• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
no snad jo nekoukáte holky na pojišťovnu štěstí? teď je to docela síla
29. říj 2007 ve 20:39  • Odpověz
markibie - ja jsem ze Svibice, chodila jsem na zakladku Pod Zvonek a co ty?
29. říj 2007 ve 20:41  • Odpověz
Zkousim dneska delat gulas, ale nevim, jestli to bude k jidlu, na vareni jsem docela leva, hlavne kdyz tam pisou dusit do mekka, to je jako jak dlouho, ja to kazdou chvili zkouset nechci :slight_smile:
29. říj 2007 ve 20:45  • Odpověz
autor
z čeho to děláš?
29. říj 2007 ve 20:53  • Odpověz
autor
vepřové nebo hovězí? jeslti vepřové tak to nech tak hodinu pak to zkus a jeslti hovězí tak zhruba hodinu a půl
29. říj 2007 ve 20:54  • Odpověz
autor
apřeju aby se ti to povedlo já jdu spát mám ranní a jsem pořád strašně unavená tak se mějte holk y dobrou noc
29. říj 2007 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj, dekuji za radu, je to hovezi, tak to tam necham na hodinu a pul. Dobrou noc.
29. říj 2007 ve 20:56  • Odpověz
Verap ja jsem chodila na Ostravskou v Tesine.Skoda ze nemas album a vnem nejake svoje fotky mozna te znam od videni.Muj manzel bydlel ve svibici a tetkom badlime v Mostech u Ceskeho Tesina jestli vis kde to je.
30. říj 2007 v 08:03  • Odpověz
Tak se přidávám k vám, též čekám první, tak ať v tom nejsem sama :wink:
30. říj 2007 v 08:18  • Odpověz
jé,Anto,na tvůj termín porodu bude našemu Vítkovi rok :sweat_smile: Jinak vítej v této snažilko-těhulko-maminkovský debatě,já tak strašně ráda vzpomínám na těhotenství,hezky si to užívej :wink:
30. říj 2007 v 09:42  • Odpověz
Lucy,to víš,že jsem včera koukala na Pojišťovnu štěstí a dnes budu na růžovku a zítra zase na pojišťovnu a ve čtvrtek zase na pojišťovnu a manžel už z těch seriálů šílí,se mu nedivim,ale když oni v tý televizi stejně nedávaj nic jinýho. :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
30. říj 2007 v 09:45  • Odpověz
markibie - me rodne prijmeni je Portysova, napis tve, mozna te budu znat. O vikendu zkusim dat par fotek do alba, mozna i nejake starsi. Kde presne jsou Mosty u Ceskeho Tesina, smer na Trinec nebo Karvinou?
30. říj 2007 v 10:20  • Odpověz
autor
ahoj viono já na to taky koukám ale já mám štěstí že manžel kouká se mnou aspoň na tu ordinaci i když na pojišťovnu moc nekoukám a máš pravdu nic v té televizi nedávají na primě telenovely a na nově zase samé kriminálky no prostě nic :grinning:
30. říj 2007 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj ja jsem se jmenovala za svobodna Tvardková a mosty jsou smerem na Havirov.Tvoje prijmeni mi nic nerika neznas nahodou Lukase Bielesze.
30. říj 2007 v 15:32  • Odpověz
Ahoj markibie, Lukas mi neco rika, ale nejsem si jista. Tve prijmeni ale neznam :frowning2: Ja v Tesina bydlela od mala, kde bydlel Lukas?
30. říj 2007 v 15:35  • Odpověz
Chodil na zakladku pod zvonek a bydlel naproti skoly v tom velkem panelaku.
30. říj 2007 v 15:36  • Odpověz
Děkuji za přivítání, jsem teprve v začátcích, ale už teď se moc těšííííííím :slight_smile:
30. říj 2007 v 15:40  • Odpověz
autor
ahoj anta vítám tě tu já pořád čekám jestli to nakonec dopadne nebo ne přeji ti moc a moc štěstíčka :grinning:
30. říj 2007 v 15:41  • Odpověz
markibie - Mne se zda ze chodil na zakladku s mou sousedku, Marii Koncitou....
30. říj 2007 v 15:47  • Odpověz
Lucka_g - I já samo tobě přeji, aby ti to pěkně vyšlo, ať ta dřina není nadarmo :wink: :grinning:
30. říj 2007 v 15:47  • Odpověz
verap on je ale mladsi mel letos 24
30. říj 2007 v 15:51  • Odpověz
markibie - ta moje sousedka je taky mladsi nez ja. Jak ty ho znas?
30. říj 2007 v 15:52  • Odpověz
on je totis muj manzel ta tvoje sousedka ma takove prijmeni nebo pokracuje tys tam dala ty tecky tak nevim
30. říj 2007 v 16:06  • Odpověz
Ona ma takove prijemni. Tak se asi nezname, az vytridim fotky, tak neco poslu. Ja po skole jela delat do Anglie au-pair a uz jsem tu zustala. Tesin mi teda nechybi, hlavne ne Svibice, doma jsem byla ted na konci srpna. V tom baraku naproti skole ted bydli moje segra :slight_smile: Koukala jsem ti na fotky, mas hezkeho chlapecka, my se ted zacali snazit, doma nic radeji nerikam, kdyby nam to chvili nahodou trvalo...
30. říj 2007 v 16:14  • Odpověz
Tak ti preju hodne stesti at se vam brzo zadari.Dik za ctrnact dni bude mit rocek tak tam hodim nove fotecky s oslavy.
30. říj 2007 v 16:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jsem dneska zase přišla utahaná z práce dokonce jsem vytuhla i ve vlaku a to se mi už hodně dlouho nestalo.Ale ani se mi nechce věřit že už jsem v práci 5 týdnů hrůza ale hrozně mě to tam baví. Dělám ve školce jako učitelka děti jsou hodné i když je i pár vyjímek. Tak se mějte hezky a napište papa :slight_smile:
30. říj 2007 ve 21:43  • Odpověz
Tak to máš krásnou práci Lucko,s dětičkama,já jsem zdravotní sestra :slight_smile: Taky mě to moc baví,jen si nejsem jistá,jestli se do směn budu moct vrátit i po mateřský.Dneska je venku pěkná kosa,ale chystám se zazimovat záhonek s kytkama,tak snad mě Víťa nechá,zítra jdu s kamarádkama na kafčo,moc se těšim,být doma s mimčem je fajn,ale dost často prahnu po společnoti,ještě,že je i ten Koník,mějte se fajn :slight_smile:
31. říj 2007 v 10:04  • Odpověz
autor
ahoj viono to máš pravdu doma je to zachvilku nabednu to ti věřím ale aspoň když má čkověk někoho s kým může vypadnout tak přeji rychlou práci na záhonku a dlouhé povídání s kamarádkama :slight_smile:
31. říj 2007 ve 14:52  • Odpověz
Tak holky, dneska mi to potvrdili krevními testy, tak jsem šťastná, huráááááá. Moje mamča mě začala strašit, že takové holky jako jsem já, mívají většinou dvojčata :grinning: :slight_smile:
31. říj 2007 v 15:30  • Odpověz
Anta - tak to moc gratuluji :slight_smile:
31. říj 2007 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.