• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
herest, to neporadím, já si to šila sama a dasla jsem si tam šnůrek kolik jsem uznalal za vhodné... :wink:
na to určo přijdeš, nebo tam ještě nějaké přišij..
jo když jsem na na levém boku tak má malá diskotéku, ležím tak když usínám a pěkně se mi usíná když ji cítím :dizzy_face:
9. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
Ekt a dve v každym rohu? nebo jak?
9. zář 2008 v 18:37  • Odpověz
no na konci i na rozích, je obyčejný starý z aukce :wink:

jinak pro inspiraci kokněte do alba Jolanka :grinning:
9. zář 2008 v 19:58  • Odpověz
Neva ono to nak dopadne... Nebesa už máme :wink:
9. zář 2008 ve 20:39  • Odpověz
Herest, já jsem vzala mašly 50cm dlouhou a v půlce jsem ji přišila k mantinelu, takže mi vznikly 2 mašle po 25cm, a dala jsem je do rohů, nakonce a doprostřed těch dlouhých stran, já aspoň mám dlouhé strany...
chápeme se???
9. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz
Jolanka je nádherná :slight_smile:
9. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz
gabi: asi ne :sweat_smile: Ja navic neumim sit, takze to nak budu muset omotat kolem tycky nebo nevim :slight_smile:
9. zář 2008 ve 20:48  • Odpověz
Herest s tím si nějak poradíš...
Tak mě napadlo co je s Luckou, šla na ten bazén a už se neozvala... Tak možná už rodí :slight_smile: , nebo byla tak utahaná :wink:
9. zář 2008 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj Luci, teda povím ti, že ti to těhu moc sekne, je to moc hezké koukat se na jiné těhulky a vzpomínat, jaké to vlastně bylo :wink:
10. zář 2008 v 06:55  • Odpověz
autor
ahoj holky, hlásím že jsme ještě v celku :grinning: z bazénu jsem přišla utahaná, ale bylo to naprosto úžasný ta výřivka, pěkně jsem si prohřála záda a trochu prcka naklepala :grinning: , no a pak jsme jeli k sestřence aby ostříhala manžela, takže jsem se sem vůbec nedostala, u nás to zatím nevypadá, uvidíme co nám řekne doktor dneska v poradně, ale ještě máme týden čas tak uvidíme, ale taky bych už chtěla mít prcka venku u sebe

ahoj anto jak se más?dlouho jsi se tu neukázala, a moc díky jsem hrozně šťastná, na miminko jsme se moc těšili
10. zář 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
teda anto koukala jsem do albíčka a honzík už je velikej to je hrozný jak to letí :slight_smile:

herest ta nálepka je faakt moc hezká to se vám bude panečku jezdit :grinning:
10. zář 2008 v 09:46  • Odpověz
10. zář 2008 v 10:26  • Odpověz
Budou mu už tři měsíce, děsně to utíká a neboj, tobě to těhu též uteče. Já vím, že jste se moc těšili a řeknu vám, že máte na co, mít miminko je velká událost, hodně starostí, ale jsou to starosti, které se vám budou moc líbit. Život se vám otočí trošku naruby, ale to určitě zvládnete. Já se "vybíjím" na miminkách ve třetím trimestru, víš? Neboj, vše je v pořádku a starosti začínají být i radostmi :wink:
10. zář 2008 v 10:53  • Odpověz
autor
no jsem na to zvědavá :grinning: ale manžel ten se už nemůže dočkat, už vyhlíží autodráhu ať to bude kluk nebo holka :grinning: prej se prcek setejně bude jen koukat a s autodráhou si bude hrát tatínek a strýček :grinning: tak jsem zvědavá
10. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz
luci kdo si hraje nezlobí :grinning: :grinning:
10. zář 2008 ve 12:38  • Odpověz
To je náhodou moc správný přístup, já si taky s malým budu hrát s autíčkama, na to se moc těším. :grinning: Možná mi půjčí i tu umělohmotnou motorku :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz
no to se říká kdo ví jestli :grinning: :grinning:
10. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky.. jak jste se dnes meli??
10. zář 2008 v 16:02  • Odpověz
u nás dobrý :angry:

manža šílený nápor alergie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Joli šílený histerák :cry:

a já po obědě odpadla do postele s tím že maloéu hlídal manža a jak se vzbudila, tak mi ji přinesl na nakojení a teď už jsme všichni v pohodě v obýváku a já ještě dojím druhé prso :wink:
10. zář 2008 v 16:51  • Odpověz
ekt :astonished:

U nas dobrý, byli jsme na kontrole, mame min plodovky, v pondeli na kontrolu, a kdyz neporodime do ctvrtka tak sup do nemocnice :slight_smile:
10. zář 2008 v 19:36  • Odpověz
no je dobře že tě hlídají, a jestli je vody víc nebo míň je stejně jen odhad :slight_smile:
10. zář 2008 ve 20:16  • Odpověz
Holky ahoj,

tak se po dlouhe dobe hlasim. Stehovani probehlo v poradku a tak uz si ted uzivam. Za chvilu prestanu pracovat a uz se budu moct soustredit jen a jen na mimi.

Ekt vidim, ze uz jsou vsechny problemy za vami a ze jste s Jolcou uplne v poho :slight_smile: To mam radost :slight_smile:
10. zář 2008 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás dneska pohoda, můj přišel až o půl šesté, protože ráno zaspal :sweat_smile: , pak jsme šli do Tesca, no a potom už bylo skoro osm, takže sprcha, telka a postel... jenže můj už dávno odfukuje a já tu zase straším :angry:

Herest, tak se opatruj a držím pěsti ať všechno dobře dopadne :wink:
Luci můj taky pořád kouká po dráze a autíčkách :grinning: tak asi budemem mít amazonku :sweat_smile:
10. zář 2008 ve 23:48  • Odpověz
kuličko, ještě to musíme dorazit, aby to břicho srostlo, ale už mi moc nechybí :grinning: :grinning:

Jo a co ještě nevíš, už 14 dní plně kojím :grinning: :grinning:
takže v době kdy jiní končí, já začínám :wink:
11. zář 2008 v 10:25  • Odpověz
Gabka: děkuju :wink: Budu vás informovat.. A jak se cítíš ty? Lucka uz tady nebyla od včera že by už? :grinning:
11. zář 2008 v 11:00  • Odpověz
Čaute holky, tak v noci spát nemůžu a dopoledne spím jak zabitá :unamused: , je to děs, protože v noci nemůžu uklízet a pak toho málo stihnu.
Herest, já se cítím nějak nervózně nebo co, poslední dobou je to jako film na který koukám a vidím sama sebe. Asi mi začíná docházet ta velká změna co se blíží...
Lucka psala, včera psala že má poradnu, tak snad je vše OK :confused: a nebo už prcka pusinkuje :dizzy_face:
11. zář 2008 v 11:48  • Odpověz
Gabko: mela jsem to samy co ty :grinning: Pak uz jsem to vzdala a proste cekam :unamused: :unamused: a cekam.. Mohlo by to uz prijit :grinning:

To ja v noci spim ale kolem 3 se budim, na čůrání
11. zář 2008 v 11:53  • Odpověz
Já kolem 3 chodím spát :grinning:

Taky mi to přijde jako by malá byla někde pryč, všechno tu má, plnou skříň, postýlku, hračky jako by tady už někdy byla a jen si ''odskočila'' :sweat_smile: Ale říkám si, že to je tím, že už víme že je holka a říkáme jí jménem a už je prostě součást rodiny
11. zář 2008 ve 12:01  • Odpověz
Ja si zas pořád neumim představit ze tu budem tri :grinning: Asi mi to jeste úplně nedošlo :sweat_smile: :sweat_smile:
11. zář 2008 ve 12:20  • Odpověz
Ta naše žížala se pob.... a mrskla to do půlky obýváku, na kanapa sebe i mne
11. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.