• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Mno brrr vyvolavacka :frowning2: radsi neeee snad nee, drzim pesticky :slight_smile:

Estli ja budu potrebovat vyvolavacku, tak nez mi pichnou oxytocin tak si necham rovnou napichnout periduralku. Pac prej to nedelaj systematicky, nekde prej vyvolaj a pak teprva kdyz matka chce, tak ji daj periduralku. Jenze ja mela v poradne kolegyni co prvni porod udelali takto a ta rikala, ze trpela jako pes a ze ty vyvolany kontrakce byly tak silny, ze ji nemohli napichnout peridural pac se kroutila jako zizala :confounded: prej to bylo strasny a po dvou hodinach hroznyho trpeni ji nakonec udelali cisar :confounded: brrrr

Tim nechci nikoho strasit, tim chci jenom rict, ze kdyz uz tak uz, a ze ja si dam v pripade potreby rovnou oboji at mam aspon cim tu bolest krotit :unamused:
15. zář 2008 v 15:06  • Odpověz
Holky dik :wink: ale do pátku času dost, snad se rozhodne sama.. V patek mi maj delat jen odbery, zatezvaej test atd.. a v sobotu mi dat tu tabletu :unamused: Ja se asi fakt bojiiim :cry: :cry:
15. zář 2008 v 16:33  • Odpověz
heresta - já myslím, že by mohly pomoct ty dřepy, jak tu někdo psal. Já jsem byla při jedné kontrle úplně v pohodě a pak jsem šla na těhu cvičení, který bylo fajn, ale jeden cvik byl dát si balón za záda na zeď a jakoby se po něm svézt do skoro-dřepu (pravý úhel kolen) a zvednout se. A právě u tohohle cviku jsem cítila, že mi úplně nesedl, bylo to nějaké nepřirozené (i když před těhu jsem cvičila dost, tím to není). A na další kontrole doktor říkal, že se mi z ničeho nic dost zkrátil čípek a nakázal klidový režim.
Ten by ti možná mohlo Gabi pomoct, kdybys měla předčasně porodit, protože já jak jsem ležela, tak se to opravdu zlepšilo a dr. mě pak pochválil:slight_smile: Ale opravdu ležet, ležet, polehávat. Ne sedět, uklízet a tak. Občas samozřejmě jsem seděla u PC nebo jsem si něco uvařila, krátká procházka a tak. Ale jinak ležet. Fakt se to spravilo. Ale uvidíš u dr., třeba to opravdu nic není.
15. zář 2008 v 16:46  • Odpověz
Jo jo, taky me postrasili zkracenym cipkem : to jsme meli po stehovani!

Takze holky, co uz mate 40 tt za sebou : uklizejte, sexikujte :wink: snad se vam to spusti :sweat_smile:
No a ja se pujdu natahnout, mimi se uz nelibi tahle pozice v sede. Jeste musim dodelat pracu na pocitaci. Chjo. Uz aby byla ta materska :sweat_smile:
15. zář 2008 v 16:49  • Odpověz
No ja nevim s tim drepem boojim se ze bych se nezvedla :sweat_smile: :sweat_smile: Pockam na manzu, a zitra to zkusim,aby me kdyztak sebral :grinning: Dekuji za radu..
15. zář 2008 v 19:06  • Odpověz
Jůů, tak pozor, nerada bych zapříčinila nějaký průšvih :sweat_smile: Raději to nedělej, jestli se na to necítíš. Vlastně se celý ten "dřep" musí utáhnout stehenníma svalama, a to na mě bylo nějaké hrozně namáhavé. Takže každá větší námaha to asi může rozjet, ale holt zase příroda je příroda, třeba se umoudří :wink:
15. zář 2008 v 19:55  • Odpověz
lili: ja to zkusím ale až bude manža doma :grinning: :grinning: Za skousku nic nedam :wink:
15. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz
Herest drzim palce. Ja jsem udelala par drepu ted v obchode, pac ohybat se ke spodnim regalum mi jaksi uz nejde a fakt jsem mela co delat se zvednout :grinning: stehenni svaly rikaly, ze toho maj plny kecky.
Zkuste i ten sexik, ten prej taky muze startovat.
Nebo tu nekdo psal nejakej zazracnej elixir : copa to v tom bylo? Vim ze lzicka ricinovyho oleje, malej panak a jeste neco.... ale co? Ze by citron?
No doufam, ze se tu objevis az za tejden a budes vypravet jak ses o pulnoci probudila v louzi plodovky :wink: Hlavne nepanikarit jo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz
tak ted jsem padla na tema jako pro vas delany : herest a luci, pry to startuje porod :

"Hamiltonuv hmat je oddělení čípku od děložní branky prstem, je to prý trochu nepříjemné až bolestivé, ale prý se to dá vydržet." :wink:

Ale mel by to delat doktor, tak se pozeptejte na kontrole ju?
15. zář 2008 ve 20:46  • Odpověz
Luci bylo to super, jen škoda že jsme ze 3 dní mohli být jen na jednom :sweat_smile:
15. zář 2008 ve 21:55  • Odpověz
Luci díky za přání, no slavili jsme u rodičů MM, tch. měla 6.9 narozeniny a 12.9. svátek, neteř měla 11.9. svátek a Joli dnes, tak se to docela sešlo. Já jako kojící jsem se tzaktiocky chopila volantu a bylo vymalováno. Teď to dorážíme s MM černým pivem :wink:
15. zář 2008 ve 21:58  • Odpověz
kuličko ten Hamilton jsem měla dělaný asi 5x, holky říkaly že to hodně bolí, ale já nic necítila a když mi ho dr děla popáté tak řádně přitlačil a přesně jsem cítila co tam dělá, ale nebolelo mne to. Hlavní je dobře se uvolnit
15. zář 2008 ve 22:15  • Odpověz
autor
ahoj holky tak koukám, že tu přibyli nějaké tové tváře to je fajn :slight_smile: jen tak dál, no já jsem zvědavá, doufám, že nebudeme muset na vyvolávačku, zkusím tu techniku co tu říkala kulička budu miminko hezky přemlouvat a třeba se nechá umluvit :grinning: jdu do hajan teď jsme přišli s mnažou od příbuzných tak jsem unavená, venku pěkně fučí tka jsem zvědavá jeslti se zase neblíží ěnjaká bouřka

tak všem dobrou noc :slight_smile:
15. zář 2008 ve 23:06  • Odpověz
Kulicka: u nas sexik nehrozi :unamused: Manzel ma asi sestinedeli :grinning: Půjdu t zkusit ten drep a uvidim.. Dneska půjdu na navstevu k nasim (me oblibene 3km ) koupim nakej dortik aby jsme se s mamkou rozloučili s briskem :grinning:

Jak jste se jinak vyspali?
16. zář 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
ahoj herest halvně si vem mobil a opatrně my se vyspali dobře, koukali jsme s manžou do 1 ráno na televizi hrůza, já se vyspala ale on chudák musel do práce, ale byla to jeho volba přinesl si dvd tak jsem koukali a co vy?
16. zář 2008 v 09:56  • Odpověz
Holky, neblázněte s tím, že lepší se nechat natrhnout, než nastřihnout!
Jsem dětská sestra a natrhnutí fakt neeee!
Když se natrhnete, není to jen tak jako čistá čára, můžete se přímo potrhat a to bych vám fakt nepřála.
Při nástřihu jedou "čistý střih", vědí odkud kam střih půjde. Jakmile se natrhnete, pak to může být dost komplikované i do budoucna. Nástřih se dělá jako prevence potrhání.

Dá se použít masáž hráze, to trochu pomůže, ale nikdo nezaručí, že nebude potřeba i tak nástřih.
16. zář 2008 v 10:21  • Odpověz
Ahoj, tak u nás noc v pohodě, zase jsem vyspaná do růžova :dizzy_face: poslední dobou mám i takové dny :slight_smile: teda noci... můj usl ještě ani 22hod nebylo :grinning: chudák, mají toho teď v práci moc :unamused: no jí jsem to zalomila hned po něm :sweat_smile: , ráno v 5 akorát WC a pusa s přáním pěkného dne a hurá do hajan :dizzy_face:
dneska mám v plánu se válet a plést, chtěla jsem skočit do knihkupectví, ale venku zase prší tak to vzdávám, zítra jdu za kamarádkou a 14 denní Natálkou tak se stavím zítra.

Jinak, já jsem určitě pro nástřih, z každé bolesti navíc mám strach :wink:
16. zář 2008 v 10:56  • Odpověz
ja jsem taky pro nastrih, rozhodně!!

Luci neboj mobil nosim :slight_smile: ale klido by me to mohlo chytnout :grinning: I kdyz vcera dr rikala ze mam klido bejt jeste tak 2 hodky doma :unamused:
16. zář 2008 v 11:11  • Odpověz
jako,že když tě to chytne tak máš ještě 2hoďky čekat?
Holky já vam tak přeju abyste to zvládly bez vyvolávaček!třeba ti herest ta procházka pomůže :wink:
16. zář 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
já jedu zase plavat, a doufám, že už naposledy snad se to povede a prckovi se bude chtít vylézt teď když mám termín ve čtvrtek

ale ještě jsme si říkali s kámoškou že než pujdem plavčit tak si zajedem někam na pohár nebo na kávičku abychom si to naposledy užili sami bez miminek, ale už se hrozně těším
16. zář 2008 v 11:18  • Odpověz
gabka : no to mi rekla.. at si to odbudu doma,

Luci moc ti preju aby ti plavco pomohlo fakt... :wink:
16. zář 2008 v 11:28  • Odpověz
Herest, já si jen říkám abys to pak stihla... to je nějaká divná rada, ne? holky tak hodně štěstí!já se jdu zahrabat na gauč k televizi, potřebuju to doplést :wink:
pa a nechci vás tu tak týden vidět!pěkně šupajda na příjem :wink:
16. zář 2008 v 11:43  • Odpověz
tak co podnikáte? já jsem usla jako špalek :grinning:
16. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem přijela z plavání tak uvidíme jestli to ěnco udělá, tak mám termín za dva dny tak třeba se to teď díky té výřivce pohlo no uvidíme ale kéž by :slight_smile:
16. zář 2008 v 18:04  • Odpověz
Ahooooooj holky.. no Gabco ja taky nevim proc mi to rekla.. proste kdyz me chytnou pravidelný kontrakce po 5 min. tak pojedu :slight_smile:

Ja jsem ted dorazila domů.. Moje mamča je úplně na nervy, se bojí víc jak já :grinning:
16. zář 2008 v 18:27  • Odpověz
Herest, máš pravdu, sestřence teda jen prdla voda a Románek byl za 40 minut tady :angry:
17. zář 2008 v 08:22  • Odpověz
ekt: teda tak to byl super porod :astonished: taky bych chtela takovej rychlej :slight_smile: Ja uz jsem cim dal vic vydeptana z toho patku, strasne to leti :unamused:

Jinka vám přeji krásné dobré ráno...
17. zář 2008 v 08:58  • Odpověz
Herest no a má jen 7 stehů, tak je spokojená.

Z vyvolávačky strach neměj, pokud už je mimi připravené tak se to rozjede a můžu ti říct, že holky co měly úplný termín tak po vyvolávačce měly drobky v náručí za 2 - 5 hodin. Já musela na vyvolání 14 dní před termínem, tlak a cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a Joli prostě ještě nechtěla, tak jsem končila císařem, ale opravdu to nic není. Při zavádění tabletky udělají vlastně i Hamilton, a asi po hodině se to rozjíždí.

Neboj budu držet pěstičky aby to bylo v pohodě.
17. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
ahoj holky hezký ráno, tka jsem včera byla ve výřivce a nic :frowning2: zítra máme termín ale pořád to nevypadá že by se něco mělo začít dít, fakt jsem z toho už na nervy a začínám být protivná nejen sama sobě, ale už mě vadí i okolí jak se pořád ptá "ty jsi ještě celá, tak s tím něco dělej" akorát si neuvědomují, že s tím nic moc dělat nejde :frowning2:
17. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
Luci to je mrzuté. Ale bazén musel být príma, bledá závist :wink:
17. zář 2008 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.