• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj, tak já mám ráno až teď :sweat_smile:
spala jsme celou noc jak zabitá, ani jednou na WC, (no teď jsem to dohnala :grinning: ) a stejně spím tak dlouho..ale to ten včerejší úklid a procházka v té kose.. u nás je taky zataženo a docela zima, přemýšlím, že si zatopím..
V 5 jsem se probudila, divným snem, můj dneska jel na služebku a mě se zdálo, že zaspal a nemůžu ho probudit, řvala jsem na něho v tom snu asi hodinu ať vstává a pak v polospánku jsem ho začala budit doopravdy :sweat_smile: naštěstí už mu za 5 min měl zvonit budík.... no jsem zvědavá v kolik dorazí, jeli až do Brna, škoda, že měli moc plné auto nářadí a tak, jinak už bych teď seděla u babičky a pila kafe :grinning:
14. zář 2008 ve 14:23  • Odpověz
Gabka: :grinning: :grinning:
14. zář 2008 v 18:26  • Odpověz
Tak jsem tu, včera to byla faj změna :slight_smile: , Joli je ale od očkování dost protivná, tak doufám že to brzo přejde. :rolling_eyes:

No jednu zručku jsme dali asi 11 ze 75 a vědomostní test jsme byli 5 :sweat_smile:

Zato orientační závod jsme projeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Joli už byla mrzutá, tak jsme kojili místo části a vzali jsme to zkratkou za trestné body :sweat_smile: , ale i tak to bylo dobré. Diskvalifikovaní nejsme a to je hlavní :sunglasses: . Už se těším na květen, to bude další možnost zabodovat :grinning: Máme doma 2 diplomy za vědomostní test a jeden za orienťák :grinning:
14. zář 2008 v 18:52  • Odpověz
ekt, co jste to měly za spartakiádu :sweat_smile:
já jsem stále sama doma, můj má vypnutý telefon, tak jsem krapet nervózní :confounded:
14. zář 2008 v 18:58  • Odpověz
no sraz Renault klubu ČR, Renault ralye. Jsme aktivní členové a jezdíme s R19 Chamade
14. zář 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
tak to jste ekt měli príma zábavu

gabi neboj on si ten telefon určitě zapne ale vím co to je taky jsem z toho na nervy když ten můj mi telefon nezvedá, nebo ho má vypnutý :grinning:
14. zář 2008 ve 20:59  • Odpověz
Dobré ranko holky,
tak jsem se ho včera dočkala ve 20hod :slight_smile:
Přeju vám hezký den, třeba i s porodem :wink:
15. zář 2008 v 06:11  • Odpověz
Taky přeji dobré ráno... :grinning: Ja mastim k dr.. na ultrazvuk a monitor, tak by se uz fakt mohlo začít něco dít. odpoledne se ozvu. Preji hezky den
15. zář 2008 v 07:44  • Odpověz
autor
dobré ráno tak mi ještě nic jsem zvědavá jak herest sand to už dopadne :slight_smile: a jak se vám dneska spalo? mě celkem dobře ale byla jsem na záchodě poněkud víckrát, ale jinak dobrý teď je zataženo a prší :frowning2:
15. zář 2008 v 08:48  • Odpověz
autor
jo ekt všechno nejlepší jolance k svátku, asi to moc slavit ještě nebudete co?
15. zář 2008 v 10:53  • Odpověz
jéé Jolanka má svátek :slight_smile: tak se připojuji ke gratulantům :dizzy_face:
U nás taky prší a je zima jako prase...dneska už si topím, nemíním nastydnout :wink:
Herest, lepší by bylo - v dobrém slova smyslu- kdyby ses už neozvala... :grinning:
Mě trápí šílený výtok, je to nepříjemné...k Dr. jdu až v pátek tak snad to přežiju.. :unamused: Nemáte některá zkušenost? Může to být příznak že něco není OK???
15. zář 2008 v 11:03  • Odpověz
Gabko - a jsi si jista ze je to vytok? Pokud nezapacha nebo nema divnou barvu (krev) tak ok. Ale jestli je to plodovka... Nechci strasit :sweat_smile:
15. zář 2008 v 11:30  • Odpověz
:fearful: :fearful: no malinko krve tam ráno bylo, ale fakt jen co by se za nehet vešlo :sweat_smile: , ale je mi fajn, nic mě nebolí
zmocňuje se mě stres :astonished: :astonished: :grinning:
15. zář 2008 v 11:53  • Odpověz
jestli je to plodovka tak bolesti přijdou, ne?nebo mám jít k dr dřív než přijdou bolesti?
15. zář 2008 v 11:54  • Odpověz
gabka.d a nemože to byť hlenová zátka?no bolesti ti nemusia prísť ak ti odteká plodová voda. Mne ju v porodnici pichli a bolesti som nemala žiadne, až ked do mňa napichali oxytocín,a aj to len slabučké.nakonies bol cisarák. Choď radšej k dr. a budeš vedieť na čom si.
15. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz
holky nestrašte, ještě aspoň 14dní!!! :astonished:
15. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz
a nepomůže třeba horká voda, že by ty bolesti přišly..začínám slušně panikařit :sweat_smile:
15. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz
No ako komu, mne nepomohla ani horká voda, ani skákání na míči, ono je to individuálne. ono to može byť tá zátka, ale rodiť ešte nemusíš.mne odtekala ku koncu po každom vyšetrení aj som trošku krvácala a tak to trvalo 3týždne a aj tak sa nič nedialo.ja si teda myslím,že je to tá zátka, v nej je aj trochu krvi, a je taká nahnedlá a vyzerá to ako výtok.
15. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky :grinning: Tak jsem zpátky..

Jolance taky gratuluji k svátku ale myslim ze ji je to jeste jendo :grinning:
15. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz
herest, co ty tady? ty máš být na příjmu :grinning:
15. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz
autor
ahoj herest tak co dr. co ti řekl, gabi radši zajdi k doktorovi je to jistější a od čeho jinak ti doktoři jsou že? pak dej vědět :slight_smile:
15. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz
já tam lítám jak do sámošky :stuck_out_tongue_closed_eyes: si řeknou že jsem histerka...ale půjdu, jen počkám na mojeho až přijde
15. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz
Gabko: taky si myslim ze by sis mela dojit k dr..

Kdyz do ctvrtka neporodim tak v atek rano nastup do porodky na odběry, zatěžový test a v sobotu mi šoupnou tabletu :frowning2: Zase na druhou stranu uz treba v nedeli budem tri :grinning:
15. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz
aspoň víš kdy tě to čeká a můžeš se připravit...
15. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz
Gabka - nám na kurzu říkali, že asi 2 týdny před porodem cítíme poslíčky a můžeme mít i výtok - spíš tedy mléčný, o krvi nic neříkali, ale hlenová zátka, ta by byla asi víc nápadná? Asi masivnější odchod hlenů, zarůžovělá...
Já teda zatím žádné příznaky blížícího se porodu nemám, až je mi to divné, žádné tvrdnutí břicha (teda občas jo, ale ani trochu to nebolí), ani nějaký silnější výtok. Ono to možná přijde, až se budu divit :slight_smile: Jen cítím, jak hlavička dole tlačí, docela to řeže, chvílema se mi podlomí kolena, třeba když zrovna stojím. Samozřejmě bych chtěla malýho donosit, ale kdyby to bylo o něco málo dřív, taky by mi to nevadilo, je už totiž podle UTZ docela veliký a já dost drobná :sweat_smile:
15. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz
Herest, ja ti preji at se mimi rozhodne driv nez v patek. bRRR, taky bych nechtela vyvolavacku.

Gabko prima, jen tam skoc. Lepsi 100x kvuli nicemu nez pak neco prosvihnout. Doktor je od toho placenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak me ted posledni dobou dost brisko tvrdne - hlavne v noci teda. Snad je to jen tim prevalovanim se - mame ouzkou postel, tak pri kazdy zmene polohy musim udelat most :grinning: Pac estli se jedna uz o posliky tak potes koste! Mame preci jeste cas :sweat_smile:

Jinak prej zatka vetsinou videt je : krvava, naruzovela nebo taky cira, najednou vicero a pak uz nic. Ne? A prej ji nektery zensky ani nevidej odchazet.
15. zář 2008 ve 13:18  • Odpověz
autor
gabi to je jedno že jsi tam pořád, když máš pocit že se něco děje tak od toho tu ti doktoři jsou, platíme jim tak ať se snaží,

herest budu ti držět pěstičky já doufám, že taky do čtvrtka porodim samovolně, nechtěla bych aby do mě cpali nějakou chemii no ale když ot jinak nepujde :slight_smile: ale budu se snažit prcka přemluvit tak uvidíme jestli si dá říct :grinning:
15. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz
Holky slysely jste uz o haptonomii? My jsme uz absolvovali par seanci a je fakt, ze mimi komunikuje. Tak si dejte pekne dlane na podbrisek, co nejniz a povidejte miminku : tak pojd dolu, pojd, uz mas cas jit ven :wink:
Jo a taky zpytujte svedomi estli jste pripraveny doopravdy, aby ten tvorecek opustil vase "luno". Pry hodne prenaseni je zpusobeno tim, ze se maminka podvedome nechce od toho svyho mimika "oprostit".
15. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz
Holky ono je to spíš bílé, malilinečko krve v tom bylo ráno a teď už nic, jen je toho nějak víc než jindy... :confounded:
Bolesti břicha jako při MS mám už asi 14dní, a břicho mi taky tvrdne řádně teda :confounded:
Herest taky ti přeju aby to proběhlo ''normálně'' vyvolávaný porod je prý horší, ale nechci strašit, každá to má jinak...
Herest, Luci, abych vás nakonec ještě ''nepředběhla'' :sweat_smile:
15. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
no to se opovaž ty máš ještě čas gabi :grinning: koukej ještě aspoň týden držet

kuličko co to je?
15. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.