• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj anto to ej dobře ale halvně se zase tak moc nepřecpávej jez tak nějak normálně mimčo si z toho veme co potřebuje.abys pak nebyla jak ten vzášející balón ale z jiného důvodu jinak ti hrozně zvidím už se taky těším až uvidím ty dvě čárečky teď jsme najeli na nový měsíc tak uvidíme :slight_smile: snad to dopadne
9. lis 2007 v 18:50  • Odpověz
autor
ahoj holky tak já dneksa odjíždím na kreslící kurz už čekám na mamku tak se tady o víkendu mějte moc hezky a anto opatruj se ahoj :slight_smile:
10. lis 2007 v 05:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak koukám od včerejška nic nepřibylo no já přijela dneska z kurzu kreslení pak dám obrázek na do alba.A co vy jak jste se měli o víkendu?
11. lis 2007 ve 20:41  • Odpověz
ahoj Lucy,tak to jsi měla hezký víkend,to my jsme ho s vítečkem proflákali,taťku jsme měli oba dny v práci,v sobotu počasí hnus a včera ta sněhová nadílka,chumelilo,ani ven jsme včera nešli,dnes už to šlo,tak jsem odházela sníh,zatímco se malej prochrupával na čerstvém vzduchu,jsem z toho zničená,jak kdybych makala celý den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 v 19:18  • Odpověz
autor
no to ti věřím sníh je prevít obvzlášť když je takhle morký nejhorší je že nasněžilo a pak to má zase tát tak to bude pěkná břečka no ale hlavně že mohl malý spát aspoň na čerstvém vzduchu to je dobrý
12. lis 2007 v 19:52  • Odpověz
Ahojky holky,tak jak jste se měly o víkendu? Já jsem pátek a celý víkend strávila v práci,tak teď si dva dny užívám volna :slight_smile:
12. lis 2007 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zase zde. Včera jsme byli na genetické konzultaci, trochu mám z těch genetických testů (budoucích) strach, protože nevím, jaký je předpoklad dědičnosti vrozené vady, kterou jsem sama jako mímo měla, pomoc :astonished: . A starosti už jsou tady. :unamused:
13. lis 2007 v 09:30  • Odpověz
Ahojky holky,tak mám pro vás jednu malou novinku :slight_smile: Včera večer jsem nemohla usnout a měla jsem divný pocit,tak jsem si dneska koupila těhu test a hle jsou tam dvě čárky :wink: Ta testovací je slabounká,ale je tak a hlavně jde vidět :slight_smile: Tak jsem asi TĚHU :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2007 v 09:52  • Odpověz
Numerenka, no nekecej! :wink: To je super zpráva, tak si raději udělej ještě další testík, ať se můžeš utvrdit a my ti můžeme pořádně pogratulovat :slight_smile: držím palce, ať jsi mezi námi :wink: :slight_smile:
13. lis 2007 v 09:58  • Odpověz
autor
ahoj numerenko tak to moc gratuluji udělej si ještě jeden testík ať máš jistotu závidím ti už aby ty dvě // byly i u mě
13. lis 2007 v 16:08  • Odpověz
ahojky, tak ja mam dnes prvni menstruaci po vysazeni HA (po 32 dnech), numerance gratulace, luci - my se muzem dale snazit, drzim palce :slight_smile:
13. lis 2007 v 16:19  • Odpověz
autor
ahoj verap my se snažíme usilovně každý den :slight_smile:
13. lis 2007 v 18:53  • Odpověz
AHOJKY holky,me se ted zvetsily prsika :grinning: a obcas me trosku zaboli brisko ,ale jen minimalne!!!a je mozny,ze bych uz v 6tt mela takovy mensi brisko neco jako malej spek :wink: ? jinak sem ted strasne moc unavena a porad jen spinkam!!Doufam,ze se mate vsechny moc fajn i vase mimiska :wink:
13. lis 2007 v 19:39  • Odpověz
autor
ahoj verynko co jsem tak zjistila tak je to možný že už máš trochu bříško moc ti to přeju a hodně musíš odpočívat tak se opatruj ahoj :slight_smile:
13. lis 2007 ve 20:59  • Odpověz
Další těhulka :dizzy_face: opět gratuluju :grinning: Já vám holky závidim,já bych hned byla těhotná znovu,se mi to moc líbilo :slight_smile:
Verynko,já byla ze začátku taky pořád unavená,manžel měl ze mě srandu,protože pokaždý,jen co jsem zasedla k televizi,už jsem spala,nejhorší bylo,že jsem do třetího měsíce dělala ve směnách,tak jsem buď pracovala,nebo spala :grinning:
13. lis 2007 ve 21:49  • Odpověz
Lucko_g - já už si tedy jako balónek připadám, bříško mi taky nějak utěšeně narostlo, jen se fakt vznášet, ale dneska mi tam bubla asi hraje volejbal, či co, tlačí mě bříško no a ještě k tomu jsem ráno ani nebyla na WC, to je teda den. No prsa se mi taky zvětšila, manžel to poznal hned :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 09:33  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem si dneska ráno dělala další testík a zase se mi objevily dvě čárky, ta testovací slabounká,ale je tam :slight_smile: :slight_smile: Zkusím to ještě příští týden a potom asi zajdu k doktorovi :wink:
14. lis 2007 v 09:36  • Odpověz
To numerenko vypadá velmi dobře, určitě máš dobrý pocit, viď? To je moc fajn :grinning:
14. lis 2007 v 09:46  • Odpověz
Anto - mám výborný pocit :slight_smile: :slight_smile: jen se bojím radovat,dokud to není potvrzené doktorem. Jistota je jistota :wink:
14. lis 2007 v 09:52  • Odpověz
Holky za jak dlouho,zjistí doktor z krve,že jsem těhotná a kdy to pozná na ultrazvuku??Díky moc
14. lis 2007 v 09:53  • Odpověz
No já to zjistila nějak v pátek a další středu jsem šla na krev a tam mi to potvrdili, hcg jsem měla přes 16 tisíc jednoťulí, takže by to měli prakticky po pozitivních těhotenských testech potvrdit stoprocentně. Test jsem si dělala týden po nedošlé menstruaci. Ale mám dojem, že když už ti to test ukáže, tak to by bylo, aby ti to krev nepotvrdila. Na ultrazvuku mi bubla byla vidět v 5tt, vlastně skoro v šestém :wink: Držím palce fakt, ale myslím, že se není čeho bát :slight_smile:
14. lis 2007 v 10:09  • Odpověz
Anto- za jak dlouho jsi měla ty výsledky té krve??
14. lis 2007 v 10:39  • Odpověz
No dr. mi říkala, že budou za 2 dny, ale volala mi hned odpoledne, nevydržela to :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 10:48  • Odpověz
autor
ahoj holky já vám tak závidím numerenko hlavně na sebe dávej pozor a jak se jinak máte holky?
14. lis 2007 v 16:44  • Odpověz
Lucko - díky,jinak se mám dobře a taky pracovně :wink: A co ty??
14. lis 2007 ve 20:03  • Odpověz
autor
no taky dobře a pracovně zatím netěhotně :slight_smile: ale jsme pilní jako včeličky tak se opatruj já jdu chrupkat papa holky
14. lis 2007 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky holky,jakpak se máte?? Chtěla bych se zeptat,zda je možné,aby mě bolela břicho jako kdybych měla dostat mrchu, když mi vyšly pozitivně ty testy? :unamused:
15. lis 2007 ve 13:19  • Odpověz
ahoj Numerenko,me prvni dny,co jsem zjistila,ze jsem tehu, taky bolelo bricho jako pred mrchou.Ze zacatku jsem z toho byla takova spatna,protoze jsem si myslela,ze je to je planej poplach-sla jsem si udelat test a byly tam dve viditelny // :wink: a co jsem se ptala kamaradek tak i ony mely ze zacatku tehu bolesti briska!!!Ale kdyby jsi nejak hodne spinila nebo ty bolesti byly velike,tak supajdi k panu doktorovy!!!Jinak moc gratuluju a opatruj se!!!! :wink: :slight_smile:
15. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky Vevery - no vůbec nešpiním ani nemám křeče,jen mám sem tam pocit,že dostanu mrchu :unamused: Snad nepřijde, měla jsem dvakrát po sobě testovací čárky,ale slabé. Tak uvidím,snad to vyšlo :slight_smile:
15. lis 2007 ve 14:31  • Odpověz
autor
holky šílený teď smolím cíle a hypotézy na absolventskou práci a jsem z toho úplně vygumovaná hrůza a jak se jinak máte? já pracovně a grogy ještě že je tu víkend a příští týden mám dva dny dovolenou tak dobrou noc a užívej te si těhulky i maminky :slight_smile:
15. lis 2007 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.