• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ekt prima :slight_smile: a ze vas Jolanka necha vyspat uprimne zavidim a doufam, ze nase mimi bude taky tak spinkaci :dizzy_face: Aspon ve 3 mesicich. Az zas pujdu do prace :unamused:

Holky sem s receptama. Gabi tak sem dej i ten "primerene" :slight_smile: Ja teda hrozne nerada varim a pecu, takze u nas je u plotny manzel a kdyz ja uz neco uklohnim tak jsou to ty buchty z pytliku. Ale kynuty knedle umim :slight_smile: Jenze me to neba :unamused:To me musi chytnout varici slina. No a kdyz uz my neco varime, tak je to taky "by voko", takze se s tim ztotoznim. Hrozne se mi libi ty hrneckovy metody. Tam je vsecko tak primerene :grinning:
15. říj 2008 v 16:03  • Odpověz
kuličko díííky.
15. říj 2008 v 16:48  • Odpověz
Teď jsem se vrátila z prochajdy, byly jsme taťku doprovodit na vlak do práce :frowning2:

cestou zpět jsem Joli založila účet a dostala krásnou žirafku :grinning: a hned s ní vytuhla :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 16:50  • Odpověz
Ekt : fotku fotku fotku :dizzy_face:
15. říj 2008 v 18:19  • Odpověz
a ještě jsou tam dvě daLŠÍ ALE JE TO MOBILEM, TAK TO PODLE TOHO VYPADÁ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 19:24  • Odpověz
Jeje, Jolca je rozkosna :dizzy_face:
No uz se tesim, az budeme mit toho naseho broucka v rukou :slight_smile:
15. říj 2008 v 19:31  • Odpověz
Díky, jestli bude s žirafou řádit za denního světla tak to zkusím foťákem a třeba to bude ještě lepší :wink:

Je sladká, ani nevím po kom, je prostě originál.
Teď mi vysvětluje že jsem blbá když po ní chcu aby byla v postýlce v ložnici když spala do 18 v kočárku.

No smůla, musím vydržet než usne a pak šup do vany vyčistit si břicho a umýt nádobí a taky by bylo dobře něco vyžehlit, a na zítra uvařit.

Zítra jdu na konkurs na pojišťovacího agenta, tak mám dost trému, no snad to dostanu. Posledního mi končí mateřská :stuck_out_tongue_closed_eyes: a z rodičovské hypotéku a úvěry neutáhneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
Juuu Ekt tak to budu drzet pesti :slight_smile:
15. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz
ekt: taky srzim palecky...
15. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz
Díky, no snad, ale stejně nebude vyhráno, pokud projdu tak ještě našprtat pojišťovnictví a udělat státní přezkoušení bléééé no a potom už jen legislativu a produktové zkoušky, tak asi 14 - 21 dní a uvidíme :confused:
15. říj 2008 ve 20:53  • Odpověz
budu ti drzet palecky 14-21 dni :wink: :grinning:
15. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz
Ty brdo, Ekt - trnita cesta, trnita, ale na konci prima prace ne? :slight_smile: tak TFUJ TFUJ :dizzy_face:
15. říj 2008 ve 22:21  • Odpověz
no budu postupně dávat info jak to probíhá :grinning: :wink:

a když to klapne tak zase budu moct radit hi hi hi

a třeba i nabízet svou službu i vám. už podle toho co bylo při prvním předpohovoru se mi to moc líbilo, hlavně to že budu moct pomáhat, ale zase bude náročné to, že si jako agent budu muset svoji klientelu hledat sama, ale zase to není sedění v kanceláři, ale vyjíždění z domova. tak se mi tzo zdá hooodně zajímavé :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 03:41  • Odpověz
Ahojky tak jsem se po roce zkulturnila teda pokus, našla jsem něco z čeho nevypadnu no hrůza a za půl hodiny vyráříme směr okresní město na ten konkurs, tak jsem zvědavá :sweat_smile:

Odpoledne možná dorazím, nevím jak dlouho se to potáhne a chci si počkat na rozhodnutí. :wink:
16. říj 2008 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky,
tak mě včera dovezli tu pračku :dizzy_face: ale stihla jsem vyprat jen 1x, pak jsem vytuhla a přítel se mnou :grinning:
tak teď jsem se na to vrhla...
Ty jo večer jsem měla takové bolesti..ani nevím co mě boleleo víc, jestli břicho, nebo spodek..bylo to jako by mě kopl kůň..
já se bojím, že nepoznám že rodím.. :unamused: jak to poznám, když mi nepraskne voda?jsou přece případy, že rodily a vodu jim museli prasknout až doktoři...
po té dnešní noci jsem jak po znásilnění :sweat_smile: :sweat_smile: všechno bolí, sakra :angry: :wink:

Ekt držím pěsti-ty nosí štěstí! :slight_smile: :slight_smile: :wink:
16. říj 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
ahoj gabi to poznáš, já třeba jsem měla bolesti jako bych měla dostat menstruaci a postupně se to zesilovalo, neboj taky jsem měla strach, že to nepoznám, ale opravdu je to poznat tak už máš čas tak je možné že už se to blíží, budu an tebe myslet aby to dopadlo dobře a byly jste zdraví
16. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj Luci, děkuju :dizzy_face:
upřímně, z toho aby jsme byly obě OK mám největší strach! :confounded: K těm bolestem..jako při MS to mám už dlouho, ale ne tak silné jako včera..pořád jsem koukala na hodiny a modlila se a't se to nějak zpravydelní, ale ono nic a nakonec jsem usnula..skoro ve 4ráno :unamused: tak třeba máš pravdu, už to na mě jde a už to budu mít vážně brzo za sebou :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz
Gabi, dneska je uplnek, to by prej melo mit vliv :dizzy_face:
Me teda psina uz tyden hlida, je mi furt za patama a je to tak dva dny steka na kazdou kravinu a hluk i kdyz je to o 2 ulice dal. Ze by predzvest?? :slight_smile:

Ekt drzim pesticky co to da.

Luci - nejake zpravy o nove praci?
16. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz
uplněk, jo :confused: tak zase skusíme trojkombinaci :grinning: prochajdu, vanu a sexík :grinning: , k tomu ten úplněk, no není možná abych malou nedostala ven..38tt končí, tak by klidně mohla :wink:

Jenže mám tak děsnou rýmu :frowning2: , neznáte holky něco co na ni rychle zabírá?? Svědí mě nos a děsně mi třeští hlava..
16. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz
autor
gabi čaj s citronem a lehnout do postele :wink:

kuličko zatím nic, jenom jedna ředitelka se mi ozvala, že ji můj životopis zaujal a že si ěm pozve začátkem listopadu na výběrové řízení, tak uvidíme, dneska se jdu ještě zeptat do pedagogicko-psychologické poradny jeslti náhodou někoho nehledají, nebo jeslti by neměli nějakou práci, to by v tom byl čert abych něco nesehnala

a co jinak holkdy jak se máte dneska? já jsem upekla buchtu, uklidila prádlo a teď nemám co dělat, už tady z toho doma šílím, vážně potřebuju do práce :unamused:
16. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz
tak čaj s citronem by šel, ale ta postel neklapne :unamused: jedeme zase do ikei, máme v plánu dodělat předsíň, takže nějaké závěsy a kolejnice nebo co na ně..máme to rozmyšlené, jen to koupit..teda já to mám rozmyšlené, na co ty závěsy můj pověsí už je mi jedno..no a myslela jsem že o víkendu zajedeme k našim, ušiju si ty závěsy u nich protože můj stroj musí na reklamaci :angry: a taky chceme s mamčou zavařit lečo, ale to musíme pro zeleninu do polska, to je asi 3km od našich :wink: a taky tam bude brácha s tím našim malým školákem :dizzy_face: ... já jsem teda zvědavá kde mě ten porod chytne, abysme neměli nakonec Polku :grinning:
16. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz
holky, prosim vas kdy se miminko v brisku posune trosku vis? ja porad citim pohyby tak max. kolem pupiku a cekam, ze miminko se snad posuni i vis...a stale nic :frowning2:
16. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz
Gabi : no a dej si do toho caje medik :slight_smile: Jinak ja mam na takovyhle rymy takvovej kafrovej gel, co dam na dutiny na cele a do rana mi je hej. A kdyz si ho napatlam pod nos tak se mi hned spusti ryma a uvolni se to. Ale jak se to jmenuje ti ted nereknu :unamused: mame ho uz hrozne dlouho a je nekde na dne nejaky krabice. Je v tom mentol ci co. Poradne to protahne a na kuzi to nejdriv hreje a pak studi a je to takovy zeleny.

Lenko, jsi ve 26 tt, takze vyska delohy od stydky kosti by mela byt 26 cm, coz odpovida tak vysce pupiku ne? :sweat_smile: Procpak cekas, at se mimi posune vys? Mas strach, ze je moc nizko? Mas nejaky zdravotni problem, ze by hrozilo, ze mimi se bude chtit podivat na svet driv? Ja si myslim, ze neni proc se strachovat :wink:
16. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz
kulicko - diky za odpoved, ja ani sama nevim proc tak na to cekam, asi vsude ctu ze mimi bude kopat do zeber a tak premyslim kdy tam zacne kopat kdyz kope jenom kdesi dole :grinning: jinak, trosku i mam strach o to, ze by se mimi chtelo narodit driv, protoze mi tvrdne brisko :frowning2: moje doktorka je takova nemluva, takze mi nicmoc k tomu nerekla a me to tvrdnuti bohuzel stresuje :frowning2: nekdy to je ok, vlezu se do tech 10x za den jak se pise ale nekdy to je vic a je to proste neprijemne, citim taky tlak a mam strach o mimi :frowning2:((
16. říj 2008 v 15:03  • Odpověz
jeste prosim o radu, kde je ta kost od ktere mam merit prosim Te? :grinning: diky moc moc
16. říj 2008 v 15:04  • Odpověz
Ahoj děvčátka :slight_smile: my meli uza noc, mala usla v půl 9 a vstavala az ve 2 :grinning: pak az v půl 6
Ted jsme prijeli od babicky mela jsem lusky na smetane mnam miluju je :sunglasses: a babi je umi nejepci :grinning:
Uz by mohla napsat EKT jak dopadla co? drzim palecky
16. říj 2008 v 15:07  • Odpověz
Leni, meri se to od horni hrany stydky kosti, tu najdes tam, kde vetsinou na podbrisku konci chloupky.
V tvym terminu jsem uz taky mela tvrdnuti briska, ale ne tolik co ty. Mela bys tvy doktorce polozit otazku. Mozna ti predepise magnezium neb co se to predepisuje. Ja mam na to homeopatika.

Herest, jen si to uzivej. Ani nemrknes a nebudes spat, pac Yvon neprisla domu z diskoteky a nezavolala, ze prespi u kamosky :grinning:

jo jo, taky se klepu, jak to Ekt dopadlo :slight_smile:
16. říj 2008 v 15:58  • Odpověz
Jinac to kopani do zeber si uzijes ke konci, neboj :sweat_smile: Pak uz je mimi tak velky, ze nema misto a tudiz ani na vybranou kam kopat :grinning: Bud do zeber nebo do mocaku/cipku. A to je vazne desne "prijemny" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze nespechej :dizzy_face:
16. říj 2008 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.