• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
heresto neboj ono to jistě přijde prostě miminko čeká na ten správný termín, a kdyby něco tak ti to vyvolají a bude hlavně musíš být v klidu, když se budeš stresovat tak to stejně k ničemu nepomůže :slight_smile:
3. zář 2008 v 17:14  • Odpověz
Luci ja vim ale jsem fakt nasraná že ani nevedej kdy mam termin :angry:
3. zář 2008 v 17:19  • Odpověz
autor
no to ti věřím já bych byla taky ale co naděláš doktoři jsou holt doktoři :slight_smile:
3. zář 2008 v 17:42  • Odpověz
Uvidim co mi reknou pristi stredu, je tam serezu :grinning: :grinning:
3. zář 2008 v 17:51  • Odpověz
holky, tak jsem byla v nemocnici, řekli mi že je vše ok :slight_smile: a že se tělo normálně připravuje na porod :slight_smile: , ale malá je velká tak to asi bude dřív :sweat_smile:
zrovna jsem mluvila se sestrou od té kámošky co v neděli porodila, no nebudu vás strašit, chudák holka, ta si teda vytrpěla svoje :confounded: .... a teď zjistily že malá má úzkou nějakou močovou trubičku v ledvině a moč jí špatně odchází, tak jde zítra na podrobné vyšetření, snad jim to dobře dopadne :unamused:

Kdyby vás to už chytlo tak vám přeju bezproblémový porod a zdravé mimi :dizzy_face:
3. zář 2008 v 18:15  • Odpověz
Gabko ještěpočkej aspon do toho 38tt at je Barborka donošená :slight_smile: Tak to doufam ze ji to taky dobre dopadne..
Me to jen tak nechytne nakonec budu mit rijnatko :grinning:
3. zář 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
gabi tak to je moc dobře, musíš být v klidu zbytečně nic nedělat jako mytí oken, praní, žehlení a tak zapoj manžela a vydrž do toho 38 tt jak říká heresta, no holky já jdu taky příští týden k dr. tak uvidím taky co mi řekne i když kdlidně bych tam už nešla klidně bych už porodila :slight_smile:
3. zář 2008 v 18:37  • Odpověz
No v Pardubicích je to tak že při přenášení a náznaku jakéhokoli problému přijmou těhuli na sledování a to se dělají monitory 3-4x denně a další vyšetření včetně utz
3. zář 2008 v 19:14  • Odpověz
ekt: to byh byla radsi tady chodis akorat misto jednou za tyden dvakrat za tyden takze nic mcoc :unamused:
3. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz
dneska přítel vytíral schody, přišel celý spocený a nevím, asi čekal že řeknu, jak ho to asi zmohlo, nebo něco takového, ale já místo toho začala skuhrat ja mě bolí záda a vrazila jsem mu do ruky krém... :grinning: :grinning:
máš pravdu luci, musím ho zapojit ať ví co obnáší domácnost, ať ví že tu nesedím a neluštím křížovky...
okno v obýváku mi umyla mamka při malování, ale v kuchyni to bude umývat přítel.. ještě to neví, ale donutím ho :sweat_smile: akorát žehlit ho nenechám, to fakt neumí, a já jsem si zvykla u žehlení sedět, teda nebylo to jen tak, ale teď už sedím i u vaření jak jen to jde

herest, mě dr. řekl při minulé návštěvě že už budu docházet 2x za měsíc, prý zvýšený dohled... a teď jak jsem tam byla tak mi řekl přijďte za 3týdny (tak se tu chodí pokud jsi na nemocenské), takže žádný zvýšený dohled e nekoná...oni snad ani neví co říkají :angry:
3. zář 2008 ve 21:03  • Odpověz
Gabko ja chodila do 36tt po 4 tydnech..Az od toho 36tt kazdy tyden
3. zář 2008 ve 21:12  • Odpověz
heresto to ti věřím, pro klid, ono pak můžeš kdykoli máš pochybnosti, nebo chceš jistotu, přijít do porodky že třeba delší dobu necítíš pohyby a oni ti ho natočí třeba i v noci
4. zář 2008 v 05:52  • Odpověz
gábi přístup chválím, oni kluci myslí že je to brnkačka, ale zase když jde do tuhého tak se obětují.
Manžel taky dřív dělal že domácnost nevidí a od těhu a hlavně mého dlouhého pobytu tam zjistil co to je a tď se snaží. Ještě říkal že neví jak bych to sama zvládla s rozřezaným břichem. Ono by to šlo, samozřejmě, ale proč bych se honila. když má manžel taky ruce.
Je pravda že vždy poprosím a poděkuji
4. zář 2008 v 06:00  • Odpověz
autor
holky tak to já mám zlatýho muže sám od sebe umyje nádobí, podlahu, akorát ho musím poprosit aby umyl vanu už se fakt ennatáhnu přes to břicho a ještě ke všemu máme v koupelně málo místa, jinak pomáhá kde může, a jak se dneska máte?
4. zář 2008 v 09:16  • Odpověz
Je holky tak to vam zavidim ten můj ne ze by nedelal vůbec nic ale tak dvakrat do roka uvari tot vse :confounded: Jeee v noci nam tady prselo uplne hodne se mi tak krásně spalo :grinning:
4. zář 2008 v 09:18  • Odpověz
Luci: jinak jeste nevim jak se mám to uvidim za chvilku :grinning: Dneska chci jit navstivit mamcu a pokecat, manza je stejne dlouho v praci, tak mne cekaj tri závratný kilometry :grinning:
4. zář 2008 v 09:41  • Odpověz
autor
ty jo tak daleko jo? to ti nezávidím :grinning: no já se chystám, že pujdu do knihovny ale nevim jeslti mi to vyjde nebo teda spíš jestli se mi bude chtít :slight_smile:
4. zář 2008 v 10:12  • Odpověz
No kdyz jdu pomalu tak mi to neva :grinning: Taky se chci stavit v knihovne ale uvidim v kolik půjdu.. Jdu uvarit obed a uklidit tak vecer
4. zář 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
tak papa já tady teď zkoumám digiscrapbook ale je mi to nějaká záhada, alevypadá to moc hezky
4. zář 2008 v 10:50  • Odpověz
Co to je?
4. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
no to jsou takové koláže v počítači z fotek, ale fakt tomu nerozumím, chtěla bych si vytvořit kalendář, ale nevim jak na to :frowning2:
4. zář 2008 v 11:20  • Odpověz
Jo aha, tak to jo...Tak to ti neporadim ja jsem antitalent na to :grinning:
4. zář 2008 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, mě ten den pěkně začíná...admini mi bymazali albumy a z toho posledního nějaké fotky :angry: :angry: :angry:
Kašlu na to, nové alba dělat nebudu.
Luci mohla bys mi dát stránky na ten digiscrapbook??Dělala jsem (sice už dávno,ale to neva) v reklamce, tak třeba bych si taky udělala něco pěkného :wink:
4. zář 2008 v 11:33  • Odpověz
Gabko kazdej den neni posviceni :grinning: :grinning: Ja mam dneska ale taky den blbec.. Jo večer jsem dostala křeč do lejtka jsem myslela ze umru to bylo hrozný :frowning2:
4. zář 2008 v 11:40  • Odpověz
To je strašná bolest, já vím...Na to mi doktor předepsla hořčík, ale ten se může jen do 34tt, tak nevím co pak bez něho budu dělat, protože když si ho nevemu,tak umírám :unamused:

tak nevím jestli mám dneska něco dělat nebo se na to vysr.. :grinning: , nějak se mi nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz
to můžu být ráda že mě odsuď nevykopli :sweat_smile: napsala jsem jim že jsou debilové a ať jdou do hajzlu :sweat_smile: , no sem se nechala trochu unést
4. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz
Gabko: hlavně se nerozčiluj.. bud v klidu.. ja jsem taky lina soula jsem stehna do trouby uvarim rejzi a cus, nic uz dneska delat nebudu :grinning:

Jeste jednu takovou křeč a umřu, jeste ted me ta noha bolí :confounded: I kdyz je fakt že ja na to trpim snad od mala neni tyden abych ji nedostala, tvrdi mi manza ze malo solim
4. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem tu měla návštěvu, dvě malé děti docela sranda jiank ty křeče jsem taky dostala dvakrát a myslela jsem že se po...děsná bolest, a taky se mi holky nic nechce

jinak gabi když si najedeš ve vyhledávači na digiscrapbook tak ti to tam vyjede hned několik odkazů tak se na to mrkni já se v tom fakt nevyznám, tak na to peču, to je asi pro ty nadšence to já jsem na takové věci levá :slight_smile:
4. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz
Herest, já udělám hranolky a maso na pánvičce, to je taky hned, kašlu na to, teda sem trochu uklízela, ale žádná sláva... ''hned'' jak můj přijde strčím mu do ruky vysavač :sweat_smile:

s tou solí na tom možná něco je, a fakt málo solíš? Já třeba solím i zeleninu jako oblohu, nebo vajčka na tvrdo na chlebu a tak,prostě všechno co jde to osolím... to sestřenka nesolí ani rajčata a ni ty vajca..

Skusím Luci, to by mě zajímalo :wink:

já jsem návštěvu neměla, ale aspoň jsem zavolala švagrové jak se má prcek ve škole, tak už dostal první jedničku, šikula malej :dizzy_face:
4. zář 2008 v 15:15  • Odpověz
návštěva bude v sobotu, přijde tchýně a přítelova teta, to jsem zvědavá jestli bude tchýně zase žebrat prachy... :rolling_eyes:
4. zář 2008 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.