• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Herest pomalicku polehoucku :slight_smile: To verim, ze nemuzes uverit, ze to krasny stvoreni je tvoje dcera :dizzy_face: vzdyt je to fakt zazrak! No uz se tesim na ty krasny pocity, az se na nas poprve mimi podiva, az se na nas usmeje, az po nas natahne rucicky :dizzy_face:

Tak pak napis jak bylo u prababi, ta z toho musi bejt taky cela na vetvi :slight_smile:
Pohlad Yvonku za me, at pekne papa. Neboj, ona to dozene :slight_smile:
Preju krasnou noc. Kolikrat te budi? A co manza? Jak se tvari, ze se stal tatkou? Ja jsem cela zvedava na toho myho :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz
no holky já taky ještě pořád nevěřím že je ten zázrak můj a zatím nepozoruji zlom jsem máma. Mé okolí to sice vidí, ale já jaksi čekala větší změny :grinning: :grinning: ale stejně je to super. mít komu dát spoustu lásky, a aby ten měl z toho úžasnou radost. MM mou láskou a péčí už začínal být unaven, tak jsem kvočnila kde všude a to se mu už taky nelíbilo páč to šlo i dost do peněz :wink:
9. říj 2008 ve 02:15  • Odpověz
Kulicka: no manza je zlaticko.. je skvelej, pomaha mi..
Yvca se budi jak kdy jak cche :grinning: dneska spala v noci asi 2 hodinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze jsem kantare :slight_smile:

Nebooj uz se dockas za chvili :wink:
9. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
heresto neboj to se časem upraví. Joli jde spát ve 20 vstane mezi 1-3 a potom 5-7 :wink:
9. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se prolívám maliníkem a snídám :wink:
Já už se taky moc těším, a vidím, že nejsem sama kdo si to neuvědomuje jako nějaký extra zlom...to jsem ráda, začínala jsem si připadat divně, na mimi se těšíme, ale mě to pořád nějak nedochází..

Kuličko my se dočkáme zhruba stejně :wink: Já už bych rodila jak barevná :sweat_smile: ten konec těhu je fakt záběr, aspoň pro mě teda, všechno už mě bolí, od toho jak nepohodlně spím a zavazí mi to břicho.. Ale už jen chvíly..

Tak se držte holky!!!
9. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
Gabi - ty jo, tak to asi budem obe tehotny :grinning: Taky uz me zacinaj v noci bolet zada, ale to proto, ze manzel zabira moc mista v posteli :grinning: Chi chi chudinka, uz ho pekne utlacujem a nenechame uz vyspat. A pak nevim jak si lehnout brr. Vcera jsem se prevalovala az do 2 do rana nez jsem usnula. A pak jsem se probudila s tim, ze potrebuju na zachod :grinning: No a nez se clovek zvedne, jak hleda vhodnou polohu, aby se to vsecko bolavy dalo na misto... Ale coz. Ja doufam ze mimi jeste tak 14 dni zustane.

Jinak s tim pocitem, ze budu mama... to mam stejny. Nijak extra me to zatim nezmenilo. Asi to dopadne jako s mym Ing titulem. Jsem si rikala, jak se pak budu citit dospela = slecna inzenyrka. A ha ha. Ani tuk. Porad jsem takovy strestiprdlo. Stejne tak po svatbe : se budu citit jako manzelka. Ha ha. Porad stejny trestiprdlo :grinning: Takze opravdu ale opravdu samy nejste.

Ja teda malinik nemam. Mam ho na zahrade ale jeste jsem se neodhodlala ho natrhat a vylouhovat. Ale papam lneny seminko a psyllium. A pak mam taky nejaky ty homeopatika na pripravu tak to snad bude stacit. No a posiluju dno panevni.

Jo jo, drzme se :slight_smile:
9. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz
dobrý večer :grinning: my jsme ted dorazili domů, jeste jsme byli na navsteve u tety, malou jeste nevidela :slight_smile: a pak se zas zakecal manza, je to strasna drbna :grinning:

Jak jste se meli celý den?
9. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
jo a byla jsem dneska koupit caj, tak mám heřmankový a fenyklový, aby mala nebyla dehydrovaná, kdyz mame umelou výživu :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:36  • Odpověz
Jo jsou dobrý, ale ten heřmánek dělej raději ještě slabší než doporučují. Některým dětem nedělá moc dobře a pokud to bude i Yvča tak pozor na pampers sleep and púlay ty ho mají taky :dizzy_face:
9. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz
sleep and play mam doma a Yvce nevadej... :slight_smile: udelala jsem ji ten feniklovej (pekne smrdi) :grinning:
10. říj 2008 v 06:04  • Odpověz
No ale je super, Joli chutná, ten heřmánek moc nemusí, ale když je žíža tak si taky dá
10. říj 2008 v 08:35  • Odpověz
Tak dneska mi spala aspon od 00:00 do 4 hodin tak parada aspon jsem se trosku vyspala :grinning:
10. říj 2008 v 08:43  • Odpověz
No to je super. Však až si udělá vlastní režim, tak bude dobře
10. říj 2008 v 08:47  • Odpověz
jenom doufám že ted usne abych mohal udelat aspon obed :sweat_smile:
10. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
No snad ano, teď když nemívá takový hlad by mohlo být lépe
10. říj 2008 v 09:04  • Odpověz
To doufám... Odpoledne s ni hned vyrazim ven, kocarek se ji moc libi tak chrni i 4-5 hodin :grinning: :grinning:
10. říj 2008 v 09:05  • Odpověz
No to je super. Joli ho má taky moc ráda, ale musím včas rozlišit jestli chce spát nebo koukat. to bych ji dala do golfek, sice ná trojkombinaci, ale nechci aby zjistila že to jde, občas ji chci uspat já a to by mohl být problém, ty děti jsou děsně chytrý a vyčůraný :sweat_smile:
10. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
ekt: To ja ji tam frknu a za 5 minut je tuha, to samy kdyz ji dame do autosedacky :grinning:
10. říj 2008 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme se vrátily z poradny, na porod to prý ještě nevypadá, nález stále stejný :angry: , já už jsem se tak těšila, že dr. řekne že jsem otevřená..a nic :unamused:

Už to fakt nedávám, mám to břicho hrozně hrozně velkééé, nemůžu se pohnout aniž by mě něco nebolelo..
Chlastám ten maliník, zlikvidovala jsem další krabičku :sweat_smile: tak uvidíme.. V noci se mi špatně spí, tak spím přes den, ale to nejde furt, musím taky něco dělat, občas jsem jak po flámu, včera jsme jeli kupovat ještě n. košili a blbosti do porodky a mojemu boty, zašli jsme na oběd (asi na nějaký čas poslední :wink: ) a ještě směr kaufland, no a večer jsem měla nohy jak konve a kruhy pod očima jak sova :sweat_smile: :pensive: a to ještě chceme o víkendu koupit novou pračku, jak já si teda vyberu to nevím, už se mi nikam nechce..
jak jsme tak lítali po tom městě, říkala jsem si jak by to bylo fajn už tlačit kočárek.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bylo tak hezky, sluníčko jak blázen, teploučko..a dneska zataženo, mrholí, no na deprese dobrý :confounded:
10. říj 2008 v 11:14  • Odpověz
gabka: :grinning: :grinning: Ja mela brisko maly a taky me vsechno bolelo :slight_smile: To my asi vyrazíme dneska na brzkou vecu poprve s malou, je tak strasne hodnoucká ze s ni muzem bejt vsude, ale ne v noci :grinning:
10. říj 2008 v 11:21  • Odpověz
jéé tak to si dobře pošmákněte!já nějak nemám na nic dneska náladu!jdu spát :sweat_smile: venku je to jak před koncem světa..
10. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
heresto Joli ze začátku byla taky úplně šípková růženka, ale po 6t už je zvídavá a teď po 4m už je to občas síla jako dnes tak řvala až nedýchala obludka malá, musela jsem ji plácnout mezi lopatky, ale hned byla v pohodě a už ani tolik neřvala. Vidíš ono je to normální a jetak to nepřejde :slight_smile: a to je fakt zlatá, já takto prý vydržela 22h z 24 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz
Ahojte holky,
souhlas s Ekt, ten hermankovej opatrne.
Herest to mas fajn :slight_smile: Ve 2 tydnech uz spi 5h v kuse? Nadhera! Mas sikulku holcicku!
Gabi - uz mi to taky zacina - boleni v zadech a tak. Navic mame uzkou postel (tady ve Fr se delaj standardne 140 sirka, tj 70 cm pro kazdyho a predstav si pupik mezi nami... to je tlacenice!). Taky to dospavam pres den.

Herest jsi me uklidnila, ze jsi mela maly brisko. Me ted PA napsala do knizky 29 cm vyska delohy, pricemz by mela byt 36 :astonished: tak jsem cetla, ze bud je maly mimi nebo je malo plodovky :confounded: Ale zas na drujou stranu me uklidnujou, ze to mereni je "by voko" a ze to nic neznamena. Tak fakt nevim a snazim se nestresovat. Na utz minuly tyden doktora rikala, ze je vsecko OK a vzezreni obvykle a vsecko v norme.
Uz se nam to taky blizi. Dneska jsem povlikla postylku. To je krasa :dizzy_face:

Herest taky preju prima veceri :dizzy_face: ja jdu obedvat :grinning:
10. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz
tak jsem se holky prospala :dizzy_face: no je to lepší, ale půjdu se znova zahrabat..už přes hodinu je přítel doma, dělá mi papu :dizzy_face: tak to zblajznu a půjdem spolu do pelechu, teda doufám, že nemá jiný plán :confused: třeba jít koupit tu pračku :grinning: to se mi fakt nechce..tak ještě si něco zahrát, nebo kecat, ale pěkně v teple domova :slight_smile:

tak přistálo předemnou jídlo, tak papa holky, mějte se

Držte se!!! I ty Luci, jestli k nám chodíš nakukovat, tak věř, že na Tebe myslíme!!!
10. říj 2008 v 16:27  • Odpověz
Ahoj holky...

kulicko no nikdo mi neveril ze uz mam termin.. a pak kdyz jsem sla uz s malou tak na mne cumeli... Ja jsem mela i min plodovky ale toho se pry nemusis, pokud to neni extremne malo :wink:

Nakonec jsme na tu vecu nejeli, pohadali jsme se jako psi :cry: :cry:
10. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz
Herest to je mi lito, ze jste se porafali :pensive: urco kvuli nejaky blbine.
Tak si to vynahradite treba priste ne? :slight_smile:

Me je dneska vecer nejak divne. Mimi se hodne hybe cely den, a ted kdyz se zvednu, tak ho hodne citim na cipku. Tak nevim estli se neco deje nebo ne. Naposledy jsem se takle citila pred tydnem, kdy mi pak reli, ze jsem uz otevrena, tak doufam, ze se zas neotviram :confused:
10. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz
Herest, to bude dobrý!! Na každé hádce je nejlepší usmiřování, to kvůli tomu se hádky zavedly :grinning: :grinning:

Kuličko, já taky malou cítím hodně na čípku, ale neotvírám se, co bych za to už dala..klidně bych jela rodit, třeba hned..vždycky když mě bolí břicho, nebo když stvrdne tak se modlím aby mi praskla voda..snad to bude brzo, nechci přenášet za žádnou cenu!!!musím malou nějak vypudit.
zítra zase jdeme do města, volal mi brácha, že potřebuje televizi a podlahu(má nový byt)a chce mě ještě vidět ''v klidu'', tak sfouknem snad i tu pračku :dizzy_face:
dneska jsem ještě prala v té staré, ale děs..prádlo je snad špinavější než před tím :angry: budu to muset prát znova..a vůbec je to chrchla stará.. :sweat_smile:
10. říj 2008 ve 22:37  • Odpověz
Moc dobrý to asi nebude, byli jsme i sprostý :frowning2: :frowning2: ale co mam Yvcu nic vic me ted nezajima :grinning:
11. říj 2008 v 01:20  • Odpověz
No a nemůže se taťka cítit odsunutý na vedlejší kolej? To chlapi těžce nesou, navíc v tobě jěště krají hormony :fearful:
11. říj 2008 v 06:49  • Odpověz
Ne ne, tim to neni... Je to na dlouho to rozebirat.. A navic to nechci resit, at se treba pos+++ :unamused:
11. říj 2008 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.