• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak joli má s červeným kamínkem, ale připadnou mi obrovský, až sundáme náplasti tak budu fotit. Na ORL dr řekla že od 4 měsíců, a jetě že jako mimi tam ještě nemá vyvinuté nervy tak ten řev je z nepohodlí a asilného držení a ne z bolesti, což potvrzuji, viděla jsem to na vlastní oči
22. říj 2008 v 15:49  • Odpověz
jé tak to je fajn s těma nervama :wink: , my jsme dostaly náušničky od našich a já jsem si hned představila jak bude malá řvát :sweat_smile: :grinning:
22. říj 2008 v 16:07  • Odpověz
to bude, ale ne bolestí, ale nepohodlím, musí sestra dost silou držet hlavičku a ruce aby se nemrskala a podobně, ale z ordinace jsme šly už s úsměvem a teď chrní
22. říj 2008 v 16:15  • Odpověz
uz se tesim na fotecky :dizzy_face: Ja chtela dat svy jednou dceri krasny nausnicky ve tveru kyticky, co byly z ceskych granatu a uprostred perlicka. Mamka je dostala k vlastnim krtinam, takze uz u nas byly po 2 generace. A ukradl nam je jeden darebak, zamestnanec firmy, co nasi objednali na opravu strechy :frowning2:
22. říj 2008 v 16:19  • Odpověz
to se mi líbí víc, že nepohodlím, než bolestí :wink:
22. říj 2008 v 16:22  • Odpověz
autor
ahoj holky, ty jo kuličko to je fakt hyenismus fakt že jo, je to síla, kam ten náš svět spěje :unamused:
22. říj 2008 v 16:22  • Odpověz
Luci to je, ale Kuličku okradl aspoň cizí člověk, mě ukradla zbírku stříbra moje vlastní švagrová!!! Dali jsme jí klíče od bytu a odjeli na dovču...sice to bylo stříbro, ale měla jsem tam i kousky co jsem dostala od našich jako miminko, nebo od přítele a tak..bolí to ještě dneska a to už mám založenou zbírku novou a docela slušnou, a zjistila jsem , že je dobré mít občas v něčem bordel, našla jsem tak některé vzácné kousky :dizzy_face:
22. říj 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
no gabi to je teda ještě větší síla, to fakt nechápu a co s tím jako dělala, a jak jste na to přišli a stýkáte se?a to se ani nestyděla?
22. říj 2008 v 16:28  • Odpověz
teda pěkný hnus nejhorší co existuje jsou ukradené vzpomínky. :frowning2:
22. říj 2008 v 16:29  • Odpověz
asi to prodala, nebo nevím kam to dala, pohádaly jsme se, vůbec se nevídáme ani přítel se s ní nevídá...
přišla jsem na to dost pozdě..koupila jsem tchýni k narozkám zlatý řetízek a chtěla jsem ho vyčistit, tak jsem k tomu přihodila to moje stříbro a jak jsem to vytáhla z toho roztoku tak jsem zjistila že ten řetízek pro tchýni není zlatý :angry: úplně mi to vzalo náladu tak jsem to zabalila do ubrousku i s tím mojim stříbrem(už jsem prostě neměla náladu cokoli čistit,a přemýšlela jsme kde vezmu dárek), a dala na poličku a zašoupalo se to dozadu..po čase jsem si chtěla vzít jiné náušnice a prstýnky a šla jsem do šperkovnice, tam nic tak jsem si vzpoměla na tu příhodu s řetízkem a šla se mrknout na tu poličku..a nic!!prohledala jsem celý byt 2x, všechny šuplíky, skříňky, poličky, nikde nic :cry: jediný kdo měl klíče byla ona, nikdo jiný je fakt nemá ani moje mamka!navíc ještě kradla u tchýně v práci, udělala manko 25 000!a ani to nemohl ukrást třeba někdo z kámošů nebo kdo já vím kdo, protože máme 1+1 a ikdyž jdu vařit kafe tak s návštěvou jeden zůstává v pokoji a ikdyby ne, tak se třeba vrátím z kuchyně a bude se hrabat po poličkách..to by si asi nikdo nedovolil.navíc tolik návštěv nemáme.
napřed jsem tomu nevěřila a říkala si že se to najde, a že jestli jo tak koupím tu nejlepší čokoládu a půjdu se omluvit, bohužel, za čokoládu jsem ušetřila :frowning2:
22. říj 2008 v 16:39  • Odpověz
a to ještě ja měla ty klíče kvůli kytkám a kočce, tak jak jsme se vrátily tak kočka měla o kilo méně :astonished: a kytky byly suché..jen si vzala co se jí hodilo a šla..
22. říj 2008 v 16:43  • Odpověz
autor
no to teda, a ještě ke všemu vlastní příbuzná to fakt nechápu
22. říj 2008 v 16:44  • Odpověz
taky nechápu, no holt to je život..a chybama se člověk učí.už vím že je lepší dát kočku kamarádce domů a kytky do vany s vodou :wink:
22. říj 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
no to určitě, halvně víš, že kočka bude v pohodě a kytky vydrží, a nemusíš se bát že se ti zase něco ztratí
22. říj 2008 v 16:48  • Odpověz
to je Gabi husty :unamused: No dobre, ze uz to vis. Aspon si das bacha.
22. říj 2008 v 16:59  • Odpověz
No to je fakt silné kafe, asi si dáme presso a MM jde dělat řízky k večeři. Jolina je v postýlce a zatím nespí, ale myslím že usne, ty uši dnes ještě jsou zalepené, takže v pohodě :grinning:
22. říj 2008 v 19:03  • Odpověz
Jo jeje, jeste jsem zapomnela napsat, co mi zajimaveho rekla ta PA :

pry kdyz praskne voda, nema se panikarit :grinning: to uz jsem vedela, ale proc jsem nevedela. Tak ona mi to vysvetlila. Ze prej kdyz prdne voda a proudi tryskem tak se muze stat, ze se pupecni snura dostane mezi mimi a porodni cesty, pac je tam vzduch - tak tam muze vpadnout. Pry je teda dobry se natahnout nalezato a pockat, az to tece jenom curkem = mimi se posunulo k cipku a tudiz uz ta snura se tam nemuze procpat prvni. Pak se ma pomalu ale jiste sbalit a jit. No a kdyz prej se to neuklidni a furt to tece proudem, tak se ma radsi zavolat sanita a nechat se odvyzt nalezato :wink: Jinak je pry cisar zarucenej, kdyz se ta snura dostane mezi mimi a porodni cesty.

Evi rizky jo? MNAAAAM! Takovej obalovanej rizecek jsem uz nemela ani nepamatuju. Dala bych si hi hi. Jenze me tak nebavi varit :confounded: :sweat_smile:
22. říj 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
ty jo evi to máš dobrý, to manžel vaří pořád ne? tuhle dělal bršč teď řízky, se teda máš :slight_smile: to můj manža umyje nádobí, ale vařit musím já včera jsem dělala lasaně a teď jsem dodělala bábovku a už je skoro celá snědená, dala jsem mýmu taťkovi a tchýni a už zbylo jen kousek na zítra k snídani :slight_smile:

tchyně mi nabarvila hlavu, už se musím dát do gala, ještě se objednat ke kadeřnici na nějaký střih a budu azse kočka :grinning: teda v rámci možností :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2008 v 19:52  • Odpověz
luci, od těch dlouhých pobytů v nemocnici je to super :grinning:
22. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
jj to máš evi pravdu :slight_smile: už se zase cítím lépe, on člověk opravdu potřebuje taky čas sám pro sebe, tak dobrou noc holky
22. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz
Luci to víš že jo, a na to kafčo se určitě domluvíme, teda jak bude mít Joli zhojené ty uši a bude kočka. Už se moc těším a mám doma vydatnou podporu :wink:
23. říj 2008 ve 03:24  • Odpověz
Tak noc proběhla super, teď tam kecá a jak bude světlo bude vstávat, ráda bych ji dokud je tma udržela v postýlce, no uvidím, už se jí to moc nelíbí :wink:
23. říj 2008 v 07:21  • Odpověz
autor
ach jo holky, je to hrozný, kolik dolí to ještě neví, že nám Davídek zemřel, teď mi píše kamarádka, vim, že se proti tomu musím obrnit, ale vždycky mi to připomene
23. říj 2008 v 08:36  • Odpověz
No je to hrozné, já taky tak přinesla dárek kamarádce pro 3 letého synka mimochodem na 90% synovce ale brácha to nevěděl nebo nechtěl vědět a on umřel na nějakou hloupou dědičnou nemoc kterou přenáší holky ale onemocní s ní jen kluci a není to hemofilie ale nějaká svalová potvora, no bylo mi moc trapně. Takže fakt pevné nervy a věř bude líp.

Jo a mám fotečky už jednoznačně princezny v albíčku, no to byl řev to sundání náplastí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 09:18  • Odpověz
autor
no to věřim, myslím, že se to jmenuje svalová atrofie, ochabují ti svaly,až na to člověk umře, ještě nemají lék, který by to zastavil :frowning2: evi moje kamarádka taky teď byla s holčičkou na naušničkách a taky říkala, že nechápe proč dávají takové blbé náplasti, které nejdou pořádně sundat a prej taky řvala jako tur
23. říj 2008 v 09:23  • Odpověz
No to bylo, ale jen tou náplastí pětkrát zanotované houpy houpičky a byla dokonce tuhoš a je v postýlce, no vstávala v 6 a tak kolem 9 odpadne na hodinu, to se honem nasnídám a připravím něco k obědu, pak už nějak nehrozíme :wink:

Fotky má v albíčkách a až se to zahojí tak uvidíš v originále, jak já se na to kafčo těším :slight_smile:
23. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno devcata :grinning: my uz jsme od 7:30 vzhuru... vcera to byl mazec, priezli nam lednici takze jsem celej den surovala, i tu co jsme tady meli a pak jsme ji jeste nesli kamosce do 5 patra opet bez vytahu no mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 09:32  • Odpověz
no to si dovedu představit blééééé
23. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
teda drhnout ledničku to znám, to je šílená práce, kor když to chceš někomu dát :slight_smile:

evi já se taky těším na kafčo, musíme se domluvit než pujdu do práce, i když to zatím nehrozí, je to děs holky, nic není žádné volné místo, doufám,k že něco dopadne aspoň do konce června, od dubna se budeme snažit tak doufám, že to dopadne brzy tak by mě stačila nějaká práce na krátko
23. říj 2008 v 10:44  • Odpověz
Luci domluvíme, hned jak budou zahojená ouška aby nevadila čepice :wink:
23. říj 2008 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.