• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ekt: dekuji.. uloženo.. snad uz vam v sobotu napisu ze je venku :grinning:
17. zář 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
to jo bazén super, aspoň kdyby to mělo nějaký účinek, paní co tam byla se mnou tak říkala že se ji to od minulé výřivky normálně pohlo, že se pěkně otevřela a že to bude asi brzy, je fakt že čeká druhé tak je to možná trochu jiné a rychlejší, ty jo ale už bych to chtěla mít za sebou
17. zář 2008 v 11:34  • Odpověz
Luci neboj taky se dočkáš :wink: Ja porad doufám že fakt jeste dneska nebo zejtra to na mne prijde a porad nic.. mam z toho panickou hrůzu :cry: :cry:
17. zář 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
no herest tak to jsme dvě, ale ono to dobře dopadne nesmíme si nic jiného připuštět, zvládly to ostatní zvládnem to taky :slight_smile:
17. zář 2008 v 11:45  • Odpověz
Jeje, tak jsem vam holky chtela vynadat, co tu jeste delate, proc nerodite, ale asi si to necham pro sebe :sweat_smile: No prala bych vam to, at uz to mate za sebou. Kazdopadne to mate za par :wink:

Dejte si relax a bude. Mozna vam to mimi delaji naschval :grinning: "Pojd ven" - "Tudlenudle" :grinning:

Taky bych si sla zaplavat.

Holky nepanikarte, to bude dobry :slight_smile:

Hi hi chci se videt za par tejdnu az budu ve vasi situaci :sweat_smile:

Ne ne, musite verit, ze vsecko dobre dopadne. A po tyhle zvlastni etape budete drzet mimi v naruci a tatkove a babicky a dedeckove a teticky a kdovi kdo jeste se nad nima budou rozplyvat se slzama stesti v ocich :dizzy_face:
17. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
jj kuličko to máš pravdu, ale to čekání, on je člověk už protivný sám sobě natož okolí, dneska jsem se s manžou přes icq pohádali, fakt už to chci mít za sebou, ono je hrozný to čekání když nevíš kdy to přijde :unamused:
17. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz
Kulicko to máš pravdu ale ono to moc nejde :frowning2:

Zitra mam posledni volny den a v patek rano sup do nemocnice, z toho mam úplně největší strach nevim co me ceka :cry: Jaky budou sestry a hlavne jaka pani se mnou bude na pokoji, pak se taky bojim ze ta prvni vyvolavacka nezabere a zbláznim se.. ach jo..
17. zář 2008 ve 13:28  • Odpověz
Herest, klííííd :wink: mě se to radí já vím, ale čeká jen takové krásné mimi jaké jsem já dneska držela v náručí, holky já se tak těším až bude prcek venku, bylo to úžasné si aspoň na chvilku půjčit mimi :dizzy_face: je to takový malý uzlíček, úplně k sežrání :sweat_smile:
tak držím palečky ať to v pohodě zvládnete...
17. zář 2008 ve 13:42  • Odpověz
Kdybych aspon vedela co me ceka... Ale nevim :cry: No az to budu mit za sebou tak se tomu budu urcite smat :grinning:
17. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz
Herest : to nevime zadna! Nektera ma porod spontanni a je to masakr a nektera ma porod vyvolanej a je to "pohodicka". Ja vim, ze se to lehce rekne "klid" :unamused:
Jaky budou sestry nevi nikdo. S vyvolavackou to je jednodussi, to si muzes zjistit dopredu kdo ma sluzbu a eventuelne vse posunout o pulden a mit tu sluzbu kterou bys rada :wink: pri spontannim prubehu si holt clovek vybirat nemuze. Tak vidis : taky to ma sva pozitiva :wink:
17. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz
herest, neboj, bude to dobrý pátek nástup sobota mimi, když to bude v poho
17. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz
ne ne, herest : jsem ti to naplanovala : ve ctvrtek v noci prdla plodovka v patek vecer mimi :grinning:
17. zář 2008 ve 14:30  • Odpověz
kulicka :grinning: :grinning: , Dneska jsem uklidila celej byt, uz me ceka jen koupelna, a jediny co me boli jsou záda :sweat_smile:

No uvidime.. Snad to bude ok...

Jak se jinak dneska mate?
17. zář 2008 v 15:01  • Odpověz
My se mame fajn. Slunicko sviti, ale venku je zima, tak se "opaluju" pres veluxy :grinning:
Jinac za chvili padim - mam jednu pracovni prezentaci v exterieru. V utery jeste schuze celodenni brrr a pak uz padla :slight_smile:

A co okna, Herest, umyla jsi taky okna? Jestli to povedes takle celej den, tak to nebude prdla plodovka v noci na patek ale v noci na ctvrtek :grinning: Koukam do kalendare : at tak nebo tak, budete mit doma Vodnare.

No ja prdim si pripravit rekvizity. Zatim pa
17. zář 2008 v 16:08  • Odpověz
Okna ne, tady je desna zima, jsem zabarikádovaná, uz mam skoro uklizino, a půjdu si odpocinout, vecer se vrhnu na koupelnu... a bude.. Zitra uz jen vyluxuju poklidim a cekam navstevu :grinning:
17. zář 2008 v 16:19  • Odpověz
Kulicka: ty jeste pracujes jo? mne uz by se nechtelo :sweat_smile:
17. zář 2008 v 16:29  • Odpověz
ne vodnáře, ale raka. Ale tuším až od 21. :wink:
17. zář 2008 v 16:35  • Odpověz
ne panna je do 22.9 a potom jsou váhy :wink: :wink: Ted jsem na to koukala. chtela bych aby to stihla a byla panna váhy neznám :unamused:
17. zář 2008 v 17:16  • Odpověz
sakra já nějak zamrzla v červnu, no jo demence hi hi nejdřív byla těhotenská ta ještě šla hi hi ale ta mateřská to je něco
17. zář 2008 v 18:34  • Odpověz
Ja jsem se u toho ale divala na seznam od kdy do kdy jaky znameni jsou :grinning:
17. zář 2008 v 19:18  • Odpověz
Ekt : no ja si rikala! Ja jsem totiz rak a moje narozky uz jaksi byli je to nejakej ten patek :grinning: Ale tos me nepotesila s tema demencema, pac ja uz takle jsem na tom bidne a jestli je ta materska jeste horsi ,tak to teda potes koste :confounded: :sweat_smile:

Pardon : tu mam jen obrazky tak jsem zamenila pannu za vodnare. Ale neboj, vahy jsou az v pondeli.
17. zář 2008 v 19:53  • Odpověz
já to brala zhlavy, ale nějak jsem se zabrzdila. no bodejť, když každou chvíli straším v nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: do těhotenství jsem doktory nepotřebovala, zato teďe si to pořád vyžírám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem byly s manžou an večeři, zašli jsme si na pizzu, možná poslední an delší dobu, u nás pořád žádné příznaky, břicho pořád ještě vysoko, by mě zajímalo kdy hodlá klesnout a to jsem zkoušela tu metodu od kuličky a nic, našemu drobečkovi se prostě ode mně nechce je tu tam teplo, no jo taky aby ne když venku je taková zima komu by se chtělo vylejzat že? :grinning:

a jak jinak holky?
17. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz
Luci, ja mam taky bricho nahore, dokonce jsem minuly tyden mela v prukajde ze hlavicka naleha na vchod ted tam mam hlavicka vysoko nad vchodem :angry: :angry:

Me zas dneska berou zada ale jenom leva strana, uplne se mi podlamuje noha :cry:
17. zář 2008 ve 20:54  • Odpověz
my dneska úplně mrtvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi zase budu krásně spát...
pádím do postele, můj ohřívá kakao a koupila jsem závin, tak se ještě napapám :dizzy_face:
držte se maminy :wink:
17. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz
Taky preju dobrou noc. ja tam mam decku vina tak si dám mnam..
17. zář 2008 ve 21:01  • Odpověz
autor
no já asi taky pošupajdim spát jsem nějaká tuhoš, :slight_smile: tak dobrou noc papa
17. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz
Nebojte mim i ví co má dělat, a když se zapomene dr domluví, pomůžou. :wink:
18. zář 2008 ve 03:08  • Odpověz
Ahoj holky tak jak je dneska??
Zrovna snídám a piju maliník :slight_smile: spala jsem jak šípková růženka :dizzy_face:
Zase jsem sama doma, můj jel opět do Brna, tentokrát povinně na ten veletrh kde stavěli ty stroje, je to na hlavu fakt...tak dostal sváču jak na výlet a jel, jeli totiž vlakem, protože jela celá firma,přišlo mi to srandovní, připomělo mi to školní léta :grinning:
18. zář 2008 v 07:17  • Odpověz
autor
tak to máš dobrý, to já dělám manželovi svačinu když jedou s klukama někam :slight_smile:
18. zář 2008 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.