• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
no gabi uvidíš a je dobře že už jsi celkem fit, ono tě to určitě do porodu přejde :slight_smile:
27. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
Je Luci :grinning: Me dycky tata rikal : Nez se vdas, tak se ti to zahoji. Jsi mi ho hrozne pripomnela :grinning:
27. říj 2008 ve 22:46  • Odpověz
to u nás bylo taky a já jim zarputile odpovídala že se vdávat nebudu a taky si počkali bylo mi 27 než jsem se vdala a to jsem s MM chodila od 16 :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2008 v 06:45  • Odpověz
autor
ty jo evi tak to jste to vydrželi fakt dlouho, my jsme se s manželem vzali po 5 a půl roku, teď spolu v prosinci budeme 7 let, je to hrozný jak to letí

jj kuličko mě to říkali naši taky, to asi tady v česku se říká všude :slight_smile:
28. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
mě taky :grinning:
holky já se z té nemoci snad nevyhrabu! pořád hnusný kašel a rýma jako trám, já už nevím co do sebe nacpat, včera už mi bylo jakštakž a dneska nanovo... :unamused: no ale je to teda lepší než před dvěma dny, to jsem myslela že se v té postely budu muset rozpustit aby to přešlo :sweat_smile:
28. říj 2008 v 08:34  • Odpověz
no gábi len vydržať, bude líp :wink:
28. říj 2008 v 09:37  • Odpověz
Luci a je to všechno jako včera že?
28. říj 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahoj mamky, tak ja uz jsem na konci... Yvca mi zvraci, dokonce i to A.R. od nutrilonu proti ubilnkávání. Tak uz nevim, dovolat dr. se nemuzu ani na mobil, a na detsky do nemocnice taky ne
28. říj 2008 v 11:11  • Odpověz
herest nikam nevolej a jeď do nemocnice, zaplatíš sice 90 ale raději hned, vypadá to na reflux, a než pojedeš zvednout matrci klínem aspoň o 20 cm, aby Yvča měla rovná záda, ale byla zvýšená, jo a vem s sebou raději vzorek zvratků, aby to ,lépe posoudili, držím pěsti, ale neotálej, od sestřenky to měla dceruška, a musela do Hradce Králové na dětskou kliniku na operaci žaludku, tam jí ten vratič upravili a tím i ten reflux, a od té doby byla spokojená, šla na operaci asi ve 3 týdnech a teď jí je skoro 12
28. říj 2008 v 11:14  • Odpověz
a nestresuj se, bude to v pohodě, jen je třeba to řešit hned :wink: Myslím na tebe a drž se a dej vědět jak jste dopadly
28. říj 2008 v 11:16  • Odpověz
Herest, držím palečky ať je to co nejdřív v pohodě. A ekt má pravdu, neotálet a okamžitě vyrazit!!!
28. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz
Teda Herest, chudinka Yvonka :frowning2: tak tfuj tfuj at to nic neni. Dej vedet ju?

Gabi, ty mas taky pech co? Pekne hajej. Ja si dneska koupila lipovej caj s citronem, med a citron a taky cajikuju. Sice preventivne, ale radsi jo. Bolej me zada a brnej ruce od prstu az k loktum.

Hi hi, no ja jsem si rikala, ze estli se odru tesne pred svatbou, ze uz mi tohle rict nebude moct :grinning: pac by se to do ty svatby nezahojilo. Nastesti nic, tak se nemuselo ani kamuflovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2008 v 17:33  • Odpověz
jeee tak ja tam volala a nnikdo mi to nezvedl... navic jsem ji po hodince dala znova anic.. zitra rano vyazim smer dr.. tak uvidim :cry:
28. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz
tak nezapomeň Yvči podložit matraci, kdyby si ublinkla v noci ať má lepší polohu. Držím pěstičky
28. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz
jééé Luci, já jsem čekala pejska nebo kočičku :dizzy_face: taky jsem měla želvu, jmenovala se žofka :grinning: dostala jsem ji totiž když mi bylo asi 7tak proto takové jméno,a umřela když mi bylo asi 17 :frowning2: docela brzo na želvu,ne?
28. říj 2008 ve 22:12  • Odpověz
luci no krása ta rybička je supééér, želvička je taky dobrá a na výletě vám to oběma moc sluší.

abych se přiznala tak jsem taky čekala pejska nebo číču
29. říj 2008 v 08:01  • Odpověz
gábi v zajetí je i těch 10 dobrý věk :slight_smile:
29. říj 2008 v 08:01  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem se sem dostala, večer už jsem to nestihla a přes den jsme byly na tom výletě. bylo to super. No jo mY už máme želvy tři, ale ty jsou manželovi :slight_smile: já mám tu rybku, měla jsem zakrslého králíka, ale bohužel dělal moc nepořádku a pořád bobkoval, tak jsme ho museli dát pryč kvůli miminku, ale stejěn on to moc zakrslý králík nebyl, vyklubal se z něho pořádnej macek :grinning:
29. říj 2008 v 08:32  • Odpověz
autor
doufám, že heresta s yvonkou jsou ok, a snad to nic nebude, no až přijedou tak sand napíše, a co ty gabi ještě pořád nic? já si říkala, že třeba na ten svátek by to mohlo vyjít :wink:
29. říj 2008 v 08:33  • Odpověz
no já tipuju 1.11. to je pěkné datum :wink:
29. říj 2008 v 08:42  • Odpověz
autor
to jo a je to sobota, to je taky pěkný :slight_smile:
29. říj 2008 v 10:28  • Odpověz
No to ano, a bylo by to vlastně přesně v TP myslím večer začne a ráno bude uděláno :grinning: :grinning:

Teda jestli jí to půjde líp než mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
určitě ji to pujde dobře, hlavně aby byly v pořádku
29. říj 2008 v 10:54  • Odpověz
No budeme posílat pozitivní energii až se z nás bude kouřit :wink:
29. říj 2008 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky, jste moje zlatíčka :dizzy_face:

Já stále nic :frowning2: ani sexík nepomohl, ani vana... mám pořád tak hnusný kašel, to je děs. No 1,11 je opravdu hezké datum, to musí klapnout :slight_smile: :wink:

Herest napiš nám jak jste pochodily!!!
29. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz
ahojky holky, zeptám se - taky jste byli tak lekavé? já se lekám všeho - když neslyším přicházet přítele a najednou tam je, když něco práskne na ulici, vždycky mám stav úzkosti a je mi mdlo, jsem asi ve 3TT - u doktora jsem ještě nebyla, protože MS se měla dostavit zítra - ale testy mi už ukazují // . půjdu tam hned v pondělí.
29. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz
Ahojte holky,
muzu taky poprosit o pozitivni energii az se mimi bude chtit ven? Dneska v noci opadala pulka poslednich listu, ale jeste se tam tak 2, 3 drzej, tak asi zatim nic :grinning:
1.11 je moc hezkej datum. A sobota je sikovna, kvuli manzum hlavne ze jo :slight_smile:

Alucco : taky jsem mela takovy obdobi, ale kratoucky a ne tak na zacatku, to bude asi normalni :wink:

Jo jo, Herest, dobry?
29. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz
no tak jsi mě trochu uklidnila, já si nemám s kým povídat, rodičům ti zatím říct nechceme a přítele vidím až večer a přitom je tolik nových dojmů ... :wink:
29. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz
Alucco : od toho tu tohle forum je, abychom si mohly pokecat, postezovat si, odkryt svoje strachy a nezatezovat tim partnery, kteri toho musi mit taky plny kecky :grinning:

A neboj, ja to nasim rekla az ve 3 mesici :sweat_smile: Dala jsem info mamce k narozkam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz
já to chci dát našim a tchýni k vánocům. ale je to těžký - jsem s ní každý den v práci ufffffffff
29. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.