• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ju, no to chapu, ze to je tezky, ale porad lepsi si rict, jakej krasnej darecek to bude k Vanocum, nez si rikat : ne ne, reknu ji to, az budu ve tretim mesici :slight_smile: Takle to mas jednodussi :wink: Uzivejte si tajemnstvi ve trech :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kdyby ti nahodou bulo blbe nebo tak, tak se vymluv na chripku :slight_smile: nebo zes neco spatnyho snedla :grinning:
29. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz
alucca- já to nemůžu posoudit jestli mám nebo nemám někdy lekavé období :unamused: ..můj přítel chodí pořád jako duch, nejhorší to je když se chce na něco zeptat a já se sprchuju, mám zavřené oči a najednou tam je..bože to jsou stavy :angry: , nebo přijde domů a já ani nevím že přišel..jak já bych byla ráda kdyby rozrazil dveře a bylo trochu ''rušno'' :sweat_smile: ale to on ne, pozdraví mě až mě vidí...někdy mě to štve, když zrovna nemám svůj den :grinning:

Kuličko tak to sfouknem naráz, ne?no já jsem zvědavá co mi řeknou v pátek v nemocnici..můj dr. už mě tam předal :frowning2: já tak nesnáším nové lékaře, těžko si zvykám a tam bude pokaždé někdo jiný...nejradši bych porodila, hodila sprchu a hurá domů :grinning:
29. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz
autor
ahoj alucco moc gratuluji k přírustku, je to krásný to čekání, a kulička má pravdu, když tak se vymluv na něco jiného, oni ty mamky jsou docela chytrý :wink:

kuličko neboj taky ti posíláme energii tobě i gabče

gabi, u mě taky malej nechtěl ven, užívej si dokud ho máš v sobě co já bych za to teď dala :frowning2:
29. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz
Gabi : s tou sprchou to mame stejny :unamused: To jsou soky!
29. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz
jo naštěstí u mě mamka ví, že jsem blázen, kterej i když nebyl těhotnej tak má doma knížky, oblečky, jde a koupí si jne tak něco pro dítě, takže v tomhle podezření nepojme, aspoň něco
29. říj 2008 v 15:04  • Odpověz
alucco nesázela bych na to, mamky na to mají 6tý smysl :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 15:34  • Odpověz
autor
jj souhlasím s evčou, moje mamka jen se na mě podívá tak už ví nic před ní neutajím hrůza :grinning:
29. říj 2008 v 16:05  • Odpověz
holky nestraste ji :angry: Je fakt, ze do Vanoc je dlouha doba :unamused: Tak drzim pesticky at to prekvapko vyjde :dizzy_face:
29. říj 2008 v 16:12  • Odpověz
Já alucci přeji ať to klapne jako překvápko, taky jsme chtěli ale hned jak jsem se zjevila na návštěvě, podotýkám 6tt a bez jakýchkoli nevolností, hned tak kdy? koukala jsem jako jojo, jako co kdy? já to sama ještě nevěděla :sweat_smile:
29. říj 2008 v 16:52  • Odpověz
moje mamka taky všechno ''vyčmuchá'' :grinning: jen těhu všichni čekali protože jsem chodila k lékaři a pokaždé když jsem dobrala dávku prášku a přišla injekce a pak kontrola jestli se to povedlo, tak mi mamka volala co teda?
ale pokaždé pozná že se něco dějě ať už dobrého nebo zlého :wink:

no ale alucci to v poho utají a pod stromečkem budou mít letos hodně veselo :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2008 v 17:19  • Odpověz
No je to jen 2 měsíce, ale stejně
29. říj 2008 v 17:37  • Odpověz
autor
určitě se jí to povede uvidíte :slight_smile: jinak taky přeji, aby to tajemství vydrželo až do vánoc :slight_smile:
29. říj 2008 v 19:07  • Odpověz
no snad jo, je fakt že by to byl super dárek, já bych to nejspíš nevydržela :grinning:
29. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
Dobré ranko všem :wink:

holky, tak dneska by to šlo :grinning: bolesti v podbřišku jsou dost intenzivní, zatím po 10minutách, snad to zase nepřejde :angry: zítra mám jít na kontrolu do nemocnice a tam se mi teda vůbec nechce...
30. říj 2008 v 07:10  • Odpověz
gabka.d vím jak se cítíš jít do nemocnice na ko.Já mám první termín v pondělí a to jdu ještě ke svému dr. pak už bych šla do nemocnice a také to nenávidím,nové prostředí,nový lékaři a hlavně je to úplně jiný přístup než v klasické ordinaci,brrrr doufám,že se toho nedočkám.Naštěstí termín je v pondělí a další ko už v nemocnici by byla zase v pondělí tak doufám,že se malej do té doby rozhoupe.Tobě držím palce ať už to je ono!!!
Jinač s tim oznamováním rodičům,jak to tady čtu musím napsat jak sme to oznámily my....
Manža říkal,že to dáme mojí mamce jako k svátku,ten byl za týden,nejhorší bylo,že jsem se s ní skoro každý den viděla a já jsem člověk,kterej nic neudrží tak to bylo těžký,navíc ono o tom,že by chtěla vnouče pořád mluvila :sweat_smile:
Pak přišel den "D" , koupily sme dárek a k tomu manža napsal na Pc Všechno nejlepší babičko! a daly sme to do obálky k dárku.Máma vybalila dárek a pak vzala obálku a otevřela jí,nejdřív se ušklíbla(myslela si,že se jí smějeme,že je jako stará,je jí 44....)a zachvíly říká:jako fakt jo...a celý večer z toho byla hotová,taťka jen koukal a smál se.Brácha si to přečet a pochopil hned.No dodnes na to prostě vzpomínáme,že byla sranda :slight_smile:
30. říj 2008 v 07:45  • Odpověz
autor
to je hezký sarkal :slight_smile: já jsem to svým rodičům musela tak nějak říct, protože jsem měla angínu a mamka mi chtěla dát nějaké léky, jako vitamíny, tak jsem ji musela říct, že to asi nepujde :grinning: no a pochopila hned, a manželovým rodičům jsme to ukázali na utz
30. říj 2008 v 08:34  • Odpověz
No my to vybalili taky hned, protože by stejně byly jen hloupé dotazy proč mám neschopenku kdyz vypadám tak dobře a spokojeně :grinning: :grinning:
30. říj 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
evi ty jsi šla na neschopenku hned?já pořád řeším, jestli pak jít taky hned nebo chodit do práce, když bych byla v pořádku, jenže já pracuju jako učitelka ve školce, tak nevim jestli by to bylo dobrý, doteď jsem chodila do práce až do konce těhu, jenže to jsem nebyla po císaři, no a když všichni doporučují klidový režim
30. říj 2008 v 10:26  • Odpověz
tak děvčata, mlžu vám říct, že to je peklo - držet tajemství, já jsem taková co na srdci to na jazyku a když se něco dozvím hned to zdrbnu dál :slight_smile: ale drží mě jen to, jaké to bude krásné překvapení....no ale je to těžký, my si říkáme s mamkou všechno....no jo, ale už vidím jak jim na konci rozbalování dárků dám přáníčko (chci sehnat Anne Gedes) kde bude ..ahoj babi a dědo...... to samé u tchýně a ostatním to řekneme druhý den, kdy se schází rodina..teta, sestřenky atd... a kamarádkám napíšu smsky "veselé vánoce přejí Lucka, Pavel a tříměsíční mimísek u maminky v bříšku)..to by bylo pěkné vánoční..musím na to myslet (jinak to vykecám a přítel mě zabije) :grinning:
30. říj 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky my jsme to našim napsali v dopise, mám ho v albu. Řekli jsme jim, že měli ve schránce nějaký dopis a oni se smáli, protože si mysleli, že je to pozvánka na moje narozeniny.
30. říj 2008 v 11:11  • Odpověz
No to snad nezabije, ale mrzelo by ho to určitě

Luci raději na tu neschopenku jdi, ono peněžně si nepohoršíš nemocenská je ve stejné výjši jako mateřská a ta se počítá ne z nemocenské ale z posledního průmeru takže je to stejné
30. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
dolda: to jo, musím vydržet...
30. říj 2008 v 11:27  • Odpověz
holky poraďte nemůžu se rozhodnout - mám asi tak 3tt a doktor mi řekl ať nechodím dřív než v 5tt, že budu zklamaná, že není nic vidět...tak nevím jestli mám jít aspoň na krev (když mi ale vyšlo tolik // testů že mi neřeknou snad nic nového) a nebo vydržet a jít za dvy týdny a rovnou si udělat utz...tak nevím,
30. říj 2008 v 11:29  • Odpověz
lepší vydržet, je to pak takové uklidnění vidět ne jen váček ale i srdíčko a vědět že je tu šance na pohodu
30. říj 2008 v 11:53  • Odpověz
Alucco : drzim pesti. Presne to ocekavani reakce v ten spravny moment me drzelo, abych to nikomu nevykecala :wink: No dokazes si predstavit tu nadhernou vanocni atmosferu a "a jejej, tady pod stromeckem jeste Jezisek zapomnel nejaky psani!" Pro koho to asi je? Hm... Mila babicko a dedecku... komu to je?? :dizzy_face:

Jestli si chces byt naprosto jista ato hned jdi na krev. Estli se ti chce se tesit, jdi az na ten utz, ktery se v CR dela, tusim, nejdriv v 7tt od prvniho dne posledni menstruace. A bud rada, ja musela cekat na utz az do 12 tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady to driv nedelaj.
30. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
Jo a jinak s tim oznamovanim... mame jsem poslala prani k narozkam (bohuzel jsem nemohla jet do CR) taky stylem, Vsechno nej nej nej a tak BABICKO :grinning: No zprvu nechapala. Tata rikal, ze se na to tvarila jako taky, ze ji rikame, ze je uz stara (na jeji 61 narozky). Jenze tata to uz vedel, bracha to uz vedel, tak ji to mohli vysvetlit, ale asi dlouho nechtela uverit :sweat_smile: a to mi o tom uz 2 roky basnila :rolling_eyes: :grinning:
A tchynce jsme dali na postel v nestrezenem okamziku ponozticky a listecek (volny preklad) : Ahoj babi, slyselo jsem, ze je u tebe pekna zima, tak mi tady schovej ty ponozky, ja si je v listopadu vyzvednu.
30. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz
no to u tchyňky muselo být super :grinning:
30. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz
To jo, ona se sla prevliknout do pokoje a my to naraficili tak, aby nejdriv videla ten listecek. Tak si rikala, co ze si to dala na postel nejakej papirek :confused: pak cte a cte a nakonec hleda ponozticky :grinning: Tak vysla cela takova "Fakt jo?" :sweat_smile: hi hi. Ale nejlepsi bylo, kdyz jsme ji oznamovali, ze se budeme brat. To manza vytahl sampus. A ona prej at sampano necha spis na nejakou oslavu, ze nebyla prilezitost. A manza na to : ale dyt my budem slavit. A ona kouka a kouka, tak ji manza rekl, ze se budem brat. No to jste mely videt, jak se ji rozzarila ocicka, skocila mi kolem krku cela stastna jako blecha. Doslova :slight_smile: :dizzy_face: Jsem fakt nechapala :sweat_smile: :dizzy_face:
30. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz
kuličko: tak s těma ponožkama je to super nápad :grinning: akorát, že tchán moc netopí tak by to bral jako provokaci :rolling_eyes: ale s tím psaníčkem pod stromečkem jsem to myslela přesně tak jak říkáš, až všichni rozbalí, přinesu dopísek....
30. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz
autor
no jo evi já jsem o tom už taky přemýšlela, že pujdu asi hned, nebo aspoň tak v pátým měsíci. jenže když bych teď v lednu nastoupila do práce, tak zase hned odejít je blbé, ale co přednější zdraví, než abych se nervovala v práci

jj holky mě přišlo, že tchýně s tchánem to nějak neprožívaj, myslela jsem že se budou radovat, ale nějak nic, oni už mají dvě vnoučata, tak už to asi tak neprožívají, trochu mě to zklamalo, ale mí rodiče mě to vynahradili, byly hrozně rádi
30. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.