• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj, já jsem vstala kolem 7.00 kolem 9,00 jsem byla zase v postely a vstala jsem až ve 13hod :fearful: :sweat_smile: poslední dobou jsem ospalá čímdál víc a nejde to překonat :unamused:
pak jsem něco ušila,uklidila... přišel přítel a šli jsme na jídlo, plánovaly jsme procházku, ale máme tak nacpané pupky, že jdeme gaučovat :grinning:
1. zář 2008 v 17:45  • Odpověz
a co tak rodit holky? už byste klidně mohly, žádné příznaky??? :wink:
1. zář 2008 v 17:46  • Odpověz
gabko ja bych rodila ale mala se tam drží jak klíštátko :grinning:
1. zář 2008 v 18:19  • Odpověz
autor
gabi já bych už taky klidně rodila, ale prckovi se ještě nechce, hlavičku máme vysoko, tak uvidíme, ale nevadilo by mi to už jsem z toho unavená :frowning2:
1. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
Luci kdy jdes zas na kontrolu? Chodis kazdy týden? Ja uz jsem taky unavená, šíleně, a hlavně záda mně berou :cry:
1. zář 2008 v 18:44  • Odpověz
už to tu chvilku vydržíte a pak už bude jen štěstíčko, a všechno bude jiné od základu :astonished:
1. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz
ekt: míváš někdy jako takový ty stavy že to prostě nezvládneš?
1. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
No když jsem měla horečky okolo 40 tak jsem si to občas myslela, ale teď je to dobrý, navíc můžu požádat manžu aby se postaral, že potřebuju akutně spát
1. zář 2008 ve 21:35  • Odpověz
herest, asi vím o čem mluvíš, já je mám někdy už teď :frowning2:
s přítelem o tom nemluvím, vidím jak je šťastný a v pohodě......a já si někdy říkám jaké to bude až bude mimčo s náma,ale on to neřeší, asi přes tu radost na to nemá myšlenky.
1. zář 2008 ve 22:53  • Odpověz
autor
dobré ráno holky, tak my se dneska jedeme podívat do ústí nad orlicí do porodnice, tak jsem na to zvědavá, jinak já jdu na kontrolu až 10 září pokud do té doby neporodim tak to bude po 14 dnech, ale kamarádka chodí každý týden teď já ne asi to není potřeba, ale ani mě to nevadí, a jak se máte?

herest to zvládnem neboj, i když takové stavy mě přepdaly asi dvakrát tak si to prostě nepřipuštím, jinak bych se z toho asi zbláznila :slight_smile:
2. zář 2008 v 09:33  • Odpověz
Dobré ranko, juu tak to sem ráda že to nemám sama.. Ja u chodim každý týden na monitor, a na kontrolu a jsem rada aspon vim ze je mala v pohode..
2. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
autor
no tak to já zase docela jsem ráda že už mi to všechno nedělají, aspoň se nestersuju z toho že není něco v pořádku, ale náš prcek je v pořádku, teď už jen aby se mu chtělo ven :grinning:
2. zář 2008 v 11:04  • Odpověz
Taky uz pocitam kazdej den :grinning: ted ji teda pro zmenu premlouvam aby tam vydrzela aspon do ctvrtka musim vyridit naky smlouvy kuli chate a pak klido muze ven :grinning:
2. zář 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
Tak jsme holky byli v tom ústí a jsem z toho fakt nadšená, tak jsem rovnou zaplatili ten poplatek otec u porodu a pojedeme tam. Porodní sály super a personál taky.

no heresto já už bych taky klidně jela, ale prckovi se ještě nechce no tak uvidíme třeba mě nakonec překvapí :grinning:
2. zář 2008 v 16:34  • Odpověz
Kolik jste platili za otce? Byly jste i na predporodnim kurzu?? Ja jsem dneska normlane vytuhla porad mam horky bricho a nevim proc :confounded:
2. zář 2008 v 18:41  • Odpověz
autor
za otce jsme platili 500 ale můžou být u porodu 2 osoby a s námi jde ještě manželova sestřenka, která dělá dulu
2. zář 2008 v 19:32  • Odpověz
Tak to budes mit veselo :wink: Se nou nejde nikdo i MM to vzdal :unamused:
2. zář 2008 v 19:53  • Odpověz
autor
třeba si to ještě rozmyslí uvidíš :slight_smile:
2. zář 2008 ve 20:07  • Odpověz
Luci ja ani nechci aby asi sel... ja bolest spatne snasim...
2. zář 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
no já jsem zase ráda že tam se mnou bude abych tam nebyla sama, a přeci jenom ten chlap má pak k tý ženský i k tomu dítěti jinej vztah když si tim projde taky, ale je fakt že je to na každém, tak já šupajdím do postele tak se mějte a papa a dobrou
2. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky. nám včera nešel celý den internet, děs! potřebovala jsem něco vyřídit, tak napřed volat mamce a ona na internetu...jak u blbých. a samozřejmě volat poruchy...

Já bych byla taky radši kdyby mě oak neposílaly každý týden, doktoři mě stresujou, a přítele u porodu rozhodně chi, zatím to nevzdal, myslím, že mi moc pomůže, je lepší mluvit i s někým blýzkým než jen s doktory které neznáte....aspoň pro mě teda
3. zář 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
ahoj holky tak se chystám na plavčo, ono je to lepší když je tam s vámi někdo blízký, máte aspoň takovou oporu a oni si na toho chlapa tak nedovolí na tu ženskou si dovolej víc když je tam sama :slight_smile:
3. zář 2008 v 08:58  • Odpověz
Mě určitě pomůže aji když bude přítel se mnou při těch bolestech, lepší teda než nějaká sestra, která bude říkat, jak je to normální že to bolí a že to musím vydržet, to já přece vím, ale podporu potřebuju, a taky ta sestra s vámi nebude pořád, bude někam chodit a co já tam sama??
3. zář 2008 v 09:04  • Odpověz
Holky, já mám pořád takové bolesti, v noci jsem se budila, to byla bolest jako při MS a od rána mě zase bolí záda jako čert, chvilku víc pak míň pak tak že se nemůžu pohnout...ale to už mě takhle všechno bolí po druhé(v neděli a dneska), to nemůžou být poslíčci....nebo můžou??ale to pak vážně brzo porodím když je to čímdál častěji, už se mi to nezdá, doufám , že je vše OK
3. zář 2008 v 09:18  • Odpověz
gábi, možná by v tvým týdnu bylo nejlepší šupem k doktorovi, protože na to aby bolesti byla teď tak časté asi není úplně normální, raději bych jela abych byla klidná
3. zář 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
gabi ekt má pravdu taky bych raději jela, a když to bude v pořádku tak tě pošlou domů, ale pro jistotu, aby se něco nestalo tobě nebo miminku, za tu návštěvu nic nedáš, a nebo si tě tam třeba na pár dní nechají, ale zase budeš mít jistotu, že kdyby se něco dělo tak už jsi v nemocnici, kde se o tebe postarají :slight_smile:
3. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky tak u me to vypada na dlouho vůbec se neotvírám :frowning2: Příští týden jdu na ultrazvuk, monitor a vysetreni jestli to placenta zvládá :unamused: Se fakt zbláznim
3. zář 2008 v 16:36  • Odpověz
Heresto neplaš, máš ještě týden čas, no a když¨to bude nedobré tak si tě nechají k pozorování, jejich řečí observaci
3. zář 2008 v 16:41  • Odpověz
e.k.t ja vim ale oni mi porad menej termin, ani nevedej kterej teda plati :frowning2:
3. zář 2008 v 16:47  • Odpověz
Ja mam jen strach kuli prenaseni aby nebylo nic maly :frowning2:
3. zář 2008 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.