• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
no vidíš my byli dneska volit, manžel mi strčil do obálky dva volební lístky a šli jsme, já totiž politice vůbec nerozumím tka je mi to v podstatě jedno co tam hodím :slight_smile: ono to stejně dopadne jinak :slight_smile:
17. říj 2008 v 18:05  • Odpověz
No my tedajako hlas proti ODS, stačily nám poplatky za posledních 7 měsíců a mám dost :angry:
17. říj 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
no to věřím poplatky jsou děsný
17. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz
no a těch 7 měsíců taky brrrr, no teď ještě dorazit to břicho u praktickýho a bude dobře, už je to skoro zahojené tak aby pohlídal jestli se něco neděje.

Teď se půjdu očistit a hurá do hajan, zítra má táta MM 60 a oslavu a to bude záhul. No budou tam kromě Jolíska jěště 2 její sestřenky a uhlídat to bude kumšt, navíc jako jediná abstinující mám pocit že za chvíli budu na vedlejší koleji a jen na hlídání berušek. A posledně jsme byli autem, tak prý aby si s nima mohl MM dát něco lepšího, jestli to odřídím, a nakonec jsem se napila vždy jen po umytí rukou v koupelně, nějak se na mne zapomenulo. Když si vzpomenu tak si kupuju pití když tam jdeme, ale už mne to s... No co nadělám.

No uvidím, třeba to zrovna bude jiné :sweat_smile:

A navíc jedeme vlakem, abych nebyla odsunuta do pozice ještě tady buďte když řídíš... hi hi vlak jede o půl páté a ten musíme stihnout :grinning:
17. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
tak si to tam užijte a hlavně ať na tebe tentokrát nezapoměnou :grinning: papa a dobrou taky pošupajdím do hajan chceme jít zítra na houby tak apap
17. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz
tak houby rostou jen se sbírají tak výborný lov. Juice si beru s sebou a ještě Jolískův čaj tak neuschnu :wink:
17. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz
Ekt tak jaka byla oslava? To vis, 60, to se musi zaparit poradne :slight_smile:

Gabi hihi, tak jsem koukala do kalendare, a divam divam, ze sousedka se sekla. On ten ouplnek je na utery, ale minuly :sweat_smile: takze ted to vidim az koncem rijna (29 je novoluni). Drzim pesticky.

Jinak jsme vcera byli navstivit porodku. Predevcirem vecer a vcera vecer ze me vypadlo par krvavych kapek, ak jsem jim volala jako estli mam prijet nebo ne, ze nekrvacim, ale ze nevim co to je, kdyz zatka by uz mela bejt davno pryc. Tak prej at prijedu. No nic nenasli, tak doufam, ze jsou to zbytky zatky. Chjo... zacinaji to byt nervy :sweat_smile:

Luci - hned bych sla na houby s vama! Tohle mi tu chybi. Tady je les zas*anej malinim, pac tuna jsou pro "prirozeny les" a nesmi se nic sbirat pac bud je to soukromnika (75%) a nebo statu (ten zbytek). Takze cokoliv seberes, muze te cekat pokuta az vezeni :pensive: chjo. Navic je tu myslivcu jak nas*ano, pac je to to jediny, co z lesa vynasi... tak si to dokazete predstavit, kdyz tu se moc "na cekanou" po vecerech nepraktikuje. Jsou tam celej den :confounded:
18. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
tak to ti kulicko enzávidím, tak holt budeš muset přijet do čech

jinak Vám holky držím pěstičky, aby už to dopadlo

no v lese je nádherně ale houby už nic moc minulý týden to bylo asi lepší, ale co na polévku a smaženici jsem našli :slight_smile:
18. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz
no domácí a nejvíc si táta užíval naši Joli a byli spokojení oba dva :wink:

jinak MM dopumpoval kola na kočárku tak dobře že jedmno explodovalo a já chvíli před tou šílenou ránou odnesla uuufffff to je klika :sweat_smile:
18. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
tak to je fajn že jsi si to užila evi :slight_smile: u nás když se slaví tak je to vždycky zábava
19. říj 2008 v 00:26  • Odpověz
No ono to je u rodičů MM většinou oslava v uvozovkách, my si tam připadáme jako mimozemšťani, ale Joli tam byla za hvězdu, a to tam mají 3 a 1 leté vnučky od švagrů, ale naše je benjamínek :grinning: :grinning:

No a co je na oslavách tam takové suché je to že je to více méně jen o jídle a alkoholu.

No znám je tak jsem si nealko přinesla jinak bych za celý den měla 2x přípitek šáňo jedno MM on to nepije a 2 štamprle vodky

No a gól na závěr jednak ta ruplá duše a cesta s prázdným kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jednak to že zbytky nám tchýně nahrabala do misek na dojedení a ještě prý abych vyhodila tu kofolu do popelnice aby se mi tam ty zbytky vešly :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No byla jsem ráda že už jdeme, to na mne bylo opravdu silné kafe.
Ale co táta byl spokojený, Joli taky a my už jsme si zvykli.

Jinak oslavy u našich před 2 lety mamka 50 a loni taťka 60 byly úplně o něčem jiném pěkně ve vesnické hospůdce s kamarády, známými i příbuznými s živou hudbou a tancem.
Tomu já říkám oslava :grinning:
19. říj 2008 v 06:59  • Odpověz
ekt :grinning: :grinning: :grinning:

U nas jsou oslavy vzdycky strasne prima...Tatka je komediant a manza jak by smet.. Ale dneska me teda nasral, hajzlik jeden :angry: jeste ze mam Yvcu jinak bych ho zabila.
19. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
no evi tak halvně že jste to přežili ve zdraví :wink: u nás jsou oslavy taky úplně parádní, můj taťka je taky komediant tak je vždycky zábava

herest copak se stalo? vy teď máte s manžou nějakou menší krizovku ne? už tuhle jsi psala že je to nějaké divné :unamused:
19. říj 2008 v 11:26  • Odpověz
luci naši taky komedie, a tak byl MM docela znechcený už večer v pátek že musí ke svým rodičům, a že si připadá že jenom jede přivézt peníze na společný dar, tj satelit, a že to vymyslel brácha a že oni jako rodiče a taky brácha s rodinou budou mít obě rodiny satelitní příjem, a postavili ho před hotovou věc, a ani se neptají, kde na to vezmeme, bez ohledně. Holt oni nemají hypotéky a úvěry, no co. Já to tak neberu, ale kdyby naši nepomohli, když 1 za měsíc přijedou a doplní spíž :grinning: :grinning: :grinning: tak nevím :sweat_smile:

Ale doufám že už v prosinci, nejpozději v lednu budou nějaké korunky za tu pojišťovnu :confused:
19. říj 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
evi určitě, oni nejsou peníze asi nikde, my chceme stavět, tak teď spoříme abychom si mohly vzít úvěr, tak doufám, že to pak nějak taky pujde :slight_smile:
19. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz
No Luci až to budete chtít řešit řekni a zjistím možnosti abyste nenalítli, budu se teď v těch financích víc pohybovat, dokonce si se slevou zaplatím školení na investice, abych měla kompletní přehled, abych radila opravdu kvalifikovaně a nejlíp jak to půjde :wink:
19. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
jj evi díky, ale já se v tom vůbec neorientuji, takže většinou jenom sedim a poslouchám, ale nerozumím vůbec ničemu :grinning: nojo finance jsou pro mě španělská vesnice, já mám pedagogické vzdělání, kdybych měla jít na ekonomku tak bych nejspíš tu školu nedodělala :slight_smile:

acho jo je to děsný ten čas se tak vleče, už aby byl duben :frowning2:
19. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz
luci takže jsem k dispozici co se informací případně pomoci s finančním plánováním, bude to brzo můj job
19. říj 2008 v 16:02  • Odpověz
Luci neee, ja nechci duben! To uz budu mesic znova v praci bleeee :sweat_smile: A kdybych ja mela delat ekonomku, tak ji taky nedodelam. Myslim, ze bych uz v prvnim rocniku skoncila v blazinci! To je pro me cinstina ten jejich jazyk!

Ekt prima prima, drzim pesticky s tou praci! Jo a kdyz vas takle postavi pred hotovou vec, bych (no za urcitych okolnosti) jim rekla, ze uz neco mam a ze na tuto uz nemam a hotovo :angry:

Herest : teda vy tam mate ale Italii. No pricitam to hormonum. To vis, oni i ti chlapi ten porod prozivaji :sweat_smile: Ten muj ted posledni dobou papa o 106, ho musim krotit, ze tloustnout mam ja a ne on :grinning:
19. říj 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme stále 2v1 :frowning2: byli jsme u našich na víkend, paráda...a teď už jen pěkně doma v klídku, převlíknu postýlku, vyžehlím prádlo, převleču postele a snad někdy mezi tím nebo po tom porodím :grinning:

Kuličko, ten můj teď taky nějak zvýšil dávky jídla :sweat_smile: a nesmím před ním říct AU to se vždycky podívá takovým pohledem..jak to napsat..strach?bezmoc?obava?? :wink:

To já se na Duben těším a moc :dizzy_face: procházky s kočárkem...pěkně teplo.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz
gábi my se máme na co těšit, ale kulička ve Francii má mateřskou jen asi do 3 měsíců věku mimíska, tak pro to se netěší
19. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
to je pěkně naprd že jinde v evropě je ta mateřská tka krátkou dobu, dyť ta mamina se ani nestihne pořádně zrekonvalescentovat a už musí zase do práce,a co teprve to dítko, když chce kojit, tak musí odstříkávat, protože když chodí do práce, tak moc kojit asi nemůže

kuličko já se těším na uben, protože to se zase začneme sanžit o mimíska a doufám, že se to podaří hned na poprvé nebo pokud možno co nejdříve, věřím že se nám to povede :slight_smile:
19. říj 2008 ve 22:06  • Odpověz
Luci to budou rozdrcené pěstičky, jak je budu držet. :wink:
20. říj 2008 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsme byli též v sobotu volit s manželem voly :grinning: :grinning: Ale rozhodně to nebyla ODS, protože to viditelné rozkrádání majetku a ochuzování českých občanů mě opravdu nebaví :wink:
20. říj 2008 v 09:22  • Odpověz
A Luci, neboooooj, to víš, že vám to krásně půjde, určitě jste to nezapomněli, jak se to dělá, tak to bude šup šup a těhu :grinning: :wink:
20. říj 2008 v 09:23  • Odpověz
autor
ahoj holky snad máte pravdu, akorát je to všechno ještě daleko a pomalu to utíká

a co jinak jak se máte?
20. říj 2008 v 11:04  • Odpověz
Tak jsme zpět z procházky, v domění že bude Jolísek chrnět, a ono prd. Mo tak jsme jí dali zeleninku s krůtím masem a už je na chvíli klid. Tak MM si dává zbytek boršče a já zbytek domikátu mňam
20. říj 2008 v 11:35  • Odpověz
ahoj holky, my mame za ebou zatim nejhorsi noc, to byl des, ta rvala :grinning: :grinning: jinakjdem dneska poprve na nozicky, tak jsem zvedava :slight_smile:
20. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz
čaute ženy,
mě dneska tak bolí hlava!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: to bude asi zase migréna, bože to je děs! Trpím na ně často, jen v těhu se mi docela vyhly, naštěstí...

Herest, tak hodně štěstí ať je vše OK!

Luci to uteče, neboj.. A co ta práce? Ozval se Ti někdo??

My jsme volit nebyli :zipper_mouth: byli jsme v polsku pro zeleninu :grinning: :sweat_smile:

no nic kočky, já jdu něco dělat ať rozeženu ten bolehlav, a ještě se mě drží ta rýma jak klíště, to už je taky na bednu.. :unamused:
20. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
Luci :wink: me je to jasny, proc se tesis na duben :dizzy_face: no pro tebe uz aby byl :slight_smile:
Jo jo, my tu mame materskou jen 6 tydnu pred a 10 tydnu po porodu a to jeste kdyz jsme zamestnany. Ja na vlastni konto mam mesic a utrum. Mesic ale se vsim vsudy tj pred ci po, uplne putna :unamused: Ale s mimi zustanu aspon ty 3 mesice doma, pak uz snad bude dostatecne odolny a budu ho moct tahat ke klientum s sebou :sweat_smile:

Gabi, jeste chvilu vydrz, neboj, uz brzo! :slight_smile: Prinejhorsim za 3 nedele ne? :slight_smile: A jakej byl trh? Bylo aspon hezky?

No Luci vidis - a co nejaka ta prace? Uz se rysuje?

Herest koukam, ze se mam na co tesit :sweat_smile: A copa to je "jit na nozicky"? A jak jste dopadly? A co manza, este frfni?
20. říj 2008 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.