• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
kuličko to je na ultrazvuk kyčlí, aby se hlídalo jestli se dobře vyvíjí, nebo jestli doporučí široké balení nebo abdukční peřinku nebo něco ještě horšího, když se to řeší včas, tak se minimalizují následky. :wink:
20. říj 2008 v 16:06  • Odpověz
Jo bylo fajn, počasí paráda, jen jsem pořád lítala na záchod, protože jsem měla furt žízeň :sweat_smile: tak se nám to tam o ty WC protáhlo, ale jinak super, máme domácí lečo i směs na špagety a to za tu trochu únavy stojí :wink: aspoň po porodu budu mít polotovary a potom nebudu stát u sporáku..a taťka byl na houbách, tak mi je mamka udělala na cibuli a mám pod maso nebo na smaženici..mňam :dizzy_face: , mám jich tolik že půjdou do mrazáku, jím je jen já..

Tak se holky držte, já jdu zas něco dělat a pak odpočívat, na to už se teda těším, dneska se malá hýbe nějak moc... :confused: ale tak hezky, žádné kopance do žeber a žaludku a močáku a ..... prostě tak pěkně mi dává najevo, že tam, je :grinning: ..jen teda to tvrdnutí břicha, to je síla, musím se vždycky zastavit, rozdýchat to a jedeme dál :sweat_smile:
20. říj 2008 v 16:18  • Odpověz
Gábi to jsou předpisoví poslíčci, tak jen tak dál. :grinning: už se to blíží :wink:
20. říj 2008 v 16:44  • Odpověz
Evi aha, diky. tak to my taky absolvujeme, pac tady bretonci to prej maj dedicny nejakou deformaci kycli, tak prej kdyz jsou predci z Bretane, tak se tu depistaz dela systematicky. Tak uvidime. Kazdopadne chci mimi nosit a tam se jinak nez nasiroko neda :slight_smile:

Gabi to znam :grinning: uz mam na zachod permanentku a radsi nikam moc daleko od dostupnyho wc nejezdim :grinning: A ta zizen? Piju jak duha a stejne mam vecer Saharu :angry: Zabira mi sklenicka coca coly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Juuu, ty jo, mas moc hub? Hned bych ti jich hrst "ukradla" :angry: uz jsem psala, ze tady je to s houbama na houby :confounded: :sweat_smile:

Gratuluju k poslum :slight_smile: zrovna ctu Prirucku tehotenstvi nebo jak, co jsem splasila na netu uz nevim kde ani kdy :sweat_smile: a zrovna pisou, ze jeste v 38 tt je mimi povazovano za predcasne narozene. Takze vy jste vlastne ted sotva vlezly do tabulek "narozena v terminu" :stuck_out_tongue_closed_eyes: toz to mate casik :grinning: Pockej kolem 29 na to novoluni :sunglasses: (a nebojte se sexikovat, to neublizi - pry sperma pomaha zrani porodnich cest :wink: )
20. říj 2008 v 17:03  • Odpověz
To jsem zase chytra s tema vyctenyma blabolama, co? :grinning:
20. říj 2008 v 17:03  • Odpověz
Kuli určitě jsi psala pravdu, navíc sperma obsahuje prostagladin, a to je hormon který pomáhá uvolnění čípku a porodních cest, takže hurá na to :grinning:
20. říj 2008 v 17:42  • Odpověz
holky, právě jsem vylezla z vany teď se tam cachtá můj, tak asi jdu teda zahřát postýlku :grinning: a vlítnem na to, kuličko 29 už chci malou držet v náručí :dizzy_face: 31 máme termín..kdybych měla čekat 3neděle jak jsi psala tak to bych 10dní přenášela :confounded:

jak tak myslím na ty houby, tak ještě si jdu udělat nějakou mňamku a pak až ta postel :sweat_smile:

břicho už mám taky slušně dole a stydké kosti bolí jak čert, určitě je to blízko :dizzy_face:
20. říj 2008 v 18:19  • Odpověz
kuličko jen čti a pak mi to tu tlumoč, aspoň nemusím hledat já :sweat_smile: :grinning: :wink:
20. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
Gabi - no prave, proto jsem psala, ze nejdyl jeste 3 nedele :slight_smile: - pak vyvolavacka no :unamused:
No neboj, ono to prijde :slight_smile:
20. říj 2008 v 18:28  • Odpověz
Tak nozicky v norme musime davat víc plýn :grinning:
20. říj 2008 v 18:44  • Odpověz
Herest : fajn :dizzy_face:
20. říj 2008 v 18:49  • Odpověz
heresto
firma kikko dělá ortopedické kalhotky do nichž se vkládá jen jedna látkovka navíc, stojí asi 80 korun, jsou na suchý zip. Opravdu doporučuji, používala jsem je taky
20. říj 2008 v 19:21  • Odpověz
Gabi : kukla jsem do albika. :grinning: tak este ze my nemame v blizkosti pekarny takovyhle kramky, jinak by to nakupovani chleba u nas dopadlo takle pokazdy :grinning:
20. říj 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem se sem konečně dostala, měla jsem docela perný den :slight_smile: ráno na školský úřad podat si inzerát na práci(jinak zatím nic akorát na začátku listopadu jdu na jeden pohovor jinak zatím nic), pak pro synovce do školky, pak ho zavést na angličtinu a za hodinu zase pro něj, pak jsem myla okna ( po půl roce jsem se odhodlala, ale zase mám na další půl rok pokoj :wink: ), a teď jsem konečně mohla sednout k pc, manža šel na angličtinu a já si konečně můžu odpočinout, jsem úplně hotová, máme hrozně vělký okna a máme jich moc :slight_smile:

gabi tak už koukej rodit ať je tu další přírustek, ale hlavně ať jste v pořádku :wink:
20. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz
Holky, tak jsme pobalili tašky do porodky, jednu pro mě a jednu malinkou pro Barunku, kterou přiveze můj druhý den. Prosím poraďte mi co jste pro mimi v porodnici potřebovaly...
Jinak uvidíme jestli na mě sexík zabere :wink:

Díky Luci :wink:

Holky dobrou noc, jsem KO, břicho mi dnes zdvrdlo aspoň 30x a zase tvrdne, už padám na hubu :sweat_smile:
20. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz
V Pardubicích jsem dostala veškeré oblečení, tak potřebovala jen plínky a ubrousky, jinak vše erár.
20. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz
Dobré ráno ženy,
díky ekt, a co ty herest? co jsi dostala/nedostala?

Kuličko, už mám zákaz chození do těch obchodů s věcma pro mimi, prý můžu max přes výlohu :grinning: :cry: :grinning: ale stejně sem tam ještě něco koupím :grinning:
21. říj 2008 v 08:00  • Odpověz
GÁBI NENÍ ZA CO
21. říj 2008 v 08:05  • Odpověz
tak noc byla o infarkt, Joli spustila nanny a nepomohlo pouhé vytažení z postýlky :angry:

musela jsem ji pořádně poplácat, s tím že ještě 2x a bude dýchání, ale naštěstí se chytla, bílá jako stěna, vykulený oči, ani neplakala. :frowning2:
fůůůj už to nechci zažít. a to ležela normálně na boku :confused:

naštěstí už je zase veselá a růžová. :grinning:
Tak jsem MM psala do práce ať rovnou zapomene na Joli jako jedináčka páč bych se zbláznila strachy, že raději víc možností, aby byla větší šance že aspoň jedno přežije až do našeho stáří. :astonished: :grinning:

Jinak já měla tlak 250/210 a puls 156 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 v 08:36  • Odpověz
to je šílený!!!už se vidím jak hysterčím :astonished: a to se tak jako stává že děti nedýchají?? :confused:
dyť si vemte že moje tchýně má dětí 5, žádné nanny neexistovaly a všechny dýchaly normálně..moje mamka má 3děti a taky neříkala že by někdy někdo z nás přestal dýchat..
21. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
No třeba to bylo jen na chvilku, MM má tu apnoi i teď v dospělosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se bojím pořád a furt, když se nenadechne delší dobu tak do něj rýpnu a on si vzdychne a dál dýchá, ale mimi to ještě nemají tak dobře vyvinuté
21. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
No fuj Evi, to musel byt sok :astonished: :confounded: Joli spi s vama v pokoji nebo je u sebe nekde? Me se moc tyhle blbinky porizovat nechtej, pac pocitam, ze mimi bude s nama v pokoji a kdyby neco, ze me materskej instinkt vzbudi, ale teda mam pochybnosti... brrrr to je sila! No hlavne, ze je uz ted v poradku :slight_smile:
21. říj 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
no evi tak ještě štěstí že máte ten monitor dechu co? hlavně že už je joli v pořádku, já byla dneska vozit mímo kamarádce, tak jsem se zase potěšila miminkem a pěkně jsem se prošla :slight_smile:
21. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
No ani mi nemluvte brrrrr jinak spinká v postýlce 40 cm od našeho letiště a stejně mne probral až alarm :frowning2:
21. říj 2008 v 16:19  • Odpověz
autor
no hlavně že je všechno v pořádku :slight_smile:
21. říj 2008 v 16:41  • Odpověz
Jo vypadá to dobře, je veselá, ale ta noc fuj fuj fuj

Luci třeba se někdy domluvíme a sejdeme se v Rychnově, to není tak daleko :wink:
21. říj 2008 v 16:49  • Odpověz
autor
jj to bychom mohly zajdem třeba na kafe :slight_smile: já mám holky dneska tesknou náladu, byli jsme si ráno pro urničku :frowning2: o víkendu pujdem Davídka uložit do hrobu, holky to je tak nespravedlivé, já si říkám co jsme udělali špatně, že nám osud Davídka vzal,moc jsme se na něj těšili a teď nám zbyly oči jen pro pláč, a další snažení je ještě tak daleko, přitom celé těhotenství probíhalo bez problémů, a muselo se to tak zvrtnout na samém konci, kdybych aspoň veděla proč, ale to mi nikdo neřekne :frowning2: promiňte holky že Vás tím zatežuju, ale já se nemám komu vypodívat :frowning2:
21. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
luci povídej, pokud máš pocit že se chceš vypovídat a popovídat a přitom neděsit ostatní můžeme po ip nebo icq? 444 837 086
21. říj 2008 v 17:27  • Odpověz
Lucinko tak na tohle já myslím od té doby co jsi nám tu smutnou zprávu napsala...Musíš být silná, čas dá vše do pořádku a brzo se budete těšit z miminka. Musí to z tebe ven, nedrž to v sobě, klidně povídej..pomůže ti to.
21. říj 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
já vím, když ono je to tak těžký, přes den je to docela dobrý když mám co na práci, tak se zabavim a nemyslim na to, ale k večeru je to horší, to už nemám co dělat tak mě přepadne taková blbá nálada, dneska jsem byla vozit kamarádce holčičku, tak jsem se tak rozptýlila a bylo mi dobře, jenže pak jsem už musela malou vrátit, a šla jsem domů no a od té doby uklízím, už ani není co, spíš to dělám pořád dokola

jo holky můžu se Vás zeptat kolik Vám je? mě je 23 já jen abych měla představu jestli vám to teda nevadí říct věk :slight_smile:
21. říj 2008 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.