• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
kozimuro Jolanka je v pohodě, zato já se pořád plácám v komplikacích, ale po poslední operaci už mám šanci jednak že péči našich lékařů přežiju, dokonce relativně bez následků, ale ještě může trvat měsíc(e) než budu moct říct jsem fit.
zjistila jsem že s dírou do břicha se dá téměř vše, jen se nejde koupat ba ani sprchovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ten kdo vynalezl žínku by měl dostat nobelovku :grinning:

no věřím že teď se to trochu pohne když mám antibiotika
11. srp 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
ekt s žínkou máš rpavdu ej to nezaplatitelný vynález :grinning: jinak dneska jsem si byla u dr. ukončit neschopenku a jak to tak u obvoďáků bývá lidí jak mraku a ještě ke všemu při pondělku a taky proto,ž e dr. měla minulý týden dovolenou prostě děs, a lidi se dohadují kdo je na řadě a předbíhají a tak, i když těhotná má právo na to aby ji dr. vzala přednostně radši si tam sednu a počkám, až si mě sestřička všimne, byl tam takovej starej děda, kterej normálně vylítnul na jednu paní, která dr. jen něco nesla docela fičák, ještě tam byla jedna těhotná maminka tak nás pak sestřička vzala obě najednou a bylo dědulovi se to sice moc nelíbilo ale už držel pusu naštěstí, nesnáším tyhle lidi co si chodí k dr. akortá pokecat a ješět u toho mají spoustu keců hrůza :angry:
11. srp 2008 ve 13:09  • Odpověz
Luci to je pravda, vidím to na chirurgii, ale už je neřeším, dělám že je neslyším
11. srp 2008 v 16:13  • Odpověz
autor
jj taky jsem an to nereagovala, ale stejně je to tak trochu šok když najednou z ničeho nic tam takhle někdo vylítne, ale co nereagovat a je to :slight_smile:
11. srp 2008 v 17:31  • Odpověz
holky to je děs, co se dneska všude děje a to nejčastěji důchodci nadávají na ''mládež''.........
11. srp 2008 v 19:25  • Odpověz
e.k.t.: tak to mě mrzí :frowning2: ale hlavně, že je alespoň Juli zdravá - je krásná - moc se vám povedla!

Luci, tak co, jak to zvládáš? Letí to, co? Ještě pár týdnů a budeš mít prcka v náručí :grinning:

Jak to zvládáte, těhulky v tom vedru? Já jsem si to naštěstí "odklepla" na jaře a to bylo fajn. :slight_smile:
11. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz
No já to teda moc nedávám.. už jsem se lehce přehoupla přes výchozí váhu (která teda není zrovna málo :sweat_smile: ) a začíná mě bolet kyčel, a ven moc nechodím, spíš dřív ráno, odpoledne jen někdy, teď hlásí, že má pršet, a okolo 24°C to je akorát pro mě, tak snad jim ta předpověd vyjde...ale ikdyž mi je někdy na omdlení a nemůžu se skoro pohnout bolestí, tak jsem šťastná... přítel vzal roly hospodyňky tak na půl za mě, takže můžu odpočívat jak potřebuji :dizzy_face:
11. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz
No,jestli se nám druhý prcek zase povede tak abych rodila na jaře,byla bych ráda.Je to fakt super-v létě zkraje těhu vynosím šaty,bříško nosím v zimě,tak nemusím kupovat nic než těhu kalhoty,mimi se mi narodilo na jaře ještě když bylo chladno,tak mi nevadilo,že jsem v 6-ti nedělí doma a prcka mám teď pěkně na léto,nemusím ji tak navlíkat a můžu se už koupat :wink:
12. srp 2008 v 19:38  • Odpověz
mě zas vyhovuje že malá bude mít v létě okolo půl roku... tak i to břicho klíďo ponosím v létě, a k vodě nechodím ani netěhotná :wink:, ale s malou chodit budeme, jen já se asi koupat nebudu, nějak na to nejsem... :sweat_smile:
12. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
ale je to teda někdy záhul, no to je prostě život..hlavně že nám to konečně vyšlo
12. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nám to tady vázne :frowning2:
jak se vám všem vede? my se máme báječně, pomalu se chystáme na malování, a doděláváme poslední úpravy, až bude uklizeno po malování tak začnu konečně prá a žehlit pro malout.. na to se těším jak malá :grinning:
14. srp 2008 ve 13:52  • Odpověz
14. srp 2008 v 15:11  • Odpověz
kozimurko, už jsem vám dala podruhé nejvyšší známku :wink: , to že máte 7,4 je dobré nebo moc vysoké??asi blbá otázka, ale se v tom nějak nevyznám... :sweat_smile:
14. srp 2008 v 19:23  • Odpověz
Je to dobré,jen je tam pár "záškodníků",kteří schválně snižují body,aby jejich děti měli více bodů.Přitom tam vcelku o nic nejde.Vyhrává jen 1.místo a zbytek je bez cen.
14. srp 2008 v 19:52  • Odpověz
Ahoj muzu se k vám přidat?? taky cekam první mimi..
14. srp 2008 v 19:59  • Odpověz
heresta, vítej! taky už se ti to pěkně krátí... :wink:

Kozimurko, závist je tipická česká vlastnost... :confounded:
14. srp 2008 ve 20:13  • Odpověz
Tak jsem zpět z kontroly s Jolankou, má 55 cm a 4620g. a jinak je taky v pořádku. ani se to nezdá za chvíli jí budou 3 měsíce
15. srp 2008 v 09:43  • Odpověz
gabka: no krátí, taky mam pořád větší strach :unamused:
15. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
ále, to zvládneš, zvládly to jiné tak ty taky... hlavně žádný stres dopředu...na ten je vždycky času dost!!
líbí se mi tvoje motto :grinning: bomba!
15. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz
Dekuju :wink: Doufám že to zvládnu manža se mnou nejde, po tom co jsme byli na kurzu :frowning2:
15. srp 2008 v 19:48  • Odpověz
tak to já toho mojeho radši na kurz tahat nebudu, aby si to nerozmyslel... :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
Nezazlívám mu t, aspon nebude utikat az budu rodit takhle to videl a bude čekat na chodbě :slight_smile:
15. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz
jasně, každý na to nemá, ale já bych byla radši kdyby vydržel až do konce, abych mu mohla drtit ruku až to budu nejvíc potřebovat... :sweat_smile:
15. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz
Holky, já vás podpořím, nebojte se ničeho, když se podíváte do mého albíčka, jaký jsem byla před těhu hubeňour a zvládla jsem to, tak vy to taky zvládnete, nebojte. Trochu to jen zabolí, zaštípe a prd prd, děťátko bude venku :slight_smile: , hned na tu bolest zapomenete a zalije vás vlna štěstí a to za to stojí, opravdu :wink: Já už teď skoro dva měsíce vzpomínám, jaký to bylo, když jsem měla bříško a už si to ani nepamatuji, ještě že mám ty fotky :slight_smile: . :wink:
16. srp 2008 v 08:42  • Odpověz
ahoj Lucko, tady taky Lucka :slight_smile: čekám první dítě, jsem v 18 tt a ty? :wink:
16. srp 2008 v 08:45  • Odpověz
Ríkal že si to třeba ještě rozmyslí, ak uvidíme :confused:
16. srp 2008 v 19:49  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem po týdnu zpátky, byli jsme s manžou na dovolené u anšich an chatě a bylo to rpostě bájo :slight_smile: ahoj luci a heresto vítám vás mezi námi :grinning: jak se tu holky máte? se mnou manža pujde což jsem ráda ale taky jsem mu taky nějak nazančila, že nic jiného nepřipadá v úvahu když jsme si přáli dítě tak oba tak si ho taky oba musíme porodit ne ? :slight_smile:

luci já jsem už 36 týdnu no letí to hrozně rychle ale strašně se těším ažu tu budeme prcka mít, akorát tenhle poslední měsíc to je záhul heresta o tom určitě ví své, tak nějak se to už táhne, ale co ono to dopadne :grinning:
17. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahoj Luci, a co počasí? asi vám moc nepřálo, co?
My jsme vyklidily pokoj a budeme malovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale spíš až v úterý, zítra přijede moje mamka na pomoc a taky na nákupy :grinning: , sice moc nechápu na co(nákupy chápu, ale pomoc moc ne, moc nepotřebujeme), ale když u toho chce být, tak ať je, aspoň se zase uvidíme...to kdyby se nám sem chtěla nacpat tchýně, to bych uměla obkecat, že není potřeba :sweat_smile:
17. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
autor
no jo vlastní mamka je holt vlastní mamka, no počasí ze začátku týdne super, pak se zatáhlo a pršelo v kuse 3 dny to byl děs nikam se nedalo, ale co chatu máme zařízenou tak to šlo a co ty jak se máš?
17. srp 2008 v 16:44  • Odpověz
já pomalu začínám těhulkovsky hysterčit... mám pocit, že nic nestihnu, že porodím dřív, že pořád něco chybí... ale jinak super, mimi i já jsme OK, až na křeče a strie,ale to už neřeším.už se těším až bude beruška u nás a né ve mě :grinning:
17. srp 2008 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.