• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ekt: jo ták tak to ja nevim :sweat_smile: Ja sem ta naposled byla skoro 40 minut a malem me mrsklo je to silene dlouhy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 10:01  • Odpověz
autor
ty jo holky to trvá tak dlouho ten monitor? to já myslela že budu tak za deset minut venku :frowning2:
26. srp 2008 v 10:07  • Odpověz
Luci muj prvni trval asi 15-20 minut... Podle miminka jak spolupracuje :slight_smile: a druhej skoro 40 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
je to se chodí víckrát jo? no třeba porodím dřív než stihnu jít na ten druhý i když náš prcek je teď poslední dobou dost aktivní tak snad to nebude rpoblém
26. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
Ja chodim od 36tt kazdy tyden na monitor
26. srp 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
hm tak to jsem zvědavá jak pošle nás zítra tam jdu a odpoledne do poradny tak jsem zvědavá co mi zase řekne no nic jdu si udělat něco k obědu, jedu odpolene na plavání tak abych tam neumřela hlady :grinning: tak se zatím měj papa
26. srp 2008 v 11:24  • Odpověz
Ja jsem si dala chlebík ve vajíčku mnam.. ted zdlábnu dva hrebeny a pojedu se podívat za baby, jak se má..Pak mne ceka kecanicko u mamky uz jsem ji pres týden nevidela tak budem kecat o sto šest :grinning: Večer se stavim zatim ahoj
26. srp 2008 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj Lucí, koukám, že se ti to slušně blíží, to je moc fajn, že ti to tak krásně jde, my jsme zdraví, krásní a někdy až moc živí, můžeš juknout do mého albíčka, aby jsi viděla, jak nám Honzulátko krásně roste :wink:
26. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
autor
ahoj anto to ej dobře že jsi se na nás přišla podívat, no jo už se to blíží, teď jsem přijela z plavání je to vždycky super, ale jsem pak úplně hotová a unavená, zítra jdu na křivku a do poradny tak snad to bude všechno zase ok, ale břicho mám pořád hodně nahoře tak to zatím nevypadá na porod, ale to se může změnit, no ale jsem v 37 týdnu tak ještě aspoň týden musíme vydržet a pak už je to jedno, 2 se jedu podívat s manželem do ústí nad orlicí do porodnice a 1 jdu an nehty tak to ještě musím stihnout :grinning:
26. srp 2008 v 18:36  • Odpověz
autor
no anto je fakt nádhernej, jak se směje a jaké má krásné vlásky ale letí to co? vám už bude taky za chvilku druhý měsíc co? tak ať jste hlavně zdraví :slight_smile:
26. srp 2008 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky tak už jsem doma uf uf půjdu si udělat véču mam hlad jak vlk :slight_smile: Mamca mi dala hroz. víno včera ho oškubala mnam mnam.. Jakej jste meli den?
26. srp 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
ahoj taky jsem si dneska koupila hroznové víno, jinak dnešek v pohodě, udělala jsem oběd, pak jsem jela na plavání a od té doby tak nějak odpočívám, teď koukáme na televizi a co ty?
26. srp 2008 ve 21:25  • Odpověz
No Lucko, dneska nám jsou dva měsíce, to to pěkně oslavíme, dostane napapat a bude :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 07:00  • Odpověz
autor
:grinning: to je dobrý, já jedu na křivku tak se zatím mějte papa
27. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
Papa ať ti to dobře dopadne, těhule :wink: :slight_smile:
27. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahoj, tak jsme dneska byli na kontrole, monitor nic moc mala vůbec nechtela spolupracovat tak jsme tam skejsli pěkně dlouho :grinning: A na kontrole taky nic prej všechno zavřený, porod nikde v dohlednu ach jo
27. srp 2008 v 11:31  • Odpověz
Tak to máš ale docela dobrý, já když byla pokaždý na ozvách, tak mi tam malej dělal pěknej cirkus a když chtěl spát, tak jsme na něj troubily pěkně trubkou a bylo to :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zase o kousek dál, máme ušité napůl nebesa a koupenou borduru, čeká jen na nalepení, ale byla flekatá zeď tak se to muselo ještě přemalovat... jinak dneska mám v pračce první várku :wink:
S tím hroznem jste mi udělaly takovou chuť že dneska jdu na nákup a koupím toho aspoň kilo :grinning: :grinning:
My jdeme na kontrolu v pátek, tak jsem zvědavá kolik ta naše malá přibrala :wink:

Od kdy se chodí na ten monitor??
27. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
ahoj holky tak máme po monitoru, všechno je prej v pořádku říkala doktorka tak uvidíme co řekne doktor v poradně dneska odpoledne, jinak prcek mě tam pěkně skákal v tom břichu :slight_smile: nejdřív se sestra zhrozila že snad už rodím tak s emě ptala jeslti necítím bolest tak jsem říkala že ne ale že se tam prcek mele tak mi dala do ruky takový mačkátko, že když se začne mlít tak to mám zmáčknout no kdybych to držela tak by to bylo odpovídající - mačkala jsem to pořád, trvalo to asi půl hodiny a během toho odešli domů tři maminky s děťátkama ale krásný miminečka už se těším na to svoje fakt strašně moc, a dostávali takovou krabici prej na vzpomínky to se dostává všude? musím se zeptat sestřenky která tam teď rodila co v tom vlastně je :slight_smile:
27. srp 2008 ve 14:21  • Odpověz
Gabka: Jak kde, u nas se chodi od 36tt kazdy tyden..
27. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz
tak krabice na vzpomínky se dostává i v Pardubicích
27. srp 2008 v 15:24  • Odpověz
Holky co to je ta krabice na vzpomínky?
27. srp 2008 v 16:07  • Odpověz
my jsme dostaly nějakou krabici už splu s průkajdou, není to ono? Byly tam nějaké vzorky krému a časopisy a je to takový dětský kufřík, ale z papíru...
27. srp 2008 v 17:27  • Odpověz
27. srp 2008 v 17:33  • Odpověz
no po porodu je růžová a opět jsou v ní vzorky krémů, na koupel dokonce přesnídávka a plínka a ubrousky a přebalovací podložka, nějaké nálepky a pamětní knížka
27. srp 2008 v 19:38  • Odpověz
fotku mám v albu věcičky berušce
27. srp 2008 v 19:52  • Odpověz
jo aha tak uz vim :grinning:
27. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz
holky, my dostaly ten prostřední (z té fotky).
teď sme dorazily z tesca, no děs, to šmatlání mě už docela dost zmáhá...a taky ten účet!nechaly sme tam 2 000 jen to hvízdlo... :fearful: ale papat se musí a zas na měsíc je pokoj, aspoň s některýma věcma, jen pečivo a něco k tomu se bude kupovat.jenže nanosit to z auta nahoru, to je záhul. Honza šel 3x já sem vzala 2 tašky a postupně sem je nechala na mezipatrech :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz
Gabka: :grinning: proto ja nakupuju uz jen maso do marazaku a velkym nakupum se vyhybam, nevim kdo by to nosil, bydlime v 5 patře a nemame vytah.. Manza je sice silak ale i pro nej jsou ty schody dost :grinning:
27. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz
5 pater bez výtahu? fůůůůj
27. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.