• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
no dr možná nebude pro, je tam drastické dávkování. a prý až po 3M ha ha to už je většinou po kolikách, ale poraď se spíš v lékárně, ono je to proti prdíkům, ne pro uklidnění, ale funguje to tak
2. říj 2008 v 09:54  • Odpověz
Ja mu to rikat nebudu, jenom ze v pondeli maj u nas i v lekarne tak se tam stavim :sweat_smile: A ty si to používala od kdy?
2. říj 2008 v 11:30  • Odpověz
ahoj holky,
vidím herest,že se zžíváte hezky,když už i koníka zvládáš :wink: jsem zvědavá jak dlouho budu mimo já.
jojo v tom modrém oblečku je yvča k sežrání :sweat_smile: :dizzy_face:
mě zase chytají poslíci,bolí mě stydká kost a z každého jídla mám průjem :angry: už snad i z rohlíku :rolling_eyes:
naštěstí zítra mám poradnu..
a co kulička a lucka?jak se vede holky?
2. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz
od dvou týdnů, ale to jsem dávala do mlíčka do lahvičky, ale potom jsem tím párkrát vyřešila hysterák a už jsem to do mlíčka nedávala, jen na didlíček a byl úplný pokoj i od prdíkových krutónů
2. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz
Gabka: no stiham nevim nevim :sweat_smile: :sweat_smile: Mala chrni, dneska ma spaci den, jenom se naji a zase spi :slight_smile: Vecer zas bude vyvadet :rolling_eyes:
2. říj 2008 v 15:53  • Odpověz
Gabi my se mame celkem dobre, ted hodne lezime, pac zitra mame maraton : haptonomie, 3. utz pak vizita 8 mesic... brrr doufam, ze mi to nespusti posliky. Beru ted na to homeopatii :wink:
No ja frcim, mam desnej hlad :grinning: A s tim zazivanim je to u me jako na horsky draze : jednou prujem jednou zacpa... takze chapu hi hi. Ale nerikal tu nekdo (Ekt myslim), ze prujem je predzvest porodu??? Gabi, mate jeste cas, tak se setri jo?

Herest : preji pevny nervy
2. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
No kuličko, bývá to od přírody k tomu aby se střevo pěkně před porodem vyčistilo :slight_smile:
2. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz
kuličko, mě teď spouští poslíky úplně všechno :confounded: už mi stačí jen myslet na malou a je to tady..pořád mi tvrdne břicho, někdy to dost bolí, nemůžu se moc hýbat...a k tomu má můj nějaké lenivé období, takže nálada na bodu mrazu :rolling_eyes: na sobotu jsme pozvaní k našim, brácha měl narozky...tak jsem zvědavá jak se budu cítit..je to 40km tam a 40zpátky, to ještě není taková kalamita, jen kdyby jsme měli auto a né plechovku :grinning:
jak já už bych chtěla Vánoce, ten klid, ikdyž už tady bude malá, ale i tak to bude klid, jsem teď nějaká nervózní a vůbec nevím z čeho :confused:
2. říj 2008 ve 23:43  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska zas jedem celej rvaci koncert :dizzy_face: Je to mazec ze ji to porad bavi.. :grinning:
3. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz
No to bude ještě chvíli trvat, potom si zvykne že je doma a potom už to nebude tak často.
3. říj 2008 ve 22:19  • Odpověz
ekt: to doufám :grinning: No holky ale průser.. přišlo mi divný že vůbec nespí pořád rečí, a ani v kočárku nechrápe tak mne napadlo ze ma hlad.. no tak jsem ji zvážila a ma skoro o 100g min :astonished: pritom ji mam porad u prsa.. tak jsem bezela do lekarny pro nutrilon jsem zvedaa co mi rekne dr.. ale co prece ji nebudu trapit hlady..
4. říj 2008 v 19:59  • Odpověz
Gabi tak to mas blby. Nam vcera namerili otevreni na jeden prst :frowning2: tak ted me manza honi si jit lehnout jen co hybnu palcem u nohy :grinning: je zlatej! :dizzy_face:

Jinak zacinam byt taky pekne nervni : jestli je mimi v poradku a tak. Namerili mi totiz vysku delohy jen 29cm pricemz by mela byt 35! Ale na UTZ bylo mimi tak akorat, tak se utesuju. Dneska trosku spinim, ale starou krev, tak to bude urco tim drastickym vysetrenim ze vcera.

Davejte behem ty cesty pozor. Ony ty cesky silnice jsou sama dira :confounded: I kdyz tady to taky lepsi neni. Mam zakazany auto a to jsem zvedava jak to provedu, kdyz bych mela jeste na posledni pripravu, pak rande s anesteziologem a tak... a ten autobus je horsi nez auto, jenze ja uz ridit nemuzu. No snad to pak rozlezim no.

Herest uvidis, co nutrilon estli zabere, ale rekni : kdyz kojis, bere Yvonka dlouho nebo bere jenom to prvni mlicko? Treba ji chybi to zadni mliko s tukama.
Jo a zmen si profil! Si nedokazu predstavit byt tehu 462 tt :grinning:
4. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz
heresto zkus si pořídit odsávačku a odsávej si mlíčko a uvidíš kolik máš, jo a přikládej Yvču třeba každou hodinu. Důležité je si při kojení udělat pohodlí a uvolnit horní polovinu těla, to usnadňuje spouštění mlíčka.

Jo a homeopatika ricinus comunis 2x 5 granulí na lačno ráno po večeři večer rozpustit v ústech, nevzdávej to hned při prvním náznaku potíží.

Držím pěsti.
4. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
ahoj holky bohužel Vám musím s velkou bolestí v srdci oznámit, že nám dne 4.10.2008 v 5.00hod ráno Davídek zemřel a už je mezi andělíčky :frowning2:

bohužel porod se nepovedl, nastaly komplikace a Davídek musel být převezen do Hradce na JIP, já jsem ho viděla až po propuštění z nemocnice, jenom chci říct, že je to pro něj lepší, protože na tom byl opravdu hodně špatně

je to pro nás hrozná rána a budeme se s tím srovnávat ještě dlouho, ale čas hojí vše tak to snad nějak zvládneme

herest tobě moc gratuluji holčička je moc krásná, přeju všem, aby vaše dětičky byly zdravé

nezlobte se na mě holky když se tady teď asi delší dobu neukážu

přeji dobrou noc ahoj Lucka :frowning2:
4. říj 2008 ve 23:31  • Odpověz
ekt: ale ja si odsavám i si ty prsa mačkam a stane se mi ze mi z nich nic netece, pokazdy kdyz opravdu hodne brecela (coz bylo porad) jsem ji dala prso. myslim si ze se mi nestiha delat :unamused:

Luci, nevim co napsat.. je mi to moc lito :cry:
5. říj 2008 v 08:29  • Odpověz
kulicka: no o to se snazim uz dlouho ale porad mi to pise ze jsem nezadala rok pritom jsem ho zadala :angry:
5. říj 2008 v 08:36  • Odpověz
:cry: LUCI TO JE MOC LÍTO, BUDU NA TEBE MOC MYSLET ABYS TO BRZO ZVLÁDLA :frowning2: . AŽ BUDEŠ MÍT SÍLU TAK SE UKAŽ, VÍM ŽE TO BUDE TRVAT HODNĚ DLOUHO. TO JE MOC SMUTNÉ, SLZY JAKO HRACHY. MYSLÍM NA TEBE. TEĎ SE SNAŽ ASPOŇ TROCHU DOSTAT DO FORMY DAVÍDEK TĚ BUDE HLÍDAT A AŽ SE TO SROVNÁ POMŮŽE K SOUROZENCI. KDYBY SIS CHTĚLA POPLAKAT NA RAMENO, MŮŽEME SE DOMLUVIT, RYCHNOV NENÍ TAK DALEKO OD HOLIC, ALE NESPĚCHEJ S REKONVALESCENCÍ. KONTAKT NA MNE MÁŠ, KDYŽ BUDU MOCT JAKKOLI POMOCT RÁDA POMŮŽU
5. říj 2008 v 15:43  • Odpověz
heresto zkus se celá smazat a potom znovu zadat
5. říj 2008 v 17:27  • Odpověz
tak uz bych to mela mit v cajku
5. říj 2008 v 17:51  • Odpověz
jo je to jak má být
5. říj 2008 v 18:25  • Odpověz
tak fajn :slight_smile: konecne nejsem 462tt :grinning:
5. říj 2008 v 18:48  • Odpověz
no to teda
5. říj 2008 v 19:14  • Odpověz
Luci - to je mi strasne lito :frowning2: :pensive:
5. říj 2008 v 19:56  • Odpověz
Lucinko, jsem naprosto z této zprávy zničená, je mi to moc moc líto :confounded: :cry: :cry: :cry: Hodně síly Ti posílám za celou naší rodinu :pensive:
6. říj 2008 v 06:59  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem se dnes chtěla přidat do diskuze,ale asi jsem radši neměla. hned na úvod jsem si přečetla takovou smutnou zprávu :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Luci,přeji ti moc sil. já si to nedokážu představit. to je strašné..
6. říj 2008 v 07:52  • Odpověz
ahoj holky, můžu se přidat? Taky čekám první miminko jsem v 15t+5.
6. říj 2008 v 08:00  • Odpověz
Přidej se, aspoň tu bude víc rušno a určitě budeš mít spoustu dotázků tak aspoň budeš mít kde. :slight_smile:
6. říj 2008 v 08:24  • Odpověz
To je fakt, jsou tady i zkušené mamči, které rády poradí! :wink:
6. říj 2008 v 08:38  • Odpověz
Krásný den všem. Mohu k Vám? Jsme sice už v závěru těhotenství, ale miminko je to naše první a moc se na něj těšíme. Mrzí mne moc, co se stalo Luci, to je opravdu hrozné... A jak se máte Vy ostatní?
6. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
Ahoj vsichni :slight_smile: tak jsem se dneska stihla vykoupat aniz by ta mala muricka zacla rvat :grinning: :grinning: tak ji ted chvalim co to jde..

S tim mlikem zadna slava rano jsem si mackala prsa a ani kapka :cry: :cry:
6. říj 2008 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.