• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
to já bych to nevzdala asi nikdy......... na IVF bych asi nešla je mi 23 tak jsem si říkala, že to prostě budeme skoušet a až to bude fakt dlouho tak půjdu.vlastně jsem otěhotněla po půl roce, kdybych zašla k dr. dřív tak jsem mamina už dávno...
22. srp 2008 v 19:13  • Odpověz
ja Kdyz jsem to 14 dni nedostala porad jsem si rikala ze to neni mozny ze se mi to nemůže stát :grinning: a sup byla tam mala yvonka :grinning: ani jsme se nesnazili dlouho asi 4 mesice.. Ja si nedokazu predstvait ze bych nemohla otehotnet, ale asi bych to taky nevzdala
22. srp 2008 v 19:16  • Odpověz
taky jsem si myslela, že na to párkrát vlítnem a bude mimísek, ale já nemám v životě nic jednoduché :sweat_smile: , na to už jsem si zvykla... :wink:
22. srp 2008 v 19:18  • Odpověz
To ja nerikam ze mam vse jednoduche to vůbec ne :frowning2: ale mimisek sel hned :grinning: Uz mas vsechno nakoupeny?
22. srp 2008 v 19:21  • Odpověz
jasan, každej má nějaký trápení :wink:
asi jo, já nevím... teď jsme poskládaly tu skříň, tak jak to tam budu všechno dávat- máme to v krabicích- tak to postupně překontroluju jestli něco nechybí, ale jestli jo tak jenom nějaké prkotiny, no a vlastně vaničku ještě nemáme...
22. srp 2008 v 19:24  • Odpověz
chtěla jsem nakupovat s předstihem, zaprvé mám strach že porodím dřív a za druhé jsem věděla že v těch vedeech se mi nebude chtít někde trajdat a nakupovat :sweat_smile:
22. srp 2008 v 19:25  • Odpověz
To ti verim ja uz mam taky nakoupino vsechno asi od 34tt :grinning: Ted kdyz je vedro tak se vesele valim doma :slight_smile:
22. srp 2008 v 19:34  • Odpověz
Uz se vzdycky jen stavim v lekarne, pro nakou vec do porodky...
22. srp 2008 v 19:39  • Odpověz
já ty vedra nesnáším jako netěhotná, tak teď kór umírám... pro mě je víc jak 25 °C sahara :grinning:
22. srp 2008 v 19:39  • Odpověz
No to mi povidej :grinning: ja jdu akorat do krám a pak uz nevylejzám max. nabalkon povesit prádlo, a to kdyz jsem prala maly vecicky tak bylo hnusne takze jsem cekala dva dny nez to uschne pprotoze jsem o mela doma :angry: Uz mas taky vyprano?
22. srp 2008 v 19:40  • Odpověz
do porodky sem to objednala z netu, ale nevím co si mám s sebou zabalit, jako že mám mít pastu, kartáček, šampon a tak to vím, ale nějaké určité věci... nevím jaké vymoženosti dneska jsou co by mi třeba pomohlo, snad mě chápeš :sweat_smile:
22. srp 2008 v 19:41  • Odpověz
prát budu od příštího týdne, musela jsem čekat až bude vymalováno...
22. srp 2008 v 19:42  • Odpověz
fuj to je vedro :grinning: tak se loučím a jdu se koupat a asi to zalomím :grinning: :grinning: dneska jsem nějak KO
22. srp 2008 v 19:45  • Odpověz
Jo taak, a kupovala si nakej spesl prášek?
ne jen spešl aviváž
Jo jo tak ahoj a doboru noc ja dam vecu a půjdu relaxovat..
véču sem zmákla teď ''s tebou'' :grinning:
čauky a dobrou :wink:
22. srp 2008 v 19:46  • Odpověz
ahoj
22. srp 2008 v 19:49  • Odpověz
autor
ahoj holky koukám, že jste se pěkně rozkecaly, gabi kup si nafukovací kruh všude ho doporučujou když bys měla nástřih tak se na něm prej lépe sedí já už ho mám

a co ty heresto já jsem taková nějaká nesvá už si přeju by se narodilo, ale vím že ještě min. 14 dní musíme ještě vydržet, aby byl mimíšek úplně dopečený ale už tam strašně řádí a ěm to už docela bolí je to nepříjemný a jsem z toho už nervní když si lehnu sednu chodím pořád se tam vrtí a nedá si pokoj vždycky jen na chvilku,dneksa jsem teda spala odpoledne 3,5 hod tka to bylo super jsem se konečně prospala večír totiž moc nespím, to pořád chodím na záchod nebo se převaluju hrůza
22. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz
ahojky, tak se zase po delší době hlásím, byla jsem sice doma, ale nějak nebyl na nic čas, teda kromě mimiaukce, aukra a mimibazaru, šup a je po porodným. Ale jsem ráda že jsem malé posháněla nějaké teplé oblečení a golfáč, protože s velkýn se sama nedostanu do nemocnice, prostě s rozřízlým břichem velký kočár neunesu. Ještě to je ale jen na nouzové řešení, ještě je joli do něho malá :slight_smile:
22. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz
Lucko, tak to mame stejne akorat ze ta moje mrska se vtrne jen obcas, bude líná po mamince :grinning: Taky uz jsem unavená, nemůžu spát, všechno me bolí :grinning: :grinning: Ale vydržíme, musíme taky chci aby byla Yvca dopečená.. Ty uz mas postylku pripravenou?
23. srp 2008 v 06:03  • Odpověz
Kočky nebojte, dočkáte se. je pravda že se ten konec šíleně vleče, ale po porodu všechno pro změnu šíleně letí.
23. srp 2008 v 07:45  • Odpověz
autor
no postýlku už máme připravenou tak napůl ještě tam musím namontovat kolotoč, spirálu, a nebesa které ještě musím přivézt od kamarádky, dneksa jsem se docela i vyspala tak to bylo dobrý

hele holky kolik je to porodný?
23. srp 2008 v 09:54  • Odpověz
13 000 luci..
23. srp 2008 v 10:12  • Odpověz
Ja nemam postylku jetě ani doma :sweat_smile: Ceka u nasich az si ji vezmem ale az tak za 14 dni pakbych tady do ni slintala a mohla bych to prevlikat furt :sweat_smile:
23. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
ekt: a ty si rodila v terminu??
23. srp 2008 v 10:35  • Odpověz
čaute hojlky,
tak nevím čím to je, ale zase jsem spala jako miminko, jen 1x noční čůrání...asi tím, že už máme vymylováno, malá má skříň a vůbec těch starostí je nějak míň.
To nám to porodné pěkně krouhly co???
Nafukovací kruh? to jako ten na plavaní?
23. srp 2008 v 11:10  • Odpověz
No myslim ze predtim bylo pres 17 000... To se mas ja moc nespala a od 6 uz cumakuju :confounded:
23. srp 2008 v 11:15  • Odpověz
taky jsem nemohla spát, pořád jsem se převalovala, budila, nemohla pořádně zabrat... ale teď 2x po sobě úplně super :dizzy_face: , ale taky si vařím meduňkový čaj večer s medem, tak možná je to i tím...
dneska mám moc práce, a ještě odo jedeme k našim,
tak se tu holky mějte,
23. srp 2008 v 11:19  • Odpověz
*......odpo. jedeme k našim.........
23. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.