• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Gabka: MM a ja nesolime ůbec respektivě velmi málo..
Tchýně žebrat prachy?? :astonished: :astonished:
4. zář 2008 v 19:45  • Odpověz
berušky nerodíte? tady byla celou noc nádherná bouřka. Jaká byla vaše noc?
5. zář 2008 v 07:46  • Odpověz
Ahoj Ekt my nerodíme :frowning2: Ani nevim jestli u nas byla bourka spala jsem jak špalek, ale podruhy za cely tehu jsem byla v noci čůrat, ted uz asi budu chodit kazdou noc :grinning:

A jak se mas ty? Co malá?
5. zář 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
ahoj holky, normálně mě to dneska se nešlo ráno vůbec přihlásit, ale teď už je to dobrý, no u nás byla taky šílená bouřka, ale nic ještě pořád jsme 2 v 1 :grinning: no ale příští týden jdu na plavču do výřivky tak se to snad pohne doufám, prej jsme ještě vysoko tak nevim, ale fakt už bych to měla ráda za sebou :unamused:
5. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz
Já už se mám dobře, převazuju si břicho sama doma, už to vypadá docela dobře, jen mám na rozdíl od ostatních dva pupíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky, mě nešlo se přihlásit celý dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Herest, to je na dlouho s těma penězma, ona se utopila v dluzích, přítel má kvůly ní 50 000 půjčku a přišla pro dalších 10 000 :rolling_eyes: no a ještě chodí tak 1-2x za měsíc pro 500-1 000 '' do výplaty'', no děs, psala sem jí sms že to tak dál nejde, tak prý jo, že to jako chápe a vzápětí volala mojemu jestli by půjčil 1 000 , no hlava mi to nebere...

Bouřka nebyla, byla afrika, jako celý dnešní den, byly sme v Ikei, mamča platila a nějak se rozjela :sweat_smile: musela jsem ji brzdit :grinning:

Tak holčiny šup šup, na procházky, umývat okna, schody... :wink:
5. zář 2008 v 18:00  • Odpověz
Gabka: :astonished: :astonished: To mas teda povedenou tchýni :unamused:

Me jde dneska ten net nak na hov... je to pomalý jak hlemýžd :angry: Nakonec jsem se rozhodla že posýlku postavim až ve středu podle toho co mi řeknou v nemocnici :slight_smile: U nas jinak pršelo jen asi do 12 a ted je tu vedro úplně hnus :frowning2: Klido by mohlo zas prset...
5. zář 2008 v 18:07  • Odpověz
no u nás bouřilo jen v noci a teď je taky celkem teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
čau holky, tak jsem zase celý odpoledne prospala dneksa mi bylo nějak divně, co vy tady i po tom dešti je šílený dusno :frowning2:
5. zář 2008 v 18:48  • Odpověz
Dobré ranko holky,
dneska jsem ranní ptáče :wink: můj šel vyjímečně do práce, soboty nedělá, ale mají skluz :unamused: a zrovna má přijít ta tchýně s tetou, doufám, že dorazí dřív než ony :confounded:

No jdu něco posnídat, ani nevím co se dělá takhle brzo ráno :sweat_smile: obvykle vstávám až kolem deváté :slight_smile:
Ale už se nějak zabavím a když tak si lehnu než přijdou ty dvě

Co vy máte v plánu na víkend?
6. zář 2008 v 05:58  • Odpověz
autor
čau holky dneska je po ránu tak kirásně a hrpzně příjemný vzduch, my pojedeme s manželem na chatu, naši přijeli z dovolené tak pojedeme za nima, už se těším :slight_smile: a doufám, že dnešek bude lepší, včera to fakt byl vopruz hůrza
6. zář 2008 v 07:31  • Odpověz
Ahoj... No my jsme byli včera na Arakainech tady kousek jsou tam pivní slavnosti.. A dneska asi budem hnít doma :angry: pac manza je nakej ztahanej a vůbec nevim z čeho..Akorát možná pojedem na fotbal, kouknout na ty nase kluky :grinning: :grinning:

Luci u nás je vedro a to jsem byla teprve v krámě :unamused: Jdu si vypít maliník a nasnídat..
6. zář 2008 v 08:53  • Odpověz
no u nás to byla noc nic moc, Jolči nešlo spát a pořád kňourala, tak jsem jak přejetá buldizerem,no manža přijel z noční a šel spát a po obědě se vyměníme pro případ že se noc bude opakovat, teď jsem přes půl hodiny kojila, tak snad bude chvíli pokoj :wink:
6. zář 2008 v 08:53  • Odpověz
Ekt: chudinka jakto ze nemohla spát?? :frowning2: Ty mas tak hodnýho manžu ja úplně čumim :astonished:
6. zář 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
no jo taky bych měla jít si udělat maliník, ale že je hezky a fouká vítr tak jsem dala prádlo do pračky a doufám, že mě aspoň uschne, to je pořád dokola, je to děs, a taky musím jít vařit a chce se mi spát, večír jsem se zase převalovala a vstávali jsme o půl osmé tak jsem taková unavená, taky bych potřebovala umýt koupelnu, ale musím počkat až přijde manža aby umyl tu vanu to už se fakt neohnu :grinning:

jinak herest ještě nic?ani náznak že bys rodila?
6. zář 2008 v 09:55  • Odpověz
No mám hodnýho muže, když jsem byla v nemocnici tak to zvládl, tak se teď nebojí a nechá mne odpočinout, ví jaký to je když se moc nevyspí, ale Joli jinak spává moc pěkně, asi to bude tím jak začala cestovat po postýlce, snaží se obracet, ale ještě na to nepřišla, tak tak se prohne, zalomí hlavu a klouže po ní a vždy se o něco zarazí. přes to že má kolem postýlky tvrdší polštářky a osušky a mantinel, tak to asi moc příjemné není :wink:
6. zář 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
ta už musí být taky veliká co? máš nějaké nové fotečky v albumu?
6. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
Luci: ja vůbec, asi rodit nebudu :frowning2: Akorat mi pride ze mala se nak malo hýbe.
6. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
no ono to přijde neboj, já si taky budu muset nejspíš počkat až se prckovi bude chtít :grinning:
6. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz
Uz aby to bylo :grinning: Prej pomaha sex, horká voda, červený víno, fyzicka namaha :slight_smile:
6. zář 2008 ve 14:25  • Odpověz
herest, já nevím, ale neměla bys jít k dr.?? jestli malou málo cítíš, aby bylo vše OK, nechci strašit, ale já jsem plašan a už bych asi šla
6. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz
nebo to s manžou spojte všechno dohromady :grinning:
dejte si horkou koupel, pak sklenku červeného a fyzicky se namožte při sexu :grinning:
6. zář 2008 ve 14:42  • Odpověz
čaute děvčata, tak jak je?? tady zase sahara jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tchýně s tetou už odešly, tentokrát přivezla tchýně nám a né od nás :slight_smile: i teta přivezla něco do kouta, už tu skříň za chvíly nezavřu :sweat_smile:
6. zář 2008 v 19:02  • Odpověz
gabka: když jsem jim to rikala ve stredu rekli mi ze to je normalni ze se min hybe... Tak sklenku uz jsem si dneska dala mnam, a stim sexem nevim manza je asi teplej, vůbec spolu nespíme.
6. zář 2008 ve 20:05  • Odpověz
no moc velká není má 55 cm a 4,6 kg, některé děti se takové rodí, Joli jsou 3 měsíce. A fotka 2 týdny stará tam je :grinning:
6. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz
Ekt: a je normalne donosena? me totiz porad tvrdej ze Yvca bude taky mala :unamused:
6. zář 2008 ve 21:01  • Odpověz
no vyvolávali mi porod 38+3. já byla 40+4 a měřila jsem 47/2420 :slight_smile:
6. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky holky,tak jak se máte. Nám se daří moc dobře.Terezka nám dělá jen samou radost. Před týdnem jsme byly u doktorky po šestinedělí a měříme už 58cm a vážíme 5050g. Jinak už paseme koníky :wink:
Tento týden jsme byli celá rodinka na dovolené ve Švédsku, moc se nám tam líbilo,ale doma je doma.
Tak zatím papa :slight_smile:
6. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz
numerenko super, my ve třech měsících 55/4620 :confounded: :grinning:
6. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
Ja kdyz jsem se narodila tak jsem mela 2800 a asi 48 cm :slight_smile: Myslíš že proto je Yvca mala? muze to byt tim??
6. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.