• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
jj taky se na to hrozně těšíme, tenhle poslední měsíc je hrůza, strie mám taky ale co ono to časem zmizí :grinning:
17. srp 2008 v 19:19  • Odpověz
Gabka: nehysterčit, všechno stihneš :wink: ja jsem treba balila do porodky tedka a jeste mi tam pár věcí chýbí :sweat_smile:
17. srp 2008 v 19:22  • Odpověz
To hysterčení je normální.Já takhle taky blbla a vše jsme stihli a zvládli :wink:
17. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
kdyby ve mě nebyl zbytek zdravého rozumu, tak už mám do porodky zbaleno dávno, ale to jsem sama sobě zakázala...a už se vidím až budu balit, jak to 10x přeskládám jestli je tam všechno :sweat_smile: , já jsem na tyhle věci hrozná i na dovolenou se balím týden a pořád chodím a dumám co jsem zapoměla...a taky se bojím, že když bude přítel v práci, tak to nestihne..jak se to dělá aby to stihl? kdy mu mám zavolat? tohle mi asi nikdo neřekne, protože každý porod je jiný, já si pořád říkám že to nějak dopadne, ale taky pořád myslím na to jak asi... zvláštní je že porodu se vůbec nebojím, jen toho aby malá byla v poho aby se nenarodila moc brzo, ani nevím jak poznám že rodím, no je to se mnou děs :sweat_smile: :sweat_smile:
17. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
Gabi,tak to jsem taky řešila. Měla jsem nakonec zbaleno týden před TP a nakonec jsem přenášela.Bolesti jrem měla od soboty,pak v neděli o půlnoci zesílily a rodila jsem až v pondělí v 18.30,takže už jsme s tím počítali a manža jel se mnou v pondělí do porodky a byl tam se mnou celý den.Neboj,až to příjde,poznáš to :wink:
18. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
díky :wink: ,
snad nebudu moc plašit, protože když plaším já tak znervózním i přítele a to by bylo na nic...
No dneska se vydám na ty nákupy a pěkně si to užiju a nebudu myslet vůbec na nic, jenom na to jestli borduru s pejskama nebo medvídkama atp. ... :grinning:
18. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
gab: muj manza je vic nervni jak ja, me pichne reknu au a hned co je co je??
18. srp 2008 v 16:36  • Odpověz
autor
jo holky taky už začínám nervóznět ale musím říct že manžel mě teda uklidňuje což se divím že je tak v pohodě ale jsem za to ráda :grinning:
18. srp 2008 v 17:28  • Odpověz
Uz se tesm az ji vyprdnu... Pak uz to bude neco jinýho :sweat_smile:
18. srp 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem byla dneska plavat a jsem úplně hotová, ani mi nejde pořádně psát :slight_smile: a co vy jak se máte?
19. srp 2008 v 18:07  • Odpověz
Ahoj, já jsem taky úplně grogy, teď jsme se vrátily od autobusu, byly jsme vyprovodit mojí mamku. Máme vymalováno, zítra přijde ''švagr'' pomoct s kobercem a skříněma... já doladím zbytky, jako nalepit borduru, pověsit obrázek a tak a můžu začít prát, i tu skříň pro malou jsme včera koupily, takže už jen skládat, utírat a dodělávat. uff, tak je to na půl za náma a mám vědší klid
19. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
tak já to už snad taky všechno mám dneska jsem si koupila španělsou deku do kočárku a je moc hezká a taková fakt příjemná ještě zbalit tu tašku do porodky a můžem klidně vyrazit, i když ještě to aspoň týden dva vydržet aby se prcínek pořádně dopekl a taky musím vydržet než se naši vrátí z dovolené :grinning: to mám nakázaný :grinning: tak holky dobrou noc a papa
19. srp 2008 ve 23:33  • Odpověz
Čaute ženy,
tak sem asi tak přetažená, že nemůžu ani spát... :frowning2: , malá taky začala pěkně řádit když jsem si lehla..přes den jsem ji vůbec necítila, tak jsem byla i ráda :slight_smile: a vůbec mi nevadilo, že nemůžu spát a že mě sem tam tlačí
No lehnu si když tak než přijdou chlapy na ten koberec :wink: , aspoň natáhnout nohy a něco si přečíst...
Luci, vy pořád nevíte pohlaví, nebo to nechcete vědět?
20. srp 2008 v 06:30  • Odpověz
autor
nechceme to vědět řekli jsme si že chceme překvapení, ale u druhého si to už možná necháme říct to se ještě uvidí a jak že se bude jmenovat ta vaše beruška?
20. srp 2008 v 09:54  • Odpověz
To já bych zvědavostí praskla :grinning:
My budeme mít Barunku (Barbora)
20. srp 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
to je hezké jméno tak já nevím zase takový rozdíl to asi není akorát se nás pořád všichni ptají a přitom už všichni vědí že to nevíme :slight_smile: ale co stejně se budou pořád ptát a jak se máte?
20. srp 2008 v 15:19  • Odpověz
To ja jsem to taky chtěla vedet a navic jsme se s manzou vsadili :grinning: Takze budeme mit Yvonku :grinning:
20. srp 2008 v 18:09  • Odpověz
tož holky, my ještě musíme zamalovat celý byt :grinning:
dokoupit lustr, postýlku a nějaké serepetičky
ještě mi chybí věci do porodky a netuším, jakou zvolím dopravu, když nemáme auto :grinning:
20. srp 2008 v 18:25  • Odpověz
Díky :wink:
nám bylo úplně jedno jestli kluk nebo holka,jen ta zvědavost a praktická stránka.ať víme jak nakupovat. třeba diskuzi ''obrečela jste některá pohlaví miminka'' vůbec nechápu, ty holky mi přijdou jako pipiny které neví co za poklad v sobě nosí...možná je to tím, že jsme 3roky čekaly, no ale i tak, prostě mi to hlava nebere.
říkám si ale že nebýt té plodovky, tak bysme taky možná nevěděly, púořád jsem se doktora ptala a on že má mimi nožky u sebe,nebo je zadečkem, tak kdo ví, ale taky bych neumřela,kdybych to něvěděla
20. srp 2008 v 18:30  • Odpověz
serepetičky jsme kupovaly předevčírem, malovaly včera a dneska skládáme skříň, teď večeřím, tak jsem tomu na chvilku unikla :grinning:
20. srp 2008 v 18:31  • Odpověz
a dopraví mě snad náš favorit, doufám, že se po cestě nerozpadne :sweat_smile:
20. srp 2008 v 18:33  • Odpověz
manža to chce jako překvápko, takže pohlaví jsem mu neřekla :grinning:
tož gabko, furt máš nějaký týden k dobru, oproti mě, já ani nevím, kdy s tím malováním začnem, manža bude muset sám a já mu budu jen přicmrndávat :wink:
taky chceme natřít topení
20. srp 2008 v 18:35  • Odpověz
no to mám,ale stejně se mi zdá že nestíhám, ale to se mi fakt jen zdá já vím, jenže jsem prostě plašan...u nás to bylo tak že přijela pomoct mamka,napřed sem nechápala na co, ale až sme byly v akci,tak sem rychle pochopila... strašný zápřah na záda a na svaly,a bolí mě celý spodek :confounded: ,tak to sem taky jen tak přicmrndávala, topení máme plynové, to se naštěstí nenatírá,jen futra jsem natřela...
20. srp 2008 v 18:39  • Odpověz
jako já malovala celý byt sama, po reko, takže napřed penetrace několik vrstev a pak až šla barva
teď nám dávali nová okna, takže malujem zas, ono i v kuchyni jde vidět, jak jsou rohy od plynu černé
no jsem zvědavá, taky začínám být nervozní, ale manža je v klídku :grinning:
20. srp 2008 v 18:42  • Odpověz
autor
holky v pohodě já ještě pořád nemám úplně zbaleno snad už do porodky mám koupené všechno co je potřeba, ale musím to zabalit do tašky, teď jsem si přepírala ty jednorázové kalhotky, jetě musím přeprat porodnickou podprdu a jít ještě koupit ty přezůvky pro sebe i manžela, ale jinak to snad již všechno mám a gabi jsi teprve ve 30 týdnu tak buď v klidu a užívej si to, a postupně začni balit stejně přijdeš na to co ti ješět chybí až v průběhu nebo ti někdo poradí co je dobré mít a tak :slight_smile:
20. srp 2008 v 19:21  • Odpověz
luci tys přepírala jednorázové kalhotky? :confused: aby ti na něco byly... :wink:
balit ještě nebudu, zatím si to v hlavě sumíruju co všechno potřebuju a mám objednané věci do porodky, tak až přijde ten balík, tak začnu.a co, když něco zapomenu, tak to přítel donese, ne? musím si přestat vyrábět ten stres, jinak se z toho zblázním, :sweat_smile:
20. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz
Jeeee Lucko ted jsi mi pripomnela ze nemam zbaleny prezuvky :sweat_smile: jdu je tam dat :grinning:
20. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
no gabi prodavačka v lékárně říkala ať je přemáchnu v teplé vodě, jak byly v tom sáčku tak abych je nedávala rovnou na tělo tak je jednou přemáchnout oni se nezničí neboj to se jenom říká asi že jsou jednorázové mě přijdou že vydrží celkem dost dlouho,

heresto kde budeš rodit? a nejsi už nervózní? na mě to pomalu přichází, nevim do čeho jdu tak mám tak trochu strach, ale vím, že to zvládnem všechny to zvládly tak mi taky že? :slight_smile:
20. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz
Luci v Cesky Lipe.. Nejsem nervozní spíš se bojim :sweat_smile: Jasne ze to zvládnem :slight_smile: Musime :grinning: jeeee uz aby to bylo..
21. srp 2008 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konečně asi po měsíci pořádně vyspala, dala jsem si uklidňující čajík a spinkala jsem celou noc a až do 11hod :dizzy_face: :dizzy_face: ani na čůrání jsem se nebudila. Paráda, už jsem to potřebovala jako sůl. Teď snídám, tak jsem se na vás přišla juknout.
Ono je to logické s těma kalhotkama, jen sem si říkala z čeho asi jsou, že jsou jednorázové a perou se...
Jinak jestli vám k tomu taky můžu něco říct, tak z porodu nemám strach vůbec, právě proto že nevím co mě čeká...ale to asi ještě přijde, já mám teď pořád obavy aby všechno dopadlo dobře, nevím proč, pořád se bojím, že se něco zvrtne :unamused:
21. srp 2008 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.