• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Jo jo ja taky udelam obed, prijde manza, naji se a půjdem na fotbal :slight_smile:
23. srp 2008 v 11:35  • Odpověz
heresto byla jsem dva měsíce před porodem v nemocnici s hoooodně vysdokým tlakem a cukrovkou na inzulínu tak mi porod vyvolávali, začalo to 20.05.2008 a skončilo 21.05.2008 v 15.45 císařem. Joli se narodila 38+3
23. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
ahoj holky tak to nám to teda fakt pěkně zkrouhli to je hrozný, normálně včera jsme měli oslavu - oslavovali jsme promoce 4 kamarádů- a normálně mě bylo pak zle v noci jsem mylsela že budem fakt rodit hrůza, křeče a průjem ale už je to dobrý jeslti tohle provází porod tak potěž koště teda a poseldní dobou taky docela se vyspím je to div ale už taky moc nevstávám, možná to je tím, že není dusno a vedro, tak se dá hezky spát, i teď je ošklivo pod mrakem, no nic jdu si udělat snídani a už si musím konečně udělat ten maliníkovej čaj mám tady listí ale ještě jsem se k tomu nedostala tka zatím papa
24. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
Aho, to ja prozmenu opet dneska nespala :frowning2: MM chrápal bych ho zabila za to :angry:

Ekt: Ale mala je zdravá ne?? To ja mela nastesti vzdycky nízkej tlak a v tehu se mi to srovnalo..
24. srp 2008 v 11:33  • Odpověz
no já měla normální a ke konci těhu vylezl až do nebes i přes 12 tablet denně byl 140/95 fujky, a už mám zase normální i bez léků.

cukrovku jsem měla taky jen těhotenskou, takže taky už bez diety.

a Joli je zdravá, jen ji hlídají srdíčko, taky jsem měla vrozenou srdeční vadu. Takže obě jsme zdravé, teda já ještě doléčuji díru v břiše po abcesu
24. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
autor
ekt to je dobře že už jste obě v pořádku teď už to tak určitě zůstane

heresto můj manžel taky chrápe, tak do něj vždycky ďoubnu a on se otočí na bok a je klid :grinning:, tak už mám sbaleno do porodky, teda ještě mi chybí přezuvky

ekt co jsi všechno potřebovala pro sebe v porodnici, použila jsi normální spodní prádlo nebo jsi používala ty jednorázové kalhotky, a co jsi ještě měla pro sebe
24. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz
no já po císaři nosila asi 5 dní jen vložku až potom jsem si vzala ty poporodní kalhotky.
Jinak v pardubicích jsem dostala do začátku 20 vložek a Joli 5 plínek a potom už jsem brala svoje. Joli potřebovala pouze plínky a ubrousky, zbytek byl erár, a já teda klasicky vše, poporodní kalhotky a vložky, a hygienické potřeby, jinak vše bylo k dispozici.
Kruh jsem osobně nepotřebovala, ale půjčila jsem ho holčině co byla po nástřihu než jí manžel taky sehnal
24. srp 2008 ve 14:35  • Odpověz
autor
hm no tak snad budu mít vše, kdybych něco zapomněla tak mi to někdo přiveze stejně tam je člověk 4 dny když je všechno v pořádku

ty jo holky já se dneska nudim ale šíleně peru, ale něco bych podnikla jenže je tak hnusně :angry:
24. srp 2008 v 15:08  • Odpověz
Ja se dneska od rána valim :grinning: nic se mi nechce, za chvilku jdem akorat na fotbal podivat se na ty nase borce :grinning:
24. srp 2008 v 15:37  • Odpověz
autor
hm se máš taky bych šla ven ale když přestane pršet tak bychom asi na chvilku šli bych vytáhla manžela
24. srp 2008 v 15:46  • Odpověz
Tak jsem nakonec nesla pac mi nak neni hej, asi tim pocasim :grinning:
24. srp 2008 v 16:13  • Odpověz
ekt: hlavne ze jste obe zdravý to si myslim je to důležitý.. Vy mate v rodine nakou srdecni vadu?
24. srp 2008 v 16:24  • Odpověz
přede mnou nikdo neměl a po mě snad taky nikdo mít nebude. já už jsem se jí taky nějakým zázrakem zbavila, tak uvidím, ale Joli je zatím v pohodě, jen ji pro jistotu budou hlídat
24. srp 2008 v 16:38  • Odpověz
ekt: no to jo ja bych ji taky hlídala :grinning: jako oko v hlavě, přece jenom je to poklad
24. srp 2008 v 17:02  • Odpověz
autor
jj to má heresta pravdu, tak jsme se byly holky projít a byla to paráda obešli jsme město, pokoukali do výloh a já jsem si pěkně provětrala hlavu, i když neneí pěkně tak mám takové počasí docela i ráda když neprší a dá se jít ven, pak jsem udělala večeři dobroučkou a teď asi pujdu žehlit možná i když asi ne možná to ještě nechám ale do konce týdne to budu muset zlikvidovat pak už tady chci mít pořád uklizeno aby když to přijde a já se pak vrátila z porodky tu bylo uklizeno a čisto pro mimíška
24. srp 2008 v 19:03  • Odpověz
Luci ja taky porad uklizim je to děs :grinning: a žehlit musim taky ale až tak v uterý pač zejtra musim k zubákovi a odpo se mi nebude chtít.. Nakonec jsem sal taky ven je tam fajn čistej vzduch :slight_smile:
24. srp 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
to teda jo, krásně se dneska dýchalo, a co jinak jak se máte?
24. srp 2008 v 19:54  • Odpověz
Ja nic moc, doma sme se chytli takze des.. :unamused:
24. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
hm tak to nezávidím, můj manžel zase dělá vše pro to abych byla v klidu, nestresovala se a aby mě pěkně stoupal oxitocin a miminko si řeklo samo kdy chce na svět, byly jsme na předporodní přednášce tak to tam slyšel a teď to 100% dodržuje :grinning: ale jsem ráda, ikdyž mi se ani moc nehádáme, vždycky to nějak vyšumí za což jsem strašně ráda, manže je prostě kliďas
25. srp 2008 v 09:07  • Odpověz
To my jsme oba tvrdohlavý takže nic moc, ale snad se to sklidní
25. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
Dneska jsem byla u zubaře a je to sila :frowning2:
25. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
copak řekl ti že máš špatné zuby? to já naštěstí zatím dobrý uvidíme až budu kojit, jinak já jsem dneska byla ve městě a pořídila jsem si přezůvky konečně ale normálně sehnat obyčejný pantofle omyvatelné je docela umnění fakt všude mají takové ty s tou plnou špičkou s těma dírama, ale sehnala jsem a taky jsem si udělala radost a koupila si kabelu
25. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz
No uplně se mi drolej, a rikala ze normlane pomalu umiraj, ale nemuze s tim v tehu nic delat, tak musim sehnat hlídání hned po šestinedelí a mazu tam :frowning2:
25. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz
autor
jj taky se musím objedna k zubaři u nás je to na měsíc dopředu a mě říkala že mám přijít v říjnu tak tam musím v září taky dojít a objednat se
u mě to odnesly vlasy měla jsem je takové leské a fakt hodně kvalitní a teď je mám suché a bez života, ale prej se to spraví, ještě musím přežít kojení a pak už by to prej mělo být dobrý a taky mě hrozně padají
25. srp 2008 v 17:57  • Odpověz
Me padali jen na začátku.. ted uz ne.. Ale ty zuby :frowning2: A jak jste zacali nový týden? Ja opět na hov.... Už se těšim na středu jdu na monitor tak budu poslouchat srdíčko tý mojí Yvonky :grinning:
25. srp 2008 v 18:25  • Odpověz
autor
jé já jdu taky na monitor ve středu, týden dobrý ale strašně to letí už jsem ve 37 a to jsem byla nedávno na začátku :grinning:
25. srp 2008 v 19:01  • Odpověz
taky vzpomínám na monitory, třeba i 4x za den :slight_smile:
25. srp 2008 v 19:40  • Odpověz
4x za den?? jakto?? :astonished:
25. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky, u nás dobrý, byla jsem zase na služebce, ale tentokrát jen neděle v Čadci, to je od nás asi 80km, tak se to dalo. Všechno nám klape, nehádáme se ťuk ťuk a těšíme se jak blázni. :slight_smile:

Jediné co mě tak trochu vykolejilo, jsou sny o naší malé, zdá se mi že potkávám kámošky a ony mi popisují porod, většinou těžkej, nebo že malá nechce ode mě pít... zvláštní pocit po probuzení :confounded:
25. srp 2008 ve 22:36  • Odpověz
heresto no kdo ležel v nemocnici tak měl minimálně 2x a když se jim něco nezdálo tak třeba i 4x. Joli jim pořád vypadávala nebo se strašně mrskala a nebo spala. rehord mám 2a čtvrt hodiny v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gábi porod je vždycky těžký, záleží na prvních hodinách po něm, pokud tě zaplaví štěstí, tak už ti jako těžký ani nepřijde. a se sáním si nedělej hlavu, Joli na začátku taky neuměla a z porodnice jsem odcházela s lahvičkou a umělým mlíkem a teď Joli zvládá kojení, lahvičku moje i umělé, jen musíš hodně chtít a mít trpělivost. Kdybych to neměla já tak už z porodnice bych zůstala na umělým, nebo po 25 denním pobytu v nemocnici už bych to taky nechala na umělým. místo toho jsem šťastná že se to podařilo.
26. srp 2008 v 07:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.