• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
kulicka: no to je strasna predstava :cry: :cry:
16. říj 2008 v 16:11  • Odpověz
Ahojky tak jsme zpět, vrátili jsme se kolem 18 a honem jsme nakrmili Joli a dali si včerejší prdelačku mňam.

takže pozor

P Ř I J A T A :grinning: :grinning: :grinning:

Teď ještě úspěšně zvládnout všechny zkoušky a bude chvíli pohoda, trochu se jich bojím už z toho roku doma fakt blbnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2008 v 18:56  • Odpověz
VELKA GRATULACE!!!!!
16. říj 2008 v 19:26  • Odpověz
heresto díky ještě udělat všechny zkoušky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2008 v 19:37  • Odpověz
autor
ekt neboj to zvládneš jsi šikovná holka tak to všechno dobře dopadne a za ten rok jsi toho určitě moc nezapomněla do toho se člověk rychle vpraví :slight_smile: MOC TI GRATULUJI!!!! :grinning:
16. říj 2008 v 19:49  • Odpověz
taky si myslim ze to zvládneš... budu držet palečky :wink:
16. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
já taky GRATULUJU!!!a zvládneš to, neboj, levou zadní :wink:

kuličko nestraš..napřed se bude řešit proč byla za školou :grinning: :grinning:

Leni, to kopání do žeber je příjemný tak poprvé max po druhé :sweat_smile: ,teď už si říkám že by to mohlo skončit, ještě si toho užiješ, jéje, není kam spěchat..a když se ti k tomu přidá takové poctivé pálení žáhy jako u mě, tak se budeš modlit ať už je konec... :wink:
16. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz
Ekt taky velka GRATULACE! Prvni meta je vyhrana :slight_smile: Tak pekne postupne jo? :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz
Luci já nikdy pojišťovnictví nedělala, jsem vystudovaná výpravčí českých drah :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 22:09  • Odpověz
No jsem sama opravdu zvědavá, ale změnil se nám život od základu tak i práce může být jiná :wink:
16. říj 2008 ve 22:14  • Odpověz
holky, dekuji moc krat za rady, asi mam trosku stresik ze proc je mimi stale tak dole....no ale kdys pry toho kopani do zeber uziju, tak uz jsem radsi v klidku :slight_smile:
17. říj 2008 v 06:35  • Odpověz
Ahoj holky, jdeme do poradny, držte nám palečky ať nám řekne něco potěšujícího.. :wink: dík
17. říj 2008 v 09:02  • Odpověz
a ještě jsem zvědavá co mi řekne až mě uvidí..jsem nachlazená jak blbec..skleněné oči, sopel u nosu, kýchám a blbě se mi mluví.. :unamused: :angry: :frowning2: to mě asi moc nepochválí :confounded:
17. říj 2008 v 09:03  • Odpověz
autor
ahoj gabi zeptej se prosím na mě jo?díky moc
17. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
gábi neboj, třeba ti doporučí něco na ten čumáček aby se ti při porodu dobře dýchalo. :grinning:
17. říj 2008 v 09:14  • Odpověz
Myslím na tebe LUci :wink:
17. říj 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
díky moc gabi, a neboj ona ta rýma přejde :slight_smile: udělej si ten teplý čaj s citrónem a medem a bude ti hej
nebo si kup coldrex mám hovyzkoušenej ale ten černý rybíz nebo tak nějak to je ten je nejsilnější
17. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
právě nám přinesli fotky z vítání občánků hi hi hned jsem je sem dala :sweat_smile:
17. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
holky tak jsem doma..stavila jsem se pro ten citron a vzala i pomerenč a grep :sweat_smile: :wink: člověk nikdy neví na co bude chuť :grinning: coldrex jsem si mohla taky koupit,ale přečetla jsem si to až teď a už se mi ven nechce :unamused: nemohla bych aspirin?mám šumivý...

Nález stále stejný, za týden naschledanou v poradně :frowning2:

Luci tak jsem se ptala a dr bez mrknutí oka řekl 3-6měsíců :slight_smile: a když jsem mu řekla že tvůj doktor ti doporučil rok (psala jsi tuším rok, ne?) tak řekl, že je to zbytečné protahování..že jestli máš strach z té jizvy tak 6 měsíců je dost a když se stane dřív tak by nic nehrotil...

já jdu uvařit ten čajík a jdu do postele, polívá mě studený pot, ještě tak dostat horečku :astonished: to by mi chybělo...
17. říj 2008 v 10:48  • Odpověz
ekt pěkné fotečky, sluší vám to tam :wink:
17. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
gábi díky
17. říj 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
ahoj gabi díky moc tak asi radši přeci jenom těch 6 měsíců počkáme raději

evi prosím tě mě ta tvoje sms nějak zkolabovala, ukázala se mi tam asi jen první věta, mohla bys mi to sem napsat prosím?díky
17. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz
autor
evi moc hezké fotečky, opravdu vám to tam sluší, ale jolanka se tam tváři teda absolutně nevzrušeně jako by se jí to netýkalo :slight_smile:
17. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz
No taky co, když jsem to domotala a přišli jsme po obřadu a jen jsme podepsali lejstra a nechali se vyfotit hi hi hi :stuck_out_tongue_closed_eyes: no má mámu trotla takže honem začít pracovat nebo zblbnu úplně :wink:
17. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz
Leni : uzijes. A taky do zaludku - to je pak mnamka :grinning:

Gabi : zacinam te chapat. Dneska v noci se mi roztahovala panev. Este ted me boli mezi kycli a kostrci - nemuzu to odblokovat :angry: Je to sila! Jo jinak potesujici zprava : pry jsem se s tim uplnkem sekla (me se zdal ten mesic nejakej nekulatej :sweat_smile: ) a bude v utery. Tak mas jeste sancu. Sousedka rikala, ze prej to hraje plus minus 3 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze sexikujte, relaxuj a snad se bude Barunce chtit ven. Jo jinak pekny jmeno :dizzy_face:

Luci no vidis : tak 6 mesicu :slight_smile: No on chtel mozna tvuj doktror, abyste se spis z toho vyhrabali psychicky. Ta jizva na brisku mozna bude zacelena driv nez ta na srdicku :pensive: Ale drzim pesticky, at se vam to podari jen co se rozhodnete :dizzy_face:

Ekt, to mas fuk. Ja si sice moje vitani obcanku nepamatuju, ale myslim, ze tem mimi je to uplne ukradeny, naopak. Musi nekde drepet pekne v klidku a poslouchat bla bla bla nejakyho paprdy s serpou :grinning: Tak si to nevycitej. :slight_smile:
17. říj 2008 v 16:31  • Odpověz
no já z toho mám srandu, máme kromě videa a poslouchání blábolů všechno tak co se nervit, jen že už musím začít něco dělat nebo nechci vidět ty následky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 v 16:53  • Odpověz
holky tak jsem vymačkala pomeranč do čaje, teď si dám další s citronem :grinning: rýma je snad lepší, jen nemůžu na procházku kterou měl můj v plánu..ale zítra jedem do polska, no snad nelehnu úplně, to by byla kalamita :astonished:

Kuličko, tak to ten sexík byl včera ''zbytečně'' jo? :sweat_smile: :wink: tady lilo jak z konve tak jsem ho neviděla.. :grinning:
na relax moc nedám, nechci sedět doma na gauči a jen čekat..ale zase na druhou stranu se modlím ať mě to chytne v aspoň trochu normální situaci, né když se zrovna budu dohadovat s polákem kolik že ta paprika stojí :sweat_smile: já jim totiž moc nerozumím a polsky vůbec neumím...a to jsem 20let bydlela 3km od hranic, ostuda..
17. říj 2008 v 17:12  • Odpověz
Gabi : lepsi citron : ten zabere lip nez pomeranc. Navic ti nerozhodi zaludek, coz me se teda ted deje, prestoze je miluju :unamused:
Kdyz pisu relax, nemyslim fyzickej :wink: Proste kdyz na neco clovek hrozne mysli, tak zrovna se to nestane :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako mas holky, co nemuzou pocit behem let a pak kdyz to nechaj bejt a rozhodnou se pro adopcu - hopla! uz jsou v tom :grinning:
Hehe, ja uz to vidim : "Kolik, ze to rikal? 20 zlotych? To je moc drahy, pojd, jedem do porodky :grinning: "
A s tim jazykem si hlavu nelam. Ja bydlela taky par km od Nemeckych hranic, ale nemcinu jsem do hlavy nenasoukala ani omylem. A ze jsem se snazila jak blba! Ale bude to jazykem, pac anglicky jsem umela dost obstojne a ted tuna ve Fr se domluvim (me tu dost i chvalej, takze spatny to nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
17. říj 2008 v 17:20  • Odpověz
autor
no kulicko ja jsem celkem v pohodě s psychikou to spíš můj manža ten to snáší blbě, víš já to beru tak, že čím dříve si miminko pořídíme, tím dřív se to všechno rychleji zahojí :slight_smile:
17. říj 2008 v 17:25  • Odpověz
Luci určitě jak jsem psala dr už byla v pohodě :slight_smile:

Jo a Luci senátní okrsek jsme Rychnov n. K. :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.