• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
luci to je trefné, když už letííš, musíš dopadnout :grinning:
22. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
No ja doufam, ze budem mit dopad do perin :grinning: Nebo do kopy mekkouckyho vonavyho sena :grinning:
I kdyz motto Hersty zni : I pad na drzku je pohyb dopredu! Tak doufam, ze si to radne uzijem :slight_smile:

Jinak jsi mi Gabi pripomnela, ze pry noc pred narozenim je spanek miminka absolutne sladeny se spankem maminky... ze by predzvest?
22. zář 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
to jo :slight_smile: však taky 20 min nahoru a 8 minut dolů, takže pohoda :slight_smile:

co heresta ještě nic?jeslti si nezapomněla uložit tvoje číslo :grinning:
22. zář 2008 ve 13:47  • Odpověz
říkala že ne, tak neuháním, já měla vyvolávání a po dvou dnech císař :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
hm taky dobrý, doufám, že u nás to bude v pohodě :slight_smile: ty jo holky já už se těším, těchle posledních pár dnů je nekonečných
22. zář 2008 v 15:03  • Odpověz
Ja jeste nikdy neskakala padakem a fakt nevim estli bych skocila. Nahoru vyletet asi bych jeste zvladla, ale hupnout? By me musel nekdo strcit :grinning:
Jinac jak jsem psala, ze velkou roli v prenaseni muze hrat psychika, mi to ted ten seskok padakem celkem pripomnel. Kobyla prej kdyz ma rodit, tak muze oddalit porod az o 12 hodin nebo kolik, pokud se ji zda, ze je prilis rusena :wink: Treba mame taky takovou moznost a pouzivame ji proti sobe :grinning:

Ekt, mas recht, nema cenu Herest stresovat vic, nez je sama uz ted :wink: A treba uz vubec nejni jenom si uziva Yvonky a my jsme ji ukradeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 v 15:07  • Odpověz
to nevím, max si počkáme než se dostaví
22. zář 2008 v 16:54  • Odpověz
autor
no holky tak je to naprd, když neporodím tak mám ve čtvrtek nástup tak uvidíme, ale už bych docela ráda aby už to bylo jdeme spát tak se mějte papa a dobrou :slight_smile:
22. zář 2008 ve 22:18  • Odpověz
luci, dobrý že tě berou do nemocnice, nechtějí nic riskovat, zajímalo by mne jak heresta, zatím žádná zpráva. Doufám že je vše OK
23. zář 2008 v 06:12  • Odpověz
autor
no to teda ale snad jo, třeba si prostě jen užívá yvonky a nemá čas

no tomu našemu prďolovi se prostě ještě nechce nevim teda ale na co čeká :slight_smile:
23. zář 2008 v 08:09  • Odpověz
tak když nechce, to se ti chce líbit a honí vlásky :wink:
23. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
no mě by se líbilo i tak jen kdyby už tu bylo :slight_smile:mám obavy z toho vyvolávání, když vlastně ani nevim co mi budou dělat :frowning2:
23. zář 2008 v 09:09  • Odpověz
Nic, jen ti dají tabletku mezi čípek a plodový vak a budou čekat jestli se to rozjede
23. zář 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
a to jako vyvolává ty kontrakce? a pak ti píchnou vodu?
23. zář 2008 v 09:32  • Odpověz
To vyvolává kontrakce a uvolňuje čípek aby se líp otvíral. Voda buď praskne sama, nebo až ujž je to opravdu tak na těch 5-7 cm tak ji píchnou
23. zář 2008 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky,
Luci neboj, dopadne to dobře!Heresta už mě trochu děsí, pořád žádná zpráva, to j ezvláštní, snad jsou opravdu v pohodě.To je šílený kolik maminek dneska přenáší a kolik porodů musí vyvolávat, s takovou za chvíly otěhotní a hned jí vypočítají kdy jí to vyvolají :pensive:
23. zář 2008 v 10:08  • Odpověz
Nestraš. Někdy nechávají i víc než 2 týdna přenášet, ale častokrát potom mají děti potíže, tak je lepší je vyhnat dřív :wink:
23. zář 2008 v 10:14  • Odpověz
Jéééé huráááá, blivajznice usnulaaa. Teda doufám že aspoň než konečně posnídám :wink:
23. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
ekt, a nechceš napsat ty herestě? třeba by jí potěšilo že na ní myslíme..mě by to teda potěšilo :wink:
23. zář 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
no holky asi sednu na rotoped a zkusim to nějak rozehnat, všichni říkají že je to pořád lepší když to začne samo než když to musí vyvolávat.Když já se podvědomě bojím bolesti tak to třeba nějak blokuju, akorát je to těžký protože nevim jak to mám odstranit.

a co vy jak se dneska máte? :slight_smile:
23. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
Luci, tak vlez do horké vany, vem si časopis ,pusť si oblíbené písničky a zapomeň na to že chceš rodit...skus v té vaně vydržet co nejdéle!a pořád udržuj horkou vodu
23. zář 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
no to jsem už všechno zkoušela ale nic nepomáhá :frowning2: teď jsem prďolovi pouštěla hracího medvídka a povídala si s ním tak uvidíme, říkala jsem mu jak se na něj všichni těší, hlavně maminka a tatínek a že už tu má všechno přichystané, tak si třeba už dá říct

a co ty gabi jak se cítíš?už je to lepší nebo máš pořád ještě ty problémy?
23. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz
no já na ni číslo nemám, to mi neposlala.
23. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz
Hmm, tak to budeme muset počkat až se ozve...
Luci už je to lepší, ikdyž výtok stále trvá a dr říkal, že odchází hlenová zátka..tak se každý den ''modlím'' ať ještě nerodím, sice by mi to nevadilo, ale malá ještě asi nebude úplně dopečená.ještě asopň 14dní, mám se víc šetřit, jenže to mi nějak moc nejde :zipper_mouth:
23. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz
gábi, každý den dobrý, ale krirický ukončený 34 týden už máš za sebou tak to je dobré, neboj ono to třeba nebude tak rychlé
23. zář 2008 v 17:04  • Odpověz
kéž by, protože v porodnici nechci strávit víc než 4dny, snad mi to vyjde :sweat_smile: ...
23. zář 2008 ve 21:01  • Odpověz
autor
ahoj holky u nás pořád nic oni ho ze mě fakt budou muset asi vyždímat :frowning2: ale zase si říkám, že když nic tak ve čtvrtek bude na světě tím se utěšuju a připravuju se na to

teď jdeme spát abych se ještě vyspala naposledy, zítra už to asi bude horší, i když já zase tak netrpím na nespavost když jsem nervózní, ale kdo ví

tak holky dobrou noc :slight_smile:
23. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz
Tak Joli mi tu už hodinu vysvětluje, že teď je ta neljepší chvíle na zábavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2008 v 05:32  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jak jste se dneska vyspali? já dobře vstávala jsem jenom dvakrát, venku je hnusně prší, a já se budu zase nudit, no musím zkontrolovat jeslti mám všechno zbalené zítra nastupuju :slight_smile: tak doufám, že už zítra tu budeme mít našeho broučka strašně se na něj těšíme :grinning:
24. zář 2008 v 08:18  • Odpověz
no Luci držím pěstičky :slight_smile:
24. zář 2008 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.