• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
30. srp 2008 v 07:43  • Odpověz
No teď když už je po autoškole, tak je to v pohodě.
30. srp 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
já jsem taky jela s taťkou na takové velké parkoviště, kdemi říkalco mám dělat, no a docela dobrý

u mě v autoškole byla prča že já měřím 159 cm a jezdila jem v octavce kombi, kde když mi učitel řekl zacouvejte ne podle zrcátek, tak jsem se otočila a když jsem se otočila tak jsem neviděla přes zadní sklo a nedošáhla na pedály, tak jsem se i díky tomu naučila couvat podle zrcátek což moc lidí nedělá, můj chlap řídí zásadně že se otočí dozadu když teda couvá :grinning:
30. srp 2008 v 09:32  • Odpověz
Luci já taky couvám hlavně podle zrcátek, taky jsem malá teda větší než ty 163 cm, a máme renault 19 Chamade ten má dlouhý kufr, a je to pohodlnější
30. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz
Tak vidím, že jsme se docela sešly, co ty Herest kolik měříš?? Já mám 162 :grinning:
můj přítel taky couvá podle zrcátek, nechápu, u nás v rodině to nedělá vůbec nikdo, a ani nikdo ze unámých, poprvé když začal couvat tak sem si říkala kdy se jako otočí, kdy už pojedeme :sweat_smile:
30. srp 2008 ve 14:58  • Odpověz
manžel i oba tátové se otáčí, ale můj tata couvá v nákladním podle zrcatek tam to jinak ani nejde :wink:
30. srp 2008 v 19:32  • Odpověz
Gabka ja merim asi 172 cm :grinning: a necouvám vůbec, jinak manza se taky otáčí, i couvá podle zrcatek jak kdy..

Jak jste se dneska meli?
30. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj děvčata, dneska je krásná slunečná neděle :unamused: ze zas budu potit jak pr.... :grinning:
31. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
ahoj tak my byli u bAbičky na obědě tak to bylo fajn a ted se asi budeme flákat :grinning:
31. srp 2008 v 15:58  • Odpověz
A my byli i s Joli na výstavě králíků drůbeže holubů morčat a okrasného ptactva a bylo to super. Oproti jiným (16) rokům jsme poprvé nedělali občerstvení, protože s Joli to nejde. Tombola byla taky dobrá.
31. srp 2008 v 16:35  • Odpověz
Ahoj my jsme byly v parku, je tam nádherně, ale ve stínu mi byla trochu zima, dala jsem si kuřecí bagetu, mňam.
A taky jsem myslela, že snad začnu rodit, tak mě šíleně bolelo břicho, jako při MS, ale chvilkama víc :unamused: :confounded: na chvilku jsem si sedla a pak to přešlo, tak nevím...
31. srp 2008 v 16:56  • Odpověz
To je v pořádku, přišel poslíček, děloha trénuje na tu dřinu co ji za dva měsíce čeká
31. srp 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
holky jak se pozná že je to poslíček, myslím, jako mě tvrdne dělho už normálně když jdu ale občas mě píchne v podbřišku, tak nevim mám strach že to nepoznám, že už mám kontrakce
31. srp 2008 v 18:08  • Odpověz
luci neboj, kontrakci rozhodně nepřehlédneš, je víc a víc silná a má pravidelný postupně se zkracující interval. A hlavně když se naložíš do teplé vody tak poslíček slábne nebo mizí ale kontrakce zesílí a zkrátí interval :wink:
31. srp 2008 v 18:12  • Odpověz
ekt, a je možné aby přišlo během dne poslíčků víc??mám 100 chutí zbalit si tašku :sweat_smile:
31. srp 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
ty jo gabko ještě to vydrž do 37 musíš prďolu přemluvit :grinning: , no tak to jsem zvědavá, všichni říkají že kontrakce se nedají nepoznat, no ale co když že?
31. srp 2008 v 18:34  • Odpověz
Luci mám z toho docela vítr, ikdyž Dr. říkal, že jsme tak o týden napřed tak je pořád dost brzo :frowning2: no snad se jí ještě nechce ven, možná jsem ji moc navnadila, pořád jí říkám co už máme pro ni připravené, že jí peru oblečky, lepím borduru, co jsem zase koupila, chystám postýlku atp. ... no a ona ženská zvědavá se na to chce mrknout :grinning:
31. srp 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
tak já řekni, že to ale ještě nemáš hotové tak musí ještě počkat :grinning: že to doděláš až tak za 5 týdnů tak do té doby musí vydržet :slight_smile:
31. srp 2008 v 18:52  • Odpověz
gábi určitě, zkus tu vanu, pokud to nepřejde na nic nečekej, pokud to přejde tak lehnout a podložit nohy a panev a hodně odpočívat
31. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz
a zvyš příjem hořčíku na 8 tbl
31. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz
ekt, ve vaně jsem byla teď asi hodinu, asi to trochu pomohlo, ale pořád mě bolí levá strana břicha, dole.no jdu si lehnout, miláček mi uvařil čajík, tak si vemu pletení a jdu do postele s pletením :wink: taky mě bolío zuby,ale tak nějak jinak, možná jenom plaším, tak mě postupně bude bolet všechno :sweat_smile: beru ten hořčík a mizím, papa holky a dobrou noc
31. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz
gabi dobrý, tím že po vaně bolest nezvětšila, je dobře, je to poslíček, hurá do postýlky a více relaxovat
31. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsem byli u meho otce :slight_smile: docela to bylo fajn.. A rano poprat neterince mela 1 rok je fakt sladká a pořád říká jůůůůůůů :grinning:
31. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
jo holky taky letím do postele, jsem úplně unavená, tak si pujdu lehnout tak se mějte a dobrou noc
31. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz
No pokud roční dítě říká jůůůů je to skvělé, horší když si oblíbí néééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2008 ve 04:36  • Odpověz
Mojí kámošcé, té co přenášela se včera narodila holčička Natálka :slight_smile: docela macík, 53cm a 3750g :wink:
ale hlavní je že jsou v pořádku, už se těším až za nimi půjdu na kafíčko :grinning:
1. zář 2008 v 07:51  • Odpověz
autor
tak to je hezké tak jim popřej hodně zdravíčka, to bude mít malá pěkné datum na narozeniny :grinning:
1. zář 2008 v 08:15  • Odpověz
:wink: aspoň si pak osladí konec prázdnin :grinning:
je zajímavé že, ten čínský kalendář co máš v albumu vyšel mě i té kamarádce...moc jsem tomu nevěřila, ale už dvoum lidem to vyšlo, tak asi na tom něco bude...
1. zář 2008 ve 13:35  • Odpověz
autor
no to máš pravdu, osladí si konec prázdnin, a co jinak holky co děláte celý den? já si teď byla lehnout a usla jsem na dvě hoďky, ale bylo to fajn teď si pujdu udělat svačinu :slight_smile:
1. zář 2008 v 16:17  • Odpověz
Ahoj, my jsme byli na Pravčické skále v Hřensku ale nedošli jsem 6 km je na ně už trochu moc :unamused:
1. zář 2008 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.