude nedá ale zse je to lepší než sedačka za kolo, dítě je sice v pohodě, ale když náhodou spadnete tak spadne i dítě to se mí zdá ten vozíček zase lepší
6. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
Takhle určitě, taky si ho určo pořídíme :wink:
Teda jestli z nás tchýně nevytáhne poslední halíř...
kapitola tchýně znovu otevřena... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
už toho mám dost, jsem tak zoufalá, že už jenom brečím, miminku to škodí já vím, ale už to nejde jinak, nevím jak mám přítely vysvětlit, že ho využívá vlastní matka a nevím jak si mám promluvit s ní...
6. srp 2008 ve 14:47  • Odpověz
sestřenka ten vozík má a ujeli s ročním synkem 220 km a v pohodě
6. srp 2008 v 15:46  • Odpověz
seru na celou tchýni... pardon muselo to ven :sweat_smile:
stejně to nevyřeším, s přítelem jsme mluvily, tak snad už to pomůže..

Ten vozík je fajn,myslím že tam mimčo má větší pohodlí a může si i zdřímnout..
E.k.t, teda klobouk dolů my ujedem možná 22km :grinning: :grinning:
6. srp 2008 v 16:31  • Odpověz
gabko, na tychýni se fakt vy... a buď v pohodě
přenášíš to na mimčo a pak ti bude hodně plakat

vozík taky plánujem, po městě teda ne, máme tu úzké cyklostezky a omezené chodce, jednou mi chlap vlítl do cesty a já sebou švihla
přitom měl chodník volný a ještě se divil, že jsem do něj vrazila :angry:
ale na výlety a k našim by se šikl
jen mi zas tata tvrdil, že prý podle zákona/vyhlášky nebo čeho se nesmí vozit osoby v přívěsu za kolem
tak jsem se divila, že by ty vozíky prodávali a nemohli se tam děti vozit
6. srp 2008 v 16:58  • Odpověz
Já bych se už u nás ničemu nedivila.. připadá mi že co je dobré je zakázáno vyhláškou...(obrazně řečeno)

mojí mamku taky přejel ciklista :sweat_smile: , tak dlouho uhýbaly jeden druhému až byly v sobě.. měla monokl přes půl zad, ale víc jí štvalo, že jí roztrhl oblíbené šaty :grinning:
6. srp 2008 v 17:17  • Odpověz
Luci nemáš nějaký vzhlídnutý?
E.k.t jaký má ta tvoje sestřenka?
6. srp 2008 v 17:20  • Odpověz
vyhlídnutý sem chtěla napsat, se mi plete Z/Y :sweat_smile:
6. srp 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
gabko to nemám ona ho má moje kamarádka, ale já furt nevim, je pravda že jsem si ho neměla čas moc prohlédnout, ona má pro dvě děti a j fajn, ale to že by se nesměli vozit osoby to je nějaké divné proč by ho tedy pak prodávali že?
7. srp 2008 v 07:58  • Odpověz
Ahoj, holky, přišla mi pozvánka na gyndu a zháněly mě i mobilem, to není dobrý, že?? :cry:
7. srp 2008 v 09:41  • Odpověz
gamka mě přišla pozvánka na gyndu asi před měsícem a taky mi volali na mobil a bylo to jen kvůli tomu že mě potřebovali přeobjednat asi o dvě hodiny mín. Ale jako ty jsem se bála a hned ten den jsem tam valila :slight_smile:
7. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
Tady jsou nějaké ty vozíky : http://www.nejlevnejsi-kola.cz/cz/vypis-kategorie/200000076-Voziky-pro-deti-a-prislusenstvi?wWGoVWldXQVBFFm8=10 :wink:

Na gyndu už jsem volala a potřebujou mi vzít krev na nějaké zjištění protilátek nebo co, ale to mi braly minule :angry: , se tam zitra zeptám jestli sestra rozbila skumavku nebo co.
7. srp 2008 v 09:54  • Odpověz
gabka to je možné, mě se výsledky úplně ztratili a kvůli tomu mě pak nový doktor chtěl hnát na amniocentézu :angry: :angry:
7. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
:fearful: tak kdo ví proč jsem na té amnio byla já! oni si vůbec dělají co chtějí... když jsem přišla po amnio na kontrolu, tak mi sestra napsala do průkazky, že ty výsledky kvůly kterým jsem na amnio šla jsou prý negativní a na genetice mi řekly že jsou pozitivní a strašily nás z Downem, tak kde si to vycucaly??
7. srp 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
mají v tom bordel, ale určitě to bude všechno v pořádku neboj gabko a jak se jinak máš?
7. srp 2008 v 11:25  • Odpověz
jsou to pak kvůli zmatků zbytečné stresy :angry:

u vozíku bych se řídila i referencemi, tady na koníkovi byla i nějaká diskuze
7. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
Luci, mám se jako slon v porcelánu :sweat_smile:
břicho má obří rozměry, dýchat nemůžu, bolí mě kyčel a páteř a otíkají mi nohy, ale moooooooooc se těším na miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska konečně přišla zavinovačka do autosedačky, sem myslela že už na nás zapoměly..potvrzení objednávky přišlo 23,7! Sice měla být černooranžová (dokonce to píšou i na faktuře) a je černožlutá, ale je moc krásná a malá v ní bude jako medvídek..

Nejvíc mě bude štvát, jestli sestra bude krčit ramenana a nikdo nic nepřizná, někdo přece chybu udělal,
a jestli ta krev bude nějaká špatná a budou mě léčit nebo něco, tak sem to třeba už mohla mít za sebou...
7. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.