• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
No jo no :cry: Je to hrozny v 3 patře už si dávám pauzu :slight_smile: ale zase aspon nakej pohyb :grinning:
27. srp 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
ty jo heresto, my bydlíme v rodinném domě a naštěstí v přízemí tchýně bydlí v patře, ale taky se s nákupama netahám :grinning: ale je fakt že aspoň nějaký pohyb, ale stejně 5 pater je dost navíc v tomto týdnu těhu
já byla dneska na té křivce a u doktora tak je prej vše ok ještě to k porodu není hlavičku prej máme ještě vysoko, ale jinak mám prej aspoň týden vydržet :slight_smile: jako by se tomu dalo poručit co :slight_smile:
27. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
ekt koukala jsem jak vám jolanka pěkně roste a co ty už jsi v pořádku?
27. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz
Luci, u nas to na porod taky nevypada :cry: Jediny co pomaha je sex resp. spermie ty to tam roztahujou :slight_smile: No ja jezdim obcas i na kole :sweat_smile: Treba v pndeli a vcera jsem jela k nasim :slight_smile:
27. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz
tak to my sme ve druhém patře bez výtahu a to mi bohatě stačí :sweat_smile: v prvním si dávám pauzu :sweat_smile:
nic nevydržím, motá se mi hlava :unamused:
na kole? herest ty si teda troufáš :wink:
holky, já už chci taky rodit :grinning: , se máte že už to máte za pár...
27. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz
luci docela dobrý, ještě mám díru v břiše, ale taky se pomalu hojí, dnes ráno jsem 4 hodiny mezi kojením spala na břiše a dobrý.
Joli je zlatíčko, proti jiným dětem je maličká, ale nám to nevadí
27. srp 2008 ve 22:25  • Odpověz
autor
tak to nevadí ona vyroste aspoň z ní nebude žádná řirafa, to je taky dobrý, no já ještě týden a pak už bych taky klidně mohla rodit vůbec by mi to nevadilo, hlavně abychom měli ukončený i ten 37 týden pak už je to pohoda, no tak uvidíme, doktor říkal, že když nic tak 10 mám přijít do poradny tak nějak doufám, že to už budu mít za sebou :slight_smile:
28. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
ekt, to já si přeju aby byla naše Barunka malá...
Ta díra v břiše, to tam máš jako dren? Taťka ho měl v noze, no děs... :confounded:
Strašný co si někdy musíme vytrpět abychom měly děti, ti chlapi to mají tak jednoduché :unamused:
28. srp 2008 v 08:47  • Odpověz
Gabka no na kole, ale fakt to moc nejde :grinning: Pres ten pupek... Nam taky porad rikaj ze bude Yvca malinka :slight_smile:
28. srp 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
já jsem zvědavá na to naše na posledním utz jsem byly před měsícem a od té doby fakt nevim kolik vážíme měříme, na jednu stranu je to zase uklidňující že nevim jak budeme velký
28. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
Ty si nebyla na 36tt na ultrazvuku? me dokonce uz ani nerekli kolik meri jen kolik váží :unamused:
28. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
autor
nene nebyla prej se chodí naposledy v 30 tt, tak nevim ale doktor mi nic neříkal
28. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
Asi jak kde teda, protoze u nas musis i na 36tt ja jsem za to rada aspon jsem malou jeste videla :grinning:
28. srp 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
hm to je fakt je mi trochu líto, že už prcka neuvidím, ale co ještě pár dní a bude tu u nás a budeme ho vidět pořád, ty jo holky dělala jsem rajskou a jsem úplně nacpaná, pujdu žehlit, abych to tu všechno stihla kdyby náhodou
28. srp 2008 ve 13:17  • Odpověz
Luci koukam ze uz bys taky sla rodit nejdradsi dneska vit :grinning: Já jsem to samy.. Jdu na prochajdu za mamcou na drby.. Luci treba te tam jeste poslou uvidis :wink:
28. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz
jé rajská, mňam :wink: , já dělala švestkové knedlíky, ale až teď na obědovečeři :grinning: honza měl přesčas, tak ať je má čerstvé :slight_smile:
žehlit bych taky měla, ale odkládám to na ráno :sweat_smile:
jdu se nacpat těma knedlíkama a půjdu odpočívat :wink:
28. srp 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem přišla ze cvíča, to byl zase záhul mě se teď už moc nehce hýbat ale nějaký ten pohyb dělat musím, jj nejradši bych už klidně porodila, ale jak říkám ještě týden a pak už opravdu klidně,

a taky jsem stihla vyžehlit, uklidit tak trochu, ale jsem ráda že to žehlení mám z krku to je vždycky votrava, jenže ten kolotoč nekončí to je pořád dokola,

ty jo knelíky bych si taky dala jenže švestky máme červavé tak leda s jabkama
28. srp 2008 v 19:04  • Odpověz
Ja jsem ela minulý týden knedlíky s borůvkama od tchána a mel je vyborný :slight_smile: Mne se s tim nechce delat na to jsem moc lína
28. srp 2008 v 19:24  • Odpověz
to já vařím moc ráda, všechno, protože mi to moc chutná :sweat_smile: :sweat_smile: a nikdo jiný než já neuvaří, přítel teda něco skuchtí, i to má moc dobré, jen je to lenoch a nerad se pouští do složitějších jídel...
my máme švestky jedině z obchodu, ani jedna neměla červíka, to jsem byla překvapená :confused:
28. srp 2008 v 19:30  • Odpověz
Ja jsem taky varila ráda tak do toho 34tt ted uz ani n spis me to neba.. Tak doufám že az porodim bude mne to bavit zas a budu mit cas
28. srp 2008 v 19:31  • Odpověz
gabi já mám už měsíc jen díru bez drenu, a ta pomalu srůstá, kdyby srůstala rychle mohly by v tom být dutinky a mohlo by se vše opakovat
28. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
no jo holky mě baví vařit, ale když mám pro koho, sama pro sebe mě to nebaví, manžel chodí v práci na obědy a já doma sama, ještě ke všemu než to uvařím, tak mě na to většinou přejde chuť, jak čuchám ty vůně a tak, ale teď manželovi do práce koupili mikrošku tak když mu uvařím tak si oběd veme z domu a přihřeje si ho, aby zase nejedl pořád jen v hospodách i když si prej dává hotovky, ale přeci jenom domácí je domácí
28. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz
Ekt, a to jde nějak ovlivnit, jak rychle se to má hojit? Jej, promiň já se tady v tom patlám :zipper_mouth: , mě jen přijde zvláštní co ti doktoři vymyslí...

To je fakt luci, kdyby přítel měl možnost chodit na obědy tak se na to taky vyprdnu a vařím jen o víkendech, ale takhle kolikrát nejí přes den vůbec, když mu nenachystám sváču tak fakt nemá nic, nemají ani kantýnu :unamused: děs...a chodí tak brzo, že nepotká otevřený obchod :angry:
28. srp 2008 ve 23:54  • Odpověz
gabi nejde, teda oni to zpomalují aby snížili riziko návratu, ale i tak říkali že se to hojí rychle. a to že se ptáš mi opravdu nevadí :wink:
29. srp 2008 v 05:29  • Odpověz
autor
ty jo ekt ty jsi ale ranní ptáče i když věřím že s mimčem to asi jinak nejde :slight_smile:

no gabi to máš pravdu, já veza tuhle manžela na vlak a chtěla jsem cestou koupit čerstvé rohlíky, ale všude měli otevřeno až od půl sedmý a to se mi fakt nechtělo čekat tu půl hodinu, tak jsem pak musela jít až dýl :slight_smile:
29. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
no já jsem zrovna po krmení odstříkávala tak jsem tu byla a pak jsem ještě zalezla do postele, den je dlouhý, ale jinak dobrý. teď zase odstříkávám, ale Joli už usnula a potom zase do nemocnice na převaz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
Ekt: prosimte jak je to s tim porodnym? to ti posle socialka nakej formulář nebo tak?
29. srp 2008 v 09:28  • Odpověz
Tak uz nic uz to vim :grinning: :grinning: Ja jen ze bydlime v pidi meste a musela bych pro to az daleko na nakej urad
29. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma od Dr. Herest dobrej dotaz, to by mě taky ajímalo, jestli si pro ten papír budu muset zajít, v mém případě zajet 40km,asi jo :unamused: a jak dlouho to trvá než to proplatí? Potřebuju z toho koupit nějaké věci, tak by se to šiklo brzo :wink:

Holky byly jste v 31tt na UTZ? Řekli vám kolik mimi měří a váží? Mě Dr řekl, že nemáme žádného drobka, že má 2 030g 35cm, je to vážně tak moc? Jsme ptý o týden napřed, tak to můžu i dřív rodit, ne?
29. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
Gabka: prej ti ho daj v porodnici ten formulář, a melo by to prijit snad do mesice,co jsem ja slyšela...Ja byla na 30tt a tam mi akorat rekli kolik vazi myslim ze mela 1500g necelejch mi mame minimiminko, ale muzou se s eknout az o 500g na ultr..
29. srp 2008 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.