• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvni IVF leden 2010

(Zamčená)
26. ledna 2010 
cabi: aha...tak my to tak moc neporbírali..nám doktorka řekla,že je lepší dávat dvě...kor tím,že já mám velké riziko že se to neudrží:o/tak nevím.mno taky z toho máms trach finančně dvojčata...a ta energie..to vím..nrácha má dvojčata..teda už velký, ale má a vím coí to bylo a ještě je.
Tak já nevím jak to s tou pravděpodobností je:o/ nám to prostě hned řekli,že nám dají dvě kvůli větší možnosti.
18. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
salo... tak to se jcih jeste vyptej, my jdeme dneska podepsat papiry, tak se jeste jednou preptame, ale fakt to pan doktor rikal, ze ten rozdil v uspesnosti neni velky... ze je to srovnatelne... do ktereho CARu chodite? S nami vse probioraji a nechavaji nas rozmyslet, i kdyz je fakt, ze mnohdy je lepsi, kdyz to nekdo rozhodne za tebe a nemusis nic resit. :wink:
18. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Pořád ještě doufám, že nebudu na IVF muset, ale nevím, nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
cabi: tak to se jich ještě zeptám, jen doufám,že budou vajíčka a že si nějaké chytne:o/ Taky s náma vše konzultujou a právě mi říkala,že je lepší dát dvě mno, tak nevím. Chodím do pronatalu v Praze. Mno někdy jo nooo.

schimi: tak držím pěstičky....ale i tak se raději na to moc neupínej :wink:
18. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Salo.... ja verim nasemu panu doktorovi, a stejne jsme chteli jedno, spis jsme se bali, ze nas bude tlacit do dvou, tak jsem rada, ze jsme se rozhodli takhle, vcera jsme to byli podepsat, tak uz je to cerne na bilem... jen teda mame vtipnou historku, ja ty reverzy podepisovala jako prvni, pak to podepisoval manzel a jak z toho byl lehce vedle a jen to opisoval podle meho, tak posledni ze ctyr podpisu se podepsal jako "Sumova". No, pan doktor se taky dost smal. :dizzy_face: Kazdopadne jsem rada, ze se to dalo do pohybu a razem jsem klidnejsi, tenhle mesic uz jsme se vykaslali na vsechno planovany snazeni a mereni a sledovani a ja si po spouste mesicu zase pripadam jako normalni clovek.
19. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
cabi...jasný, však se chci na to pak ještě zeptat.taky mám strach ze dvojčátek, ale tak asi to budu brát,že je to osdu, hlavně aby to bylo zdravé.mno tééda...tak to už máte další velkej krok za sebou:o)gratulujuu :slight_smile: no joo..to se člověk nemůže divit, nervozita dělá své:o)Aspoň jste se zasmáli všichni :wink:
Jo, vím o čem mluvíš. Najednou je člověk takovej jinej. Zase plnej nadějí a energie.
19. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky nás když to pude dobře tak na konci ledna čeká IVF-ICSI zítra začínám se stimulací mám z toho docela strah ale snad to zvladnu
1. led 2010 v 17:38  • Odpověz
neví někdo zda ve FN Olomouc car funguje už zítra nebo až od pondělka.mám začít stimulku a dostala jsemto .v pondělí by bylo pozdě na injekci
1. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahoj já tam sice nechodím ale tak tam zkus zavolat a uvidíš.
2. led 2010 v 10:00  • Odpověz
AHoj holky, tak nás čeká první IVF na přelomu ledna a února...tak se přidám k vám...můžu? Je mi 27 a čeká nás IVF s ISCI...
2. led 2010 v 17:19  • Odpověz
evaze urcite tam nekdo bude ja tam jednou jela o pul 10 vecer pichnout pregnyl a byla tam nocni sestricka takze se tam nejak stridaji
2. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj evaze tak jak to dopadlo?Byla jsi tam?
3. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holky, kde jste...je tady mrtvo :unamused:
4. led 2010 v 17:00  • Odpověz
autor
ifet, pojd do tematu Cekani na IVF... :slight_smile:
5. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahojky, moc ráda se přidám k tématu....zahájili jsme IVF, krátký protokol, jsem 5.den cyklu, bříško pomalu rozpíchané a pocity? Zní to divně, ale těším se!!! Zase se to někam pohne, o miminko se snažíme 3 roky, z toho 2 roky řešíme intenzivně...máme za sebou dvě IUI neúspěšně. A jak jste na tom vy?
17. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Ahojky i já se k Vám přidám.I mě čeká ivf,tedy u mě už to začalo.Moje jediná možnost na oplodnění je ivf.Ode dnesška jsem začla se stimulací injekcemi.Taky jsem zvědavá jak to dopadne,ael jsem ráda,že už to začlo.Jezdíte některá do Brna?
26. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.