• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
to je děsnééé!!!!
24. říj 2008 v 18:00  • Odpověz
Teda Evi ty umis potesit ty, co to ceka :unamused:

Je to smutne. Pred nedavnem takle umrela jedne zname svagrova po porodu jejich druhe holcicky. Uz tak desna situace, pac tatka se najednou ocitl s jednou malou a jednou malilinkatou holcickou na krku, ale navic nebyli sezdani a barak byl na jmeno te mrtve maminky. Takze ani nemel kde s nimi bydlet! Musel se vystehovat odtam, kde to znal, kde to znala jeho starsi dcera... brrr :pensive: :frowning2:

Gabi, budme optimistky!
24. říj 2008 v 18:18  • Odpověz
holky no to je teda téma :frowning2:
sem se přišla juknout co je nového a vy takhle.

kuličko, dík za vzkaz :wink:
24. říj 2008 v 18:28  • Odpověz
no holky hlavně se při jákýchkoli pochybnostech nedejte odbýt, vždyť před 3 měsíci se takto mohlo psát o nás! kdyby tenabsces praskl :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2008 v 18:29  • Odpověz
já jen aby vás nenapadlo bát cokoli na lehkou váhu, vždyť ti pit.... jsou všeho schopni, po porodu mých celkem 5 měsíců po doktorech, a kdybych jim uvěřila tak bych tu taky už nebyla!!!

nedejte se odbýt :sunglasses:
24. říj 2008 v 18:32  • Odpověz
tady je podezřelý klídek, že by se rodilo? :wink:
25. říj 2008 v 05:52  • Odpověz
autor
ahoj evi no to teda, holky tady nejsou tak třeba už to na ně přišlo :slight_smile:
25. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
jak bych jim přála aby už měly vše zdárně za sebou :wink:
25. říj 2008 v 11:01  • Odpověz
holky dík, ale u nás se jen potí :wink:
25. říj 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
no gabi ty na tom budeš jako já, teda v tom dobérm smyslu, taky jsem tady čumákovala hodně dlouho, než mě vyhnali na vyvolávačku :slight_smile: ale třeba to na tebe přijde samo, bylo by to nejlepší
25. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
Holky dik, ale u nas se spinkalo :grinning: ostatne jako kazdy dopoledne. Ja spim 12 h denne. Ale mimi uz sestouplo asi predevcirem, tak jsem zvedava.
Gabi : musime vsadit na to novoluni ve stredu :wink: Nejakej ten sexik, troska pohybu a jedem :grinning:
25. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz
luci na vyvolávačku nechci ani za nic,

už je mi lépe ale večer ten krk vždycky bolí nejvíc, po celém dnu... :frowning2: ráno zas bude o něco líp, tak jdu spát.dneska mě ale bolí míň než včera večer, tak už se to pomalu zlepšuje, no ale na můj vkus fakt pomalu :cry:
ještě mám k tomu zánět spojivek, né silný ale je to nepříjemné :confounded: mám rozmazaný obraz :sweat_smile:
25. říj 2008 ve 22:22  • Odpověz
Gabi : to ti ale rozumim. Ja taky neci vyvolavat :confounded:
Ale jeste mame chvilu cas ne?? :sweat_smile:
25. říj 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
holky nebojte ono to pujde :slight_smile: budu na vás myslet

gabi vidíš ono se to do porodu určitě ztratí ta tvoje chřipajzna, a bude všechno v pohodě

kuličko já jsem taky spala 12 hodin denně, přes den jsem si vždycky tak aspoň na dvě hodinky lehla, a usla jak špalek :slight_smile:
25. říj 2008 ve 23:45  • Odpověz
holky tak začínám být asi vážně zdravá, protože mě opět trápí nespavost...

no já mám čas do pátku, pak začnu přenášet :cry:
26. říj 2008 v 01:32  • Odpověz
a to jsem měla tak hezké poslíčky, a jaksi z toho nic není...už jsem se s vámi i loučila :sweat_smile: jak to vypadalo nadějně
26. říj 2008 v 01:33  • Odpověz
gábi v pohodě, tělo ví co dělá, že bys měla málo síly :wink:
26. říj 2008 v 05:53  • Odpověz
autor
to má evča pravdu gabi :slight_smile: teď se už uzdravuješ a jakmile se úplně uzdravíš tak to na tebe přijde uvidíš :slight_smile: :wink:
26. říj 2008 v 09:20  • Odpověz
a to pak bude šupec :grinning: :grinning:
26. říj 2008 v 11:53  • Odpověz
Teda k obědu brokolici s cuketou a kuřátkem, 200g jen to fiklo, teď zase 200g banán a jablíčko jen se zaprášilo, no ta začíná být šikulka :grinning:
26. říj 2008 v 15:58  • Odpověz
Jo jo Gabi : ve stredu je to novoluni :dizzy_face: :grinning:
A ve me se to dneska mele :confused:
26. říj 2008 v 18:13  • Odpověz
Kuličko, byla jsem na jiné diskuzi, kde jsi přispívala. můžu se zeptat, kolik si pak přibrala kg od toho 7měsíce? mě vůbec špatně nebylo a mám už teď 9kg navíc. jen v bříše. nikde jinde (což je super), ale i tak mě to trošku děsí, že budu jak, no chtěla jsou napsat koule :grinning: , ale tak lepší bude tank - že ¨půjde břicho a až pak za pár metrů já :grinning:
26. říj 2008 v 18:29  • Odpověz
Luci, jestli se vám do toho můžu vmíchat- to neřeš, že půjde břicho a pak až ty, já to mám stejně :sweat_smile: , já napřed zhubla 9kg a teď mám o 5 víc než před těhu, takže jsem přibrala 14kg (za 6 měsíců).

kuličko na to novoluní dost vsázím, doufám že nezklame :wink: ale není to v úterý ? :confused: ať to zas neprošvihnu :grinning:
holky já už chci mít malou u sebe a né v sobě :grinning: to už je děs, se tak těším až si lehnu na břicho!!!!!!!!!!!
26. říj 2008 v 18:37  • Odpověz
Mno, ja mela 47 kg, za prvni dva mesice a pul slo dolu 2 kg. Ted mam zhruba 59 takze uplne tabulkovej ideal. Ale taky jde nejdriv pupik, pak dlouho dlouho nic a pak ja :grinning: Ale to je tim, ze ja nosim "vpredu". Nekdy se mimi roztahne a je pupik mensi. Za to pak me lochta na zebrech na zadech :grinning:
Moje mama pribrala 20 kg pri obou detech a vubec se to na ni nepodepsalo :wink: Telo si rekne, co potrebuje a nemely bychom se omezovat si myslim. Ja ujizdim na hroznovym vine :stuck_out_tongue_closed_eyes: cely tehu.
V 7 mesici jsem mela jen 6 kg navic a nizkou delohu, takze me doktora strasila, ze mam spatne vyivovany mimi, ze bude urco malicky :angry: Poslala me kvuli tomu na dopplera a tam vsecko v pohode, mimi krasne tabulkovy... :rolling_eyes: me vystrasila zbytecne.

Gabi : ono je to jedno, prej to funguje plus minus tri dny! Takze kdo vi, estli te tu zejtra jeste najdem :sweat_smile:
26. říj 2008 v 19:38  • Odpověz
No, za tim komentarem, ze me vystrasila zbytecne mel bej usmivajici se smajlik, pac jsem rada, ze to bylo zbytecne :slight_smile:
Jinak jsem mela strach, pac co naberes navic je nejen mimi a spol, ale i tuk na mlicko na kojeni. Pokud prej mamina nepribere dostatecne, tak pak mimi strada a /anebo neni mlicko a ja chci kojit. Tak ted jsem strasne spokojena, ze mam ten tabulkovej prumer 12 kg navic. I kdyz to taky nic neznamena.

A kdyby mi nejaky to kilko zustalo i po kojeni, tak taky budu spokojena. 47kg je zizalka a ne kulicka :grinning:
26. říj 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak už rodíte? a co jinak jak se všichni máte? můj manžel má dovolenou, tak jsme byli ve městě a teď přemýšlíme kam pojedeme na výlet :slight_smile:
27. říj 2008 v 10:25  • Odpověz
Jé na výlet taky bych si dala říct, no stejně čekám až se Joli úplně zahojí ta ouška :sweat_smile:
27. říj 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
no holky tak jsme nikam nejeli, šli jsme si na chvilku lehnout a usli jsme :grinning: takže se teď pujdem jenom projít

včera jsme si koupili přírůstek do rodiny, který nám snad na těch půl roku trochu to čekání zpříjemní, vyfotím a dám do alba, tak SE pak podívejte :slight_smile: nebude to asi hned, ale budu se snažit rychle
27. říj 2008 v 16:25  • Odpověz
ahoj Luci,

koukala jsem tady, jestli už něco není s holkama a teda moc jsem se divila, že chcete někam na výlet. u nás je pěkně hnusně akorát na spaní.. vyjeli jsme akorát do Sconta :grinning: a ted ležíme a ležíme....

jsem zvědavá na přírustek :grinning:
27. říj 2008 v 16:36  • Odpověz
Ahoj luci, já jsem taky zvědavá..u nás bylo moc hezky, ale my jsme nemohly ani na procházku :cry: sice už je mi dobře :dizzy_face: jen mě trochu lechtá v krku a občas mě to přinutí zakašlat, tak to nechci zase přivolat zpátky...chodím s šátkem a piju teplé čajíky :wink:

aspoň se můj pustil do té předsíně :grinning: dneska měl volno aby měl dlouhý víkend, ale jde zítra do práce, tak chci v noci začít rodit ať se mu to volno protáhne :grinning: :grinning:
27. říj 2008 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.