• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
No ona tchynka taky moc netopi a proto ma ve starym kamennym baracku fakt kosu (chodim tam se 2ma svetrama), ale my budem mit mimi v listopadu, coz zima bude, takze to jako provokace brano nemohlo byt :wink: Na leto se musi vymyslet neco jinyho, treba kloboucek proti slunicku : ze az prijede, tak aby nedostalo upal :wink:
30. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz
Luci, nic si z toho nedelej, nekteri lide proste neumi nebo se boji dat najevo sve city :wink:

S tou materskou... vsecky dve :grinning: zname co mam a co delaly ve skolce rikaji, ze je to peknej zahul. Ze casto ta decka musi zvedat a tak, takze mozna ty s tim tvym cisarem by sis mela dat dacha :pensive: Zdravi je prednejsi. Ale pokud by ti lezlo na mozek byt cely den doma zavrena a myslet jen na to, az prijde manza, tak by se nejaka ta prace sikla. Porozmyslej :wink: Drzim pesti at se rozhodnes spravne :slight_smile:
30. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
on by to bral jako provokaci i kdyby to bylo v lednu :grinning: je jinej :rolling_eyes: ...hihihi, holký ať to uteče já chci vánoce.
30. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz
tak jsem se rozhodla, že vydržím a půjdu k mudrovi až za ty dva týdny, to budu 5tt a podle poslední mrchy 7 tt...a abych to vydržela koupila jsem si sedm testů, které si budu obden dělat a těšit se z čárek, jinak bych se z toho nicnedělání zbláznila.
30. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz
holky moje vy jste se ale rozkecaly!! To až přijdu z porodky tak vás budu dočítat měsíc :sweat_smile:

Moje tchýně taky básnila o tom jak se těší až budeme mít mimi a až to přišlo tak byla jak psí čumák..to moje mamka už má vnouče a radovala se jak blázen, asi proto že ''její holčička'' bude maminkou :dizzy_face:

Na chvilku jsem si lehla a usla jsem jak špalek, teď mě probudila tak silná bolest v podbřišku :confused: , sakra jestli to dneska nepřijde tak už nevím...já tu snad budu strašit 2v1 ještě na Vánoce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, já jsem taky šla na neschopenku hned (11tt), protože jsem dělala prodavačku v malé pekárně, na směně jsem byla sama, na záchod mohla až nebyli lidi, tahala těžké bedny, vstávala ve 3ráno, celý den na nohách a tak...a mimi bylo doslova vymodlené tak jsme nechtěli nic riskovat...

děvčata jdu se ještě natáhnout :grinning: :grinning: to je síla jak já jsem poslední dobou unavená, asi zbytek té nemoci a těhu dohromady, to je záhul teda :rolling_eyes:
30. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz
gábi ještě se šetři, ať máš sílu, záhul tě teprve čeká, tak se koukej vyspat do zásoby :wink:
30. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz
gabko tak se drž....třeba už zítra budete dvě :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz
Evi :angry: uz zase :angry: ty nas vzdycky potesis :angry:
:grinning:
Jo jo, Gabi, jen pekne spinkej :slight_smile: ja chrnim az je mi z toho spatne, ale v noci krasne zaspim, takze to asi potrebujem :wink:
30. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz
evi, začínám trochu plašit, asi z toho spaní nic nebude :confounded: , bolesti mám pořád, jako celý den (dneska jsem vstala v 4,30) ale nepravidelně, ikdyž někdy tak silné že to až hezké není :sweat_smile: pořád čekám, že se to nějak spravidelní a ono nic, na chviku to dokonce přešlo a teď je to tu nanovo...já se tak bojím, že to nepoznám :unamused:
30. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz
gabi tak si vlez na pul hodinky do teplu vany nebo sprchy. pokud to neprejde JED! :wink:
30. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz
já právě pak v noci nemůžu spát... :frowning2: ale jemi to šumák :grinning: spím kdy se mi chce.jo ta vana je dobrá, jdu na to..
30. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
ale co když to v té vaně přejde? bojim bojim :frowning2: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz
kdyz to prejde, nebude te nic bolet :slight_smile: musis to videt z te dobre stranky :slight_smile: tak tfuj tfuj :dizzy_face:
30. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz
Tak Gabi nam bud v ty vane usnula a nebo uz jela :dizzy_face: TFUJ TFUJ! :dizzy_face:
30. říj 2008 v 15:24  • Odpověz
jojo, asi jo, tak hodně štěstíčka :wink:
30. říj 2008 v 16:36  • Odpověz
když to přejde tak to jsou pouze poslíčci, neboj porod poznáš, budu nakukovat tak se ptej, jinak číslo na mobil máš tak se ptej třeba přes něj, neboj neobtěžuje mne to :wink:

jsem tu pro vás :wink:
30. říj 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
teda to by už mohla ta gabka porodit, třeba to fakt dopadne, no já jsem si říkala že bych an tu enschopenku šla pak kolem 5 nebo 6 měsíce, uvidím jak na tom budu

kuličko ty už taky koukej se sebou něco dělat :slight_smile:
30. říj 2008 v 18:02  • Odpověz
holky, zatím jsem doma,le asi dlouho nebudu :confused: ve vaně jsem byla snad hodinu, břicho mě bolí asi čímdál víc nebo co :astonished: jenže tak hrozně nepravidelně,že nevím jestli jet nebo nejet..něco ze mě i teče,ale malililinké kapičky,ale nepřetržitě...možná máte porod v přímém přenosu :grinning:
30. říj 2008 v 18:19  • Odpověz
a nálada mi klesla hluboko pod bod mrazu :pensive:
30. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
Gabi jed, pokud te to nepreslo, tak je lepsi zbilancovat co se deje. Nekdy holt nejsou kontrakce pravidelny. Pri kazdy pochybnosti JED! Drzim palce :dizzy_face:
30. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
Kuličko, bolí to dost, ale dá se to vydržet..tak já jnevím co ot je..já se bojím že mě pošlou domů a já tam mám jít zítra na kontrolu a už slyším: á to máme tu maminkju co tu byla večer..sem hrozný stydlínek :pensive:
30. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
no myslim si, ze lepsi "a to mame maminku, co tu byla vcera vecer" nez "krutibrk proc jste neprijela?" Jestli si nejsi jista, tak tam zavolej :slight_smile: Ja takle volala estli to ma cenu jezdit a rekli mi, ze at teda prijedu. Kdyz jsem prijela, tak vsici na me byli strasne mili, ze jsem dobre udelala, ze pri kazdy pochybnosti se ma jednat. Takze aspon tam brnkni, rekni co a jak a oni ti poradi :slight_smile: Prinejhorsim jim vynadas, ze ti oni sami rekli, at prijedes.
30. říj 2008 v 19:47  • Odpověz
Gabi, nechci te strasit, ale mozna je lepsi to rict na plnou hubu :

lepsi kdyz pojedes kvuli nicemu nez abyste o mimi prisli :pensive:

kdyz te sprdnou (coz by teda nemeli, pac na to teda pravo nemaj!) tak se na to neohlizej. Jak to mas vedet kdyz nejsi profesional? Jak to mas poznat, kdyz jsi nikdy nerodila? A i tak! Pokazdy to muze bejt jiny. Kdyz te poslici nepresly ani po teply vane, jela bych aspon na monitor. Ujistit se, ze je mimi v poradku, ze ho to tam moc nemacka. Fakt.

Aspon brnkni kdyz uz nic jinyho!!! Uvidis, ze ti reknou : okamzite prijedte :wink: a zitra mas Barunku v naruci :dizzy_face:
No tak! Supajdi! Lidi nejdou k doktorovi, pac se bojej, ze jim rekne, ze jim neco je, ale cim driv s tim prijdou, tim maji vetsi sanci... takze sichr je sichr. Uz mas ten telefon v ruce??!!
30. říj 2008 v 19:54  • Odpověz
Teda ja hned myslim na nejhorsi :confounded: , ale chtela jsem te vyburcovat :slight_smile:
Taky bys pak mohla rodit zitra v autobuse az pojedes na tu kontrolu :grinning:
30. říj 2008 v 19:56  • Odpověz
Ja bych se teda vic bala o mimi nez o to, jak na me ti ostatni budou koukat.

At si trhnou nohou, o jejich zivot a jejich mimi se nejedna :angry:

Aspon ten monitor ju? Teda ja mam o vas starost, fuj, jsi me vylekala, tak at to nic neni a nebo at rodis a to v pohode jo? :sweat_smile:
30. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
a estli z tebe jeste neco bude kapat, tak at udelaj rozbor, jestli to neni plodovka
30. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz
souhlasím okamžitě vyrazit a raději se zbytečně vrátit
30. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz
holky můj už usl..chtěli jsme jít dnes brzo spát..ale já ho jdu probudit a jedeme!!!bolí to jako KU.VA!!!!!!!!!!!!!!!
30. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz
Uf, se mi ulevilo :slight_smile:
myslime na vas :dizzy_face:
30. říj 2008 ve 22:46  • Odpověz
Posíláme pozitivní energii :wink:
30. říj 2008 ve 23:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.