• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
dobrou a krásné sny o drobečkovi :slight_smile:
19. zář 2008 ve 20:46  • Odpověz
Sladké sny Luci, ikdyž teď už máš asi půlnoc :slight_smile:
Ekt já bych byla první kdo by se po tom všem co jsi ty prožila položil, určitě...klobouk dolů jak hezky jsi to zvládla a pořád mi připadá že nejsi úplně v poho, ta díra v břiše a tak.. a už jsi plná elánu a chodíš i na ty vaše srazy aut..
Jinak Herest asi vyvolají porod zítra, zdá se mi, jestli se mi to neplete, že dneska jí měly dělat zátěžový test a zítra vyvolávat, ale možná se mi to plete, nevím
Já se chci vidět po porodu jak dlouho budu ''mimo''
19. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz
gábi, buď vůbec, nebo ne hned, protože to tě pozvedne, když už budete spolu. Já byla psychicky fit hned po císaři, jo a v Pardubicích jsem mohla mobilovat i na JIPce, byly jsme tam dvě po císaři a jedna stará paní po nějaké operaci
19. zář 2008 ve 23:22  • Odpověz
Dobrou a čauky zítra, jinak jak se Heresta ozve, hned písnu
19. zář 2008 ve 23:23  • Odpověz
gábi, ber to tak, že víš co všechno se dá vydžet, i když si člověk myslí že na to nemá. třeba ti to v krizi pomůže, protože prvně se musí vyléčit psychika a tepúrve potom vlastní bolest :wink:
20. zář 2008 ve 02:43  • Odpověz
autor
dobré ráno holky, tak jak se dneska máte? co máte v plánu já budu žehlit a budu se nudit :frowning2: venku se mračí tak to vypadá, že bude pršet tak ani nebudu moci jít na procházku hrůza, no ale třeba se to počasí umoudří :slight_smile:
20. zář 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahoj, my dneska jedeme na nákup, včera ještě nakonec ten brácha mojeho přišel v 18,30 místo v 17 :confused: ale dlouho tu nebyl..
Taky se nám tady mračí, no a už aji prší :rolling_eyes: to je teda něco, mě už to počasí tak štve!!
Třeba pojedeš rodit Luci a hned bude po nudě :wink:
20. zář 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
hm to nevim, už jsem tomu nechala volný průběh ono to někdy dopadne :slight_smile: až se prckovi bude chtít tak vyleze a když ne tak holt ho ze mě budou muset vydolovat :slight_smile:
20. zář 2008 v 11:13  • Odpověz
Holky, já mám teda den, nic se mi nechce a to mám tolik práce, nejen domácí ale i pracovní.a ne ane se donutit něco dělat,já bych potřebovala nějakou vzpruhu, nevíte o něčem?myslím třeba nějaký čaj na povzbuzení, nebo nějaký cvik, já už nevím kde brát energii :frowning2:
20. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
gabi vyprdni se na to běž si lehnout prospi se a hned budeš mít energie dost, musíš odpočívat, já jsem si udělala sekanou do mrazáku až přijdu z porodky, abych nemusela vařit a teď budu taky odpočívat i když je to nuda ale musíme brát ohledy na ty naše prcky :slight_smile:
20. zář 2008 ve 12:09  • Odpověz
tak jsme doma z nákupu :wink: koupili jsme i nové topení do obýváku, konečně :slight_smile: už ho i testujeme
:grinning: teď si uvařím maliník a budu plést, doufám, že něco hraje v TV, protože DVD už mám všechny okoukané a půjčovnu nám zrušili :frowning2:
20. zář 2008 v 15:57  • Odpověz
autor
tak my teď přišli z prochajdy, bylo to super, jsem se vyvětrala :slight_smile: manža chce teď dělat cuketové řízečky, tak jsem zvědavá, ale mám už hlad docela bych něco zakousla

gabi máš pravdu v tv nic nedávají je to děs, oni tam vůbec teď nic tak nějak nedávají :slight_smile:
20. zář 2008 v 18:37  • Odpověz
Ahojky holky, všechny vás s Terkou zdravíme :wink: Vložila jsem fotečku z dnešního vítání občánků.My máme už 60cm a vážíme 5150g.
Terka nám dělá jen samou radost ikdyž je teď trochu nachlazená.
Zatím papa :slight_smile:
20. zář 2008 v 18:43  • Odpověz
autor
ahoj numerenko zrovna jsem na to koukala :slight_smile: krásné fotečky a terezka je moc krásná, ať vám dělá radost pěkně dál :grinning:
20. zář 2008 v 18:50  • Odpověz
numerenko, to máš peknou kočku, joli má skoro o 2 měsíce víc a váží a měří zhruby stejně, teda míň. Jo a vítání máme 11.10
20. zář 2008 v 18:55  • Odpověz
Díky za pochvalu holky :slight_smile:
Luci- ty už to taky čekáš každou chvíli,že?
e.k.t-a vy už jste v pořádku? :wink:
20. zář 2008 v 19:08  • Odpověz
no moc ne, ale jsem doma tak to neřeším, každý druhý den na převaz, jen v neděli si to udělám sama, protože v pondělí mám fistulografii a teprve s výsledkem půjdu na převaz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
ahoj holky jj numerenko 18.9 jsem měla termín, ale nic zítra jdu do poradny tak se uvidí, třeba to ještě dneska dopadne a pojedem, holky jak se pozná že už je to ono, jako že přicházejí stahy já mám pořád asi jenom ty poslíky,a nebo se z toho většinou vyklubají prdíky, břicho mi tvrdne když chodím normálně ale jinak ani moc ne tak já fakt nevim
21. zář 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
jo ekt heresta je ještě neozvala?
21. zář 2008 v 09:56  • Odpověz
Ještě ne, myslím že je na pozorování a vyvolávat budou v pondělí, v pardubicích nevyvolávali pokud nevbyl vážný důvod o víkendech ale až v pondělí
21. zář 2008 ve 12:53  • Odpověz
tak kdo ví jak to heresta má, ta moje kámoška šla na vyvolání v pátek a udělali jí to v sobotu.však ona dá vědět :wink:
21. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz
no vždyť, hlavně aby byly v pohodě
21. zář 2008 v 17:00  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsme přijeli od našich z chaty, teď hlídám sestřence děti, šli s mým mužem na angličtinu, tak koukáme na transformery :slight_smile: a co vy holky? jak se máte?
21. zář 2008 v 19:09  • Odpověz
právě jsem vylezla z vany a přebalila si břicho. Joli už chrní, tak ještě podojit, něco slupnout a chrnííí :grinning:
21. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz
my dneska pohodově, nedělně :grinning:
Luci to si troufáš, já bych měla strach, co když pojedete?? :astonished:
21. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
gabi, tak by manža se sestřenkoupřijeli z angličtiny :wink:
22. zář 2008 v 05:27  • Odpověz
autor
dobrý ránko holky, tak jak jste se dneska vyspali? já dobře, vstávla jsem opět asi jen dvakrát takže pohoda, dneska jdu k dr. tak uvidíme co mi řekne a jestli mě už pošle na vyvolávačku kéž by to buď přišlo samo nebo by mě už poslal
22. zář 2008 v 07:54  • Odpověz
Ahoj Lucko, koukám koukám, že jsi ještě neporodila, neboj, však ono to přijde. Určo to zvládneš, i já to zvládla a to jsem děsnej posera, když mě čapne nějaká bolístka! :wink:
22. zář 2008 v 08:41  • Odpověz
dobré ranko :wink:
no jo ekt, jenže já bych se bála, že to nestihnou..asi budu dobře plašit až to přijde :confounded: :grinning:
Luci tak držím pěsti ať ti řekne potěšující zprávy!!
Mě se poslední dobou nějak podezřele dobře spí, ani na WC se nebudím, akorát si pak ráno myslím, že nedoběhnu... :unamused:
22. zář 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
tak buď ráda, že se vyspíš gabi

anto no já vím že to zvládnu, upřímně mě i přešel trochu strach i když ono to asi přijde zase ale třeba ne, řekla jsem si, že to budu brát jako seskok padákem :slight_smile:
22. zář 2008 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.