• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Kulicka: vidis o ty novele nic nevim :astonished: Musim zjistit, to je debilita teda..
18. zář 2008 v 19:25  • Odpověz
no me to poslala kamoska, tak jsem hned podepsala protest. Ten uz se podepsat neda ale info najdes tuna :

http://www.roithova.cz/protest
18. zář 2008 v 19:28  • Odpověz
Udelam si kakao a mrknu na to.. :grinning:
18. zář 2008 v 19:29  • Odpověz
Tak to jsou dobry debilove :confounded: :confounded:
18. zář 2008 v 19:35  • Odpověz
vid :confounded: Doufam, ze to neprojde. To by byl nahul :pensive:
18. zář 2008 v 19:40  • Odpověz
My tady mame fakt samy idioty!! ach jo...
18. zář 2008 v 19:41  • Odpověz
no :confused: a pak se divis svoji holcicce, ze se ji nechce ven :grinning:
18. zář 2008 v 19:50  • Odpověz
Jo ale zapomnela jsem te potesit : prej chut k uklidu znaci brzky porod : pry jako "uklid hnizda" :slight_smile: tak treba ta vyvolavacka nebude treba :dizzy_face:
18. zář 2008 v 19:52  • Odpověz
ze bych dneska jela?? :astonished: vcera jsem mela strasnou chut uklizet a taky jsem uklizela :slight_smile:
18. zář 2008 v 19:53  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak tanec rodiček je skupina kroků, které se tancují neumím to přesně vysvětlit a prej by to mělo podpořit porod, tak uvidíme jestli to zabere

s tou mojí kamarádkou teda nevim proč ji chtějí vzít na císaře ještě před termínem, kdyby ji ještě nechali do pondělí kdy má termín, tak by se to třeba rozběhlo samo a bylo to nakonec v pořádku, no uvidíme

a co jinak kuličko podívat se do francie je můj sen chtěla bych jen na takový ten poznávací zájezd, plánovali jsme to jako svatební cestu, ale nevyšlo to, tak doufám, že se tam opravdu jednou podívám :slight_smile:
18. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz
Luci, to vis, ze se podivas :slight_smile: zas tak daleko to nejni :slight_smile: A co presne jste chteli poznat? Zamky na Loire nebo Pariz?
Ja jsem chvilu v Parizi bydlela. Ne primo ve stredu mesta ale taky ne na uplnym okraji. Bylo to u Bulonskyho lesa a reknu vam : fuj tajbl uz nikdy vic :confounded: jen prach a hluk, kdyz chcete nekam do prirody jedete 3h v zacpach... a pak narazite na hafo parizanu, kteri se tam rekreujou... Zlaty cesky lesy! No ale tuhle jsem musela na ambasadu do Parize, tak jsem ji znovuobjevila. Je fakt, ze pro turisty ma uzasny kouzlo :slight_smile: Ale na svatebni cestu bych tam nejela :grinning: uz ji moc znam.

Jinac co ziju v zahranici, tak jsem si uvedomila, jakej poklad je ta ceska zeme. Presne jak se zpiva v hymne. Ty nadherny krajiny, vonici plodny cisty lesy (no odpadky nepocitam, ale da se v nich courat krizem krazem kdezto tady je to sama ostruzina nebo mlazi :unamused: a)
18. zář 2008 ve 20:30  • Odpověz
se mi to odeslalo :angry:

navic soukromy lesy (75%) nejsou pristupny a nesmi se nic sbirat. Ani houbicka ani boruvcicka. Pak mame spoustu rybniku, kde se da koupat. O pamatkach na kazdym kroku ani nemluve :slight_smile: Proste mala a nadherna zeme! Vzdyt jen kdyz se jede z Nemecka na Slovensko tak behem pouhych 300 km clovek prejede minimalne 5 ruznych krajin! No neni to nadhera?? :dizzy_face:
18. zář 2008 ve 20:32  • Odpověz
Holky ja jdu dobalit.. A pomastim spát :wink: doufam ze me neposlou domu a napisu vam az tak v patek pristi tyden :wink:
Opatrujte se..
18. zář 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
no prostě mě by se líbilo takové ty klasické památky eifelovka a tak, holky já bych si přála abychom dneska jeli nebo zítra, ale asi fakt budu přenášet a ještě pujdu určitě k doktorovi v pondělí, akorát ráda bych porodila normálně a ne pomocí vyvolávání no ale uvidíme třeba se nám to poštěstí

jdeme spinkat tak se mějte a dobrou noc papa
18. zář 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
tak holky nic ještě jsem tady teď jedu na křivku, asi budeme fakt přenášet až do pondělka a pak se uvidí co my řekne doktor

kámoška už má císaře snad za sebou a doufám, že jsou oba v pořádku musím počkat až se ozve

a heresta už taky asi pádí do porodnice, tak hlavně aby byly taky v pořádku

a jak jste se vyspaly?

tak se mějte papa
19. zář 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahoj Luci, cekam jeste ne manzu :grinning: A pak jedem... Mam srajdu, a celou noc jsem cumela takze mazec :confounded:

Taky se mejte ahoj
19. zář 2008 v 08:44  • Odpověz
herest opravdu běhavka? no tak to brzo rodíš i bez pomociiii

huráááá držím pěstičky, prortože průjmem se tělo čistí a připravuje na porod :grinning:
19. zář 2008 v 08:50  • Odpověz
ekt: ja myslim ze to mam z nervů... Za chvilku jedem, snad mam vsechno zbaleny.. :frowning2: bojim bojim
19. zář 2008 v 08:51  • Odpověz
neboj, ono to spolu souvisí, věř mi, jestli s vyvoláváním začnou ještě dnes tak odpolko máte Yvonku v náručí a budete brečánkovat štěstím. Bolest pomalu odezní a zbyde jen opravdu zvláštní nepopsatelný pocit :slight_smile:
19. zář 2008 v 08:55  • Odpověz
Ahoj, tak teď už je heresta asi vážně v porodnici, tak aspoň myslet na ni budu, já spala jako šípková růženka a teď pádím do poradny.
19. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
ahoj holky,tak jsem přijela z křivky je v pořádku, na porod to nevypadá, jinak ta moje kamarádka už má holčičku Nikolku a je fakt nádherná, holky já se už tak moc těším až budu mít svého prcka v náručí, závidím herestě že už dneska bude mít mimi taky u sebe
19. zář 2008 v 11:52  • Odpověz
Luci to je fajn že jste v pohodě, my jsme taky :wink:
Ještě jsem se šla objednat k holičce ať jsem šik..ale teď na mě padla nějaká depka nebo co....chtěla jsem jít spát, ale jdu si dát horkou vanu a pleťovou masku a masku na vlasy :grinning: :grinning: třeba to pomůže, pak si udělám manikůru, na pedikůru mám moc velké břicho :angry: no a pak už tady bude miláček který ty moje chmury určitě rozežene, aspoň doufám :sweat_smile:
19. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz
autor
taky si asi pujdu dát koupel, akorát na mě ta teplá voda asi neučinkuje nebo co :angry: všichni říkají, jak teplá voda vyvolává kontrakce, ale u nás nic, holky já bych už chtěla strašně moc mít prcka u sebe. to čekání je strašný, když nevíte jak dlouho ještě to bude trvat

zajímalo by mě jak heresta jestli už něco :slight_smile:

jinak ekt zapomněla jsem ti poděkovat za nabídkus tím telefonem určitě to využiju děkuju, musím si ho uložit :grinning: a určitě dám hned vědět, jak to bude, jinak kdyby jste jste chtěli vidět holčičku té mé kamarádky tak mrkněte do mého alba tady je adresa http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=74673
19. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz
Pěkná holčička :dizzy_face: já mám taky v albumu Natálku mojí kámošky :wink:
Luci určitě to přijde brzo, zkus na to nemyslet, říká se že když člověk na něco moc myslí tak to nejde...ale nevím teda jak se rozptýlit :unamused: snad na něco přijdeš
19. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
hm když já mám tady všechno uklizené prádlo ještě schne tak ho nemůžu vyžehlit a jak jinak se rozptýlit to fakt nevim se normálně nudim co ty já si teď dala tu horkou sprchu, tak jsem taková svěží :grinning:
19. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz
já jsem pekla štrůdl, a čekali jsme návštěvu-měl přijít od přítele brácha, ale je to puberťák- nedorazil..no ani mi to neva, aspoň mám svůj klid. :sweat_smile:
já jsem po té mojí kůře taky jak vyměněná, i na přítele to zapůsobilo :grinning:

to musí být fakt na bednu to čekání, nedovedu si to představit, ale čeká mě to taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2008 v 18:08  • Odpověz
Heresta zatím asi nic, ještě mi nepsala, až dá vědět, hned to sem šoupnu a velkýma ať je to dobře vidět :wink:
19. zář 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
no jo uvidíme jak je na tom holka, ale snad už ot má za sebou, no záleží na tom jestli ji to už vyvolají dneska nebo až zítra

my byli s manželem u jeho babičky, přijela tam jeho sestřenice, které se minulý měsíc narodila holčička tak jsme se na ni šli podívat je fakt nádherná taky taková princezna

a co vy holky jak se máte? :slight_smile:
19. zář 2008 ve 20:05  • Odpověz
no my dnesdopadli dobře na kontrole, nenechali si mne tam, ještě zvládnout v pondělí fistulografii a bude psychicky líp :wink:
19. zář 2008 ve 20:25  • Odpověz
autor
neboj všechno dopadne dobře, však jsi statečná čím vším jsi si už prošla, to by kde kdo nevydržel :slight_smile:

jdu si lehnout jsem nějaká grogy tak dobrou noc holky :slight_smile:
19. zář 2008 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.