• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
anto moc gratuluji opravdu ti to moc přeji už se těším až vám tady taky napíšu takovou zprávu tak hlavně na sebe buď opatrná
31. říj 2007 v 18:17  • Odpověz
Ahojte holky tak co Luci pořád nic.Já jsem zrovna uložila prcka.Anto moc gratuluji a užívej si to,protože se ani nenazdáš a mimiska budeš mít v náručí.Hrozně to uteče my už budem slavit rok.
31. říj 2007 ve 20:02  • Odpověz
autor
no ještě nic ale taky jsem to nedostala ještě tak budu zatím čekat a uvidíse.tak dobrou noc a všem hodně zdraví papa
31. říj 2007 ve 20:38  • Odpověz
ahoj Luci, jak se máš? Nic nového?
1. lis 2007 v 15:13  • Odpověz
autor
ahoj misane já fakt nevím je to divné už jsem to měla dostat nějak v půli minulého týdne nebo tento týden někdo to řpijde dýl někdy dřív poslední ms jsem měla kolem 1 října jako že v tu dobu už mě to skončilo a od té doby ještě nic a to už je pět týdnů to ěm přijde jako dlouhá doba pro ms ale pořád mě bolí v podbřišku ajko bych to ěmla dostat a prsa jsem měla normálně pře ms hodně citlivá úplně mě to bolelo a teď nic akorát teď mě trochu svědí ale nebolí ale když jsem si dělala test tak se tam objevila jen ta jedna čárka co myslíš?
1. lis 2007 v 15:38  • Odpověz
autor
jo taky je mi tak nějak divně ne přímo na zvracení ale občas mívám trochu mžitky před očima a včera mě strašně bolela hlava ale nevím jeslti to s tím nějak může souviset
1. lis 2007 v 15:40  • Odpověz
ahojky holky, tak Luci, jak jsi na tom?

anta gratuluji :slight_smile:
1. lis 2007 v 15:55  • Odpověz
autor
ahoj majko no tak jak píšu nahoře nevím.pořád mám takový divný pocit že to dostanu bolí mě hrozně břicho a pak najednou nic přestane to.tak nevím
1. lis 2007 v 17:22  • Odpověz
Lucy,tak počkej ještě týden,nebo dva a když to nedostaneš,běž na gyndu,pokud nejsi těhotná,tak třeba máš jen zpoždění,i to se někdy stáva :unamused: Holky,dneska byl tak hezký den,sluníčko nám svítilo jedna báseň,škoda,že zítra se to má už pokazit.Anto,moc gratuluju,a dělali ti už UTZ?Tak zatim... :slight_smile:
1. lis 2007 v 19:01  • Odpověz
autor
ahoj viono jj počkám ještě týden a pak se uvidí třeba se tam ty dvě // ukáží a v to s amnželem doufáme tak budu trpělivá tak se mějte zítra vstávám do práce tak si jdu lehnout mějte se a všem dobrou noc :slight_smile:
1. lis 2007 ve 20:02  • Odpověz
Já jsem měla taky ty svědivé pocity, že by..., dobrou
1. lis 2007 ve 21:21  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem přijel apo víkendu na chatě s kamarádkama a bohužel jsem to dostala :frowning2: ale nevadí budeme se pokoušet znovu tento měsíc a to už určitě dopadne jinak jak jste vy strávily víkend?
4. lis 2007 v 18:28  • Odpověz
ahojky, tak to niiicc!!! všechno bude!!! nám v pátek přijela kamarádka z porodnice, bylo to super, vzpomínaly jsme, koukaly jsme ,jak jsme zhubly, co naše děti, až Adámek i Karolínka spinkali, tak jsme mohli v klidu popíjet kávičku a vínečko, super den, včera jsme měli taky návštěvu s miminkem a dneska naši, ...to jsem pařila!!!Příští víkend budu ve škole, takže si tak neužiju :slight_smile:
4. lis 2007 v 19:43  • Odpověz
Luci, tak držíme palečky na příště :wink:

My jsme nemocní, takže já trávím víkend v posteli, manžel se stará o nemocnou Maju i o mně a uvidíme jak mi bude zítra, ale asi si vezme OČR. Tak se mějte hezky a hezký zbytek večera :slight_smile:
4. lis 2007 v 19:49  • Odpověz
Ahojky holky,všechny vás zdravím. Jsem tu nová a ráda bych se k vám přidala do diskuse. S manželem se snažíme o naše první miminko ( zatím jen 2 měsíce). :slight_smile:
4. lis 2007 ve 21:11  • Odpověz
autor
Ahoj numerenka tak tě tady vítám. To jsi na tom stejně jako já taky se s manželem sanžíme o naše první miminko ale doufáme že tento měsíc se to už povede.Jak slouho jste spolu?
4. lis 2007 ve 21:51  • Odpověz
Tak holky, v pátek mi dali první fotku míma no je to celý máma :grinning: a má celých 2,9 mm, je to srandovní :wink:
5. lis 2007 v 08:37  • Odpověz
Ahojky Luci, jsme spolu 2 roky. Taky doufáme, že se nám to povede co nejdříve. Manžel by si miminko chtěl dát k 30-tým narozeninám :slight_smile: Tak uvidíme.Byla bych moc ráda, kdyby se to povedlo :wink: A jak jste spolu dlouho vy? :slight_smile:
5. lis 2007 v 08:56  • Odpověz
Tak u mě mímo jako dárek k 30. narozkám manžela docela fakt vychází a to jsem ještě nedávno přemýšlela, cože mu to koupím, tak prd prd, malýho drobečka dostane do ruky :grinning: :grinning:
5. lis 2007 v 09:45  • Odpověz
ahoj anto,myslím si,že mimi je ten nejkrásnější dárak k narozeninkám :slight_smile:jak dlouho vám trvalo než si otěhotněla?? :wink:
5. lis 2007 v 09:48  • Odpověz
No asi tak 2 měsíce, moc ne právě, takže jsem si houby užila, vdaná jsem necelých 5 měsíců a snažit jsme se začali až po bujarých oslavách svatby, aby manžel neměl opilé spermie :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2007 v 09:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: No my se taky snažíme, teď druhý měsíc,tak snad se to povede :wink:
5. lis 2007 v 09:58  • Odpověz
Hlavně se na to neupínej a uvidíš, že zázrak se podaří, držím palce :wink: :wink: Zaráží mě, že mi není ani moc špatně, vůbec nezvracím, jen občas cítím podbřišek, ale jinak je to pohoda, asi patřím mezi ty šťastné, co nemají problémy. Co jsem viděla na ultrazvuku, tak malá prďolka je pěkně živá :slight_smile:
5. lis 2007 v 10:47  • Odpověz
Snažím se na to neupínat,ale někdy si řeknu, že by se to už mohlo podařit :wink: uvidíme :slight_smile: To jsi opravdu jedna z těch štastných,to moje kamarádka zvracel a bylo jí moc špatně....jinak držím palečky,aby se vše dobře vyvíjelo :slight_smile:
5. lis 2007 ve 12:54  • Odpověz
Děkuji děkuji a moc vám to všem taky upřímně přeji :wink:
5. lis 2007 ve 14:21  • Odpověz
Holky,tak si představte,že jsem dostala angínu a musím brát antibiotika :frowning2: Prý jsou šetrné,ale nějak si to neumím představit,šetrné antibiotika :unamused: Doktora jsem upozornila,že se snažím otěhotnět,tak mi vybral nějaké lepší a šetrnější. Tak uvidíme.. :unamused: Ale mám strach..co kdyby??
5. lis 2007 v 17:33  • Odpověz
autor
ahoj anto moc ti gratuluji ještě jednou udělej si album a šupni fotečku z utz do alba ať se taky podíváme.jinak to máš moc dobré že nezvracíš
5. lis 2007 v 18:14  • Odpověz
autor
ahoj numerenko my jsme spolu 5let a 11 měsíců a vzali jsme se teď v červenci 7.7.2007 a o miminko se snažíme měsíc, už jsem doufala ale dostala jsem to teď v sobotu tak to začnem zase hned zkoušet jak mi to skončí a holky mají pravdu moc se k tomu nesmíme upínat :slight_smile: průběžně mě informuj jestli už nebo ne
5. lis 2007 v 18:15  • Odpověz
autor
ahoj holky tak moc přeji dobrou noc ahoj :slight_smile:
5. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz
Lucko - Až jsem si říkala, jestli je to normální, že mi nic není, 12.11. jdu na další ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jak mímo povyrostlo, dávám na sebe pozora. Nejlíp je mi, když přijdu domů z práce, lehnu si na sedačku a odpočívám. MUDr. mi rizikové nedal a tak budu muset chodit do roboty,dokud unesu bříško :slight_smile:
6. lis 2007 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.