• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Herest to je mi lito. At se to brzo spravi :slight_smile:

Gabi neboj, dyt jsi teprva ve 38 tt, normalni termin je az ve 40 tt, pak teprva zacnes prenaset. To mas jeste cas :dizzy_face: Ja trosku hledala na netu a pry jsou holky, co vydrzi klidne 3 nedele i vic s cipkem spotrebovanym a otevrenym na 5 cm :astonished: Takze to taky nic neznamena :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem te asi nepotesila vid :sweat_smile:
11. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz
kulicka: uvidime :grinning: fakt nemam na to se s nim porad hadat :wink:
11. říj 2008 v 19:49  • Odpověz
kuličko to jsi mě vážně nepotěšila :sweat_smile: , já už to chci mít za sebou, každý den si říkám ''dneska by to šlo'' :grinning:
vážně chci rodit do 40tt, pak bude panika :astonished: a strach o malou..
hodně teď chodím, dneska jsme vypadli z domu ve 13hod a vrátili se ve 21 :wink: musím to rozhýbat...taška je zbalená, tak není na co čekat..

Herest hlavu vzhůru!!Všechno chce čas, to se srovná.. :wink:
11. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz
Gabi, do 40 tt jeste 14 dni casu :wink: Stejne si kocka vybere sama, kdy se ji bude chtit ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale drzim pesticky. Taky bych se rada vyhnula vyvolavani. A strach o mimi mam uz ted. Pred dvema dny se skoro nehybalo, vcera zas moc, dneska mi opet bylo blbe... tak clovek nevi estli je to normalni nebo estli by mel letet a kam vubec :sweat_smile: k obvodakovi, do porodky...?
11. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz
jj, tyhle stavy..to je děs, já mám teda do termínu 19dní, ale na to nechci ani pomyslet..prostě půjde dřív a basta :grinning: :grinning: tech 14dní by se mi líbilo..

Dneska mě bolí nohy jak blázen, ale to je tak všechno jinak je mi fajn a na porod to necítím...tak uvidíme..
Budu odpočívat, pít maliník, třeba bude i sexík a pak možná ten porod přijde :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2008 v 11:13  • Odpověz
Gabka: sexik by to mohl nastartovat :dizzy_face:

Me normalka po ranu bolej klouby v prstech u rukou :confused: a pri snidani me palej plosky na nohou jako kdybych prisla z lyzi se zmrzlejma nohama a hrala si je u topeni :confused: Ale kdyz je to jen tuto, ze jo... :sweat_smile:
12. říj 2008 v 16:45  • Odpověz
u mě už je lepší říkat co mě nebolí.. :sweat_smile: je to aspoň kratší :grinning:
natíkají mi nohy a ruce a hrozně to svědí :angry: já se fakt zblázním než to přijde..ještě máme v plánu přes týden udělat předsíň a o víkendu návštěvu u našich,tak snad ji tím vypudím.. :wink:
12. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz
kuličko číhla jsem do alba a moc pěkné
13. říj 2008 ve 03:27  • Odpověz
gábi taky moc pěkné
13. říj 2008 ve 03:29  • Odpověz
Tak jsme zpět od dr, duhá hexa se normálně konala :frowning2:

to byl řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Joli váží 5750g a měří 61cm :grinning:

Tak jsem úplně spokojená máme splněnou normu v 6měsících por.hmx2 :grinning: :grinning:
13. říj 2008 v 11:01  • Odpověz
Ekt copa je to hexa?
Gratulujeme k prima rustu :slight_smile: Doufam, ze Yvonka se taky cini, Heres!? Jeste prikrmujesnebo uz se ti rozjelo poradny mlicko?

Gabi neboj, uz by to nemelo moc dlouho trvat. Drzim pesticky at je to rychly a bezbolestny a hlavne na konci namahy zdravy miminko :dizzy_face:
Ja ted dost stresuju, ale zas nechci plasit... tak pry do ty porodky se ma jet kdyz jako clovek citi ty pohyby "jako kdyz se nekdo topi" - trhany, velmi intenzivni atd. Tak takovy presne jsem citila cely patek :confounded: ale od ty doby zas mimi citim normalne, tak fakt nevim. Akorat me porad boli bricho a je mi blbe... mam asi rozhozeny traveni (doufam!). Hormonky si proste se mnou hrajou :angry: No nezbejva mi nez doufat, ze je vsecko v poradku ze jo :sweat_smile:
13. říj 2008 v 11:48  • Odpověz
hexa vakcína očkování proti tetanu, záškrtu, černému kašli obrně žloutence a tyfu
13. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz
Kulicka: ja nekojim vůbec prsa se mi ani nenalejou, namam ani n... Takze krmim jen nutrilonem a mala vyzahne celou 100 :grinning:
13. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz
heresto, netrap se tím, dnešní UM jsou dobře nastavená a důležité je mít spokojenou mámu i dítě :wink:
13. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz
Díky ekt ;)

kuličko, já se tak bojím, že to nepoznám...moje mamka říkala, že když čekala prvního bráchu-první mimi-tak neměla bolesti, jen jí bylo zle jako když se přejí a pak jí praskla voda a až podle toho to poznala...a za 1,5hod byl brácha na světě.. :dizzy_face: parádička, ne??
A s těmi pohyby miminka, to teda nevím jak poznám, že je to něco zrovna jiného, naše malá každý den předvádí jiné kreace :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz
Ekt, taky jsem jukla do alba, ta černobílá fotka je moc hezká (ty a Jolanka)
Herest Yvča má krásné nožičky..jen foť ať mám na co koukat, než se dočkám té naší cácorky :dizzy_face:
13. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
gábi to fotil taťka novým telefonem a opravdu se mi líbí.

Jinak za pochvalu díky
13. říj 2008 v 16:03  • Odpověz
Jo jo Ekt me se taky libi a taky se mi libi ta, co tam juka na dedu :slight_smile: tam je sladoucka :dizzy_face:
U Herest se mi taky moc libi ta s tatkou a ta s dedou :grinning: Oni ti chlapi jsou tak roztomili s tema detma :sweat_smile:

Gabi - doufam, ze tim nechces rict, ze uz jedu rodit :grinning: Mno jo no, kazda to mame jinak. A kdyz to nepoznas, tak budes mit prekvapko jako tvoje mamka : to neni zas tak spatny ne? Aspon clovek nestresuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 v 17:11  • Odpověz
autor
ahoj holky tka jak se máte? já sháním práci a snažím se přes den nějak zabavit, aby na mě nelezly chmurné myšlenky, ikdyž je to hodně těžký a ne každý den se mi podaří se tak zabavit, abych an to nemyslela, o víkendu chceme jít na houby, no prostě každý den musím něco dělat, akorát je problém, že není co dělat

jinak někde jsem se dočetla, že už po půl roku se můžeme pokusit o další mimi, v dubnu nebo květnu chceme jet do té francie na ten poznávací zájezd, tak třeba přijedeme a budeme tři, bylo by to skvělé

jinak mám holky na vás prosbu, až pujdete ke svému gynekologovi, mohly byjste se ho zeptat kdy on doporučuje další otěhotnění po císařském řezu, a pokud se otěhotní dřív jaká jsou rizika (jako např. prasknutí dělohy, nebo tak) ráda bych znala názor i jiných gynekologů než jen toho jednoho mého díky moc holky :slight_smile:
13. říj 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
jo když tak mi to písněte do ip to bude asi lepší, ale záleží na vás díky ještě jednou
13. říj 2008 v 18:14  • Odpověz
Luci až tam půjdu myslím listopad tak se zeptám, taky jsem po císaři, tk uvidím, zatím nic neříkala, no uvidímv nemocnici do 7 měsíců§ posílali naindikovanou interupci tzn zdarma ale stejně fuj po 9 měsících už to moc neřeší, ale zeptám se, mám skvělou dr. a moc jí věřím.
13. říj 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
no když ono je to jiné když jsi po císaři, ale holčičku máš, a když já jsem po císaři, ale chlapečka nemám :frowning2: to se mě nemůže nikdo divit, že chceme co nejdříve zase miminko a tka bych chtěla vědět, jeslti když bych otěhotněla dřív než za ten rok co mi řekl ten můj doktor jestli můžu být nějak ohrožená já i mimčo, nebo jeslti půl roku je dostatečná doba k tomu, aby se ta jizva na děloze dostatečně zacelila
13. říj 2008 v 19:27  • Odpověz
já to beru, ale zeptám se přímo na tvůj případ i přímo z psychologického hlediska, od kdy myslí že už nebude moc velké riziko ruptury. Nesrovnávám nás, já bych stejně nesměla kvůli té díře do břicha co pořád mám, do hloubky pořád 8 cm a nehojí se, takže i kdybych moc chtěla tak bych musela na interupci, já to mám 9 měsíců po úplným vyhojení břicha jinak nástup :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bude to další názor lékaře, kterému opravdu věřím.

Je to moc těžké, a proto ti zkusím další informaci zjistit, aspoň malá pomoc, pomohla bych i víc, kdybych věděla jak. Kdyby tě cokoli napadlo, jsem k dispozici. :wink:
13. říj 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
díky evi jsi moc hodná, ale s tímhle se člověk musí vypořádat sám, fyzicky jsem na tom dobře a psychisky snad už taky, i když to moc bolí a bude to ještě chvilku trvat než se ta rána zahojí, tak si myslím, že jsem na tom dobře, naše rodina si už prošla pár věcmi, které byly hodně težké takže si myslím, že jsem celkem zocelená a halvně se na to dívám jinak, prostě jsem to přijmula, že to tak mělo být

a nemyslela jsem to nějak špatně a nemyslím si že bychom se srovnávaly, myslela jsem to obecně, že je to jiné pro toho kdo dítě má, kamarádka taky je po císaři, má krásnou holčičku tak je jí jedno jeslti na další dítě bude muset čekat rok nebo dva, ale já jelikož jsem o něj přišla tak je to asi normální že chceme co nejdřív si zase pořídit nové

a když se zeptáš té své doktorky tak ti budu moc vděčná, budu mít zase nároz jiného doktora, koukala jsem na net tam psali někteří půl roku, někteří rok, tak by mě zajímalo, kdy je to opravdu možné začít se snažit aby nedošlo k nějakému problému
13. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky, kuličko, myslím že ikdybys teď porodila, tak by se tak moc nestalo..mimi by bylo určitě v pohodě, neboj!Mě by se to teda líbilo moc taková rychlovka a bez náznaků :wink:

Luci já jdu do poradny v pátek, poptám se ti, taky ráda pomůžu jak jen to jde..
13. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz
kulicko: dala jsem tam jeste jednu s tatkou ta je boziiiii..
13. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz
herest fakt super fotečka :dizzy_face:
a už jste zase v míru?? :sunglasses:
13. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz
Herest : TAK TA JE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pysny tatinek a taaaaak spokojena Yvonka :dizzy_face: Uzasny!

Taky doufam, ze se po bource vyjasnilo :slight_smile:
Gabi : zacinam si to rikat : ze kdyby se nahodou ted mimi chtelo ven, tak uz nebude problem. Uz je skorodopeceny. Ale zda se mi, ze se mu tam jeste moc libi :slight_smile: No jeste ma cas, at si to uzije. Az vyleze, zpatky uz to nepujde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Drz se! Vase holcicka ma taky jeste chvilu cas.

Aj, prisel na me poslik :angry: :slight_smile:
13. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz
Luci jasně, vím že to myslíš dobře, ono to moje možná taky vyznělo jinak, holt psané to nemá tón. Bude líp neboj.

Držím pěsti a doufám že třeba bude v pohodě 9 měsíců, to v Pardubické nemocnici rodila mamina po císaři po 1,5roce, takže v pohodě otěhotněla asi po 9 měsících a dobrý, jen byla přes půl těhotenství v nemocnici aby byla pod stálým dohledem a na utz chodila každý týden, a vyvolávali jí porod 38+0 aby předešli komplikacím a dokonce porodila normálně ne císařem, takže se ti určitě zeptám. :wink:
13. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz
autor
no upřímně já už normálně rodit nechci, a myslím, že i doktor by si to neriskl, já jsem totiž měla krátkou pupeční šňůru a malej ji měl ještě omotanou takže i kdybych se snažila sebevíc, tak bych ho nejspíš nevytlačila a taky jsem neměla skoro žádný kontrakce, ale nebudu to tady rozebírat, nechci aby byla gabča s kuličkou nějak z toho vyděšené, holky nebojte u Vás to dopadne všechno dobře tak jak má :slight_smile:

a díky holky že se zeptáte :slight_smile: já jsem si taky říkala že když začnem zase někdy kolem toho května tak by to mohlo stačit

no jo už jsem holt zase mezi snažilkama :slight_smile: ale věřím že to rychle uteče a já zase budu čekat broučka

když jsme se o tom s manželem bavili tak jsme se schodli na tom, že bychom si zase přáli moc chlapečka, samozřejmě i holčička by byla super, ale přeci jenom ten chlapeček... :slight_smile:

a jak se jinak máte?dneska
14. říj 2008 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.