• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
To ja chrápala celou noc na wc jsem sla az v 6 a pak jsem do půl 10 ještě chrupkala :grinning: vyžehlim a zalehnu zas, mam zase rozečteno :slight_smile:
12. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
tak jsem se naobědvala a jdu si chvilku lehnout pak musím uklidit já teď peru, ach jo zase bude prádlo na žehlení to je fakt pořád dokolečka :slight_smile:
12. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz
teda vzpomínám na ležení docela s nostalgií. teď manža dělá debordelizaci v kuchyni :grinning: je to tam po mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj, no Luci, co ty tady?? Běhat kolem bloku :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám taky prádlo na žehlení a ještě 2 hromádky (prádla :sweat_smile: ) před pračkou...
Ekt, to já bych brala nějakou debordelizačku, nějak to tu nestíhám dávat do kupy a můj teď dělá přesčasy :frowning2: a v neděli jede na služebku :angry: mazec teď u nás...ale zas budou kačky navíc :dizzy_face:
12. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz
No aspoň to, manžel si musí za svátky a přesčasy brát náhradní volno :angry:
12. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz
i za svátky??můj má svátky placené, když je to pracovní den, jako od PO do Pá.akorát na Vánoce si musí nechat dovču, to mají volno od třeba 22,12 nebo jak to ten daný rok vychází až do 2,1,ale zase jen na dny které nejsou svátky, svátky opět proplácí..
12. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz
no moje stanice proplácela, jeho chce NV, mají na to právo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2008 v 16:10  • Odpověz
já jsem si myslela, že proplácení svátků je ze zákona :confused: , tak to máme teda štěstí...i mě to propláceli
12. zář 2008 v 16:19  • Odpověz
no je tam na výběr buď proplatit, nebo NV, finančně to je jako stejný, NV musí být vybráno nejpozději do 3M a když ne tak proplatit :grinning:
12. zář 2008 v 16:52  • Odpověz
Ahojte holky,

Ekt, to je supeeeer :dizzy_face: Tak at si to malicka to kojenicko uziva. No vidis, chtelo to vytrvat. Ja furt nekde pisu, ze to chce jenom sladit tym :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ze to nejakou dobu trva :unamused: ale ze kdo vydrzi, ze se docka :slight_smile: Tak brou chut!

Hi hi s tim poblinkanim jsi me pobavila. No, asi to do sebe nacpala moc rychle no. A asi byla vystresla z tech kycli, to se chape :sweat_smile:

Jo jinac holciny pockejte do pondelka. To bude ouplnek. To prej se dejou veci :wink: Takze Luci a Herest drzim pesticky :slight_smile:
12. zář 2008 v 19:55  • Odpověz
No jo to se budou dít věci :grinning: :grinning: Joli má první svátek :confused:
12. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem se sem konečně dostala měla jsem tu návštěvu a teď šel manža do hospody za kámošema, jsem trochu naprdnutá, že nezůstal se mnou doma já tu musím sedět jak pecka a on si užívá to mě žere, a ještě ho zase kámoši budou hecovat ať si dá pivo to fakt nesnáším :angry:
12. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz
Luci, to já sem zas nakrknutá že tenmůj nikam nechodí, co jsem byla v té nemocnici na kontrole se pořád ptá jak mi je a co břicho a nedá si pivo ani se mnou doma, jenom birel, co kdyby přece musel startovat :sweat_smile:
12. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz
Je pozorný, na jednu stranu super, ale na druhou, chjooo.

Znám to, byla jsem od 33 týdne v nemocnici pro těhu cukrovku a těhu vysoký tlak, a spoustě práškách :stuck_out_tongue_closed_eyes: poprvé mi vyhrožovali císařem ve 36tt, podruhé 37tt a když jsem byla 38tt, tak měl manža sras se spolužáky po nějakých asi 13 letech, a prý že nikam nejede :angry: co kdybych rodila :sweat_smile: nakonec jsem ho přemluvila aby jel, a všechny ode mne pozdravoval :slight_smile: no nakonec jsem rodila 39tt a ještě po vyvolávání protože cukr. na insulinu byla horší a horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: nkonec po dvou dnech bolestí šmik císařem :frowning2: .
S komplikacemi se potýkám dosud i skoro 4 měs. po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale bude líp :grinning: :sunglasses:
13. zář 2008 v 01:27  • Odpověz
Tak kde jste holky, rodíte?? :confused: :wink:
13. zář 2008 ve 13:41  • Odpověz
autor
ahoj ještě ne, my jsme teď u neteře měla svátek, ale všichni říkají že mám břicho ještě moc nahoře, tak nevim, asi to fakt ten týden ještě budu muset vydržet, ale nikdy se neví, že? a jak vy holky? :slight_smile:
13. zář 2008 v 16:06  • Odpověz
My dneska úklidově a dodělávkově :slight_smile: , doděláváme poslední drobnosti pro mimi a uklízíme celý byt, v noci jsem myslela, že už fakt rodím, tak jsem dala povel, že musíme domácnost už připravit :wink:
13. zář 2008 v 16:07  • Odpověz
ale Heresta tu byla naposled včera v poledne...tak kdo ví kde je jí konec :wink:
13. zář 2008 v 16:09  • Odpověz
Ahooooj holky, ja byla na slavnostech :wink: Nerodim, ale prej mi uz konecne spadlo bricho :grinning: Tak uvidime..

Jak jste se meli?
13. zář 2008 v 18:23  • Odpověz
no my super, dodělali jsme co bylo třeba, uklidili, a šli jsme ven, teď jsme dorazili, jsem grogy, cesta co normálně trvá 10-15min nám trvala 45min :sweat_smile: už nemůžu ani chodit, mazec, ale zas jsem dobře utahaná za celý den, takže dneska padnu jak hruška :dizzy_face: ještě si dám sprchu, něco zdlábnu a jdu na kutě...
13. zář 2008 v 19:08  • Odpověz
Ja jsem dneska taky utahana a hlavne promrzlá venku je desna zima. udelam si nec nam nam k vece a pomastim si cist.. Manza utel do hospody takze dneska budu usinat sama
13. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
ahoj holky tak mi přišli z vycházky, byli jsme se ještě projít, ale je tam pěkná zima, ikdyž docela příjemně, teď večeřím trochu pozdě, ale nějak jsem to nestíhala, doufám, že zítra bude zase tak krásně a budeme moci jít ven, teď jsem ale nějaká čilá ani nejsem uanvená, jenže je fakt, že odpočívám hodně přes den :slight_smile:
13. zář 2008 ve 20:26  • Odpověz
Luci u vas nefoukalo? u nas strasně.. brrrr.. Taky teprve dovečeřívám :grinning: :grinning:
13. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz
autor
no u nás svítilo sluníčko, trochu foukalo, chladno bylo, ale když sis vzala bundu tak to bylo i příjemný
13. zář 2008 ve 20:31  • Odpověz
Ja mela tricko zastrceny v kalhotech dvě lustý mikiny a malem sem umrzla... :frowning2: :frowning2:
13. zář 2008 ve 20:32  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak to ti nezávidím, a neuvařila jsi mimíska, to mě zase takovéhle počasí envadí dobře si mi dejchá i když teď je to horší funim jak lokomotiva :grinning:

ty jo nějak mě dneska fakt bolí břicho, mám zase zaražený prdy nejspíš to je děs :angry: , pujdu si asi lehnout a třeba to přejde tak dobrou noc a pěkné sny :slight_smile:
13. zář 2008 ve 20:39  • Odpověz
Aby to nebyl porod, misto zarazenejch prdů :grinning: Dobrou no, taky mastim jsem utahaná jak kotě
13. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz
Krásné zatažené (u nás)ráno.. jak jste se vyspinkali? Ja uplně na hov..., Manža přišel ve 4 pritom mi slibil ze do 3 bude doma takze mame tichou domácnost uz me fakt stve, je absolutne nezodpovednej..
14. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
hm porod fakt ne, ještě pořád jsem zde :angry: :sweat_smile: ale doufám, že už to moc dlouho trvat nebude :slight_smile:

jinak dobré ránko jak jste se všechny vyspaly? my super :grinning:
14. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
Luci vydrž.. snad to na nas taky jednou prijde :grinning:
14. zář 2008 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.