• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
určitě k tomu bude mít sklony a manža byl jak? můj 48/3080
6. zář 2008 ve 21:44  • Odpověz
Jeeee tak to nevim :astonished: Musim se zeptat tchýně pže manža to určitě neví... Ale myslim ze tchyne rikala že byl taky drobnej :slight_smile:

Jak ti je? co brisko?
6. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz
no pohoda, na druhý pupík už jsem si zvykla, ještě proplachuju peroxidem, ale vůbec to nebolí :slight_smile:
6. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz
Tak to je dobře :wink: Jdu zalehnout mam tam rozečtenou knížku, je to docela napínavý :grinning: Tak dobrou noc..a hezký sny
6. zář 2008 ve 21:53  • Odpověz
Tobě taky tak a hlavně aby se ti dobře spalo :slight_smile:
6. zář 2008 ve 21:55  • Odpověz
Herest jestli on nemá strach aby ti nějak neublížil, u nás to tak bylo...

Nějak nemůžu spát, vzduch je fajn, ale mě je pořád horko, navíc mě bolí v krku jako při angíně :confounded: ještě to tak... to mám z toho jak jsem spocená a pustím na sebe větrák, ale bez něho umřu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2008 v 00:42  • Odpověz
gabi zkus si koupit pastlky vincentka, doporučuji bylinkové, ty se v těhu můžou nebo septisan ten jsem taky měla a na ty nepříjemné krční potíže jsou oba super. Mám vyzkoušené když jsem byla v nemálu na rizikovce :wink:
7. zář 2008 v 01:43  • Odpověz
Ahoj,
Díky ekt :wink: , tak dneska bude výprava do lékárny, ta co je při Tescu by měla být snad otevřená :wink:
7. zář 2008 v 09:34  • Odpověz
Dobréé ránko, tak jsem včera usla až ve 3 hodiny, jsem se zacetla a nemohla jsem přestat :grinning:

My mame dneska zatažýno, je to paradá..
7. zář 2008 v 09:58  • Odpověz
my taky máme zataženo, ale stejně se potím jako prase, ale to je tím že na mě něco leze, bolí mě hlava a jsem jak po flámu... :pensive:
7. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz
Gabka. ja jsem mela na zacatku tehu kolem toho 20tt taky nakou vyrozu, úplně šílenou rýmu normalne jsem se v noci budila a vsude mi tekly nudle :stuck_out_tongue_closed_eyes: No hnus... Pak to ale samo odeznelo. Akorat jsem si koupila Vincentky kapky do nosu :wink: Tak at je ti brzy zase hej!!
7. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
tak jsem si holky zdřímla a je to lepší, teď si půjdu koupit něco na ten krk :wink: , venku je polojasno, sluníčko nízko tak už je to super, tak to mám ráda :grinning:
7. zář 2008 v 16:38  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem zpátky po víkendu byli jsme s manžou u našich na chatě vrátili se z dovolené tak jsem za nima jeli, jinak já jsem začala těhu angínou :grinning: , a maminak mi dneska říkala, že víno je prej fakt dobrý svařený a přitom ještě horká koupel, akorát u mě problém víno nepiju, tak nevim a sex taky bohužel, je mi to nepříjemné tak radši nic uvidíme co bude v úterý jdu do té vířivky na plavání tak se to třeba pohne ale máme ještě zhruba 14 dní do termínu tak to máme čas

herest jak jsi na tom?pořád nic po víkendu?
7. zář 2008 v 19:08  • Odpověz
tak to jsme Luci začaly stejně :grinning:
Je mi hrozně, jdu si lehnout, dobrou holky :slight_smile:
7. zář 2008 v 19:29  • Odpověz
autor
dobrou gabi hlavně ať jsi zdravá :slight_smile:
7. zář 2008 ve 20:01  • Odpověz
no skoromaminy dávejte na sebe pozor, ať jste fit, za chvíli budete potřebovat hodně sil :wink:
7. zář 2008 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj, ja jsem si dneska dala cerveny vino :wink: mnam...Ale nak mne ten dnesek zmohl, dovezli jsme postýlku, ale zapomeli jsme srouby :sweat_smile: takze montovat budem az zitra...
7. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz
To je docela dobrý, nemít šrouby. Už jsem taky uondaná, ale ještě tu budu hodinu dřepět s dojením :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2008 ve 20:26  • Odpověz
autor
herest to jo tak přinejhorším bys te to museli slepit :grinning: šupajdím na kutě po této noci jsem celá rozlámaná, holt svoje postel je svoje postel :grinning: tak se mějte a zítra papa
7. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz
Ja doufám že někde u našich jsou :sweat_smile: Kdyztak dokoupime v OBI tam maj vsechno :slight_smile: Musim jit docist tu knizku je to děsně napínavý.. Za dva dny pres 400 stranek to bude můj rekord :slight_smile:
7. zář 2008 ve 22:00  • Odpověz
Holky zas nemůžu spát, tak jsem jako obvykle pustila znova počítač :wink:
Herest to znám, taky mám pár knížek od kterých se nedalo odejít, teď jsem si koupila novou, ale nějak mě nechytla :frowning2: není špatná, ale nezdá se mi to takový trhák... ale to bude tím, že ta co jsem četla před tím byla prostě bomba :grinning: Co ty to čteš? A máš ji z knihovny, nebo koupenou?
no teď nám tu začalo pršet a bouřit, tak jdu do postele, snad zaberu...mám v sobě Septisan a čaj s medem, tak uvidíme
7. zář 2008 ve 23:56  • Odpověz
no abysme neměly záplavy :grinning: , lije jako z konve :sweat_smile: sem zvědavá jak bude zítra... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2008 ve 23:59  • Odpověz
Holky tak ještě nespím, pršet už dávno přestalo, ale narazila jsem na téma- jak by jste popsaly porodní bolesti...
Musela jsem si to přečíst od začátku do konce, bylo to jako s tou knížkou :grinning:
Některé příspěvky mě docela pobavily, ale nakonec ( po tom co jsem si přečetla popis od ''nursik'') mi tekly slzy proudem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=61223&vOffset=300&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
8. zář 2008 ve 02:10  • Odpověz
gábi, studuješ co tě čeká? buď v klidu, stejně to bude jiné :wink:
8. zář 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky tka už jsem taky vzhůru, dneska se spalo celkem dobře, akorát bych potřebovala mít v ložnici ventilačku to tam fakt nemáme a je to děs, pak jsme jak ve skleníku, protože máme přes celou jednu stěnu okna :frowning2:
8. zář 2008 v 08:57  • Odpověz
luci a to se ti ani přes noc nevychladí? je pravda že v noci dost pršelo. máme podobný problém, ložnice je na jih a západ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2008 v 09:25  • Odpověz
Gabka: a kniha se jmenuje Stmívání od Stephine Meyerova. Koupila si ji kamoska a prinesla mi ji at si ji prectu, vcera psala ze uz ma i druhej díl tak parada :grinning: Jinak chodim i do knihovny ale nevim co si půjčovat, co je dobrý..

Jinak ten příběh fakt paráda :unamused: Naskočila mi z toho husina :unamused:
8. zář 2008 v 10:37  • Odpověz
Ahoj, tak jak se dneska máte? Jsem si myslela že bude jako vždycky po bouřce horko , jak to tu bývá a ono ne :fearful: prší a prší.....takže jsem teprve asi hoďku vzhůru :grinning:
Herest, napiš mi tak ve zkratce o čem to je, ale nepiš jak to dopadne a tak... to umí moje kámoška, popsala mi knížku a já jí říkám že už to nemusím číst :grinning:

Holky my zas máme půdní byt, takže dobrá sauna... z obou stran je přehřátá půda, okna máme jen dvě, na stejnou stranu do těch pere tak do 13hod a pak se slunko otočí na schodiště které má skleněnou střechu takže jde zas horko z chodby, a na té půdě je horko pořád, prostě celé léto, schladit tenhle byt, nadlidský výkon, stejně jako to v zimě vytopit....

Ekt já vím že to bude jiné, ale nedalo mi to :wink:
8. zář 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
no jo holky, tak jsem si byla vyzvednout žádost o porodné, a ještě musím na sociálku kvůli tomu aby mi mateřskou posílali na účet
8. zář 2008 v 11:51  • Odpověz
Gabka: je to o holce a upírovi, ale nic přehnanýho, fakt super.. sama sem se divila pac sladaky moc nemusim ale tohle je mazec...

Luci: ty si nak napred, to uz bych mela mit taky? :slight_smile:
8. zář 2008 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.