• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky Anto,Lucka má pravdu,nějaké fotečky by jsi nám mohla ukázat,ať se máme na co těšit. :wink:
6. lis 2007 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky Lucko, mimochodem jsem se dívala,že bydlíš v okrese Rychnov nad Kněžnou-my tam s manželem v létě jezdíme jako vedoucí na dětský tábor do Potštejna :wink:
6. lis 2007 ve 12:43  • Odpověz
No já to ráda ukážu, ale musím to vyfotit :wink: Jen nevím, jestli se mi to sem vejde, jestli to nebude moc velká fotka, ale pokusím se s tím zítra něco udělat, ju? :wink:
6. lis 2007 ve 13:05  • Odpověz
anto,už se na tu fotečku těšíme :slight_smile:
6. lis 2007 v 16:06  • Odpověz
autor
ahoj numerenko jj v potštejně to znám bydlí tam naši příbuzní :slight_smile: jinak anto závidím ti doufám, že až já budu taky těhotná tak mi taky nic nebude nevím totiž jak bych to skloubila s prací dělám totiž ve školce a tam někde omdlít by bylo docela blbé :slight_smile:
6. lis 2007 v 17:12  • Odpověz
autor
tak holky dobrou noc to je hrozný když jsme tu já tak tady zse nejste vy :slight_smile: tak všem přeji dobrou noc :grinning:
6. lis 2007 ve 21:28  • Odpověz
Tak holky, jsem hloupá ryba, bo jsem to včera samozřejmě nevyfotila, chodím do práce a když přijedu domů, tak jsem fakt zdělaná jak dort, takže jsem ráda, když si můžu lehnout, ale to vám říkám, že se mi to určitě povede sem tu fotku dát, tak se na mě nezlobte :wink:
7. lis 2007 v 08:11  • Odpověz
Ahojik,vcera a dnes jsem si udelala test a byl pozitivni.Tak sme vcera s pritelem skoro cely den brecely radosti :slight_smile: pul roku sme se snazili a uz jsme prestavali doufat.. Pristi tyden sem objednana k panu doktorovy!!!!Jen mam jeste mensi strach,aby vse bylo v poradku!!!!!
7. lis 2007 v 10:30  • Odpověz
Verynek, tak to ti gratuluju, to je moc krásnýýýý :slight_smile: A neboj, doktor to rozlouskne :wink: To se nám to tady rozšiřuje :slight_smile:
7. lis 2007 v 10:34  • Odpověz
dekuji ti moc Ante :wink: Chci se zeptat kdyz jsi sla poprve ke svemu gynekologovy,kdyz jsi zjistila,ze jsi tehotna,sla jsi tam na lacno pro pripadne odbrery krve?
7. lis 2007 v 10:40  • Odpověz
Já jsem nešla napoprvé ke gynekologovi, šla jsem nejdřív ke své obvodní lékařce, protože jsem bydlela jinde, doktorka mi vzala krev s tím, že výsledky budou druhý den, ale hned odpoledne mi volala, že to mám pozitivní, ať si hledám gynekologa :slight_smile: Tak jsem se nechala zaregistrovat a bylo. Gynekolog mi udělal hned ultrazvuk a dal mi první fotečku naší malé bublinky. :slight_smile: Jo a k té doktorce na odběr jsem šla na lačno. :wink:
7. lis 2007 v 11:14  • Odpověz
Ahojky, tak vidím, že se tady bude asi slavit. Moc gratuluji Veryn :wink:
7. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz
autor
ahoj vyverenko moc ti gratuluji. zvlášť když jste se o to pokoušeli takovou dobu :slight_smile:
7. lis 2007 v 15:04  • Odpověz
Musíš verynko být na sebe velmi velmi opatrná, já jsem též a moc doufám, že těhotenství "dotáhnu" do zdárného konce, mám radost, když jsou i jiní šťastní :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2007 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holčiny,Verynko,když jsem byla poprvý u Dr.udělal mi jen utz,ukázal mi srdíčko a pak mě objednal až za měsíc a to jsem měla přijít nalačno kvůli odběrům,přinést ranní moč a vyfasovala jsem průkazku :slight_smile: a gratuluju moc :grinning: ,Anta,tak šup sem s fotečkou :wink: a vám ostatním snažilkám přeju příjemné snažilkování :confused: :grinning:
7. lis 2007 v 17:47  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jak se dneska máte? já dobře dneska mi ředitelka oznámila že si musím vybrat deset dnů dovolené do konce roku ale bohužel ne v kuse :unamused: většinou středa a pátek no prostě kdyby to bylo v kuse tak by to bylo nejlepší a co vy jak se máte? co dětičky?
8. lis 2007 v 18:44  • Odpověz
ahoj Luci, Adámek nějka polakává, asi zuby!mě teď čeká vékend ve škole, tak snad to beze mě zvládnou!Uvidíme!
8. lis 2007 v 19:50  • Odpověz
autor
ahoj misane konečně ses takdy azse objevila :slight_smile: to bude dobré oni to zvládnou neboj
8. lis 2007 ve 21:06  • Odpověz
Holky, já mám takový dotaz, myslíte, že bych měla zpívat mimču už teď? Ráda zpívám a moc bych si přála, kdyby to moje malý mělo hudební sluch po mě a ne hudební hluch po manžovi :grinning: :grinning:
9. lis 2007 v 08:33  • Odpověz
Ahojky holky,jakpak se vám vede?
Anto,myslím, že miminku klidně můžeš zpívat už teď,určitě hudební sluch bude mít,má k tomu přece genetické předpoklady né :grinning: :grinning:
9. lis 2007 v 09:31  • Odpověz
Tak to jsem přesně chtěla vědět. já nevím jak vy těhulice, ale já si pořád hladím bříško a je mi fajn, fotky dodám, pomoc :wink: :slight_smile:
9. lis 2007 v 11:18  • Odpověz
Anto,to je dobře,že mu dáváš najevo,že bude hodně očekávané :wink: Jinak ják se cítíš??
9. lis 2007 v 11:24  • Odpověz
I manžel mi sahá na bříško a říká, tam někde je naše bublinka :slight_smile: A já mu říkám, jojo, to tam je, to co jsi si udělal :grinning: Je to super, mám se velmi dobře, není mi nijak špatně, akorát trochu ta prsiska mě bolí a bříško mám jako balónek, ještě se tak začít vznášet:grinning:
9. lis 2007 ve 12:14  • Odpověz
anto - vznášet,ale štěstím. Úplně ti závidím,taky bych už chtěla :frowning2:
9. lis 2007 ve 12:31  • Odpověz
Ale numerenko, nebuď smutná, to jsem nechtěla, spíš chci ukázat, že i když je ve světě třeba tolik zla, tak se dokážu radovat a že to způsobil takový uzlíček v bříšku schovaný, tak zvedni hlavu a úsměv :wink:
9. lis 2007 ve 12:37  • Odpověz
anto - tak jsem to nemyslela,moc ti to přeju. Jen si vždy povzdychnu,když dostanu mrchu :frowning2: Ale jinak vůůůbec na to nemyslím :grinning: .. jsem ráda,že se takové malé zázraky dějí.. :slight_smile: Těšíme se na ty fotečky :slight_smile:
9. lis 2007 ve 12:42  • Odpověz
No ale holky, co já toho sežeru! :grinning: už na základce mi říkali kyselina a co teprve teď? :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2007 ve 13:18  • Odpověz
Jen papkej Anto, bude se ti ta energie hodit :slight_smile:
9. lis 2007 ve 13:48  • Odpověz
No víš numerenko, kdyby to bylo jen papkání, ale tohle je nevýslovné žraní a co všechno do sebe narvu za kombinace! Chacha normální člověk by to hodil, ale já ne, my to s bublinkou pěkně zpracujeme, pak bublinka zavelí a jde se do lednice znovu :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2007 ve 14:21  • Odpověz
9. lis 2007 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.