• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
jo a na tom balíku je datum odeslání 6,8!
7. srp 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
hm to máš pravdu no uvidíš
7. srp 2008 ve 14:31  • Odpověz
a co ty Luci? vše ok? už máš zbalenou tašku? já asi začínám mít deprese, teda zatím jsou to obavy aby jsme všechno stihly a zvládly... jindy si říkám jestli zvládneme roli rodičů, někdy ani nemůžu spát kolik se mi toho honí hlavou... no zrovna mám černou chvilku, naštěstí je přítel za chvilku tady, tak snad mě to přejde, :unamused:
7. srp 2008 v 15:14  • Odpověz
kočky nestresujte se, všechno co k roli rodiče potřebujete máte od přírody v sobě, jediné co malé dítě opravdu potřebuje je milující laskavý rodič, s otevřenou náručí a srdcem :slight_smile:
7. srp 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
jj s tím ekt souhlasím, jinak gabko tašku už mám tak napůl sbalenou jedu příští týden na dovolenou tak až se vrátíme tak si ji už sbalím úplně abych to měla z krku a taky mám někdy takový pocit jeslti to zvládneme, ale pak si řeknu zvládli to jiní tak to zvládnem taky a budeme v tom dobří kdyby to osud nechtěl a ty jsi to neměla zvládnout tak by ti to miminko nennadělil
7. srp 2008 v 18:50  • Odpověz
Na dovolenou? Já když nemusím tak nejdu ani do obchodu :sweat_smile: , být v tvém týdnu tak se bojím že porodím na dovolené... Ale ještě si to pořádně užij a kam jedete?
7. srp 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
jedeme jenom k nám na chatu taky bych nejela nikam daleko to víš že už mám taky strach ale potřebujeme se odreagovat a naši jedou pryč tak obsadíme chatičku a do té porodnice kde bych ráda rodila je to jenom kousek takže je to v pohodě jinak taky nevylejzám když nemusím, dneska jsem celý den šila závěsy já totiž teprve začínám s šitím tak mi to ještě nejde tak rychle ale zvládla jsem to a jsem na sebe moc pyšná
7. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz
Tak to bych taky jela.. Luci já taky nejsem žádná švadlena a je lepší věci dělat pomalu, ale za to pořádně, pak z toho máš větší radost, kdybys to ušila rychle a pak zjistila že to máš párat to bys radost neměla...
mě zase nejde tak rychle pletení a o nějakém složitém vzorku nemůže být ani řeč :sweat_smile:
7. srp 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
tak to já jsem samozřejmě párala jeden závěs jsem přišila blbě :grinning: tak jsem to rozpárala nebo spíš ustříhla pak jsem to nastavila a zjistila že je to krátký no prostě bomba, ale ty ostatní už šli pak docela dobře a o pletení to mi ani nemluv na to jsem teda levá, mě tyhle ruční práce zase tak moc nebaí jako peltení radši si něco vyšiju ale plést to budou muset u nás babičky :slight_smile:
7. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz
Holky prosím napište co jste která pořídila/pořídíte pro mimčo, nemyslím na kusy, ale na druhy :wink: jako:
dupajdy, bodíčka, ponožky, čepky, ......., zavinovačka, nebesa, ručník, prostě všechno co máte, jestli se vám to některé chce psát :sweat_smile: , pořád mám pocit, že něco chybí...
7. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz
no já když upletu svetr, teď teda svetřík :grinning: , tak to jsou skoro vánoce, jinak šití mě chytlo až co mám svůj stroj...
7. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
jj taky jsem dostala loni k vánocům svůj stroj je jednoduchý na ovládání tak mi to vyhovuje tka mě to teď docela baví
7. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz
napíšu co nemám a nepotřebuji:

tak nebesa, polštářek, peřinka, rychlozavinovačka - ale měla jsem klasiskou zavinovačku-,lehátko do vaničky, polohovací válečky, teploměr do vody

a teď co se osvědčilo:

kolotoč nad postýlku, polohovací lehátko, klokanka, nany monitor dechu, chůvičky, ohřívačka koj. lahví, dětské noční světýlko, hrací deka s hrazdičkou, vícero flísových deček, jednorázové přebalovací podložky a mantinel do postýlky
7. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz
díky ekt, tak to všechno byjsme tak nějak měli... ještě neco holky bez čeho se podle vás nedá žít? já třeba budu žít bez kolotoče, ale bez nebes to nepůjde :grinning:
7. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz
holky, jaké lahve - značku máte?
ještě mi chybí i to noční světlo, nevím jaké
jinak nemám kolotoč, ani hrazdičku, budou vánoce :wink:
8. srp 2008 v 07:46  • Odpověz
láhev jsem koupila jednu od aventu ajednu obyč na vyzkoušení, jestli je to opravdu takový rozdíl, to mi zatím stačí, dokoupím když tak ''za provozu'', světýlko jsme koupily přímo dětské- měsíček a máme hrací deku s hrazdičkou, kolotoč nepotřebuju, myslím že budou stačit zavěsit hračky.. uvidíme, jinak je to fakt, že budou Vánoce...
8. srp 2008 v 09:06  • Odpověz
ekt, kupovala sis i poporodní kalhotky?jestli jo tak jaké a jak jsi byla spokojená??
8. srp 2008 v 09:08  • Odpověz
kupovala ve zdravotnických potřebách 5 ks za 80 kč a spokojená jsem byla, protože po císaři se obyčejné kalhotky použít nedaly, dráždily by jizvu

lahvička avent je dobrá, a ještě víc spokojená jsem s lahvičkama mam a placatým dudlem, který připomíná bradavku, Joli se díky nim naučila i na prso, z porodky jsem odcházela s umělým mlíkem a lahvičkou, a teď kombinujeme umělé, moje z lahvičky a moje z prsu
8. srp 2008 v 11:18  • Odpověz
tak jo, to je už asi všechno...teda pro zatím :sweat_smile: , určitě ještě budu plašit, že něco nemáme, ale je fakt, že dneska se přinejhorším skočí pro něco do tesca, (kdyby to chyblo třeba v noci) v tom máme výhodu, že je všechno jako na dlani...
8. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
to máš gabi pravdu ještě že ty tesca jsou :grinning:
8. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky mamušky, chtěla bych vás poprosit o hodnocení naší Terinky:
http://www.diteroku.eu/hodnoceni/21350/vajdova-tereza.html
9. srp 2008 v 09:45  • Odpověz
Já vám na jedné straně tak to těhu závidím, ale zase ne v tom horku... Terka je hyperaktivní dítě... Zatímco by se teprve měla učit přetáčet, tak už leze, sedí a chce už chodit. Je to hrozná ještěrka. Pěkně mě ždíme... :sweat_smile:
9. srp 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
kozimuro buď za to ráda lepší enž kdyby byla nějaká nemocná to bys pak zase měla nervy s lítáním kolem doktorů a tak ještě že ty děti jsou zdravé ať už jsou jakékoliv :grinning:
9. srp 2008 ve 23:06  • Odpověz
kozimuro, dloooouho jsi tu nebyla. Terzka je náááádherná. A že je šídlo? Po kom asi :grinning: :grinning: :grinning:

luci věrná pravda a doktoři :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2008 ve 02:43  • Odpověz
Luci,to jo.Zkusili jsme si hned zkraje - přenášení,JIPka,nemocnice... :frowning2: Asi to teď chce všechno dohnat :grinning:

e.k.t.,ju nebyla,ale občas sem nakouknu,jestli už zas někdo nerodí :wink: Většinou jsem v "březnovkách",občas na Frýdku-Místku a teď se chodim dohadovat do "Porodnice v Ostravě":slight_smile: Ale času je s Terkou čím dál tím míň,takže za chvilku budu na koně jen vzpomínat :unamused:
10. srp 2008 v 17:55  • Odpověz
Ju a já i MM jsme nezmaři,takže naším "spojením" fakt asi nic klidného vzniknout nemohlo :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2008 v 17:57  • Odpověz
Joli je taky diblík, a s nemocnicí si užívám pořád, ještě jsem nepřestala a jen tak to neskončí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2008 v 19:37  • Odpověz
Holky já jsem někde četla příběh mámy, která měla hyperaktivního chlapečka a měla kamarádku, která měla sladkou princeznu..když děti odrostly, chlapeček se stal oblíbený v kolektivu, byl samostatný a vůbec, měl elán do života... za to holčička, byla pořád v koutku, neuměla si říct svůj názor a opstupně trpěla depresemi abyla nemocná...

no nevím proč, ale pořád na to musím myslet, ikdyž to může být jen náhoda nebo co...ale přece jen nemůžu zapomenout...

asi už blbnu :sweat_smile: :sweat_smile:
10. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
e.k.t.,jakto?Neco s Juli?

Gabko,něco na tom bude.My s MM se řídíme heslem "Líná huba,holé neštěstí" a ti,co nás poznají,nezapomenou :grinning:
10. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz
jo tohle heslo taky někdy používám... :wink:

ekt, jakto že to ještě neskončí?psala jsi, že je to lepší..tak snad jsou aspoň pokroky :fearful:
10. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.