• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
a nezapomeň písnout, vidíš tu nervozitu okolo stavu heresty :frowning2:
24. zář 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
to jo nebojte holky písnu já jsem trochu nervózní teď volám do porodnice, abych se zeptala v kolik tam mám přijet tak doufám, že to pujde rychle
24. zář 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky, Luci taky držím pěstičky!! Jé, já ti i trošku závidím, už víš že zítra budeš mít broučka usebe, kdo ví kdy se té naší malé dočkám já :wink: tak ještě dneska hodně odpočívej ať jsi na zítra připravená :slight_smile: klidně bych šla za tebe :sweat_smile:
24. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
no teď mi psala kamarádka, že berou an vyvolání i den předem tak jsem jí psala ať se zeptá že bych tam klidně už dneska jela. tak uvidíme holky. :grinning:
24. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
Tak dej vědět Luci jak t o s tebou vypadá :wink:
Ekt, ty jsi myslím psala, že jsi měla u porodu křížové bolesti, jak by jsi to posala??Asi je to těžko takhle popisovat, ale aspoň nějak, prosím, je to ''normální'' bolest zad nebo takové impulsy? Já mám dneska nepravidelné bolesti zad, občas mě to chytne že se hýbat nemůžu a cítím u toho svůj tep ale právě v těch zádech a bolí to jak čert.. :unamused: nevím jestli jsem to napsala srozumitelně, snad mi na to něco řekneš :wink:
24. zář 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
tak holky zítra v devět mám nástup, tak jsem zvědavá a doufám, že to pujde fakt rychle :slight_smile: jdu si dát ěnco k jídlu :slight_smile:
24. zář 2008 v 11:33  • Odpověz
ahojte holky,

jste si jiste, ze ma Herest spravne cislo? Nekdy staci maly preklep a hned se pise nekomu jinemu :grinning:

Ekt - 34 tt je kriticky? V cem? To ze pak mimi uz neni potreba do inkubatoru?

Luci drzim pesticky at se to rozjede samo.

Gabi odpocivej.
24. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
Kdo ví komu heresta napsala, a ten dotyčný na to čučel jak puk :grinning: a chudák heresta je smutná že jsme jí ani nepozdravily :unamused: a nebo v tom zmatku zapomněla uložit číslo, nebo mobil doma a už jí přišlo zbytečné ho tam tahat...no napětí stoupá, snad je v pohodě!

Luci, budu na tebe zítra myslet a dej nám vědět, že jste v pořádku :dizzy_face:

Já jdu teda odpočívat :grinning:
24. zář 2008 ve 12:16  • Odpověz
Gabi - no prave, clovek nikdy nevi. Treba ji dosla baterka a manza ne a ne najit nabijecku. Nebo se nesmi mobily u nich na porodce pouzivat... Kdo vi. Urco je v poradku a uziva si maly :dizzy_face:

Luci vam drzim pesticky. To zvladnete :dizzy_face:

Taky se jdu natahnout. Ach, ty tehule :grinning:
24. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
ahoj holky, taky odpočívám je to nuda když není co dělat, koukám na dvd a co vy? jak se máte dneska? :grinning:
24. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz
Luci, mas pravdu, ze je to nuda, kdyz neni co delat. Ja si ctu knizku o ockovani. Nasla jsem ligu proti ockovani tak ctu jaky jsou rizika nenaockovani mimi a jaky jsou rizika naockovani mimi. At si muzu odpovedne za nej vybrat.
Ale ty uz to mas za par :sweat_smile: hodin :grinning: a pak budes mit co delat jejej! Mimi te zamestna. To my s Gabkou jeste nevime, kdy na nas vykoukne :slight_smile: a ze maji jeste chvilu cas!
24. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
no to máš pravdu že ěm pak zaměstná, ale strašně se na to těším, bude to změna, ale zvládnem to :grinning: a vy máte ještě čas holky, jen si to pěkně užijte, i když musím říct, že když pak přenášíte tak už je to naprd, člověk je otrávený a už se těší až to bude mít za sebou, ale pořád lepší přenášet, než kdyby se mimi narodilo předšasně a nebylo v pořádku :slight_smile:
24. zář 2008 ve 14:48  • Odpověz
no dneska docela nuda!!!!nemám pořádně do čeho píchnout a stejně by se mi ani nechtělo, a ještě k tomu máme něco s anténou nebo co a televize nemá signál :angry: to je fakt děs!venku je zataženo jak před koncem světa, úplně černo, to asi bude bouřka a k tomu ještě taková zima, lezou na mě deprese, nemůžu jít ven, bolí mě v krku tak to nechci dorazit a stejně mi začínají být těsný kalhoty, v čem já pojedu do porodnice to teda nevím.
24. zář 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
no holky tady je taky zataženo a prší, potřebovala bych sehnat dárek pro taťku, ale fakt nevim co je to děsný kupovat něco chlapům, akorát máme problém, že jsem taťkovi chtěla koupit rybyčky do akvárka, jenže on má narozeniny teď v neděli a to já nejspíš budu asi v porodnici nebo pojedeme domů, tka mu dáme k narozeninám vnouče :grinning: to je stejně nejhezčí dárek ne?
24. zář 2008 ve 14:53  • Odpověz
Lucko : no joooo :slight_smile: Dyt bude mit oci jen pro vnoucatko a rybycky chudinky by nemely radnou pozornost :slight_smile:

A prinejhorsim budou rybycky pozdeji ne? :slight_smile:

Jinak s tebou naprosto souhlaism : chlapum neco koupit to je vzdycky hrozne slozity. Muj manza ma rad vino a ja ne a tak na posledni chvili jsem k jeho letosnim narozkam prisla na napad mu koupit vakuovou pumpicku a vakuovej spunt. Tim se ten obsah uchova a vino nevyprcha, takze si manza muze doprat sklenicku k veceri aniz bychom druhy den vylejvali celej zbytek lahve :slight_smile: Asi by to fungovalo i na pivo, jenze pivo vetsinou zmizi :grinning:
24. zář 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
hm vidíš tak to naši pijou víno oba takže tu lahev když mají chuť tak i vypijou ve dvou, nebo k nim přijde návštěva, nejhorší je to, že když se svýho manžy zeptám co by si přál k vánocům, že bych třeba už nakupovala, tak nic nepotřebuje, nebo mi řekne že neví a tak no a kdo má pak pořád něco vymýšlet, nakonec to většinou skončí tím, že dostane trička slipy, ponožky a takové ty obyčejné věci, ale vždycky chci aby měl aspoň něco co bude mít pro sebe a ne na sebe ale vymyslet to to je umění :grinning:
24. zář 2008 v 15:18  • Odpověz
To ju :unamused: minulej rok jsme rozdavala bony. Natiskla jsem si papirky : pro tchyni par lekci pocitace, par uvarenych obedu umyti nadobui zdarma k tomu (pac moje tchynka se proste nezastavi, tak aby se naucila odpocivat), pro manzela par snidani do postele a par masazi :wink: to taky neni k zahozeni :wink:

No a za celej rok to nevyuzil ani jeden, takze jsem se nemusela namahat :grinning: a radost to udelalo velikou, pac se zacali tesit, jak si to vsecko uzijou.
24. zář 2008 v 16:06  • Odpověz
gabi, nebyla to bolest trvalá, ale pravidelně zesilující, a nenašla jsem proti ní žádnou zbraň jen jsem se každou snažila přežít a překňučet, kňourala jsem že už žádnou křížovku nechci :sweat_smile:
24. zář 2008 v 19:40  • Odpověz
kuličko do inkubátoru pošupe stejně, ale je pravděpodobné že jsou už vyvinuté plíce a nebude potřeba ventilátor k dýchání :wink:
24. zář 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
Tak holky já se jdu s Váma rozloučit, pujdu se osprchovat a pujdu spát, abych se naposledy vyspala :slight_smile:

doufám, že to všechno pujde dobře a že porod se rozběhne a budu to mít brzy a rychle za sebou

myslete na mě prosím a já se ozvu hned jak to pujde, tka to tady moc nezasekejte abych se pak neučetla k smrti :grinning:

gabi hlavně buď v klidu,vydrž to ještě pár týdnů a kulička taky

ekt napíšu jak to pujde díky

mejste se tu holky fajn a všem díky za podporu papa :slight_smile:
24. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz
papa Luci, a dobrou noc!!já jsem normálně nervózní za tebe :sweat_smile:
tak hodně sil!

hmm, takže prostě bolest jako kráva, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: no taky nám to nějak dopadne
24. zář 2008 ve 20:36  • Odpověz
Luci tak drzim palce, at je vsecko v pohode :slight_smile:
Mno u me to zatim na porod moc nevypada - mimi se u me libi :slight_smile:
24. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz
luci držím pěstičky
24. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz
holky to je hrozný, jednou se vyspím jako šípková růženka a jindy ne a ne zabrat! :confounded: a to mě zítra čeká tolika běhání po městě :frowning2: , vlastně už dneska :sweat_smile: a já tu furt straším jak bílá paní...
Kdo ví jestli Lucka spí, nebo jestli si ''užívá'' nějaký noční koncert. :wink:
26. zář 2008 v 01:30  • Odpověz
kde jste kdo?

Ekt, heresta se stále neozvala?? :fearful:
26. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz
Ja tu jsem ale nikdo sem nepise :sweat_smile:
Jinak hlasim nastup na materskou :slight_smile:
26. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
teda hi hi, ne ze bychom uz meli mimi v rukou to nee :sweat_smile: vzdyt ma jeste cas, ale rozhodla jsem se prastit s praci. Asi tak.

Jak se Gabi mate?
26. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
lenošně :sweat_smile: dneska přijede na kafe mamka s bráchou a já jsem chtěla upéct štrůdl, mám i těsto a jablka vytažené z mrazáku, ale nějak se nemůžu dokopat..

Já jsem taky týden na mateřské, ale před tím ,jsem byla od 11tt na nemocenské, takže jsem doma už pár měsíců...nemohla jsem dělat noční a tahat těžké věci :pensive: ,logika, že.

jinak dneska konečně vylezlo sluníčko, tak půjdem na prochajdu :dizzy_face: aspoň půl hoďky někde potrajdat, to mi stačí až až, dojdu do parku sednu na lavičku, počuchám ten ''čerstvý vzduch'' a půjdeme zpátky :grinning:

Ještě jedeme pro vaničku a musím to tu dát trochu do kupy, no tak to jsem zvědavá jak to všechno stihnu..
26. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz
holky tak jsem pátrala co naposledy napsala heresta...

heresta • 43tt • 18. září 2008 ve 20:41

Holky ja jdu dobalit.. A pomastim spát doufam ze me neposlou domu a napisu vam az tak v patek pristi tyden
Opatrujte se..

Takže klííííd, jen si užívá Yvonky a nemá na nás čas :dizzy_face:
26. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz
Gabi no vidis, kdybychom poradne cetly ze... :angry: :sweat_smile:
No myslim na ne, na holky. Jakoz i na Luci a jeji mimi. Ty uz to musi mit taky za sebou!
26. zář 2008 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.